Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вісті з вірусних фронтів

Re: Вісті з вірусних фронтів


Річ у тому, що на відміну від вірусу грипу вірус коронавірусу відтворюється майже ідеально, по ходу реплікації коригуючи генетичні помарки. Тому, якщо він і мутує, то на ці підуть роки.

Вот это, надеюсь, Ваше добросовестное заблуждение.
Потому что это неправда.

Это я сейчас максимально корректно выразилась
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Карантин оголосили 23 березня.
Було вже 6630 випадків.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Вот это, надеюсь, Ваше добросовестное заблуждение.
Потому что это неправда.

Это я сейчас максимально корректно выразилась

Я якби маю біологічну освіту і досі трохи почитую спеціальну літературу. 
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Було вже 6630 випадків.

Оголосили жорсткий карантин. До того був «м‘який» карантин. Коли побачили, що народ не виконує рекомендації, то оголосили жорсткий.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Я якби маю біологічну освіту і досі трохи почитую спеціальну літературу. 

Дайте ссылку на специальную литературу, где описано, как это " по ходу репликации корректируются генетические помарки". Потому что Нобеля по биологии за такое давать.
Хочу прочесть в первоисточнике.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

По смертях. 
За сьогодні тільки в одному будинку перестарілих померло 15 чоловік. Будинок невеликий, тож, думаю, це не менше половини резидентів.
від легеневої недостатності? а їх в лікарні не везуть?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Я бачив ці набиті маршрутки в Києві.
Знаєте, в іншій темі я б посміявся. Але у цій помовчу уже. :(
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Якщо дуже спрощено. У корони двоетапний механізм реплікації на відміну від тоно самого грипу і чи не найбільший об‘єм реплікази з усіх відомих вірусів.
При відтворенні вірусної РНК вона спирається на еталонну матричну РНК і в разі помилки процес повертається на один крок назад.
Хто хоче може почитати
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4369385/
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

від легеневої недостатності? а їх в лікарні не везуть?

Не знаю, але не думаю. Там і так догляд не гірше, ніж в лікарнях. Та й погіршення наступає дуже швидко.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Nidoviruses employ a complex RNA-synthesizing machinery comprising a variety of non-structural proteins (nsps). One of the postulated drivers of the expansion of nidovirus genomes is the presence of a proofreading 3′-to-5′ exoribonuclease (ExoN) belonging to the DEDDh family. ExoN may enhance the fidelity of RNA synthesis by correcting nucleotide incorporation errors made by the RNA-dependent RNA polymerase.

Коронавіруси входять до роду нідовірусів.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Я так дивлюсь, пане Раднику, у вас там зовсім кепські справи?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Якщо дуже спрощено. У корони двоетапний механізм реплікації на відміну від тоно самого грипу і чи не найбільший об‘єм реплікази з усіх відомих вірусів.
При відтворенні вірусної РНК вона спирається на еталонну матричну РНК і в разі помилки процес повертається на один крок назад.
Хто хоче може почитати
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4369385/

Ок, спасибо, постараюсь разобраться.
Но все равно у Вас противоречие.
Вакцины от риновирусов (просткды) нет из-за их большой генетической изменчивости.
Если изменчивость низкая (не вдаваясь, почему) - тогда почему вакцина нереальна?
Либо так, либо этак.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Дайте ссылку на специальную литературу, где описано, как это " по ходу репликации корректируются генетические помарки". Потому что Нобеля по биологии за такое давать.
Хочу прочесть в первоисточнике.
офигеть = это типа эту заразу можно исспользовать для борьбы с онкологией?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

офигеть = єто типа єту зараху можно исспользовать для борьбы с онкологией?

Ну, насколько я знаю, генная инженерия именно так и работает - делают, условно говоря, вирус с нужным куском генома и он встраивается в клетки хозяина, меняя ее свойства.
Вот насчет автокоррекции не читала еще, надо попробовать разобраться.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Я так дивлюсь, пане Раднику, у вас там зовсім кепські справи?

Та ні. Кажуть, що стабілізація.  Уражені переважно вкликі міста Лондон, Бірмінгем, Манчестер. Сподіваються що за тиждень-два піде на спад. Тоді переглянуть обмежувальні заходи.
Життя більш-менш нормалізувалося. Є дрібні незручності, пошта стала ходити із затримками.
Думаю, головне, чого вони хотіли досягти, і мабуть це вдалося, привчити людей дотримуватися жорсткої санітарії і обмежити спілкування. Це досить важко для окремих категорій населення - індусів з їх величезними родинами, ортодоксальних євреїв, які попри все підуть в синагогу тощо.
Активно намагаються використовувати віртуал там, де раніше протце навіть не думали.
Але те, що економіці капець - ще не всі повірили.  Продаж нерухомості став повністю, а агенства нерухомості кажуть, що цього року буде невелике 3-4 відсотки падіння, а ось наступного року як рване вгору. :)
НМД ця епідемія надовго. Як надовго навіть важко собі уявити з огляду на відкладену симптоматику. Людина два тижні розносить заразу навіть не підозрюючи про це.
Якби не велика кількість учкладнень і висока смертність, ніхто б карантин не оголошував. жодна систематохорони здоров‘я не витримає такого навантаження без розтягування в часі.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Ок, спасибо, постараюсь разобраться.
Но все равно у Вас противоречие.
Вакцины от риновирусов (просткды) нет из-за их большой генетической изменчивости.
Если изменчивость низкая (не вдаваясь, почему) - тогда почему вакцина нереальна?
Либо так, либо этак.

Сподіваюсь, ви прочитали, що застуду в тому числі викликають і коронавіруси? Десь 15 відсотків захворювань.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Сподіваюсь, ви прочитали, що застуду в тому числі викликають і коронавіруси? Десь 15 відсотків захворювань.
вообще-то около 3%
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

вообще-то около 3%

Епідеміологи з вами не погоджуються.
Epidemiological studies suggest that HCoVs account for 15 to 30% of common colds, with only occasional spreading to the lower respiratory tract.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

В России зафиксировано 1459 новых случаев коронавируса, об этом сообщает оперштаб.

Всего на сегодняшний день зарегистрирован 10 131 случай коронавируса. За весь период 76 человек погибло, выздоровели 698 человек.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Та ні. Кажуть, що стабілізація.  Уражені переважно вкликі міста Лондон, Бірмінгем, Манчестер. Сподіваються що за тиждень-два піде на спад. Тоді переглянуть обмежувальні заходи.
Життя більш-менш нормалізувалося. Є дрібні незручності, пошта стала ходити із затримками.
Думаю, головне, чого вони хотіли досягти, і мабуть це вдалося, привчити людей дотримуватися жорсткої санітарії і обмежити спілкування. Це досить важко для окремих категорій населення - індусів з їх величезними родинами, ортодоксальних євреїв, які попри все підуть в синагогу тощо.
Активно намагаються використовувати віртуал там, де раніше протце навіть не думали.
Але те, що економіці капець - ще не всі повірили.  Продаж нерухомості став повністю, а агенства нерухомості кажуть, що цього року буде невелике 3-4 відсотки падіння, а ось наступного року як рване вгору. :)
НМД ця епідемія надовго. Як надовго навіть важко собі уявити з огляду на відкладену симптоматику. Людина два тижні розносить заразу навіть не підозрюючи про це.
Якби не велика кількість учкладнень і висока смертність, ніхто б карантин не оголошував. жодна систематохорони здоров‘я не витримає такого навантаження без розтягування в часі.
Дякую за інформацію. Також сподіваюсь на краще.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Coronavirus May ‘Reactivate’ in Cured Patients, Korean CDC Says  https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-04-09/coronavirus-may-reactivate-in-cured-patients-korean-cdc-says
By Kyunghee Park
9 апреля 2020 г., 06:25 GMT+2

About 51 patients classed as having been cured in South Korea have tested positive again, the CDC said in a briefing on Monday. Rather than being infected again, the virus may have been reactivated in these people, given they tested positive again shortly after being released from quarantine, said Jeong Eun-kyeong, director-general of the Korean CDC.

“While we are putting more weight on reactivation as the possible cause, we are conducting a comprehensive study on this,” Jeong said. “There have been many cases when a patient during treatment will test negative one day and positive another.”

A patient is deemed fully recovered when two tests conducted with a 24-hour interval show negative results.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

В Швеции специально обученных полицейских отправят в больницы. Что бы разнимать больных, когда коек перестанет хватать  :laugh:
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

https://news.liga.net/society/news/koronavirus-porajaet-legkie-daje-u-bessimptomnyh-bolnyh-issledovanie-i-foto

Авторы исследования проверили более сотни заболевших пассажиров лайнера Diamond Princess: у 41 из 76 бессимптомных замечены изменения в легких
Поражения легких наблюдаются даже у тех, кто бессимптомно переболел коронавирусной болезнью COVID-19. Об этом пишут медики Токийского университета в публикации Радиологического общества США.

Выборка исследования – 104 случая у пассажиров круизного лайнера Diamond Princess, из которых 76 были бессимптомными. У 41 пациента из бессимптомных были помутнения на компьютерной томограмме (КТ) легких.

У 28 человек заболевание COVID-19 шло с характерными симптомами: среди таких поражения легких зафиксировано у 22 пациентов.



   
Re: Вісті з вірусних фронтів

В Швеции специально обученных полицейских отправят в больницы. Что бы разнимать больных, когда коек перестанет хватать  :laugh:

как же их бедолаг специально этому учат? как разнять чтобы не оказаться через неделю на соседней койке?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

как же их бедолаг специально этому учат? как разнять чтобы не оказаться через неделю на соседней койке?
Хз, может дубинки повышенной дальности выдадут  :S
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Щось у мене таке враження, що клімат таки грає певну роль.
Дивимося на Південно-Східну Азію, інші тропічні країни.
Там і захворюваність і смертність на порядок менші, ніж в Європі та Америці.
Джакарта, Бангкок, Куала-Лумпур з огляду на антисанітарію та щільність населення вже мали б бути всіяні трупапи.
Таїланд - 80 мільйонів населення. Перші хворі середина лютого. На піку було 180 інфікованих за день - вистрибнуло з тенденції, а так стабільно 50-60 хворих з тенденцією на зменшення. Померлих майже за 2 місяці 32.
Одужало 940. Співвідношення тих хто одужав до померлих 93/3, що вибивається із загальної картини.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Щось у мене таке враження, що клімат таки грає певну роль.
Дивимося на Південно-Східну Азію, інші тропічні країни.
Там і захворюваність і смертність на порядок менші, ніж в Європі та Америці.
Джакарта, Бангкок, Куала-Лумпур з огляду на антисанітарію та щільність населення вже мали б бути всіяні трупапи.
Таїланд - 80 мільйонів населення. Перші хворі середина лютого. На піку було 180 інфікованих за день - вистрибнуло з тенденції, а так стабільно 50-60 хворих з тенденцією на зменшення. Померлих майже за 2 місяці 32.
Одужало 940. Співвідношення тих хто одужав до померлих 93/3, що вибивається із загальної картини.

це не враження, а фактично так і є, і це вже давно відомо епідеміологам.
в тому ж совку зимові короновірусні епідемії показували ускладнення в формі пневмоній, а влітку їх практично не було! рідко коли хтось "підхватував" пневмонію, викупавшися в холодній воді! 
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

В Испании со склада украли 2 млн медицинских масок и медикаменты.  :-)o

Стоимость украденного — примерно €5 млн.

Как пишут испанские СМИ, арестован местный бизнесмен, который может быть причастен к преступлению.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Есть и хорошие новости! (tu)

В четверг, 9 апреля, из медицинского центра Западной Галилеи в Нагарии были выписаны три пожилых пациентки (91-97 лет), прошедшие курс лечения после заражения коронавирусной болезнью COVID-19.
Эти женщины были выписаны после того, как их состояние улучшилось и повторный тест на коронавирус дал отрицательный результат.



   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Меркель каже, що ні посилення противірусної боротьби, ні істотного послаблення не планує.
тримає курс на стабільну кількість інфікованих із можливими невеликими послабленнями для бізнесу.
Голландець Рютте каже, що ймовірність повернутися незабаром до нормального життя дорівнює 0.

А от кінопродюсер мнучін (ЮС мінфін) каже про запуск економіки в травні.
не знаю, що йому більше болить - фонда чи перевибори?
скоріше, рівень доу джонса в день перед виборами.

якщо озиратися на осінь, то велике питання, що буде більшим захистом від нової хвилі вірусу.

країнам треба десь брати бабло - готуватися і медично, і до наступних карантинів, і безробітних підтримувати.
може статися, що всі програми підтримки бізнесу зараз дуже передчасні.
краще шукати прийнятні форми роботи в цих нових умовах.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Меркель каже, що ні посилення противірусної боротьби, ні істотного послаблення не планує.
тримає курс на стабільну кількість інфікованих із можливими невеликими послабленнями для бізнесу.
Голландець Рютте каже, що ймовірність повернутися незабаром до нормального життя дорівнює 0.

А от кінопродюсер мнучін (ЮС мінфін) каже про запуск економіки в травні.
не знаю, що йому більше болить - фонда чи перевибори?
скоріше, рівень доу джонса в день перед виборами.

якщо озиратися на осінь, то велике питання, що буде більшим захистом від нової хвилі вірусу.

країнам треба десь брати бабло - готуватися і медично, і до наступних карантинів, і безробітних підтримувати.
може статися, що всі програми підтримки бізнесу зараз дуже передчасні.
краще шукати прийнятні форми роботи в цих нових умовах.

Еврогей обосравшись с "первой волной" уповает на "вторую". Так как тогда идиотке Меркель спишется :)
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

це не враження, а фактично так і є, і це вже давно відомо епідеміологам.
в тому ж совку зимові короновірусні епідемії показували ускладнення в формі пневмоній, а влітку їх практично не було! рідко коли хтось "підхватував" пневмонію, викупавшися в холодній воді! 

Господи Раднык. Вирус это молекула ДНК/РНК в жировой оболочке. Жиры очень активно разлагаются при высоких температурах.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Сьогоднішні цифри по Британії.
Дабавилося 897 смертей. Але 57 з березня, а 568 з минулого тижня.
По частинам ЮК:
Англія - 140
Шотландія - 81
Уельс - 41
Північна Ірландія - 4

Англія - переважно великі міста.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Господи Раднык. Вирус это молекула ДНК/РНК в жировой оболочке. Жиры очень активно разлагаются при высоких температурах.

Ольга, не треба мені пояснювати те, чого ви не знаєте.
Коронавірус - це РНК в оболонці з подвійної мембрани, яка скадається з ліпідів, а точніше фосфоліпідів. Фосфоліпіди це сполуки, які містять багатоатомні спирти, залишки фосфорної кислоти і залишки жирних кислот (а не жири). На поверхні віруса вирости шиповидного білку, які і утворюють «корону».
Яка висока температура? Температура тіла?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Щось у мене таке враження, що клімат таки грає певну роль.
Дивимося на Південно-Східну Азію, інші тропічні країни.
Там і захворюваність і смертність на порядок менші, ніж в Європі та Америці.
Джакарта, Бангкок, Куала-Лумпур з огляду на антисанітарію та щільність населення вже мали б бути всіяні трупапи.
Таїланд - 80 мільйонів населення. Перші хворі середина лютого. На піку було 180 інфікованих за день - вистрибнуло з тенденції, а так стабільно 50-60 хворих з тенденцією на зменшення. Померлих майже за 2 місяці 32.
Одужало 940. Співвідношення тих хто одужав до померлих 93/3, що вибивається із загальної картини.

Индонезия - 52 теста на миллион населения, Таиланд - 1000 тестов, Малайзия - около 2000 тестов

Хотя конечно это не все объясняет

Вполне возможно что там есть какой то иммунитет против этого вируса.


Останнє редагування: 9 квітня 2020 19:24:09 від SlavRedko
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Ольга, не треба мені пояснювати те, чого ви не знаєте.
Коронавірус - це РНК в оболонці з подвійної мембрани, яка скадається з ліпідів, а точніше фосфоліпідів. Фосфоліпіди це сполуки, які містять багатоатомні спирти, залишки фосфорної кислоти і залишки жирних кислот (а не жири). На поверхні віруса вирости шиповидного білку, які і утворюють «корону».
Яка висока температура? Температура тіла?

Я для вас упростила так как откуда мне знать ваш уровень образования и специализацию. Если вы знаете так как написали то тем более должны понимать. Да, высокие температуры и ультрафиолет.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

New York City reported a record 824 deaths from the coronavirus in the last 24 hours. Gov. Cuomo says the state will bring in funeral directors to help with the spike in deaths.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

У деяких людей не виробляються антитіла до SARS-CoV-2 – вчені
У людей старшого віку антитіла формуються в більшій кількості.

Не у всіх тих, хто видужав, виробляються антитіла до вірусу, NIAID
Вчені з Фуданьського університету заявили про те, що у деяких з тих, хто переніс зараження новим коронавірусом, не виробляються антитіла до нього. Це ставить під сумнів ефективність пасивної терапії антитілами і вакцинації, повідомляє Naked science.

У ході дослідження вчені проаналізували зразки крові 175 пацієнтів, які були виписані з Шанхайського громадського медичного центру після лікування від Covid-19. У третини з них у крові був несподівано низький рівень антитіл до вірусу. У 10 пацієнтів антитіл не було взагалі, при цьому надвисокий титр імуноглобулінів спостерігався лише у двох з них.

Виявилося також, що рівень антитіл до коронавірусу збільшуються з віком. У тих, хто видужав, у групі від 60 до 85 років в крові антитіл було в три рази більше, ніж у пацієнтів у віці від 15 до 39 років.

"Близько 30% пацієнтів не змогли розвинути високі титри нейтралізуючих антитіл після інфекції Covid-19. Однак тривалість захворювання у цих пацієнтів порівняно з іншими була схожою", — заявили дослідники.

Стаття вчених викладена у вигляді препринти на порталі medRxiv. Матеріал поки не пройшов рецензування, але його автори стверджують, що це перше в світі систематичне дослідження рівнів антитіл у людей, тих, що вилікувалися від коронавіруса.

https://m.dt.ua/TECHNOLOGIES/u-deyakih-lyudey-ne-viroblyayutsya-antitila-do-sars-cov-2-vcheni-344149_.html
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

У деяких людей не виробляються антитіла до SARS-CoV-2 – вчені
У людей старшого віку антитіла формуються в більшій кількості.

Не у всіх тих, хто видужав, виробляються антитіла до вірусу, NIAID
Вчені з Фуданьського університету заявили про те, що у деяких з тих, хто переніс зараження новим коронавірусом, не виробляються антитіла до нього. Це ставить під сумнів ефективність пасивної терапії антитілами і вакцинації, повідомляє Naked science.

У ході дослідження вчені проаналізували зразки крові 175 пацієнтів, які були виписані з Шанхайського громадського медичного центру після лікування від Covid-19. У третини з них у крові був несподівано низький рівень антитіл до вірусу. У 10 пацієнтів антитіл не було взагалі, при цьому надвисокий титр імуноглобулінів спостерігався лише у двох з них.

Виявилося також, що рівень антитіл до коронавірусу збільшуються з віком. У тих, хто видужав, у групі від 60 до 85 років в крові антитіл було в три рази більше, ніж у пацієнтів у віці від 15 до 39 років.

"Близько 30% пацієнтів не змогли розвинути високі титри нейтралізуючих антитіл після інфекції Covid-19. Однак тривалість захворювання у цих пацієнтів порівняно з іншими була схожою", — заявили дослідники.

Стаття вчених викладена у вигляді препринти на порталі medRxiv. Матеріал поки не пройшов рецензування, але його автори стверджують, що це перше в світі систематичне дослідження рівнів антитіл у людей, тих, що вилікувалися від коронавіруса.

https://m.dt.ua/TECHNOLOGIES/u-deyakih-lyudey-ne-viroblyayutsya-antitila-do-sars-cov-2-vcheni-344149_.html

боже, не берите ничего медицинского с Зеркала недели!
Там у них что-то очень не так, у ЗН, во всех подобных заметках.
то ли гуглом переводят, не знаю.

Останнє редагування: 9 квітня 2020 19:46:17 від kasia
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

"Близько 30% пацієнтів не змогли розвинути високі титри нейтралізуючих антитіл після інфекції Covid-19. Однак тривалість захворювання у цих пацієнтів порівняно з іншими була схожою", — заявили дослідники.
и где же тогда куча повторных заражений?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія