Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

що рентген дає дозу жорсткого випромінювання, й його небажано проводити частіже ніж раз на півроку
А от КТ - значно безпечніший метод
Але ніт, бо доза опромінення КТ в 100-1000 раз потужніша
   
Re: короновірус в Україні

это график работы лабораторий  :lol:

Ну а с этого места включайте думалку: Нет лабораторий - нет проблем.
Вы помните хоть один случай в истории, когда уровень опасности болезни
оценивали не по количеству обратившихся с жалобами, а по количеству тестов.
Уровень профанации и медицинской наглости просто зашкаливает.
Не зря уже местами выходят с лозунгами - Нет медицинскому диктату и террору.
Да откуда я знаю, что там ваши гребучие тесты оценивают, ковид,
фуявид или беременность. Вам врут про электричество, врут про гравитацию,
врут про инопланетян... Почему не врать с тестами? ДумайТе, если есть чем.
   
Re: короновірус в Україні

Пан лікар забули, що рентген дає дозу жорсткого випромінювання, й його небажано проводити частіже ніж раз на півроку
А от КТ - значно безпечніший метод
Доза опромінення при КТ більша за рентген у 50-200 разів. https://www.uatom.org/radiatsijna-bezpeka-v-medytsyni
   
Re: короновірус в Україні

:facepalm1:
може просто зразу хворих вивозити до Прип'яті? Економніше буде жеж
Пан лікар забули, що рентген дає дозу жорсткого випромінювання, й його небажано проводити частіже ніж раз на півроку
А от КТ - значно безпечніший метод

Що люди пишуть - це взагалі повний треш і безграмотність  ;o

Не дивно, що Україна в такій дупі  :X
   
Re: короновірус в Україні

Доза опромінення при КТ більша за рентген у 50-200 разів. https://www.uatom.org/radiatsijna-bezpeka-v-medytsyni

Плюс потенційно негативні наслідки контрасту, якщо використовується. Мені після СТ-скану з індієм чи ще якоюсь фігнею заборонили годувати дитину грудним молоком і навіть перебувати біля неї на певний час.
   
Re: короновірус в Україні

Пан лікар забули, що рентген дає дозу жорсткого випромінювання, й його небажано проводити частіже ніж раз на півроку
А от КТ - значно безпечніший метод
Ох...ть кричали пионеры. Доза облучения при КТ в 10-15 раз выше, чем при рентгене, особенно если рентген цифровой (завтра как-раз иду на такой шею в 2-х проекциях рентгенировать) - там вообще на 2 порядка. На такой хоть каждый день ходи, а КТ, да еще и с малым шагом "светит" будь здоров.
   
Re: короновірус в Україні

Можливість введення нових карантинних обмежень буде розглядатися в разі виявлення 15 тисяч нових випадків захворювання COVID-19 на добу.

Джерело: заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час вебінару, цитує "Інтерфакс-Україна"

Пряма мова: "Цифра є - 15 тисяч хворих на добу. Після цього будемо говорити про наші плани на найближчий період. У той же час ми не говоримо, що вже завтра будемо щось вводити. 15 тис. хворих на добу - це у нас ще є запас міцності, який дозволить відреагувати без колапсу для системи охорони здоров'я".

Деталі: Ляшко підкреслив, що ця цифра (15 тис. хворих на добу) актуальна при рівномірному розподілі хворих на території країни, при цьому для окремих регіонів вона може бути нижчою.


---

Було 9,5 тис

тепер можна і 15 тис  :facepalm:

киснем забезпечено 17 тис ліжок

покуй пляшем
   
Re: короновірус в Україні

з новини видно, що до 300 ліжок , котрі були ковідними останні 6 місяців,
 в жовтні додали  100 нових і вони вже заповнені


COVID-19: в Івано-Франківську всі ліжка заповнені
27.10.2020, 13:43

У двох медичних закладах Івано-Франківська наразі лікуються 399 пацієнтів.

Про це під час оперативної наради повідомила очільниця управління охорони здоров'я Марія Бойко, інформує Фіртка.

«Станом на ранок в наших лікарнях з пневмоніями та підозрами госпіталізовані 399 людей. В Центральній міській клінічній лікарні – 265 осіб, в першій міській лікарні – 134 людини. Тобто, всі ліжка заповнені», - зазначила Бойко.

За останню добу з пневмоніями госпіталізували 44 людей. За вихідні в Івано-Франківській ОТГ коронавірус лабораторно підтвердили у 366 осіб, з них 350 - франківці.

Приріст хворих в ОТГ за 26 днів жовтня становить 2 126 позитивних результатів ПЛР. Від початку пандемії в місті зареєстрували 130 летальних випадків.

Бойко додала, що в лікарнях розгортають всі можливі ліжкомісця та госпіталізують людей виключно з високою температурою та підтвердженою пневмонією.

Нагадаємо, новий рекорд COVID-19 на Прикарпатті: за добу 325 випадків захворювання.
   
Re: короновірус в Україні
PAL

Доза опромінення при КТ більша за рентген у 50-200 разів. https://www.uatom.org/radiatsijna-bezpeka-v-medytsyni
:facepalm1:
перепрошую, я переплутав КТ з МРТ  :this:
   
Re: короновірус в Україні

как я и предполагала, результат теста у мамы отрицательный. сегодня получили результат, сдавала ровно неделю назад.
за эту неделю она практически выздоровела, темп 36.6, сатурация с 88 поднялась до 96, уже 2 дня как с аппетитом ест.
может завтра попадет к семейному на осмотр.

папа неделю в палате интенсивной терапии, достаточно стабильное состояние, все это время под кислородом, сатурация 92-93. сильный кашель.
сегодня покупали лекарства:
1. NaCl
2. пентоксифиллин
3. витамин С 10%
4. эуфиллин
5. дипиридамол
6. фленокс
7. лизиноприл
8. бисопролол
9. золопент
10. бинт
11. пластырь
12. зеленка
13. перчатки 5 пар
14. подключечный катетер
15. аспирин

кормят, я так поняла раз в день. может кто-то порекомендует, что из еды желательно приготовить передать.
У нас пока без изменений. В тяжелом состоянии, сатурацию поддерживают кислородом, при этом забрали телефоны, поговорить нельзя, никого не пускают, что с этим делать, непонятно.
   
Re: короновірус в Україні

-
   
Re: короновірус в Україні

У нас пока без изменений. В тяжелом состоянии, сатурацию поддерживают кислородом, при этом забрали телефоны, поговорить нельзя, никого не пускают, что с этим делать, непонятно.

из контактных никто не заболел?
   
Re: короновірус в Україні

из контактных никто не заболел?
Если и было, то в легкой форме перенесли, тест не делали. Меня волнует, почему забрали телефоны, даже в тюрьме уже мобилки есть. Как же так, человек непонятно, выживет или нет, и не можем даже поговорить.
   
Re: короновірус в Україні

Если и было, то в легкой форме перенесли, тест не делали. Меня волнует, почему забрали телефоны, даже в тюрьме уже мобилки есть. Как же так, человек непонятно, выживет или нет, и не можем даже поговорить.
т.е. лежал с телефоном, а потом забрали? если так, то это капец какой-то.
   
Re: короновірус в Україні

т.е. лежал с телефоном, а потом забрали? если так, то это капец какой-то.
Да, в первый день сразу забирают.
   
Re: короновірус в Україні

Говорят, в реанимации все без телефонов, они им не нужны.
   
Re: короновірус в Україні

Можливість введення нових карантинних обмежень буде розглядатися в разі виявлення 15 тисяч нових випадків захворювання COVID-19 на добу.

Джерело: заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час вебінару, цитує "Інтерфакс-Україна"

Пряма мова: "Цифра є - 15 тисяч хворих на добу. Після цього будемо говорити про наші плани на найближчий період. У той же час ми не говоримо, що вже завтра будемо щось вводити. 15 тис. хворих на добу - це у нас ще є запас міцності, який дозволить відреагувати без колапсу для системи охорони здоров'я".

Деталі: Ляшко підкреслив, що ця цифра (15 тис. хворих на добу) актуальна при рівномірному розподілі хворих на території країни, при цьому для окремих регіонів вона може бути нижчою.


---

Було 9,5 тис

тепер можна і 15 тис  :facepalm:

киснем забезпечено 17 тис ліжок

покуй пляшем
ось ці постійні підняття меж по виявленню ковід19 інфікованих переслідують одну добре замасковану мету -  це  якнайшвидше прискорити кількість хворих, що в кінцевому підсумку приведе до значних втрат населення, переважно тих, хто потребує від держави соціальних затрат. Бандитська зе-влада прийняла на озброєння сталінський людежерський принцип  - нема людини нема проблеми
   
Re: короновірус в Україні

сьогодні мені подруга порекомендувала на всякий випадок купити упаковку новіріна, призначення якого практикують харківські медики. 40 таблеток 500мг - 235 + - грн
   
Re: короновірус в Україні

Говорят, в реанимации все без телефонов, они им не нужны.
ну разве что в реанимации. там свои требования к санитарии
А телефон известный источник всякой заразы
   
Re: короновірус в Україні

Говорят, в реанимации все без телефонов, они им не нужны.
Дело во влиянии телефонов на точную аппаратуру коей в реанимации полно. Особенно на старую аппаратуру, которая не конструировалась с защитой от радиопомех.
   
Re: короновірус в Україні

Дело во влиянии телефонов на точную аппаратуру коей в реанимации полно. Особенно на старую аппаратуру, которая не конструировалась с защитой от радиопомех.

на аппарат, подающий кислород точно не влияет.
   
Re: короновірус в Україні

сьогодні мені подруга порекомендувала на всякий випадок купити упаковку новіріна, призначення якого практикують харківські медики. 40 таблеток 500мг - 235 + - грн
Гропринозин типа ? Зашибись. Он и против сезонного гриппа был с недоказанной эффективностью.
   
Re: короновірус в Україні

Гропринозин типа ? Зашибись. Он и против сезонного гриппа был с недоказанной эффективностью.
до ковида и парацетамол таким был. в смысле, что его противоспалительные свойства не доказаны.
   
Re: короновірус в Україні

до ковида и парацетамол таким был. в смысле, что его противоспалительные свойства не доказаны.
плацебо також сильна штука для певної категорії пацієнтів  :D
   
Re: короновірус в Україні

до ковида и парацетамол таким был. в смысле, что его противоспалительные свойства не доказаны.
парацетамол это настоящее лекарство не фуфло. а его противовоспалительн ое действие вообще никого не интересует. есть  -хорошо, нет и не надо
   
Re: короновірус в Україні

до ковида и парацетамол таким был. в смысле, что его противоспалительные свойства не доказаны.
да, но температуру сбивал и, как минимум, входит в Essential Medicines WHO Model List
а гропринозин ?
   
Re: короновірус в Україні

як я зрозуміла по гілці Протокол лікування*, раптом у зв'язку з ковідом деякі фуфломіцини почали доводити свою спроможність.

а вважалися фуфломіцинами лише тому, що не витримували якісь там методики випробувань.

такша...не все так однозначно.

і фуфломіцін може виявитися цілком діючою речовиною
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Гропринозин нам помогает всегда, но начинать принимать надо сразу, как только первые признаки кашля, вернее сказать позывы к кашлю, или чуть побаливает горло, помогает всегда, если симптом через минут десять не снят, пью вторую, и тогда точно все устраняется. Насчёт ковида и гропринозина, не уверена, хотя семейный сказал, что можно пить.
   
Re: короновірус в Україні

Гропринозин нам помогает всегда, но начинать принимать надо сразу, как только первые признаки кашля, вернее сказать позывы к кашлю, или чуть побаливает горло, помогает всегда, если симптом через минут десять не снят, пью вторую, и тогда точно все устраняется. Насчёт ковида и гропринозина, не уверена, хотя семейный сказал, что можно пить.

Навіть рімантадин допомагає.
Хоча і фуфломіцин...  :-)o 
   
Re: короновірус в Україні

Ну вот сейчас начало першить, позывы к кашлю, взяла леденец с медом и ещё что то из трав, не помогло, выпила этот фуфломицин, и все прекратилось. Пусть для вас будет фуфломицин, нам помогает всегда.
   
Re: короновірус в Україні

Ну вот сейчас начало першить, позывы к кашлю, взяла леденец с медом и ещё что то из трав, не помогло, выпила этот фуфломицин, и все прекратилось. Пусть для вас будет фуфломицин, нам помогает всегда.

Ну спробуй ще рімантадин.

А взагалі від першить дуже хорошо допомагає трава під назвою ГОРЛЯНКА.

Я вже декілька разів останнім часом припиняв симтоми орві.



   
Re: короновірус в Україні

Але ніт, бо доза опромінення КТ в 100-1000 раз потужніша

потому, шо КТ - это ОЧЕНЬ детализированный рентген.
потому и облучение сильнее.
   
Re: короновірус в Україні

Ну вот сейчас начало першить, позывы к кашлю, взяла леденец с медом и ещё что то из трав, не помогло, выпила этот фуфломицин
Не вопрос, удивило что пропускаете прием антисептика для горла и сразу после леденца за фуфломицин принимаетесь. Есть же Лисобакт или Декатилен то же. Чего так ?
   
Re: короновірус в Україні

як я зрозуміла по гілці Протокол лікування*, раптом у зв'язку з ковідом деякі фуфломіцини почали доводити свою спроможність.

а вважалися фуфломіцинами лише тому, що не витримували якісь там методики випробувань.

такша...не все так однозначно.

і фуфломіцін може виявитися цілком діючою речовиною
конечно он остался,фуфлом
   
Re: короновірус в Україні

+7 474
+ 165
 :X
   
Re: короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

да, но температуру сбивал и, как минимум, входит в Essential Medicines WHO Model List
а гропринозин ?
а к гропринозину желательно прочитать аннотацию и если вы не страдаетет от герпесных инфекций, то можете его и не принимать.
   
Re: короновірус в Україні

Не вопрос, удивило что пропускаете прием антисептика для горла и сразу после леденца за фуфломицин принимаетесь. Есть же Лисобакт или Декатилен то же. Чего так ?
антисеприк - це 100 грам? а то в мене також горло, нежить, кашель  :(
   
Re: короновірус в Україні

антисеприк - це 100 грам? а то в мене також горло, нежить, кашель  :(
Таблетки блин
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія