Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

угу. Хату тіки ремонтувати потім дорого, коли гримучий газ (суміш водню з киснем) йопне

Навіщо водень випускати в хату?

Пристрій з двох каністр :)



Останнє редагування: 8 жовтня 2020 14:57:49 від andry
   
Re: короновірус в Україні
PAL

Навіщо водень випускати в хату?

а як ти собі уявляєш роботу такої установки вдома?
Тобі потрібно постійно подавать кисень
Стиснути ти його не можешь (чи в тебе насос високого тиску та балон-акумулятор теж до цих 100 баксів включено?  :gigi: )
Тобто маєш постійно підтримувати установку в роботі

Це ще не все - тобі треба контролювати дозування кисню - у чистому вигляді ним краще не дихати, отрута, треба з повітрям мішать, причому у доволі точних пропорціях
   
Re: короновірус в Україні

странно - эпидемиологи говорили что переболеем почти все, и что иначе вирус не победишь

А як же 30%?
   
Re: короновірус в Україні

а як ти собі уявляєш роботу такої установки вдома?

Трубка до хати і дихай собі

Це ще не все - тобі треба контролювати дозування кисню - у чистому вигляді ним краще не дихати, отрута, треба з повітрям мішать, причому у доволі точних пропорціях

Можна його домішувати у дихальну маску у найпростішому варіанті. Ліпше, ніж без.
   
Re: короновірус в Україні

Півтора тижні тому отримав з Ali три штуки за ~600 грн. На вигляд нічим не відрузняються від тих що продаються на розетці.
А як Ви платите на те алі вибачте за офтоп? З зарплатної картки можна?
   
Re: короновірус в Україні

Міряти кисень собі будуть 1 зі 100
І як міряння допоможе, якщо не секрет?
   
Re: короновірус в Україні

Дистильована вода з автомагазину, склянна або пластмасова трубка і джерело постійного струму. Усе разом коштуватиме 100 баксів максимум.

Тільки от прикол - моль кисню (22.4 л хто в школі хімію скурив) це десь 110 ампергодин при 2-3 вольтах напруги. Тобто 110 ампер струму за годину виділять стільки кисню. Втнете такий блок живлення? Ну можете 10 банок послідовно поставити, буде 30 В 11 А. Насправді треба буде більше кисню разів в 10. Можна зварювальний інвертор пристосувати до купи каністр. Але от мережа потягне це в тривалому режимі? Електроліт замутити і водень вивести не разу не проблема.
   
Re: короновірус в Україні

Стиснути ти його не можешь (чи в тебе насос високого тиску та балон-акумулятор теж до цих 100 баксів включено?  :gigi: )
Тобто маєш постійно підтримувати установку в роботі
Його і не треба стискати, нормально піде при атмосферному тиску. Включив струм - йде, виключив - не йде  ;)
   
Re: короновірус в Україні

А як же 30%?

скорости роста разные, смотрим графики роста популяций (статья, книжка, учебник, )
   
Re: короновірус в Україні

А як Ви платите на те алі вибачте за офтоп? З зарплатної картки можна?

лучше отдельную карту сделать  чтобы в инете платить
   
Re: короновірус в Україні

КНУ імені Шевченка закривається на карантин з 8 до 23 жовтня у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19

https://www.facebook.com/kyiv.university/posts/4731640956861149
О. Перший пішов... Кабмін загнобив?
   
Re: короновірус в Україні
den

А як Ви платите на те алі вибачте за офтоп? З зарплатної картки можна?

Можна
Або віртуальну карту
   
Re: короновірус в Україні
den

І як міряння допоможе, якщо не секрет?

Будеш знати чи пора тобі на кисень в лікарню

   
Re: короновірус в Україні
a49

Больницы строить не собираются,  концертаторы кисорода и кислород запасать тоже! Нахер нам нужна такая власть??

Останнє редагування: 8 жовтня 2020 15:34:19 від a49
   
Re: короновірус в Україні

скорости роста разные, смотрим графики роста популяций (статья, книжка, учебник, )

Щоб пішов спад добових ріст має бути нижчий від лінійного (степеневий з показником <1 наприклад), це вже після 30% починається по ваших підручниках? Мені здається, це вже ближче до насичення...  :)
   
Re: короновірус в Україні

Больницы строить не собираются, кислород запасать тоже! Нахер нам нужна такая власть??
Кислород нащо запасати? Його запасів в атмосфері вистачить... Запустити компресори з детандерами і вперед... Цих залізяк повинно бути в нас. От тільки про доставку не подумали... Часу не вистачило...

Останнє редагування: 8 жовтня 2020 15:27:52 від WASQ
   
Re: короновірус в Україні

І як міряння допоможе, якщо не секрет?

Будете знати який у Вас стан справ, вже починати боятися чи ще зарано  :)
   
Re: короновірус в Україні

А як Ви платите на те алі вибачте за офтоп? З зарплатної картки можна?
В мене не зарплатна кредитка. Якщо картка domestic то може і не пройти, загалом це залежить від банку що видав картку. Можна просто спробувати - якщо платіж не пройде то і не втратиться нічого.
   
Re: короновірус в Україні

sklm,  PlusPlus,  den, дякую!
   
Re: короновірус в Україні

Але от мережа потягне це в тривалому режимі?

   
Re: короновірус в Україні

Який дебіл :weep:

Количество случаев COVID-19 в Украине может взлететь даже до 17 тысяч в сутки, – Ляшко
В Украине ежедневное количество новых больных COVID-19 может взлететь до 17 тысяч, как в Испании.
Об этом в интервью " Украинской правде " заявил главный санитарный врач Виктор Ляшко. При этом он отметил, что сейчас точное число спрогнозировать трудно.
" Можем (взлететь до 17 тысяч новых больных в сутки – ред.). Но точной цифры, к которой мы поднимемся и к которой упадем, назвать я вам не могу. Возможно мы будем расти, расти, расти до какой цифры, а затем появятся иммунобиологические препараты (вакцины), будет проводиться массовая иммунопрофилактика и мы упадем", – предположил Ляшко.
   
Re: короновірус в Україні

Який дебіл :weep:

Количество случаев COVID-19 в Украине может взлететь даже до 17 тысяч в сутки, – Ляшко
В Украине ежедневное количество новых больных COVID-19 может взлететь до 17 тысяч, как в Испании.
Об этом в интервью " Украинской правде " заявил главный санитарный врач Виктор Ляшко. При этом он отметил, что сейчас точное число спрогнозировать трудно.
" Можем (взлететь до 17 тысяч новых больных в сутки – ред.). Но точной цифры, к которой мы поднимемся и к которой упадем, назвать я вам не могу. Возможно мы будем расти, расти, расти до какой цифры, а затем появятся иммунобиологические препараты (вакцины), будет проводиться массовая иммунопрофилактика и мы упадем", – предположил Ляшко.

Такими темпами за добрих 2 місяці так і буде, максимум 3 місяці. Якщо все лишати так як є.

Аргентина  - населення приблизно як в нас, трохи більше - сьогодні +16447, 399 мерців. І це зараз там типові цифри. І там ще ріст здається, не "плато".
   
Re: короновірус в Україні

весной я купил на Али меньше чем за 500. Болел ковидом. Регулярно мерял. Радовался хорошим показателям.

А як воно працює до речі? Звідки знає скільки кисню в пальці?
   
Re: короновірус в Україні

Возможный перенос выборов обсуждался, но окончательное решение будет принято через неделю.

Дочекаються 7000 і вирішать?
   
Re: короновірус в Україні
PAL

А як Ви платите на те алі вибачте за офтоп? З зарплатної картки можна?

можна, но нє нужна!
Зарплатну картку краще ніде не світить
Я ХЗ, як у інших банках, але моно та приват дозволяють відкрить віртуальну картку для оплати в інеті
Це зручно та безпечно - зазвичай на рахунку нуль чи копійки, а як треба оплатить - перекинув на картку потрібну суму та сплатив

   
Re: короновірус в Україні

Який дебіл :weep:

Количество случаев COVID-19 в Украине может взлететь даже до 17 тысяч в сутки, – Ляшко
В Украине ежедневное количество новых больных COVID-19 может взлететь до 17 тысяч, как в Испании.
Об этом в интервью " Украинской правде " заявил главный санитарный врач Виктор Ляшко. При этом он отметил, что сейчас точное число спрогнозировать трудно.
" Можем (взлететь до 17 тысяч новых больных в сутки – ред.). Но точной цифры, к которой мы поднимемся и к которой упадем, назвать я вам не могу. Возможно мы будем расти, расти, расти до какой цифры, а затем появятся иммунобиологические препараты (вакцины), будет проводиться массовая иммунопрофилактика и мы упадем", – предположил Ляшко.

не дебил. а вот дебилов на улице дохера. подтверждаю
наслушался сегодня историй про вирус в Мариуполе.
было искреннее желание переименовать Украину в ДОЛБОЁБИЮ. страну, населенную долбоёбами.
потому, шо правда.
такой дурости, дикости и долбоёбизма я ДАВНО не слышал
а потому - в 17к заразившихся в сутки ВПОЛНЕ ВЕРЮ.
мало того, будет еще больше
и смертей тоже

а выжившие в этом треше будут сраться от любого чиха
те, кто выживут

самое печальное - шо долбоёбы разносчики заразы болеют не так опасно
а вот их жертвы..
ИМЕННО ЖЕРТВЫ
и в реанимацию, и на кладбище..

ЗЫ историй не будет
но по нашим долбоёбам можно снимать фильм ужасов
и он будет хитом
настолько много трэша
   
Re: короновірус в Україні

Я ХЗ, як у інших банках, але моно та приват дозволяють відкрить віртуальну картку для оплати в інеті

Ощад теж
Деякі банки не дають, наприклад, Укрсиб такої послуги не має.

Але і у такому випадку можна дозамовити реальну карту, на яку переводити кошти безпосередньо перед оплатою.
Тримати якісь суттєві гроші на такій картці не бажано.
   
Re: короновірус в Україні
PAL

Його і не треба стискати, нормально піде при атмосферному тиску. Включив струм - йде, виключив - не йде  ;)
справа в іншому
стискати треба для зберігання та для підключення кисневого приладу для дихання, бо він жеж розрахований на роботу від балону, з визначеним тиском на вході

   
Re: короновірус в Україні
den

17 тис це в 3 рази всього зростання
Цілком реально

Що буде з померлими ....
Лікарням срака
   
Re: короновірус в Україні

Будеш знати чи пора тобі на кисень в лікарню
А шо там ж місця?
   
Re: короновірус в Україні
PAL

А як воно працює до речі? Звідки знає скільки кисню в пальці?

просвічує слабеньким лазером
   
Re: короновірус в Україні
den

А шо там ж місця?

Отож
Тим не менш хоч якийсь контроль стану

   
Re: короновірус в Україні

справа в іншому
стискати треба для зберігання та для підключення кисневого приладу для дихання, бо він жеж розрахований на роботу від балону, з визначеним тиском на вході

Я дав жартівливий (хоч і робочий варіант), якщо людина не має грошей на концентратор, то і на прилад, скоріш за все не має. В такому випадку кисень можна просто домішувати в будь-яку маску, навіть інгаляторну.
Тут все просто.
Інше питання, що кожен літр кисню коштуватиме біля 2-х КілоВатт*годин енергії (на хвилину треба до 2-3 літрів кисню), тому довго у такий спосіб не подихаєш, якщо не маєш дармової енергіії.

Куплений в магазині концентратор кисню окупиться за кілька днів.
   
Re: короновірус в Україні

Дистильована вода з автомагазину, склянна або пластмасова трубка і джерело постійного струму. Усе разом коштуватиме 100 баксів максимум.
Навіщо йти таким складним шляхом ? Я кисневі концентратори.
 ≤1 л/хв: ≥90 %
≤2 л/хв: ≥72%
≤3 л/хв ≥ 55%
Потужність, що споживається - 125 вт.
Ресурс молекулярноъ мембрани на 4000 год. роботи.
Коштує 7770 грн.
Можна придбати.
Кисневий концентратор

Останнє редагування: 8 жовтня 2020 16:08:38 від Влад
   
Re: короновірус в Україні

Навіщо йти таким складним шляхом ? Я кисневі концентратори.

Та я напівжартую, хоча в кожному жарті, звісно, є доля жарту.
Шлях насправді нескладний, якщо є настрій - можна експериментувати, правда, для іншого. Водневе газове зварювання дає доволі високу температуру :)
   
Re: короновірус в Україні

А як воно працює до речі? Звідки знає скільки кисню в пальці?
палец просвечивается инфракрасным лучом. измеряется сколько прошло. Коэф. поглощения сильно зависит от уровня гемоглобина в крови.
   
Re: короновірус в Україні

Та я напівжартую, хоча в кожному жарті, звісно, є доля жарту.
Шлях насправді нескладний, якщо є настрій - можна експериментувати, правда, для іншого. Водневе газове зварювання дає доволі високу температуру :)
Справа в тому, що кисень ще потрібно зволожити перед тим, як ним дихати. Через те установка не така проста, як здається на перший погляд. На й електрики електроліз буде жерти неміряно. Концентратор в цьому випадку більш економічний.
Та й дихати чистим киснем довго не рекомендується.
   
Re: короновірус в Україні

Навіщо йти таким складним шляхом ? Я кисневі концентратори.
 ≤1 л/хв: ≥90 %
≤2 л/хв: ≥72%
≤3 л/хв ≥ 55%
Потужність, що споживається - 125 вт.
Ресурс молекулярноъ мембрани на 4000 год. роботи.
Коштує 7770 грн.
Можна придбати.
Кисневий концентратор

Нет в наличии c 08.10.2020   B-)
   
Re: короновірус в Україні

Тим не менш хоч якийсь контроль стану
:laugh: боржомі вже не допоможе!

Я не здивуюсь, якщо місцеві кулібіни почнуть гратись з кисневими балонами, а потім будуть вибухати панельки
   
Re: короновірус в Україні

Нет в наличии c 08.10.2020   B-)
Ну тоді є трішки дорожчий.
Кислородный концентратор ZY-801 +ПОДАРОК..
8550 грн. Цей є в наявності.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія