Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Якщо вакцини не буде, побачимо ми італійський сценарій і в Україні
гірше ніж в Європі, не буде.
всюди такі самі тенденції.
а "на миру и смерть не страшна"
   
Re: короновірус в Україні

К концу августа вангую 3К-4К ежедневно. И смертей вырастет, ибо лечить уже негде будет и некому.

Соромлюсь спитати тоді навіщо був цей карантин? Щоб змістити цей сплеск на літо , але при цьому добити економіку країни? Тут же свідки ковіду волали що карантин для того щоб не було сплеску захворюваності. Допомогло?
   
Re: короновірус в Україні

вєрка проти ковідки якої не івснує
але сситься  навідати хворих

Розумно. Бо ковід як і попередні грипи це заразна хвороба. А от навіщо ти поперся на базар зразу після зняття карантину це загадка.
 
   
Re: короновірус в Україні

Соромлюсь спитати тоді навіщо був цей карантин? Щоб змістити цей сплеск на літо , але при цьому добити економіку країни?
надіялись, мабуть, що за 1-2 місяці карантинів вірус зникне.
але НІТ  8-)
   
Re: короновірус в Україні

Соромлюсь спитати тоді навіщо був цей карантин?
Ну я не вводив карантин, тому не знаю що відповісти. Напевно, щоб підготуватися, відтягнути час. Але, як на мене, його бездарно просрали.
   
Re: короновірус в Україні

Якщо вакцини не буде, побачимо ми італійський сценарій і в Україні
Этот сценарий карантинщики  "обещают" с тех пор, как метро открыли. Уж третий месяц пошёл...
   
Re: короновірус в Україні

Ну я не вводив карантин, тому не знаю що відповісти. Напевно, щоб підготуватися, відтягнути час. Але, як на мене, його бездарно просрали.
не зовсім просрали.
закупили: маски, захисні костюми,тести.
в березні був повний хаос і паніка.

але: де розгорнуті польові госпіталі "на запас" ? всі медичні структури МО, МНС, мали би бути напоготові.

в Британії, Росії, Китаї за тижні розгорнули тимчасові госпіталі.

Останнє редагування: 6 серпня 2020 10:55:52 від T.Blair.
   
Re: короновірус в Україні

Соромлюсь спитати тоді навіщо був цей карантин? Щоб змістити цей сплеск на літо , але при цьому добити економіку країни? Тут же свідки ковіду волали що карантин для того щоб не було сплеску захворюваності. Допомогло?
Не то, чтобы я прямо ванговал, но...
Ещё в начале апреля в СТ вот в этой ветке об этом же писал
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1072969.msg23921631#msg23921631
   
Re: короновірус в Україні




Сверху график роста случаев в стране, которая не ввела карантин, и снизу молодцы.
А нет, постойте ..  :laugh:
   
Re: короновірус в Україні

Доповідь
Коронавирусная (18+)
Для Verа и Молли
https://youtu.be/KxlE0Jz-HuI
   
Re: короновірус в Україні

За мой иммунитет не волновался... Он у меня железо бетонный, так как все вакцинации имею...

За вакцинацii - доповiдь
Билл Гейтсу
   
Re: короновірус в Україні

не зовсім просрали.
закупили, маски захисні костюми,тести.
в березні був повний хаос і паніка.
пригнать пару самолетов из китая для Эпицентра много ума не надо было. да и внезапный хаос после 2 месяцев наблюдения за остальными тоже улыбает)
А вот по прежнему загонять государству эти самые средства защиты с наценкой 300% это пожалуй героизм )
Я буквально вчера взял в Китае одноразовые маски по 3 грн. А респираторы FFP2 KN95 могу по 16 грн брать. А теперь посмотрите тендера на прозорро )
Как там, Володя говорил, - войны нет, просто кто-то наживается на этом :)
Вообще, вся ситуация в МОЗ имеет признаки потемкинской деревни с переодическими подтверждениями от врачей. Так что, готовимся ..



   
Re: короновірус в Україні

Коронавирусная (18+)
Для Verа и Молли
https://youtu.be/KxlE0Jz-HuI

 :lol:
   
Re: короновірус в Україні

Соромлюсь спитати тоді навіщо був цей карантин? Щоб змістити цей сплеск на літо , але при цьому добити економіку країни? Тут же свідки ковіду волали що карантин для того щоб не було сплеску захворюваності. Допомогло?
Рано вышли из карантина
Надо было еще пару недель посидеть
Ковид с нами надолго.
Мельбурн (а это 25% экономики Австралии) за полтора месяца повторного карантина теряет $12 млрд
Если справится....

1242 медработника заболели на Ковид
А если не будет масок, дезинфектантов и карантина - заболеют все.
Те, которые выживут, скажут - ну его нах, эти поликлиники...
Вымирайте самостоятельно...

   
Re: короновірус в Україні

Якщо вакцини не буде, побачимо ми італійський сценарій і в Україні

Так він в процесі, за три - чотири доби переженемо по кількості заражених Китай, а до кінця місяця наш П'ємонт дожене італійський.
Ще один факт - область Лаціо (це "Римська область") і Італії з популяцією 6 мільйонів мала 8 тис випадків, у Львівській населення у 5 разів менше, а випадків вже більше.

Останнє редагування: 6 серпня 2020 11:16:48 від andry
   
Re: короновірус в Україні
dev

Так він в процесі, за три - чотири доби переженемо по кількості заражених Китай, а до кінця місяця наш П'ємонт дожене італійський.
Ще один факт - область Лаціо (це "Римська область") і Італії з популяцією 6 мільйонів мала 8 тис випадків, у Львівській населення у 5 разів менше, а випадків вже більше.

італійці недавно виявили, що в них реальна кількість кейсів була в 6 разів вищою (тестували на наявність антитіл чи що там вірус лишає в організмі)
   
Re: короновірус в Україні

італійці недавно виявили, що в них реальна кількість кейсів була в 6 разів вищою (тестували на наявність антитіл чи що там вірус лишає в організмі)

Ти думаєш, в Україні з тестуванням ситуація краща, ніж в Італії?

Зараз в тому ж Лаціо +5...15 нових випадків щодня, але Італія реально 2 місяці сиділа на карантині, а не як в нас.


Останнє редагування: 6 серпня 2020 11:29:44 від andry
   
Re: короновірус в Україні
dev

враховуючи, що наш "карантин" сповільнює економіку, а не вірус, то зроблю прогноз на шведській моделі
до переходу вірусу в станн глибокого спаду  - нас чекає кількість кейсів - сотні тисяч 
і кількість смертей - біля 10 000 (тут треба б сейозно врахувати вікові групи)
   
Re: короновірус в Україні
dev

Ти думаєш, в Україні з тестуванням ситуація краща, ніж в Італії?

Зараз в тому ж Лаціо +5...15 нових випадків щодня, але Італія реально 2 місяці сиділа на карантині, а не як в нас.
італія реально перехворіла. карантин ніяким боком до поширення віруса, тільки час розтягує щоб не було колапсі
   
Re: короновірус в Україні

Ти думаєш, в Україні з тестуванням ситуація краща, ніж в Італії?

Зараз в тому ж Лаціо +5...15 нових випадків щодня, але Італія реально 2 місяці сиділа на карантині, а не як в нас.
ну і що???
от і Бельгія сиділа карантинили по-європейськи, і що то їм дало? пропорційно до кількості населення, картина така ж як в Україні.

Брити загнали економіку ледь не в руїну,і все одно вірус локально вогнища виникають. Лестер, тепер Абердін.
   
Re: короновірус в Україні

НМД кожен має морально бути готовим шо він ковід-19 підхопить і перехворіє.
якщо не буде вакцини найближчим часом.

ну, кому підходить сидіти в бункері наступні 5 років і виходити в скафандрі, той може і проскочить.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні
dev

ну і що???
от і Бельгія сиділа карантинили по-європейськи, і що то їм дало? пропорційно до кількості населення, картина така ж як в Україні.

Брити загнали економіку ледь не в руїну,і все одно вірус локально вогнища виникають. Лестер, тепер Абердін.

графік смертності (потижнеа=вий в британії)
можна самому домалювати продовження
   
Re: короновірус в Україні

літом ?
Я знаю що жодні порівняння не спрацюють - бо це було: не в ту пору року, не за тої температури/вологості, не за тої фази місяця, не при цьому уряді. Так що не зважайте.
   
Re: короновірус в Україні

графік смертності (потижнеа=вий в британії)
можна самому домалювати продовження
Показати зображення...
питання що буде якщо ослабити обмеження (які діють).

в бритів дилема - відкривати паби чи школи? тяжкий вибір... :shuffle:
   
Re: короновірус в Україні

італія реально перехворіла. карантин ніяким боком до поширення віруса, тільки час розтягує щоб не було колапсі

Порівняй Лаціо і Львівську область.

Лаціо - населення 6 мільйонів, 8 тис 700 випадків
Львівська область - населення 2 мільйони, 10 тис 400 випадків

У Лаціо щодня десяток нових випадків, у Лвівській обл. 100+
   
Re: короновірус в Україні

пригнать пару самолетов из китая для Эпицентра много ума не надо было. да и внезапный хаос после 2 месяцев наблюдения за остальными тоже улыбает)
А вот по прежнему загонять государству эти самые средства защиты с наценкой 300% это пожалуй героизм )
Я буквально вчера взял в Китае одноразовые маски по 3 грн. А респираторы FFP2 KN95 могу по 16 грн брать. А теперь посмотрите тендера на прозорро )
Как там, Володя говорил, - войны нет, просто кто-то наживается на этом :)
Вообще, вся ситуация в МОЗ имеет признаки потемкинской деревни с переодическими подтверждениями от врачей. Так что, готовимся ..

Вчора мені на Новій пошті запропонували звичайну маску за 17 грн, бо свою забув. Щось мені підказує   що таке тільки в нас. Бо в подібних ситуаціях на Заході я майже впевнений маски безкоштовні або за символічну платню
. Бо в кінці кінців не я їх придумав носити. Тим більше там де я і так залишаю гроші.  То чому за весь цей абсурд в Україні має віддуватись лише манюпас?


Останнє редагування: 6 серпня 2020 12:04:07 від Людас
   
Re: короновірус в Україні

НМД кожен має морально бути готовим шо він ковід-19 підхопить і перехворіє.
якщо не буде вакцини найближчим часом.

ну, кому підходить сидіти в бункері наступні 5 років і виходити в скафандрі, той може і проскочить.

Але хай тільки спробує вийти з бункера.  :shuffle:

Коні ж двине  від звичайної застуди. Який там ковід.
   
Re: короновірус в Україні

італія реально перехворіла. карантин ніяким боком до поширення віруса, тільки час розтягує щоб не було колапсі

А його немає?
   
Re: короновірус в Україні

не знаю как там у вас, в Харькове инфекционка забита полностью. прием ковидников начинает детская областная больница.
   
Re: короновірус в Україні
dev

Порівняй Лаціо і Львівську область.

Лаціо - населення 6 мільйонів, 8 тис 700 випадків
Львівська область - населення 2 мільйони, 10 тис 400 випадків

У Лаціо щодня десяток нових випадків, у Лвівській обл. 100+

ну до чого тут випадки?
на початку , коли тестування ще не було масовим (і, можливо, самі тести були менш чутливими чи недосконалими) - скільки людей в тому ж лаціо перехворіло і так про це і не дізналося?
   
Re: короновірус в Україні

на початку , коли тестування ще не було масовим

Хто тобі сказав, що в Італії не було масовим?
У мене мати живе в Лаціо, перевіряють при будь-якому зверненні до лікаря.
   
Re: короновірус в Україні

Подорожуємо Італією
Умбрія, населення 2 мільйони, загалом 1 тис 200 випадків, сьогодні виявлено 2 нових випадки (карантин не діє! (с))
   
Re: короновірус в Україні

Кампанія, населення 6 мільйонів, загалом 5 тис випадків, сьогодні виявлено 8 нових випадків (Маски не допомагають! (с))
   
Re: короновірус в Україні

Показати зображення...
Показати зображення...
Сверху график роста случаев в стране, которая не ввела карантин, и снизу молодцы.
А нет, постойте ..  :laugh:

 :shuffle:

Все так складно у цьому світі. На ФУПі багатокілометрова гілка є про Швецію.
Де свідки ковіду касандрили, що Швеції кабздець і триндець. Причому одночасно.

Але схоже в цій казці щось не так.




   
Re: короновірус в Україні

Калабрія, популяція 2 мільйони, загалом 1200 випадків, сьогодні виявлено 2х хворих (Немає ніякого коронавірусу!  (с))
   
Re: короновірус в Україні

ну, кому підходить сидіти в бункері наступні 5 років і виходити в скафандрі, той може і проскочить.

чому при епідемії грипу, дехто так і не хворіє? І це без карантинів, масок. Чому той грип не усіх косить?
   
Re: короновірус в Україні

враховуючи, що наш "карантин" сповільнює економіку, а не вірус, то зроблю прогноз на шведській моделі
до переходу вірусу в станн глибокого спаду  - нас чекає кількість кейсів - сотні тисяч 
і кількість смертей - біля 10 000 (тут треба б сейозно врахувати вікові групи)

Схоже, що не враховують значну кількість безсимптомних. Навіть 10-20% людей з імунітетом значно сповільнюють поширення, судячи зі Швеції.
   
Re: короновірус в Україні

Тоскана, популяція 3,7 мільйони, загалом зафіксовано 10,5 тис випадків, сьогодні виявлено 11 хворих (І де в нас ваша "італія"? (с) )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія