Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Но наука придумала маски еще похитрее - они не только задерживают вирусы с бактериями, но и убивают их
Такие маски производит американская компания Innonix (не буду рассказывать дальше, а то Молли меня сдаст как торгаша, уже намекала на это)
Маски этой компании убивают 99.9% микробов и вирусов за минуту или две
Маска имеет 4 слоя,
Внутренний слой - из очень мягкого материала, и не пропускает воду,
Три остальных слоя задерживанут частицы разного размера
А один из этих слоев пропитан ионами меди и цинка, которые и убивают вирусы с микробами
блєать  :facepalm1:
ФУП притулок малахольних
начиталися псевдонаукової маячні в інтернетах і безапеляційно тягнуть на ФУП
   
Re: короновірус в Україні
dev

пропитан ионами меди и цинка,

 здавна відомо, що србні ложка в бачку з водою сприяє її очищенню
але, якби паньство , що так любить "срібні кулі" трохи читало, то знало б , що для досягнення ефекту треба тривалий час. ну і з вірусами воно ніби і не помагає.
Цитувати
Олігодинамічний ефект (грец. oligos = кілька, грец. dynamis = сил) - токсичний ефект іонів металів на живі клітини, водорості, плісняву, спори, гриби, віруси, прокаріотичні та еукаріотичні мікроорганізми, навіть у відносно малих концентраціях. Був відкритий у 1893 швейцарцем Карлом Вільгельмом фон Неґелі. [1] Такий антимікробний ефект демонструють іони ртуті, срібла, міді, заліза, свинцю, цинку, бісмуту, золота, алюмінію, та інших металів.
Механізм
Іони металу, особливо важкого, проявляють такий ефект. Точний механізм цієї дії поки що не відомий. Дані досліджень срібла показують що ці іони денатурують ферменти цільової клітини чи організму прив’язуючись до реактивних груп, призводячи їх осад та деактивацію.[2] Стрібло деактивує ферменти реагуючи з тіольними групами щоб утворити сульфіди. Срібло також реагує з аміно-, карбоксильними, фосфатними, та імідазольними групами і сповільнють активність лактатдегідрогенази та глутатіонпероксидаз и. Бактерії зазвичай піддаються впливу олігодинамічного ефекту, а віруси - ні.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D1%96%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82

з другого боку, працює принцип, описаний О.Генрі
Цитувати
- А когда ты за пятьдесят центов продаешь бедной женщине щепотку песка, чтобы предохранить ее лампу от взрыва, в какую сумму ты исчисляешь ее валовой доход? Песок-то, не забудь, стоит сорок центов тонна.
- Пойми, - сказал я, - я учу ее хорошенько чистить лампу и вовремя подливать керосину. Если она исполнит мой совет, лампа не взорвется. А когда у нее есть песок, она знает наверняка, что взрыва не будет, и одной заботой у нее меньше. Это своего рода "христианская наука" в промышленности.
   
Re: короновірус в Україні

Лицо должно быть тщательно выбрито (Vera и Молли это не касатся)
А чому Вєра і Моллі не повинні голитись? Що це за сексизм???? 
   
Re: короновірус в Україні

здавна відомо, що србні ложка в бачку з водою сприяє її очищенню
але, якби паньство , що так любить "срібні кулі" трохи читало, то знало б , що для досягнення ефекту треба тривалий час. ну і з вірусами воно ніби і не помагає.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D1%96%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82

з другого боку, працює принцип, описаний О.Генрі

Те що срібло очищує воду то не новина. А ось те що іони цинку і міді вбивають віруси та мікроби  ( корисні теж?)
це щось новеньке
 Особливо хотілося б побачити технологію пропіткі ганчірки іонами.

   
Re: короновірус в Україні
dev


Те що срібло очищує воду то не новина. А ось те що іони цинку і міді вбивають віруси та мікроби  ( корисні теж?)
це щось новеньке
 Особливо хотілося б побачити технологію пропіткі ганчірки іонами.
віруси не вбиває, якщо вірити вікі

а щодо технології досягнення ефекту , то досить випустити ролик на ютубі і написати на упаковці

ефект називається - ПЛАЦЕБО

але, помагає тільки тим, хто в нього вірить (
   
Re: короновірус в Україні

віруси не вбиває, якщо вірити вікі

а щодо технології досягнення ефекту , то досить випустити ролик на ютубі і написати на упаковці

ефект називається - ПЛАЦЕБО

але, помагає тільки тим, хто в нього вірить (

Цей ефект називається НАЄБО, а не ПЛАЦЕБО.
   
Re: короновірус в Україні

:laugh:

він вже тут напиздів на почесне звання "дибіл року"

хай продовжує - прикольний сцикунець.
я одного тако в житті знаю - сидить з березня на дачі під малютянкою, в києві жодного разу не був. хавку привозять і лишають під воротами, забирати виходить як космонавт - замотаний з голови до ніг  :gigi:
мда, паникер и он еще не в курсе, что так ему придется просидеть всю оставшуюся жизнь
   
Re: короновірус в Україні

мда, паникер и он еще не в курсе, что так ему придется просидеть всю оставшуюся жизнь

Має право. Це його вибір. Але навіщо він цей вибір нав'язує іншим? Разом з рекламою іонів цинку в міді.

   
Re: короновірус в Україні

Ты зря так приняла все к себе лично
Я - такой же, как и ты
Просто знаю английский, украинский и немного Гугл
И самое главное - я знаю, что я НИЧЕГО не знаю
пеши исчо  :super:
   
Re: короновірус в Україні

Має право. Це його вибір. Але навіщо він цей вибір нав'язує іншим? Разом з рекламою іонів цинку в міді.
я про того кто ушел в затворники, а не про крокодила данди забавного австралийца
   
Re: короновірус в Україні

я про того кто ушел в затворники, а не про крокодила данди забавного австралийца

Та який він забавний. Втирає людям чергові жожоба.
І що особливо падлючно, що робить це використовуючи страх людей перед хворобою.
   
Re: короновірус в Україні

блєать  :facepalm1:
ФУП притулок малахольних
начиталися псевдонаукової маячні в інтернетах і безапеляційно тягнуть на ФУП

Вас бы в FDA , Вы бы им показали... Бо FDA утвердило оную технологию к использованию...

https://finance.yahoo.com/news/race-design-covid-killing-face-120000041.html?guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAMIZWhyOGKENJ4YxXba6A83GcbVQWSOovDRAZqy9ycjc0oZ4xQ6fThGEkO4cX6yfQzuSwWYdnZrKWyKDMWgjVxwAV6yuJVRjvqlRP1YDDebxRSEBKMPXDBWBc7AAcVQ3wLYWw7hZ7_Tja12RovF30E-Vr6bLhRoQnm81yc16-a7b&_guc_consent_skip=1596635466
   
Re: короновірус в Україні

Вас бы в FDA , Вы бы им показали... Бо FDA утвердило оную технологию к использованию...

https://finance.yahoo.com/news/race-design-covid-killing-face-120000041.html?guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAMIZWhyOGKENJ4YxXba6A83GcbVQWSOovDRAZqy9ycjc0oZ4xQ6fThGEkO4cX6yfQzuSwWYdnZrKWyKDMWgjVxwAV6yuJVRjvqlRP1YDDebxRSEBKMPXDBWBc7AAcVQ3wLYWw7hZ7_Tja12RovF30E-Vr6bLhRoQnm81yc16-a7b&_guc_consent_skip=1596635466

Тю. Раніше і героїн діточкам від кашлю давали.
Виробництва авторитетного концерну 'Bayer'.


   
Re: короновірус в Україні

Тю. Раніше і героїн діточкам від кашлю давали.
Виробництва авторитетного концерну 'Bayer'.

И эфидрин был в каплях во всех аптеках в СССР до начала 80х. И шо?
Хочешь сказать что этот патент липовый?
   
Re: короновірус в Україні

Та який він забавний. Втирає людям чергові жожоба.
І що особливо падлючно, що робить це використовуючи страх людей перед хворобою.
если у людей мозгов нет, то пусть поднимают рейтинг "врачей" аферистов на ютубах (или куда там надо подписываться), все равно никаких им масок никто не пришлет, даже трехслойных одноразовых ИМХО
   
Re: короновірус в Україні

И эфидрин был в каплях во всех аптеках в СССР до начала 80х. И шо?
Хочешь сказать что этот патент липовый?

Я хочу сказати, що людство як було тупим стадом так і залишилось. На жаль.
   
Re: короновірус в Україні

Я хочу сказати, що людство як було тупим стадом так і залишилось. На жаль.

То есть указанными в патенте свойствами маска не обладает? Вот уж во истину... ФУП знает все...  :facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні

Тю. Раніше і героїн діточкам від кашлю давали.
Виробництва авторитетного концерну 'Bayer'.

о, да. багато фарма-концернів і сьогодні працюють собі на збагачення і на шкоду здоров'ю манюпасів.
наприклад, "монсанто". там якраз і пальчєвського "обучали". після того в нього ще взялися гроші звідкілясь на "свою приватну клініку".
   
Re: короновірус в Україні

То есть указанными в патенте свойствами маска не обладает? Вот уж во истину... ФУП знает все...  :facepalm1:

уві і ах. теперішнім "патентам" віри нема.
   
Re: короновірус в Україні

То есть указанными в патенте свойствами маска не обладает? Вот уж во истину... ФУП знает все...  :facepalm1:

Як тільки ти мені поясниш яким чином іони цинку і міді вбивають віруси і мікроби  , а також як вимочити шматочок ганчірки цими іонами я зразу визнаю всю глибину геніальності цього патенту.
   
Re: короновірус в Україні

лучше всего от вирусов  в том числе короны помогает тяжолая вода тока эта вся шняга началась я рюмку гахнул так у меня и герпес прошел
   
Re: короновірус в Україні

а цинки серебро это все средневековые средства
   
Re: короновірус в Україні

Вас бы в FDA , Вы бы им показали... Бо FDA утвердило оную технологию к использованию...
виглядає на безсоромну рекламу від виробника :gigi:

News provided by
N95 Mask Co
   
Re: короновірус в Україні
dev

вона ще й багаторазова!
Цитувати

Doctor Mike Hansen
17 hours ago (edited)
Already have the 1st 10 to message me on Instagram, I will be in contact with the winners. Masks coming soon. Thanks everyone. ....Also, lots of people asking if they are reusable. Yes, they are. One option is to have several and rotate one each day.

   
Re: короновірус в Україні
dev

і ще ці маски дивно пахнуть
Цитувати
Marianne Kay
Marianne Kay
19 hours ago
I ordered a pack of 20 a few weeks back and am so happy to have them. I have noticed a somewhat strong smell when I wear them though. Especially right when I put it on. Almost like a vinegar smell. Is this normal? Did you experience this too? Airing them out does seem to help
   
Re: короновірус в Україні

і ще ці маски дивно пахнуть


Це важливий момент для боротьби з ковідом!

А ділдо вбудоване там є? Мозок трахать.
   
Re: короновірус в Україні

а цинки серебро это все средневековые средства

Повністю згоден. Якесь середньовіччя.

Сучасні люди вже давно проти віруса приймають перорально гівно чорного дракона з Альфа Центаври або ректально шишки дерева мудрості з Касіопеї.

   
Re: короновірус в Україні

Повністю згоден. Якесь середньовіччя.

Сучасні люди вже давно проти віруса приймають перорально гівно чорного дракона з Альфа Центаври або ректально шишки дерева мудрості з Касіопеї.
а это рецепты из книги о гари потере
современные люди еше в 89 году в 3 лаборатории пошитали рибасому и пришли к выводу что замена протия на дейтерий полностью останавливает репликацию вирусной рнк на тело весом 90 кг хватает 20мл до нужной концентрации и привет всем рнк вирусам в том числе и ковид
   
Re: короновірус в Україні

а это рецепты из книги о гари потере
современные люди еше в 89 году в 3 лаборатории пошитали рибасому и пришли к выводу что замена протия на дейтерий полностью останавливает репликацию вирусной рнк на тело весом 90 кг хватает 20мл до нужной концентрации и привет всем рнк вирусам в том числе и ковид

Колего, вже є додаткові дослідження. Крім того у людини наростає екзоскелет , кінцівки збільшуються вдвічі, голова втричі, а зір поліпшується до стану коли віруси можна бачити навіть вночі.



Останнє редагування: 5 серпня 2020 18:15:23 від Людас
   
Re: короновірус в Україні

і ще ці маски дивно пахнуть

Marianne Kay
Marianne Kay
19 hours ago
I ordered a pack of 20 a few weeks back and am so happy to have them. I have noticed a somewhat strong smell when I wear them though. Especially right when I put it on. Almost like a vinegar smell. Is this normal? Did you experience this too? Airing them out does seem to help
vinegar smell :weep:
   
Re: короновірус в Україні

Вас бы в FDA , Вы бы им показали... Бо FDA утвердило оную технологию к использованию...
не, они одобрены как обычные респираторы. все это древнее колдовство просто добавляет ценности конечному покупателю, но на самом деле туфта для американских оленей.
по Вашей ссылке еще написано что

After months of rigorous testing, the Respokare mask maintains an unparalleled performance
как вы понимаете, они позиционируют свой респиратор как вечный, хотя носят его, по протоколу, всего один день.
И засоряется он не мертвыми вирусами, а обычной пылью, поэтому такое заявление манипулятивно само по себе.
   
Re: короновірус в Україні

Повністю згоден. Якесь середньовіччя.

Сучасні люди вже давно проти віруса приймають перорально гівно чорного дракона з Альфа Центаври або ректально шишки дерева мудрості з Касіопеї.

 :weep:

 :laugh:
   
Re: короновірус в Україні

Колего, вже є додаткові дослідження. Крім того у людини наростає екзоскелет , кінцівки збільшуються вдвічі, голова втричі, а зір поліпшується до стану коли віруси можна бачити навіть вночі.
ех, не дожив до цих світлих днів Аланчумак
   
Re: короновірус в Україні

Колего, вже є додаткові дослідження.[/
 а вирусы в Украине уже давно видят вы кстати из какой зоны пишитес крассной или зелной

брехня нет никаких новых исследований вы зря иронезируете я на себе пробовал все вирусы сразупроходят
   
Re: короновірус в Україні


Marianne Kay
19 hours ago
I ordered a pack of 20 a few weeks back and am so happy to have them. I have noticed a somewhat strong smell when I wear them though. Especially right when I put it on. Almost like a vinegar smell. Is this normal? Did you experience this too? Airing them out does seem to help


ну це найголовніше в цьому посилі.  :lol: людина витратила бабло, щаслива, невже і ви не хочте повторити за нею?  :pofig:
   
Re: короновірус в Україні

В общем.
13 июля начало пропадать обоняние к концу дня 15 июля пропало полностью, вкусы стали как черно-белые.
Самочувствие на фоне пониженной температуры ухудшалось постепенно в виде нарастающей слабости и сильной потливости.
К субботе 18 числа настал пипец в виде того шо я три дня из-за слабости и головной боли(суббота, воскресенье и понедельник) спал почти весь день часов по 15.
В понедельник к вечеру температура наконец из стабильно пониженной 35.5-35.7 поднялась сначала на 37.5 и потом резко на 38.5, продержалась на 38.5 почти 2 часа и снова опустилась на 35.7.
Во вторник самочувствие начало плавно улучшаться, температура поднялась до 36.2 и к концу недели все пришло почти в норму за исключением, потливости(мучалсо еще неделю), отдышка(с носом все ок но сделать полный вдох не всегда получалось) сейчас все пришло в норму, головные боли только прошли(приходилось каждый день пить аспирин ничем другим как ни удивительно боль не снималась).
Кашля не было вообще.
Обоняние только начало понемногу возвращаться, сейчас поцентов на 10-15.
Отака куйня малята.

И таки да за ту неделю похудел почти на 5 кг


Останнє редагування: 5 серпня 2020 20:44:42 від Renegade
   
Re: короновірус в Україні

Переболел значит((( С вариациями, у всех похоже. пропажа обоняния или вкуса у всех наверное. Будьте здоровы.
   
Re: короновірус в Україні

В общем.

Отака куйня малята.

И таки да за ту неделю похудел почти на 5 кг

То есть пошло на пользу...

Так ап чем тут плачЪ Ярославны на 200 страниц? B-)
   
Re: короновірус в Україні

То есть пошло на пользу...

Так ап чем тут плачЪ Ярославны на 200 страниц? B-)

Ты даун конченный у меня нормальный вес 80-81 кг при росте 183.
   
Re: короновірус в Україні

При гриппе вкус и обоняние пропадает, во всяком случае у меня. Не думаю что только у меня.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія