Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів із евакуацію - це пипець :facepalm1:

Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

тю, та подивіться на тих же китайців, як вони "радо" зустрічали візітерів з уханя -блок-пости і копняки замість драсьте. буквально.

Це карантин, дєтка... У нас будуть аналогічні заходи, якщо що.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ну вот как можно нести такую чушь? :facepalm1:

Це не чушь...    надивилися на них вже за пів року  (td)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ти ще побачиш такий психоз, що сам будеш дивуватися, як культурна столиця перетвориться на зомбі-ленд у масках. І якщо істерію раздувати, то це станеться набагато швидше.

Єгнатушка, важай пєрдака не надірви. Бггг
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ти ще побачиш такий психоз, що сам будеш дивуватися, як культурна столиця перетвориться на зомбі-ленд у масках. І якщо істерію раздувати, то це станеться набагато швидше.

Тебе тут не було, коли 80 % знайомі хворіли мінімум на грві
Коли порожні вулиці
Я 5 тижнів хворів
І в той час помирали молоді люди, бо просто кашляли
І шок лікарів
Не розповідай мені...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я вообще не понимаю этих истерик.Когда я летел в Тай,то тут уже были заболевшие,плюс туристов тут толпы.И что?Всем до сраки,никто панику не ловит.И только у нас ни одного заболевшего ,но вопли стоят как перед концом света.

це не перемога, можливо ми не вмієм діагностувати  :gigi:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

цей борт може прийняти люде місто куда сідає літак такого типу, а СкайАп літає по всім містам міліонникам крім Дніпра

можна було в Одессу, також, там і санаторіїв до сраки + санепідемстанції бо там море + потік туристів + Не сезон

Можна було в Київ, Білу Церкву - медицина краща, та знайти можна було куда завгодно

Ніхто ж не скаже - шановні, везем туди Бо:
1.
2.
3.
4.

може люди б і зрозумінням поставились, а скритністю нічого не доб’єшся


Так потому и скрытность чтоб козаченьки не перепахали взлетку чтобы к ним заморскую бактерию не привезли
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Скоти зелені вб'ють містоутворюючий курортний заклад.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Так потому и скрытность чтоб козаченьки не перепахали взлетку чтобы к ним заморскую бактерию не привезли

То потрібно було в Кривий Ріг,  до папаш і мамаш  цих артистів, щоб на перерахувала взльотку...  ну чи в Ізраїль, нє?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

на Львові зав’язані всі прилеглі області, з аеропорт має 30 вилітів в добу

і тут туристам з Європи кажуть - до Львова привезли Вуханських  :laugh:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Тебе тут не було, коли 80 % знайомі хворіли мінімум на грві
Коли порожні вулиці
Я 5 тижнів хворів
І в той час помирали молоді люди, бо просто кашляли
І шок лікарів
Не розповідай мені...

Той самий свинячий грип непогано так пройшовся Україною кілька років тому. Не лише у Львові.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

То потрібно було в Кривий Ріг,  до папаш і мамаш  цих артистів, щоб на перерахувала взльотку...  ну чи в Ізраїль, нє?


У вас рассуждения типичного хатаскрайника.Может их развезти каждого по своему городу,чтобы никому обидно не было и вы остались довольны?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Так потому и скрытность чтоб козаченьки не перепахали взлетку чтобы к ним заморскую бактерию не привезли

Рідні б взльотки не перерили  :gigi:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Єгнатушка, важай пєрдака не надірви. Бггг

Ти вже на блок-пості?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Той самий свинячий грип непогано так пройшовся Україною кілька років тому. Не лише у Львові.

тої зими у мене помер знайомий, йому було 22
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ти вже на блок-пості?

нє, криївку викопав. в вінницькому лісі. заходи
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

ну чи в Ізраїль
в бундес за дідів...
п.с. де вас таких повиховували...  :facepalm1:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

У рассуждения типичного хатаскрайника.Может их развезти каждого по своему городу,чтобы никому обидно не было и вы остались довольны?

До себе потрібно було вести, до тих, хто його обрав в більшості...   інакше це виглядає,  як направлений геноцид по відношенню до регіону, який ненависний  теперішньому компаньону Зеленського Хуйлу
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Це буде черговий зелений зашквар на весь світ - привезти вірус в санаторій посеред міста, позаражувати персонал і пішло поїхало.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

У вас рассуждения типичного хатаскрайника.Может их развезти каждого по своему городу,чтобы никому обидно не было и вы остались довольны?
Зелень тупо виправдовує своїх прикоритних зеублюдків, навіть не пробує включити мозок.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До себе потрібно було вести, до тих, хто його обрав в більшості...   інакше це виглядає,  як направлений геноцид по відношенню до регіону, який ненависний  теперішньому компаньону Зеленського Хуйлу


Какая же вы упоротая.Т.е. Если бы выиграл Петро,то надо было бы везти в Болград?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Если бы выиграл Петро,то надо было бы везти в Болград?
В Ліпецьк, там є куди, всерівно простоює... І всі УРА-УРА кричали б...  :D
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Какая же вы упоротая.Т.е. Если бы выиграл Петро,то надо было бы везти в Болград?

Упороті - то ви, раз ЭТО вибрали...     було б заслужено,  якби ви і отримали по заслузі...  бо це ваш ідіот придумав привезти такий вірус в країну, де нема ні санепідеміології, ні медицини
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До себе потрібно було вести, до тих, хто його обрав в більшості...   інакше це виглядає,  як направлений геноцид по відношенню до регіону, який ненависний  теперішньому компаньону Зеленського Хуйлу
:dopovid:
Пані, може , відпочинете трохи?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

:dopovid:
Пані, може , відпочинете трохи?

А то новина  :lol:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Упороті - то ви, раз ЭТО вибрали...     було б заслужено,  якби ви і отримали по заслузі


Я вообще на выборы не ходил если что,но вы определитесь куда везти в Одессу ко мне или в Кривой рог,откуда Зе свалил лет 20 назад?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

я теж Доповідь натисну
зовсім зарвалась дойче борцуня на окладі з ольгіно

Останнє редагування: 19 лютого 2020 10:22:09 від эЛКа
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

:dopovid:
Пані, може , відпочинете трохи?

Пані пора на барикаду у Франкфурт, там скоро нову партію евакуйованих привезуть.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я вообще на выборы не ходил если что,но вы определитесь куда везти в Одессу ко мне или в Кривой рог,откуда Зе свалил лет 20 назад?

Агаааа   :lol:      він вже на вибори не ходив  :laugh:
Тільки глотку рвеш за Зе  тут вже півроку просто так  (td)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Пані пора на барикаду у Франкфурт, там скоро нову партію евакуйованих привезуть.

Зеленоботам  (td)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Зеленоботам  (td)

Приєднуюсь  :-B
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Скоти зелені вб'ють містоутворюючий курортний заклад.
Нє, вони вб'ють туризм на ЗУ
Навіть якщо ніхто не захворіє
І роблять це навмисне
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

я теж Доповідь натисну
зовсім зарвалась дойче борцуня на окладі з ольгіно

Чим мотивувати будеш?  :gigi:

Забаньте, бо її думка нас дратує і нагадує про результат нашого бездумного вибору?  :weep:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Агаааа   :lol:      він вже на вибори не ходив  :laugh:
Тільки глотку рвеш за Зе  тут вже півроку просто так  (td)


А где связь?Я и не скрываю что на тот момент Зе был лучшим вариантом и надеждой на изменения.Да и глотку за него никто не рвёт у его Команды полно проебов и они нарастают как снежный ком,да и время идёт а ничего глобального пока не происходит и с каждым днём все больше начинает напоминать предыдущих имитаторов.Так что ваши фантазии про штабы,зарплаты и глотки это всего лишь фантазии
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Позорище з вами, зеленоботи... 
Понавибирали,   а як розгрібати, то в Львів чи БЦ.... (td)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Позорище з вами, зеленоботи... 
Понавибирали,   а як розгрібати, то в Львів чи БЦ.... (td)

 :weep:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Нє, вони вб'ють туризм на ЗУ
Навіть якщо ніхто не захворіє
І роблять це навмисне
Як почнеться, то буде всюди, але конкретно той санаторій приречений і люди які там працюють.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Вообщем картина понятна.
Зеленая тупая жаба решила устроить эпидемию на ЗУ
месть за ненависть к жабе
Обнесут нацгвардией,устроят карантин,выдавят население за границу и вуаля! Выбриай не хочу местную владу!
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Вообщем картина понятна.
Зеленая тупая жаба решила устроить эпидемию на ЗУ
месть за ненависть к жабе
Обнесут нацгвардией,устроят карантин,выдавят население за границу и вуаля! Выбриай не хочу местную владу!


И тайцам мстит сученок зеленый



БАНГКОК, 11 фев – РИА Новости. Еще один случай заражения коронавирусом обнаружен в Таиланде, теперь количество зараженных в стране составляет 33 человека, заявил во вторник гендиректор департамента эпидемиологического контроля министерства здравоохранения Таиланда Суванчай Ваттханайингчаренча й.
Заявление главы департамента транслировал в выпуске новостей телеканал Thai PBS.
"Подтвержден еще один случай заражения коронавирусом. Новый пациент – туристка из КНР, находившаяся в карантине в Таиланде в связи с заражением коронавирусом одного из членов ее семьи, вместе с которым она прибыла в страну. Ее состояние в настоящее время не является тяжелым", - сказал он.
"Еще одна пациентка, гражданка КНР в возрасте 71 года, находившаяся на лечении в больнице "Ратчавитхи" в Бангкоке, сегодня выписана из инфекционного блока больницы в связи с выздоровлением. Таким образом, количество выздоровевших после лечения в Таиланде составляет 10 человек из 33 заболевших с начала китайской эпидемии", - добавил гендиректор департамента.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Позорище з вами, зеленоботи... 
Понавибирали,   а як розгрібати, то в Львів чи БЦ.... (td)
как всегда...
Тупая зеленая хуцпа и уничтожение сердца Украины
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

как всегда...
Тупая зеленая хуцпа и уничтожение сердца Украины


С каких пор это сердце Украины?я всегда считал что это Киев
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія