Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції
den

вот именно!
а завидует галимой вилле рябошапки в сраной первой франции!

В якомусь селі
Під Стразбургом

   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Та проблеми ніякої немає.
Єдина маленька дрібничка в тому, що він не бачить для себе і своїх дітей майбутнього в Україні.


саме так
він не бачить себе в Україні
але як дойна корова Україна для нього цінність має, генпрокурором у Францію його не звуть
на яку доброчесність, реформи і все інше можна від нього очікувати?

нацарювати 100 гривень і втекти
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

В тебе дві тачки
По вартості як третина цієї вілли
Без кредитів


І будинок побудований за 200+-

Є ще житло для тещі.
Фактично ти багатший за рябошапку

Трохи не дотягуєш до мілованова ( бо в того є пенсійний внесок більше ляма)


 


ну чому тут дивуватись
у мене давно уже не було періоду щоб я менше 100 тисяч євро за рік заробив, і це легальні гроші а не якісь конвертики
а от Рябошапка навряд може в декларації свої доходи пояснити
заздрити йому у мене нема ніяких підстав, то ви мрієте про це, бо по собі міряєте
але чому я разом із іншими сіряками повинен фінансувати стартовий капітал його дітям у Франції мені не ясно
у мене інший інтерес, я тут жити збираюсь

Останнє редагування: 9 лютого 2020 01:01:02 від OldBoy
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

всі, абсолютно всі  грантоїди - це ліцеміри. Вони  погоджуються на впровадження невластивих для суспільства норм за бабло. Наприклад, ніде в світі немає в кримінальному кодексі норми про сексуальні домагання, окрім південного Судану, який тим кодексом в реальному житті і не користується. Нема такого в КК Франції чи Британії. А в Південному Судані є ! А чому? А тому. Бо бабло
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

ну чому тут дивуватись
у мене давно уже не було періоду щоб я менше 100 тисяч євро за рік заробив, і це легальні гроші а не якісь конвертики
а от Рябошапка навряд може в декларації свої доходи пояснити
заздрити йому у мене нема ніяких підстав, то ви мрієте про це, бо по собі міряєте
але чому я разом із іншими сіряками повинен фінансувати стартовий капітал його дітям у Франції мені не ясно
у мене інший інтерес, я тут жити збираюсь
він більш ніж 10 років отримував легальну зарплату на рівні 5000 у.є в місяць від грантів , коли ти, Олдбой, ще х.. сосав. І його жінка також .а твоя скільки получки додому приносила?
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

він більш ніж 10 років отримував легальну зарплату на рівні 5000 у.є в місяць від грантів , коли ти, Олдбой, ще х.. сосав. І його жінка також .а твоя скільки получки додому приносила?


не тринди
із грантового періоду в нього тільки менше року в трансперенсі інтернешнл
і то сильно сумніваюсь що вони в українському офісі по 5 тис дол платять
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

ці грантоїди використовують нації заради соціальних експериментів. На нормальних країнах такі експерименти ніхто не дозволить робити.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

не тринди
із грантового періоду в нього тільки менше року в трансперенсі інтернешнл
і то сильно сумніваюсь що вони в українському офісі по 5 тис дол платять
та ти шо. А в франції він скіки років  пробув ? Мій колега Білоусов починав слідчим ментом. Потім місія ООН, потім бла-бла, ЄСПЛ . закордонні відрядження .. і т.д.  а тепер вчит ь жизні. бо типо іксперт і просунутий.


Останнє редагування: 9 лютого 2020 01:26:18 від Serhii
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Родился 14 октября 1976 года в посёлке городского типа Зеленогорское (Одесская область).

В 1998 году окончил частный Международный Соломонов университет.

С 1998 по 2001 год — главный консультант заместителя начальника управления законодательства о правосудии, охране правопорядка и обороне, заместитель директора Департамента законодательства о правосудии, уголовного и процессуального права и об административной ответственности Министерства юстиции, заместитель начальника отдела Государственного департамента Украины по вопросам исполнения наказаний.

В 2001—2002 годах — заместитель директора департамента законодательства о правосудии, уголовного и процессуального права и об административной ответственности Министерства юстиции Украины.

В 2002—2003 годах — директор Центра правовой реформы и законопроектных работ при Министерстве юстиции Украины.

С декабря 2003 по июнь 2010 года возглавлял департамент законодательства о правосудии, правоохранительной деятельности и антикоррупционной политики Министерства юстиции Украины. Глава делегации Украины на заседаниях пленарных съездов Группы государств Совета Европы против коррупции (GRECO).

21 июня 2010 года был назначен директором Бюро по вопросам антикоррупционной политики Секретариата кабинета министров Украины, однако в феврале 2011 года Бюро было ликвидировано.

С февраля 2011 по октябрь 2013 года — заместитель директора Департамента юридического обеспечения Секретариата кабинета министров Украины.

С октября 2013 по март 2014 года — руководитель Департамента анализа антикоррупционной политики в неправительственной организации «Transparency International Украина».

С 19 марта 2014 по 2019 год — заместитель министра юстиции Украины. Одновременно, в марте 2016 — июне 2017, — член Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

(GRECO).
отож !
Я 10 років пробув на грантоїдській роботі, але завжди числився в МВС України. Все оформлюється не контрактом, а "командировочними"  І ці командировочні платять міжнародні організації.

Останнє редагування: 9 лютого 2020 01:30:28 від Serhii
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

на відрядженнях бабла накосив  (tu)
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

на відрядженнях бабла накосив  (tu)
да . у нас було 3000 у.є . Плюс зарплата. тратили 800. Решта - дохід. У Рябошляпи було 6000 у.є. плюс зарплата від уряду
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

оце так треш  :facepalm1:

це схоже таки безнадійно
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

тут питання навіть не у вартості, а в тому, що гніздо він виє у хранції
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

фішка в тому, що грантські організації не хочуть зв'язувати себе трудовими зобов'язаннями, пенсіями і т.д. Тому залучають персонал  невиправданими завищеними командировочними. Як перекласти на нашу мову daily subsistence allowance? ніяк окрім як витрати на відрядження. І ці доходи не підлягають декларуванню , тому що це - командировочні за назвою 
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Вкхавра сюда подать! Він так кумедно репається, коли відбілює рідну зелену владу.
дивись щоб дід не витягнув того автомата з ящиком патронів на світ божий  і не почав тут страшитти в чергове. :D  Цілком старого пенька доведете до деліріуму кляті. :X  :D
   
В 1998 году окончил частный Международный Соломонов университет.


Ну єто вааще практически фикция. купил официально диплом. Еврейская община Украины.

То есть фактически без ВО.
   
тут питання навіть не у вартості, а в тому, що гніздо він виє у хранції

А кто из них вьет в Украине?

В прошлом правительстве министры жен отвозили рожать в Америку.А чтобы сэкономить -  по бесплатной программе для неимущих. А потом хвастались этим в соц. сетях.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції
nik

В 1998 году окончил частный Международный Соломонов университет.



Международный Соломонов университет был создан в 1992 году тремя энтузиастами - талантливым ученым Александром Тетельбаумом, а также крупными украинскими бизнесменами - Марком Эпштейном и Романом Шапшовичем.


ржакабля...

Песня "Руссское поле", музыка марка фраткина, слова максима дунаевского, исполняет Иосиф Кобзон

 :weep: 
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції
nik

А кто из них вьет в Украине?

В прошлом правительстве министры жен отвозили рожать в Америку.А чтобы сэкономить -  по бесплатной программе для неимущих. А потом хвастались этим в соц. сетях.

да ладно шуша, ты на пороха бочку катишь???
   
Дубинский писал об этой вилле ещё до его назначения,но видимо в этом проблемы никто не увидел.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Дубинский писал об этой вилле ещё до его назначения,но видимо в этом проблемы никто не увидел.
Это какой Дубинский?
А, этот:

Зокрема, Дубінський перед Новим роком отримав у подарунок від своєї матері відразу три автомобілі загальною вартістю понад 2,5 млн грн.

Йдеться про автомобіль Mercedes-Benz G55, який коштує більш як 1,2 млн грн, Toyota Land Cruiser 200 за 1,1 млн грн і Mercedes-Benz E 55 AMG майже за 350 тисяч грн

Крім того, 2 січня 2020 року народний депутат купив Cadillac Escalade 6.2i, який обійшовся йому більш ніж в 1,1 млн грн.

Нагадаємо, журналісти Bihus.info дізналися, що народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський і його сім’я володіють 24 квартирами і 17 автомобілями.

Вор на воре вором поганяет
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

нацарювати 100 гривень і втекти
))
Хто може пояснити цей вислів
Часто зустрічається не лише на фупі

Нацарювати

Царювати  Чому тцарі ??
 І то не калька з кацапськоі


100 гривень?

Коли вводили гривню то було 50 баксів
Сума нікчемна

??

Є ж інші приклади
Іпать так королєвну
Грати так на міліон

А тут щось рагульске заздісне.
Невже хохли такі бідні що "мріють" про півсотки баксів??

Вислів типовий хохлізм панове.
Кидайте лайном  але тупізм рагулізм.

Рябашапка пох
Але 400кіло єврова квартира то сміх тим паче під іпотеку.
Ніщеброд.
Поверніть шокенда або юрку
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Дубинский писал об этой вилле ещё до его назначения,но видимо в этом проблемы никто не увидел.
Вілла за 400к євро??
)))
По памяті в Затоці дорожче.
Хатина в селі.

   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Хто булаву вхопить або хоч близенько крутитимецця , то одразу , майже одразу , і вилли віднайдуцця .., і граблІ .  ))
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

))
Хто може пояснити цей вислів
Часто зустрічається не лише на фупі

Нацарювати

Царювати  Чому тцарі ??
 І то не калька з кацапськоі


Ну сплутало хтось із "наскирдувати" , не розуміючи суті а ні одного з процесів , бо по Хвейбухах того не вичитаєш . ))
   
Вілла за 400к євро??
)))
По памяті в Затоці дорожче.
Хатина в селі.


Да понятно что в Одессе есть квартиры дороже.Даже в моем доме .А слово вилла было использовано Дубинским для усиления эффекта с целью вызвать пролетарскую ненависть к куркулям
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

у мене давно уже не було періоду щоб я менше 100 тисяч євро за рік заробив
Непогано.
І що жодного разу не виникало прикупити хоч дачу в монтенегро?
З пальмами де вчора +16
Вийти і плюнути в ту адріатику по козаченьски.

Тримаєш в банку?
Інвестуєш в цеглу в Уа
При такому рівні доходів потрібно більш відповідально ставитися до заробленого
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

це та лицемірна ряба шапка, яка у упор не помічає плівок по ГБР та трубі, втручані богданів в судову владу, коломойші на центренерго і т.д., проте виписую всім підозри, від кого у скицловатана трясеться нутро.. ну це справжній чесний прокурор... терміново премію йому щоб кредит міг платити
Попробовало бы это чудо такое вытворять в Франции.А среди папуасов можно,те стерпят.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Цікаво який банк йому видав кредит в півмільона євро і під яку заставу  :beach:
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Ну сплутало хтось із "наскирдувати" , не розуміючи суті а ні одного з процесів , бо по Хвейбухах того не вичитаєш . ))
Наскирдувати як версія приймається.
)))
Щось дуже просте і народне.
Тоді і про 100гривень логічно.
Скирда сіна в 50 баксів серйозно виглядає
Але якщо то селянське бачення світу в то фініш фрази "втікти" не зрозуміло.
А скирда сіна куди
Корова
жінка.
Хм
Логіки  бракує в тій фразі
Наскирдувати на  4 долара і втекти.

   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Цікаво який банк йому видав кредит в півмільона євро і під яку заставу  :beach:
Хочеш взяти?
))
Під житло такого рівня кредит під доходи особи.

Але не поспішаєте заздрити тому рябошапку
Гугліть оподаткування нерухомості у Франціі і ваш інтузазізм стухне))
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції
den

Цікаво який банк йому видав кредит в півмільона євро і під яку заставу  :beach:

Будь який банк у Франції  видасть резиденту ( дружині) під заставу тої ж хати
   
Цікаво який банк йому видав кредит в півмільона євро і під яку заставу  :beach:


Пока ты не выплатил всю сумму,дом принадлежит банку,поэтому и залог там может быть не на всю сумму.
   
Это какой Дубинский?
А, этот:

Зокрема, Дубінський перед Новим роком отримав у подарунок від своєї матері відразу три автомобілі загальною вартістю понад 2,5 млн грн.

Йдеться про автомобіль Mercedes-Benz G55, який коштує більш як 1,2 млн грн, Toyota Land Cruiser 200 за 1,1 млн грн і Mercedes-Benz E 55 AMG майже за 350 тисяч грн

Крім того, 2 січня 2020 року народний депутат купив Cadillac Escalade 6.2i, який обійшовся йому більш ніж в 1,1 млн грн.

Нагадаємо, журналісти Bihus.info дізналися, що народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський і його сім’я володіють 24 квартирами і 17 автомобілями.
Вор на воре вором поганяет
зато дубинский вьот гнезда в Украине. Уже 24 навил
   
Українські "патріоти "з хатинками у Франції...Нацарюват ь і  втекти....мразота,а ви працюйте,працюйте... :X
А шо робити Як мудрой нарід народжує еліти саме такої якості. Одна надія на Європу, вмоститися їм на шию і заспівати традиційних пісень про окупантів та омріяну волю.
   
зато дубинский вьот гнезда в Украине. Уже 24 навил


Кстати и про Беню писали что он не был замечен в покупке вилл за пределами Украины,по крайней мере супер-дорогих
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Будь який банк у Франції  видасть резиденту ( дружині) під заставу тої ж хати
)))
Покриття іпотекти банк розраховує тільки по майбутнім доходам а заставою по факту є сама нерухомість.
Але первинне то офіційні доходи за сталий період зі значним страхуванням іпотечноі угоди якщо є сумніви що сталість доходів може бути порушеною.
Для першого внеску вистачає 10%.

Оформив би на компанію уникнув би багатьох траблів по оподаткуванню
Хоча з іншого боку то теж  ризики.
   
Кстати и про Беню писали что он не был замечен в покупке вилл за пределами Украины,по крайней мере супер-дорогих
у Бени есть недвига в Швейцарии где он долгое время жил и в Израиле. Да он особо и не скрывал. Ему можно он бизнесмен король ферросплавов и все такое.
   
у Бени есть недвига в Швейцарии где он долгое время жил и в Израиле. Да он особо и не скрывал. Ему можно он бизнесмен король ферросплавов и все такое.


Загуглил вилла Коломойского.Первая же ссылка


https://www.dsnews.ua/politics/villa-yahty-art-galereya-smi-obnaruzhili-taynye-aktivy-kolomoyskogo-30102019140700


Так что не все так однозначно :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія