Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міністерка освіти каже, що не змогла б утримувати дитину на свою зарплату

Так вони ж рвались до влади, щоб змінити країну. Ось їхня мотивація.
І знали які зарплати будуть.

Чи йшли задля того, щоб вигризти з бюджету собі якнайбільше бабла?
нажаль, першою розірвала тарифну сітку Тимошенко. І пішло поїхало
   
Ничего вернутся рыги поставят себе зарплаты по 1000 гривен и будет всем счастье.
Бойко из долларового миллиардера станет мультимиллиардером зато зп у него будет 10000грн и все манюпусы успокояться
У плесени новая тема появилась:бабаем пугать.
   
Бананова республіка

Міністерка освіти (чи міністерко, вона ж безстатева) на банані у новому реаліті-шоу Квартала

Бананова республіка



агітує українських школярів відмовитися від сексу й розмноження



Останнє редагування: 22 січня 2020 10:46:03 від umkabear
   
Хай в Швецию едет, 136к/мес крон вознаграждение министра  X(
   
она и так на содержании,что с посоросят взять?
   
Еще раз: зп министра должна быть высокой, конкурентной на рынке, по отношению к приватному сектору.
Но вот кто достоин, а кто не достоин занимать должность министра, то есть одного из топ-менеджеров огромной и богатой корпорации Украина - решает мудрый украинский народ.
Общее собрание акционеров, которое проходит раз в 5 лет.
Выбирают себе правление и ждут результатов.

 
   
100 тысяч/мес - только тогда из бизнеса будут приходить умнички ради строчки в резюме (увольняясь с 150-200 тысяч). На 36 пойдут со своих 6-8к$ только идиоты или ворье.
   
мудрый украинский народ
Мбугога, 73%
   
Коменти - суцільний совковий морок.
   
конкурентной на рынке, по отношению к приватному сектору
що це за дурня
   
только тогда из бизнеса будут приходить умнички
нафіга?!
   
Германия: ЗП министра 21468 евро. Средняя по стране 4205 евро. Коэффициент 5,1. Т.е. министр в сытой стране, локомотиве ЕСа, без невменяшки на троне и отжатых территорий, получает в пять раз больше, чем в среднем по стране.
Израиль: ЗП министра 47 636 шекелей. Средняя по стране 10234,6 шекеля. Коэффициент 4,6.
Польша: ЗП министра 3300 долларов. Средняя по стране 821,8 долларов. Коэффициент 4,01.
Украина: ЗП министра Новосад 36к гривен. Средняя по Украине 8 700. Коль уж Новосад говорила о чистой зп. Коэффициент 4,1


А давайте ще аналогічне з цінами зробимо.
Порахуємо середню зп по країні і поділимо на базовий набір продуктів. І куяксь, знизимо всі ціни на порядок, щоб коефіцієнти були як на німцях :lol:
   
Який дрімучий совок у коментах :facepalm1:
   
Максимальна зарплата БУДЬ якого працівника бюджетної установи або підприємства у 50+ % державній власності має бути

П"ЯТЬ мінімальних зарплат. Наразі не більше 23 600 включно з преміями і надбавками. Стосується депутатів, миністрів, всіляких укрпошт і прокурорів з суддями...

Це чесно, справедливо, по людськи і абсолютно достатьно будь який притомній людині. Крапка.

Нема бажання - нікто не тримає.   

Це ви самі вирішили,  що так має бути. Чи ці ліміти у законах прописані?
   
Це ви самі вирішили,  що так має бути. Чи ці ліміти у законах прописані?
ми ж в Європу йдемо, значить має бути
   
А давайте ще аналогічне з цінами зробимо.
Порахуємо середню зп по країні і поділимо на базовий набір продуктів. І куяксь, знизимо всі ціни на порядок, щоб коефіцієнти були як на німцях :lol:

Давайте.
Хто там у нас зараз при владі - висуньте їм пропозицію  :shuffle:
   
Еще раз: зп министра должна быть высокой, конкурентной на рынке, по отношению к приватному сектору.
Но вот кто достоин, а кто не достоин занимать должность министра, то есть одного из топ-менеджеров огромной и богатой корпорации Украина - решает мудрый украинский народ.
Общее собрание акционеров, которое проходит раз в 5 лет.
Выбирают себе правление и ждут результатов.
Та кому ты это объясняешь.
У меня бухгалтера знакомые в Киеве столько получают, как этот министр  :D
   
Та кому ты это объясняешь.
У меня бухгалтера знакомые в Киеве столько получают, как этот министр  :D

в приватних структурах? 
   
в приватних структурах? 
Да.
Только это не при чем.
Государство должно конкурировать с частниками в этом плане, иначе будут вам министры либо дегенераты, либо воры, либо и то и другое вместе.
   
в приватних структурах? 
ну а в яких, нащо питати
   
нафіга?!
Долбоебы во власти тебя устраивают ?
   
Только это не при чем.
Государство должно конкурировать с частниками в этом плане, иначе будут вам министры либо дегенераты, либо воры, либо и то и другое вместе.
при чім. Давай зарплати президента США і сео Еппла
   
Долбоебы во власти тебя устраивают ?
так Смілянський геній управління?
   
так Смілянський геній управління?
або мілованов... а ця дівчинка- міністр теж очевидно геній... це ж треба так і години не пропрацювати ні у школі ні у вузі і зразу директор директорату стратегічного планування! (цікаво що вона там могла напланувати в 24 роки?) та євроінтеграції в моз. а потім міністр... досвіду у баришні огого. з таким резюме знайде швидко десь сео в приватній компанії...  :facepalm1:
   
при чім. Давай зарплати президента США і сео Еппла
Я ржу от такого сравнения, даже комментировать не буду  :D
   
Я ржу от такого сравнения, даже комментировать не буду  :D
а смішного насправді нічого нема. чому государство не конкурує зарплатами вчителів, лікарів, листонош, а зарплатами менеджменту конкурує? якщо встановлюєте європейські зарплати керівникам, то треба ж і працівникам такі зарплати? чи ні по вашому? про приватний сектор ніхто не говорить. там свої зарплати. ну то хай аня іде в приватний сектор і спробує там заробити. цікаво хто її візьме на роботу?
   
Я ржу от такого сравнения, даже комментировать не буду  :D
нема чим тобі коментувати, тож поржи
   
а смішного насправді нічого нема. чому государство не конкурує зарплатами вчителів, лікарів, листонош, а зарплатами менеджменту конкурує? якщо встановлюєте європейські зарплати керівникам, то треба ж і працівникам такі зарплати? чи ні по вашому? про приватний сектор ніхто не говорить. там свої зарплати. ну то хай аня іде в приватний сектор і спробує там заробити. цікаво хто її візьме на роботу?
Хай иде, а заодно учителя и листоноши. Врачам не надо, те сплошь на взятках и их все устраивает.

Кста у меня маман учитель до майдана под косарь баков получала со всеми надбавками. Ща канеш меньше, но думаю 600-700 будет.

Нахера идти работать в гос сектор если не устраивает ЗП?
У меня только один ответ - либо с целью присосаться и п***а, либо мозгами не вышел.
   
нема чим тобі коментувати, тож поржи
Если ты не можешь отличить выборную должность с сео акционерной компании, то хуле тебе обьяснять  :S
   
нема чим тобі коментувати, тож поржи
річ навіть не у зарплатах. не такі вони уже і великі. річ у тому що ці слуги не розуміють що 50% населення одягається в секондах і їсть гнилуваті продукти , у яких збігає термін придатності. а вона розказує, що не вистачає грошей щоб завести дитину. там ще один дебіл недавно написав що йому на гучі і версачі не вистачає... просто ідіоти якісь. таке враження, що спеціально народ злять, чи просто знущаються.
   
Кста у меня маман учитель до майдана под косарь
не бреши.
   
так Смілянський геній управління?
Я не знаю, мне важен принцип, иначе умный человек пойдет в программисты, а не на зарплату 36 тысяч.
   
Если ты не можешь отличить выборную должность с сео акционерной компании, то хуле тебе обьяснять  :S
:facepalm:
в тебе щось з мізками
   
Я не знаю, мне важен принцип, иначе умный человек пойдет в программисты, а не на зарплату 36 тысяч.
усі в програмісти не підуть. аня точно не піде . вона гуманітарій. смілянський теж не піде кодити. він економіст.
   
:facepalm:
в тебе щось з мізками
усе у нього нормально з мізками. він у секонді не одягався і гнилих бананів не їв. тому реалій зубожілих не розуміє. ситий голодному не товариш.
   
або мілованов... а ця дівчинка- міністр теж очевидно геній... це ж треба так і години не пропрацювати ні у школі ні у вузі і зразу директор директорату стратегічного планування! (цікаво що вона там могла напланувати в 24 роки?) та євроінтеграції в моз. а потім міністр... досвіду у баришні огого. з таким резюме знайде швидко десь сео в приватній компанії...  :facepalm1:

всі ці департаменти європейської інтеграції в непрофільних міністерствах (крім МЗС) - суцільні синекури

вчорашня студентка ні дня не працювала в бізнесі, 7 років протирала спідницю на посаді, де ні за що не відповідала, а тепер подавай їй зарплату рівня топ-управлінця з бізнесу, бо їй треба на державній роботі заощадження накопичувати  :facepalm: 
   
річ навіть не у зарплатах. не такі вони уже і великі. річ у тому що ці слуги не розуміють що 50% населення одягається в секондах і їсть гнилуваті продукти , у яких збігає термін придатності. а вона розказує, що не вистачає грошей щоб завести дитину. там ще один дебіл недавно написав що йому на гучі і версачі не вистачає... просто ідіоти якісь. таке враження, що спеціально народ злять, чи просто знущаються.
важлива не величина бюджетних зарплат, а розрив
   
Я не знаю, мне важен принцип, иначе умный человек пойдет в программисты, а не на зарплату 36 тысяч.
принцип бюджетних зарплат це тарифна сітка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія