Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну тепер точно всі справи Майдану швидко завершать

Адвокат Януковича буде займатися в ДБР аудитом справ Майдану

19.01.20 09:28
Конкурсна комісія не виявила у адвоката Януковича Бабікова конфлікту інтересів для призначення заступником голови ДБР, - Венедіктова
У Державному бюро розслідувань не вбачають перешкод в тому, щоб довірити адвокату Януковича Олександру Бабікову аудит справ Майдану.

Як пояснила родичам загиблих глава ДБР Ірина Венедіктова, конкурсна комісія не виявила у Бабікова конфлікту інтересів, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки. За її словами, в разі рекомендації конкурсною комісією за умови проходження спецперевірки його буде призначено.

На сайті компанії Aver Lex у повідомленні про рішення Бабікова перейти на державну службу зазначається, що він "спеціалізувався на захисті співробітників правоохоронних органів у корупційних справах та у справах, скоєних організованими злочинними групами".

Призначення прокоментувала в інтерв’ю "Голосу Америки" адвокатка родин Небесної Сотні Євгенія Закревська.

За її словами, "адвокат зв’язаний своєю позицією, яку він формував і обстоював, на якій наполягав, представляючи і захищаючи інтереси свого клієнта. І якщо адвокат підозрюваного стає керівником слідчих, які розслідують цю справу, то це прямий конфлікт інтересів".

"Це очевидний знак, що слідства не буде", – додала Закревська.

У те, що Бабіков буде об’єктивним, не вірить член ГО "Родини Героїв Небесної сотні" Володимир Голоднюк.

"Я глибоко обурений такими призначеннями", – сказав він.

За його словами, "якщо Бабіков захищав інтереси Януковича, котрий розстріляв Небесну Сотню, то як можна зараз довірити йому захищати інтереси Майдану?"

Голоднюк, що втратив на Майдані 19-річного сина, нагадав про обіцянку президента Володимира Зеленського прискорити розслідування. "А натомість президент, втрутившись у суди, випустив ексберкутівців, вбив у нас віру в правосуддя".

Як він додав: "Призначати адвоката Януковича відповідальним за розслідування розстрілів на Майдані - це плювок в обличчя тим, хто втратив своїх рідних. Це наруга над пам’яттю загиблих на Майдані".

Нагадаємо, заступником директора ДБР збираються призначити адвоката Януковича Олександра Бабікова. Саме він буде займатися аудитом справ Майдану, які зараз передають в ДБР. Громадська організація "Сім'я Героїв Небесної сотні" передала в.о. глави ГБР Ірині Венедіктовой пакет документів на підтвердження того, що Олександр Бабіков активно захищав Януковича, зокрема, у справі про вбивство і насильство над протестувальниками взимку 2014 року.
   
Идеально!
Украина к этому стремилась, она это получила


Вы зробили це разом!
   
Це просто харчок в обличчя родичів небесної сотні....
прихильники певної політсили, як вам вдається знову і знову пробивати дно? І коли це, нарешті, припиниться ?
   

Петро, припини! доки ти будеш срати зелі в штани?!
   
 :X
   
Це просто харчок в обличчя родичів небесної сотні....
прихильники певної політсили, як вам вдається знову і знову пробивати дно? І коли це, нарешті, припиниться ?

а не можна було просто подумати з свмого початку і взнати чим воно закінчиться?

а тепер купа людей з посттравматичним синдромом...
   
пишуть, що це людина портнова,
він точно правильно все нарозслідує!
   
а не можна було просто подумати з свмого початку і взнати чим воно закінчиться?

а тепер купа людей з посттравматичним синдромом...
Про шо подумати?
   
Про шо подумати?

а вгадай з трьох разів
   
ну теперь фуповские движиватели ,которые так топили за Зе, пойдут на зону за государтсвенный переворот и убийства мирных беркутовцев.
   
Про шо подумати?

про наслідки прихильники певної політсили свого вибору
   
а вгадай з трьох разів
Нє, я все ж би хотів уточнення.
   
Нє, я все ж би хотів уточнення.

ви реально думали, що хуйло україну залишить у спокої?
причому коли всім відомо як на нього діє навіть слово НАТО?

Україні туди треба було активізовувати те питання  в 2001-2002 а не в 2014
в мене тільки два варіанти (коли узагальнено)
або то був акт відчаю, або зовнішньозрежисован а подія...то я про майдан гідності

   
А чьом ви говорите.. Портнов по телевизору уже рассказывает что майдан - переворот..
А шарий распространяет газетёнки где написано "небесная сотня фейк"
   
пофыг що там хто говорить

это понты для приежжих

если самих себя приятно считать лохами ...пожалуйста...
то это как бы воняет извращениями
   
ви реально думали, що хуйло україну залишить у спокої?
причому коли всім відомо як на нього діє навіть слово НАТО?

Україні туди треба було активізовувати те питання  в 2001-2002 а не в 2014
в мене тільки два варіанти (коли узагальнено)
або то був акт відчаю, або зовнішньозрежисован а подія...то я про майдан гідності
Дозвольте поцікавитись, шо саме не треба було активізовувати в 2014 році? До речі, у Вас в слові "хуйло" забагато помилок
   
Теперь точно Горбатюка посадят за  что не расследовал 5 лет дело .
   
Дозвольте поцікавитись, шо саме не треба було активізовувати в 2014 році? До речі, у Вас в слові "хуйло" забагато помилок

двинувся?
чи просто упоровся?
   
про наслідки прихильники певної політсили свого вибору
Може вони цього і хотіли?
   
Може вони цього і хотіли?

а ВИ що хотіли?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія