Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смотрю всем пофиг что привезли тела украинцев

Екіпаж летів по справах приватної компанії. Яка легко могла уникнути катастрофи, якби проявила наполегливість в запитаннях Ірану, чому вони не закрили авіапростір в часи можливого початку війни.

з ваших слів виходить, що в той час летів тіко наш борт
хоча у профільній гілці виходить, що літали всі, а збили нашого

я розумію, що зекоманда пересолила по всіх моментах, пов'язаних з цією подією
але не тре їм уподібнюватися
   
Re: Смотрю всем пофиг что привезли тела украинцев

 :facepalm1:


   
Нагадаю, за кілька годин до того один з потенційних учасників війни - США - офіційно закрили весь авіапростір в районі можливого конфлікту. Якщо хтось сумнівається, я можу підняти гілку, в якій гигикав щодо того, як Зеленський тепер повернеться з Оману. Війна - це річ, в якій участь беруть мінімум дві сторони. І якщо одна закриває авіапростір, повинна закрити і друга сторона.
   
з ваших слів виходить, що в той час летів тіко наш борт

З моїх слів там летіли тільки борти ласих до грошей компаній. Які ради наживи легко поступаються будь-якими принципами. Не задавала собі питання, чому іранці летіли в Київ на рейс до Торонто, а не просто напряму до Торонто з Тегерану?
   
Re: Смотрю всем пофиг что привезли тела украинцев

В поточній політичній кон'юнктурі найбільш відповідає посаді прем'єра -Алан Бадоєв.
   
Такое впечатление, что то же Бадоев сочинял...
Такое себе, пафосное траурное шоу...
Дроны, раскадровка, расстановка, картинка, "пересолено" трагмческие лица у официоза...
Всё это создает стойкое впечатление, черезмерности, фальшивости и искусственности...
Мене дивує чому сьогодні а не вчора або завтра зробили це "шоу"? Хоча мені надзвичайно шкода цих загиблих людей. Можливо  тому, що сьогодні Водохреща?
   
та не у Петьї справа!..
Петья - цинічний актор, який вміє за пару секунд після реготу намалювати на пиці таку вселенську скорботу, що важко не повірити
справа не у ньому
справа в його палких і затятих прихильниках, які як скажені свого часу кидалися на опонентів, відмазуючи Петью від зашкварів, а сьогодні здіймають гавкіт на цього Зе, причому за значно легші провини
НЕпогано навчились у Петра, захищаючи Зе, Гідгі учні...
   
Екіпаж летів по справах приватної компанії. Яка легко могла уникнути катастрофи, якби проявила наполегливість в запитаннях Ірану, чому вони не закрили авіапростір в часи можливого початку війни.
(tu)
   
Re: Смотрю всем пофиг что привезли тела украинцев

І чим ці 11 відрізняються від тих півтори тисяч, що вмирають щодня в Україні?
Чому їм такі почесті?
Чим вони кращі за тих, хто кожен день вмирає в муках від раку?
На тих 11  можна попіаритись, бо подія резонансна.
   
Могу назвать одним словом ПИДАРАС. Других слов у меня нет.
Разве не поняли что там свой кружек и свое гей сообщество ..
   
Re: Смотрю всем пофиг что привезли тела украинцев

Мене дивує чому сьогодні а не вчора або завтра зробили це "шоу"? Хоча мені надзвичайно шкода цих загиблих людей. Можливо  тому, що сьогодні Водохреща?
Так, саме в цей день тому, що Водохреща
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія