Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розбився український літак в Тегерані

Re: Розбився український літак в Тегерані

1-3 поздно рыпаться. Аналог
Этот спор уже для отдельной темы.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Все правильно на камере 8 января 2020 года по иранскому календарю, только время немного убежало вперед.
У них год 1398 приходится на 2019-2020, 10 месяц дей длиться 30 дней с 22 декабря по 20 января, как раз 18 день это 8 января.

Останнє редагування: 12 січня 2020 15:16:06 від bismark
   
среднестатистические министрами не становятся.

Эт ты верно подметил, ага. То я ему комплиман сделал, ибо даже среднестатистически й замполит не скажет .уйню на кшталт "украинцы слишком много кушают, поэтому тратят на продукты питания больше немцев".
Помню, встречался мне один несреднестатический кросавчиГ, который сказал шо Пётр Первый так дал швейцарцам под Полтавой, шо они до сих пор нейтралитет держат. Надо вспомнить его и пошукать, может министерит де, еге ж.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Парламент Ірану висловив підтримку Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) попри збитий літак МАУ, який виконував рейс із Тегерана до Києва.
Про це повідомляє Mehr.

"Ця помилка є величезною втратою, але вона не повинна стати підставою для того, щоб забувати про самопожертву КВІР, який завжди захищав нашу країну", - йдеться у повідомленні.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

МАУ до катастрофи був банкротом-винен дуже багато грошей державі. Сьогодні вже ясно-це кінець авіабізнесу Бені. Залишається - з бюджету виплатити постраждалим компенсації і починати процедуру банкротства МАУ-може хоч щось держава верне.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Эт ты верно подметил, ага. То я ему комплиман сделал, ибо даже среднестатистически й замполит не скажет .уйню на кшталт"украинцы слишком много кушают, поэтому тратят на продукты питания больше немцев".
Помню, встречался мне один несреднестатический кросавчиГ, который сказал шо Пётр Первый так дал швейцарцам под Полтавой, шо они до сих пор нейтралитет держат. Надо вспомнить его и пошукать, может министерит де, еге ж.

 :gigi:
Трохи по-своєму прочитав і виникло питання: скільки німців витрачається на 1 кг харчів?
   
12 бахмана 1357 — 1 февраля 1979: Прибытие Хомейни в Иран;

О как!  :not_i:



Верно говоришь, да.

UPD. Надо-бы Денак услышать, она сможет компетентно объяснить кто и где ошибается в том что касается даты на камере


Останнє редагування: 12 січня 2020 15:30:51 від Донбасянин в экзиле
   
:gigi:
Трохи по-своєму прочитав і виникло питання: скільки німців витрачається на 1 кг харчів?

От же ж, а... Падла-падла-падлавил (с)

 :good:   :ok:
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

О как!  :not_i:

Показати зображення...
Верно говоришь, да.

UPD. Надо-бы Денак услышать, она сможет компетентно объяснить кто и где ошибается в том что касается даты на камере
Там только время не совпадает если самолет взлетел 6-12 а там 7-48 (или 40)
   
Re: Розбився український літак в Тегерані



5 раз в день, наверно только старики молятся, молодые за 10 лет не разу не видел .

все молятся 5 раз вдень. просто повернулись в нужную сторону пробормотали молитву и дальше пошли.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Розкрийте очі, кінець кінцем. Та подивіться інші відео. Він вже горить до пуску другої ракети.
.какие інші видео?.ну при чем тут они? я говорю про совершенно конкретное и оно есть в цитатах.ничего там не горит.просто летит самолет.почему его человек снимает?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Все правильно на камере 8 января 2020 года по иранскому календарю, только время немного убежало вперед.
У них год 1398 приходится на 2019-2020, 10 месяц дей длиться 30 дней с 22 декабря по 20 января, как раз 18 день это 8 января.
то есть это реальный пуск той самой ракеты? тех самых ракет
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

МАУ до катастрофи був банкротом-винен дуже багато грошей державі. Сьогодні вже ясно-це кінець авіабізнесу Бені. Залишається - з бюджету виплатити постраждалим компенсації і починати процедуру банкротства МАУ-може хоч щось держава верне.

Якись близнюрський підхід
Треба за гроші держави купити бєні новий літак, а краще два

Це наш найважливіший олігарх сучасності після мами рими
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

  Позавчора був на похованні однокласниці -  в неповних 67 інфаркт.  :(  Із живих нас 18-ти на поховання прийшло п"ятеро. І лише двоє прийняли запрошення на жалобний обід. (Інші в хворобах та невідкладних.пробле мах) Із нас двох тільки я ще мав здоров"я хильнути чарчину-дві-три за упокій однокласниці.  :-)o
  Трішечки розвезло. І якісь такі дивні думки з"явилися. Згадався отой збитий Боїнг та 11 наших. Що сталося, те сталося але... От повернути б час назад. Мо я якось і умовив би одного із двох пасажирів українців уступити мені місце на той рейс. І українець той би вижив, і мені легка смерть. Без інфарктів, інсультів та цілого букету інших болячок. Піднімати моє душу з висоти 2400 на суд ангелам, звісно, було б легше.  ;) А так доведеться повільно повзти на кладовище. І витрати на лікування неабиякі і дітям зі мною морока...  :(
  А так. Посадка в комфортабельний Боінг. Зліт. Висота 2400. Вибух. Миттєва смерть.  B-)
  Від нашої влади родичам страховка 200000гривень. Від Ірану - 139 кіло $ компенсації. Хоч діти та онуки пожили б по-людськи...  :)
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

.какие інші видео?.ну при чем тут они? я говорю про совершенно конкретное и оно есть в цитатах.ничего там не горит.просто летит самолет.почему его человек снимает?
Не, там самолет горит и падает. посадочные фары уже были выключены.  А снимают именно потому, что в небе уже что-то произошло, - бахнуло и вспышка. нормальная реакция.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

  Позавчора був на похованні однокласниці -  в неповних 67 інфаркт.  :(  Із живих нас 18-ти на поховання прийшло п"ятеро. І лише двоє прийняли запрошення на жалобний обід. (Інші в хворобах та невідкладних.пробле мах) Із нас двох тільки я ще мав здоров"я хильнути чарчину-дві-три за упокій однокласниці.  :-)o
  Трішечки розвезло. І якісь такі дивні думки з"явилися. Згадався отой збитий Боїнг та 11 наших. Що сталося, те сталося але... От повернути б час назад. Мо я якось і умовив би одного із двох пасажирів українців уступити мені місце на той рейс. І українець той би вижив, і мені легка смерть. Без інфарктів, інсультів та цілого букету інших болячок. Піднімати моє душу з висоти 2400 на суд ангелам, звісно, було б легше.  ;) А так доведеться повільно повзти на кладовище. І витрати на лікування неабиякі і дітям зі мною морока...  :(
  А так. Посадка в комфортабельний Боінг. Зліт. Висота 2400. Вибух. Миттєва смерть.  B-)
  Від нашої влади родичам страховка 200000гривень. Від Ірану - 139 кіло $ компенсації. Хоч діти та онуки пожили б по-людськи...  :)

Просрали б гроші і все
На все життя не вистачить, тільки мо щоб будино4 побудувати
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

там красивые девки погибли. они не успели дать красивое потомство...
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Ну мова не про можливість, а про те що з тої машинки завалили наш літак, і цікаво було б провести її експертизу.

Не знаю, чи маємо ми право вимагати її в Ірану, але було б цікаво покопатись в її начинці, може би щось і знайшли. ;)

А Смысл? Берешь украинский ТОРН который стоит у нас на вооружении и копаешся?

шо вы хотели там найти...точно такие же торнЫ есть и у нас на вооружении у наших частей ПВО.
   
  Позавчора був на похованні однокласниці -  в неповних 67 інфаркт.  :(  Із живих нас 18-ти на поховання прийшло п"ятеро. І лише двоє прийняли запрошення на жалобний обід. (Інші в хворобах та невідкладних.пробле мах) Із нас двох тільки я ще мав здоров"я хильнути чарчину-дві-три за упокій однокласниці.  :-)o
  Трішечки розвезло. І якісь такі дивні думки з"явилися. Згадався отой збитий Боїнг та 11 наших. Що сталося, те сталося але... От повернути б час назад. Мо я якось і умовив би одного із двох пасажирів українців уступити мені місце на той рейс. І українець той би вижив, і мені легка смерть. Без інфарктів, інсультів та цілого букету інших болячок. Піднімати моє душу з висоти 2400 на суд ангелам, звісно, було б легше.  ;) А так доведеться повільно повзти на кладовище. І витрати на лікування неабиякі і дітям зі мною морока...  :(
  А так. Посадка в комфортабельний Боінг. Зліт. Висота 2400. Вибух. Миттєва смерть.  B-)
  Від нашої влади родичам страховка 200000гривень. Від Ірану - 139 кіло $ компенсації. Хоч діти та онуки пожили б по-людськи...  :)

Эх, antik... Ну и мысли у тебя, да. Сочувствую и очень надеюсь что у меня таких мыслей никогда не будет.
И эта... Не пей, а то к тебе в развезённом состоянии не сильно правильные мысли приходят. Держись, старина!
На встречу к Богу не бывает опозданий. (с)
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Сбитый "Боинг" был предупреждением Зеленскому: в сети озвучили невероятную версию трагических событий в Иране (С)
https://fakty.ua/330624-sbityj-boing-byl-preduprezhdeniem-zelenskomu-v-seti-ozvuchili-neveroyatnuyu-versiyu-tragicheskih-sobytij-v-irane
 :facepalm:
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Может услышал сработавшие сигнализации машин как здесь на видео и стал снимать.
Я так поняла это уже попадание 2 ракеты

https://twitter.com/view/status/1215912801786568704

а вторая когда? или незасняли.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Зенитно-ракетный комплекс “Тор-М1” является модификацией стандартного комплекса “Тор”, который был разработан и начал выпускаться в Советском Союзе в начале 1980-х годов. В мире такими машинами владеют в основном армии постсоветских стран, а также союзников России. Больше всего их в России и Китае, около 30 “Торов” есть на вооружении Ирана.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Один кто то сказал посмотрите списки пассажиров, там кроме студентов были еще те кто тесно сотрудничал с ЦРУ, и спешно покидал Иран. Им дали взлететь.
боты ольгинские никак не успокоятся ...накидывают и накидывают гавнеца ..на вентилятор..
я от такого рвения скоро поверю..что и к этому боингу  хуйло приложил руку
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Ежели быть совсем точным, то дата на камере соответствует нашему 20 сентября 1978 года

Показати зображення...
Ежели, канешно, я всё правильно понял в календаре Хиджры

 :read:
нехай воно сказиця :X
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

то есть это реальный пуск той самой ракеты? тех самых ракет
Я ж не Трамп, откуда мне знать то самое или не то. Тот кто пускал должен знать. Да и второй ракеты я не увидел. На последнем видео где время не то там склейка. Два раза показано одно и то же по времени видно. И это не съемка зеваки, это с камер наблюдения видео, если там сигнализация сработала на машине то нужно было две ракеты и показать и как было до них.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Нагадайте, заява Трампа про те, що відповіді на обстріл баз в Іраку не буде, коли точно вийшла?
трамп выступил-сказал шо они будут проверять ущерб и пока небудут ничего делать....
и где то через час или полтора сбили наш самолет.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

боты ольгинские никак не успокоятся ...накидывают и накидывают гавнеца ..на вентилятор..
я от такого рвения скоро поверю..что и к этому боингу  хуйло приложил руку
Ты что Трампу не веришь? Он же сказал что случайно Иран сбил.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

трамп выступил-сказал шо они будут проверять ущерб и пока небудут ничего делать....
и где то через час или полтора сбили наш самолет.
Если обращение к нации которое делал Трамп то это было почти через 2012 часов после того как был сбит самолет. И он про него даже не вспомнил, сказал просто что будет мир с Ираном.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064716.0;topicseen

Останнє редагування: 12 січня 2020 16:40:37 від bismark
   
Re: Розбився український літак в Тегерані
dmp

Ну подивіться історію правок. Там поміняли автоматичний режим, на напівавтоматичний.

Беру всі свої слова назад.

Версія про намаз починає відігравати іншими фарбами.

Так виглядає, що іранці могли підіганти ТОРи під самий Тегеран , включити режим автомат, і піти робити намаз спати.

Тепер сліди замітають, бо взагалі будуть виглядати повними неадекватами.

Або ще є другий варіант, що систему в атоматичний режим перемкнули взагалі не іранці.

Хотелось бы знать зачем они это делают. На ум пришла только работа над конвенцией ООН про запрет на разработку и использование автономного оружия.
   
[ Invalid YouTube link ]

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=xwD7KtrN-fE&feature=emb_logo

Репортаж ТСН

Останнє редагування: 12 січня 2020 17:14:05 від Громадянка даунбасу
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Ты что Трампу не веришь? Он же сказал что случайно Иран сбил.
я зеленскому верю..
он сказал шо  не случайно..
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Если обращение к нации которое делал Трамп то это было почти через 2012 часов после того как был сбит самолет. И он про него даже не вспомнил, сказал просто что будет мир с Ираном.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064716.0;topicseen
это второе выступление

первое было ночью..
в котором он просто сказал мы проверяем ущерб...и все..

Останнє редагування: 12 січня 2020 17:06:57 від кноп
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

  Позавчора був на похованні однокласниці -  в неповних 67 інфаркт.  :(  Із живих нас 18-ти на поховання прийшло п"ятеро. І лише двоє прийняли запрошення на жалобний обід. (Інші в хворобах та невідкладних.пробле мах) Із нас двох тільки я ще мав здоров"я хильнути чарчину-дві-три за упокій однокласниці.  :-)o
  Трішечки розвезло. І якісь такі дивні думки з"явилися. Згадався отой збитий Боїнг та 11 наших. Що сталося, те сталося але... От повернути б час назад. Мо я якось і умовив би одного із двох пасажирів українців уступити мені місце на той рейс. І українець той би вижив, і мені легка смерть. Без інфарктів, інсультів та цілого букету інших болячок. Піднімати моє душу з висоти 2400 на суд ангелам, звісно, було б легше.  ;) А так доведеться повільно повзти на кладовище. І витрати на лікування неабиякі і дітям зі мною морока...  :(
  А так. Посадка в комфортабельний Боінг. Зліт. Висота 2400. Вибух. Миттєва смерть.  B-)
  Від нашої влади родичам страховка 200000гривень. Від Ірану - 139 кіло $ компенсації. Хоч діти та онуки пожили б по-людськи...  :)

На что только не готов пойти человек лишь бы не слышать Господа.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані
IP

https://youtu.be/xwD7KtrN-fE

Іранці по бистрячку мобілки зібрали? А я яй. Сподівалися таки приховати збиття.
   
Хотелось бы знать зачем они это делают. На ум пришла только работа над конвенцией ООН про запрет на разработку и использование автономного оружия.

Ага... И соответствие с отой Конвенцией проверяют по Вики, еге ж.  :tease:

Останнє редагування: 12 січня 2020 18:00:05 від Донбасянин в экзиле
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Іранці по бистрячку мобілки зібрали? А я яй. Сподівалися таки приховати збиття.

У мене склалося враження що тему з збитим літаком у нас заполітизували вище даху. Дуже сильні сумніви що від нашої влади там щось сильно залежало. Загинуло купа громадян Канади.Справу не злили б 100% . Що б там наші не мямлили. І наші це теж чудово повинні були розуміти.Те що позиція скажімо так була  безхребетна то таки було. Але що колись було по іншому?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані
Ser

трамп выступил-сказал шо они будут проверять ущерб и пока небудут ничего делать....
и где то через час или полтора сбили наш самолет.

хуйло розпалює війни і кризи по всьому світу, і коли трамп відмовився від війни (що теж дивно може йому спецслужби щось пояснили)

дуже було вигідно хуйлу, щоб війна (навіть ціною людей і літака таки відбулася) в хуйла є багато напрацьовок по літаках

і мн17 випадково збили,- бо мали свій з дітьми вальнути
і наші закрили небо саме після мутної історії з сінайським кацапським бортом, який, якби не затримка, мав упасти на території України

так що шукайте кому вигідно, бо у випадковість з мау ну не віриться


Останнє редагування: 12 січня 2020 18:15:08 від Ser
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

У мене склалося враження що тему з збитим літаком у нас заполітизували вище даху. Дуже сильні сумніви що від нашої влади там щось сильно залежало. Загинуло купа громадян Канади.Справу не злили б 100% . Що б там наші не мямлили. І наші це теж чудово повинні були розуміти.Те що позиція скажімо так була  безхребетна то таки було. Але що колись було по іншому?
Поинтересуйтесь сколько было влито миллиардов долларов США в Иран за последние лет 10-15, и что в это время происходило в самом Иране. Правда Трамп пришел и все разрушил.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані
Ser

Поинтересуйтесь сколько было влито миллиардов долларов США в Иран за последние лет 10-15, и что в это время происходило в самом Иране. Правда Трамп пришел и все разрушил.

 :facepalm1: шо він разрушив?
чи в методичці так написано?
твоє хуйло давно хоче зайняти штати якоюсь війною
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія