Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Какаяразніца, гдє аддихать [D]

Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Зе-инкогнито?Похоже Зеля вообще на все положил болт и пошел в разнос.Не удивлюсь если начнет тыняться по киевским кабакам,забухает и заштырится и будет учить певцов и певичек как правильно брать до.

ты о себе подумай, тебе то придется брать после :lol:
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

"Я в Омані й ви - в омані.
Ви - це я, а я - це ви, кожен з вас - президент", -
подумав Зе, задумливо оглядаючи косового горіха й намагаючись зрозуміти де в ньому шаурма.  :D
"Зе в Омані і 73% в омані, але є нюанс..." Старий енекдот на новий лад.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Чекаємо результатів візиту. Інвестицій, контрактів...
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

У січні 18-го? Блін прихильники певної політсили, ну що у вас в голові?.



у січні 18-го
а що, пам'ять відшибло?
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=991416.0

Немного чтобы освежить память объективным свиноботам.Только я в отличии от них признаю зашквар,а они нет

а що саме зашквар?
що сказав, в буковелі,а сам в Оман?
чи, що спалили в омані, а потім насипали трешу (брехні) в твіттері?
чи, що сказали, що за власний кошт?
чи, що брешуть про зустріч?

це все один зашквар чи 5, чи 4?

Останнє редагування: 5 січня 2020 18:40:36 від хробак
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

класика жанру - називається "не рий іншому яму"  :weep:

ну і для засвоєння в мізках зелелюбів  :D
Куйовість Зе! його прихильники виправдовують куйовістю його попередника.  :facepalm:

Але на тому, що Зе! "не такий" і більше "такої куйні не буде" була побудована вся його передвиборча кампанія ! 
А тепер на кожну фігню, впороту Зе!, чуємо від його прихильників не якесь логічне пояснення вчинку, а воплі в стилі "А ваш Порох теж таке мутив !"  :shuffle:
Шановні любителі Зе!, з ваших відмазок виходить, що ви вибрали просто совкову "копію Пороха".

І для чого Україні таке "щастя" ?
У вас ще немає відчуття, що Зе! і Ко вас технічно наїпали ?   B-)
   
У січні 18-го? Блін прихильники певної політсили, ну що у вас в голові?.

зелена каша....
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

із Порошенком було смішно, бо він щодня репетував "хуйло нападе!"

на будь-яку критику була відповідь, що не можна хитати лодку, бо зразу хуйло нападе

і тут виявилось, що сам Петро так боїться нападу хуйло, що взяв та і поїхав на Мальдіви. А якби хуйло у цей час напав?

Зєлєпука цей прийом взагалі не юзав, тому не ясно, чому всім мона відпочивати а йому не можна?   8-)

Так Зелепука інший прийом юзав - "какая разніца, в какой странє, єслі дорогі заасфальтированніе, фонари горят и миска хрючева оливье перед мордой". А перед цим ще й Хуйлу підлизав - перший поздоровив з Новим роком.

Після цього не тільки в Оман не ссошно, але й на Мальдіви на Старий новий рік. Раптом Зеля вже знов замориться країною керувати?
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Срочно в номер! Чтобы успеть к вечерним новостям на ТВ:

 https://www.facebook.com/president.gov.ua/photos/a.305270602951147/1855480781263447/?type=3&theater



Офіс Президента України
Page Liked · 14 mins ·
 
Під час поїздки до Оману Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою. Сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічної співпраці.

Також було відзначено зростання товарообігу, який торік збільшився на 10%, сягнувши $80 мільйонів, та активізацію контактів на рівні торгово-промислових палат. Учасники зустрічі домовилися продовжити практику українсько-оманських бізнес-форумів – з огляду на успішність останніх двох таких заходів у Києві в 2019 році, в яких взяли участь десятки бізнесменів з Оману.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в прямих інвестиціях з Оману, наголосивши на таких перспективних галузях, як енергетика та важка промисловість, будівництво, сільське господарство, інформаційні технології та інновації, розвиток інфраструктури, медицина, туризм.


Останнє редагування: 5 січня 2020 18:46:24 від Maximus
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Victor Tregubov
27 хв ·

Проблема офиса президента в том, что им даже придумать нормальное вранье мозгов не хватает, понимаете?

Очень стараются. Но не хватает.

Могли бы выдумать красивую легенду. Мол, Зеленский щеночка пристраивал, а забрать захотели в Омане. Вот, отвозит.

Нет, надо было врать про "встречи на наивысшем уровне". Версия про щеночка была бы убедительнее, и вот почему.

Проблема в том, что тот, кто это придумывал:

1) в силу образования не знал, что лидер государства при визите в другую страну встречается не ниже, чем с лидером этой страны,
2) в силу лени даже погуглить не знал, что в эти дни глава государства Оман, султан Кабус бен Саид, занят - он готовит передачу власти. Потому что умирает от тяжелой болезни.

Вероятность того, что последним желанием султана было посмотреть живое выступление 95 квартала, я оцениваю как невысокую.

Но если вдруг да - мы об этом ведь скоро узнаем, правда? Скоро будут фоточки и отчет, где президент обнимашкается с его величеством. И, конечно же, новые торговые связи.

Или нет.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

По темі я спитала чи інкогніто відбув Зе де Оману.

Тут, Златодобра, погане про віслючка Зеленського пишуть.

Бо, якщо це правда, то це - коррупція.

Не може Президент приймати від приватної особи такі коштовні подарунки. Уявляєте, скільки коштує такий переліт?


   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

у січні 18-го
а що, пам'ять відшибло?

а прикинь, док
січень 2018-го
і тут в когось в тві випадає таке:
бізнесмен-олігарх Ахметов надав літак для перельоту всього сімейства, обслуги і охорони Порошенка в Оман
і далі по тексту

щоб тут було б...
ваших б всіх кондратій хватив би
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Тут, Златодобра, погане про віслючка Зеленського пишуть.

Бо, якщо це правда, то це - коррупція.

Не може Президент приймати від приватної особи такі коштовні подарунки. Уявляєте, скільки коштує такий переліт?


https://twitter.com/view/status/1213841520140439552
Беня рятує свої інвестиції. Хоче показати, що контролює торчка.Краще-що його звинуватять у корупції. Да, надав літак за свій кошт-потім держава покриє збитки МАУ(дасть чергові млрд.грн).Венедіктова там просила слідчих збільшити-корупцію в МАУ, Укрнафті і інш. беніних підприємствах розслідувати..
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Срочно в номер! Чтобы успеть к вечерним новостям на ТВ:

 https://www.facebook.com/president.gov.ua/photos/a.305270602951147/1855480781263447/?type=3&theater


Показати зображення...
Офіс Президента України
Page Liked · 14 mins ·
 
Під час поїздки до Оману Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою. Сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічної співпраці.

Також було відзначено зростання товарообігу, який торік збільшився на 10%, сягнувши $80 мільйонів, та активізацію контактів на рівні торгово-промислових палат. Учасники зустрічі домовилися продовжити практику українсько-оманських бізнес-форумів – з огляду на успішність останніх двох таких заходів у Києві в 2019 році, в яких взяли участь десятки бізнесменів з Оману.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в прямих інвестиціях з Оману, наголосивши на таких перспективних галузях, як енергетика та важка промисловість, будівництво, сільське господарство, інформаційні технології та інновації, розвиток інфраструктури, медицина, туризм.

Клуб ФУП / Re: Какаяразніца, гдє аддихать [D]
Марта, cьогодні в 15:15
vadym, cьогодні в 15:09
Зеленський з родиною гайнув в Оман: "рейсовим літаком і за власні кошти"

Президент Володимир Зеленський разом з родиною полетів в Оман.
Джерело: Офіс президента України
Деталі: За повідомленням ОП, в Омані у глави держави найближчими днями заплановані зустрічі на найвищому рівні.
Дослівно повідомлення офісу президента:  "В Омані Володимир Зеленський обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну".
Деталі: Також в ОП заявили, що з України Зеленський полетів рейсовим літаком за власні кошти".
Це після того як спалилися - бігом зліпили заяву  :lol:
Сейчас эти бляди там по Оману бегают и какого нибудь шейха выискивают
что бы поздоровался с Вовчиком
а потом фотки выставить прихильники певної політсили лохам

на крайняк с актерищкой каким нибудь сфоткают
членистоногие прихильники певної політсили дегенераты прохавают
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Срочно в номер! Чтобы успеть к вечерним новостям на ТВ:

 https://www.facebook.com/president.gov.ua/photos/a.305270602951147/1855480781263447/?type=3&theater


Показати зображення...
Офіс Президента України
Page Liked · 14 mins ·
 
Під час поїздки до Оману Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою. Сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічної співпраці.

Також було відзначено зростання товарообігу, який торік збільшився на 10%, сягнувши $80 мільйонів, та активізацію контактів на рівні торгово-промислових палат. Учасники зустрічі домовилися продовжити практику українсько-оманських бізнес-форумів – з огляду на успішність останніх двох таких заходів у Києві в 2019 році, в яких взяли участь десятки бізнесменів з Оману.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в прямих інвестиціях з Оману, наголосивши на таких перспективних галузях, як енергетика та важка промисловість, будівництво, сільське господарство, інформаційні технології та інновації, розвиток інфраструктури, медицина, туризм.


що, таки вдалося хоч якогось бідолаху в чалмі відловити в тому готелі?   :weep:
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]
rst

valet сегодня выходной? :D
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

https://twitter.com/view/status/1213841520140439552

воинственные амазонки во всей красе.
ну почему ипанутых женщин у нас не меньше чем в кацапии :facepalm1:
или у них просто один шеф-редактор
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

valet сегодня выходной? :D

учится брать после :lol:
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

що, таки вдалося хоч якогось бідолаху в чалмі відловити в тому готелі?   :weep:
Так он даже на нашего и не смотрит ( как бы не фотошоп)
а наш чуть на коленки не становится ( такая радость чувака в чалме  поймали)
Мерзость
Нууууууууу мерзость же прихильники певної політсили

Останнє редагування: 5 січня 2020 19:00:51 від vadym
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

C Зеленским понятно, в Омане.

Интересно, а где Петрушка нынче тусит ? что-то затихарился :(


   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

учится брать после :lol:

не, он только до смог освоить :laugh:

   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Могли бы выдумать красивую легенду
Яких ещо лєгенд вам не фатаєт?
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

— Вова, ну поехали... — канючила жена.

Владимир Александрович был непоколебим.

— Никаких Мальдив! — отрубил он. — Никаких Багам! Никаких Канар! Хочу жить как простой учитель! Поедем в Карпаты!

Жена Зеленского демонстративно начала падать в обморок, но её ловко подхватил охранник, как и положено работнику спецслужб.

— А где-то сейчас тепло... — подал голос Андрей Богдан. — Море шур-шур-шур, волны хлюп-хлюп-хлюп...

— Карпаты! — отчеканил Владимир Александрович. — Никаких курортов! Слыханное ли дело, в стране пенсионеры еле выживают, а президент чтобы на курортах загорал!

— А в Карпатах холодно... — продолжал Богдан. — Зубы цок-цок-цок, снежок... — Тут он задумался. — Снежок за шиворот ХУЯК ХУЯК ХУЯК, — наконец закончил он.

— Вова, ты доведёшь меня до припадка! — заявила жена Зеленского, выбравшись из охранных объятий охранника. — Я хочу на морько! Я устала от зимы! Я не хочу как учитель!

— Не время, Лена! — заявил Владимир Александрович, принимая позу Ленина на броневике. — Страна в тяжёлой ситуации. Не время отдыхать президенту на море!

— Правильно мама говорила! — взмахнула руками жена Зеленского. — Говорила, не выходи за этого лоха...

— Эээ! — возразил Владимир Александрович.

— А за мной ведь миллионеры ухаживали... — продолжала убиваться жена Зеленского.

— Купоновые, — уточнил Богдан тихо.

— Руку и сердце предлагали, а я ради тебя, да лучшие годы, да на тебя, а ты мне...

— Ну Лен... — жалобно протянул Владимир Александрович.

— А я ради тебя, а ты мне, а мама...

— Ну Лен... — снова попытался Владимир Александрович.

— А мама, а мне, руку и сердце, а тебе для меня жалко моря!

— Ну Лен... ну нельзя мне, ну я же президент... ну хочешь, давай к маме твоей съездим на праздники...

— НЕТ! — подскочила жена Зеленского.

— НЕТ! — подскочил Богдан.

— Нет! — покачал головой охранник.

— Ну или давай в Кирилловку, по-простому, как учитель... — продолжал Владимир Александрович.

— Если бы я хотела жить как простая училка, я бы вышла замуж за учителя! — отчеканила жена Зеленского.

— Ну Лен...

— А где-то сейчас тепло и пальмы... — продолжал гнуть своё Андрей Богдан.

— Нет! — отчеканил Владимир Александрович. — Выбирайте: Карпаты, Кирилловка или к маме.

— Карпаты, — вздохнул Андрей.

— И никаких люксов! — был неумолим Владимир Александрович. — Никаких президентских номеров! Остановимся в простом мотеле!

Жена Зеленского снова картинно упала в обморок и снова была ловко поймана охранником.

— Я не барыга! Не олигарх! Я простой долларовый мультимиллионер из шоу-бизнеса! — продолжал митинговать Владимир Александрович. — И я буду отдыхать как простой учитель!

Жена Зеленского в это время переглянулась с Богданом и они оба ловко прыгнули на Зеленского, она со скалкой, он — с мешком.

— Что вы?! Пустите! Ай! Руки! Что вы делаете?! — кричал Владимир Александрович, но на голову ему ловко натянули мешок, а потом контрольно чем-то стукнули, закружились звёзды и всё погасло.

Пришёл в себя он уже на пляже Омана. Грело солнце, кричали чайки, и волны делали шур-шур-шур. Богдан ловко натирал жену Зеленского маслом для загара.

"Вот всегда так..." — разочарованно подумал Владимир Александрович и стал мечтать о простом отдыхе в Кирилловке. Как простой учитель.

(с) Vladimir Zavgorodny
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

C Зеленским понятно, в Омане.

Интересно, а где Петрушка нынче тусит ? что-то затихарился :(
вас отдых всех депутатов ВР так сильно интересует?

эта веточка про действующего преЗЕдента и его отдых в омане - я напомню)))
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

C Зеленским понятно, в Омане.

Интересно, а где Петрушка нынче тусит ? что-то затихарился :(
А хто такий Петрушка?
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Таки встретился с министром,ну уже что то
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Так он даже на нашего и не смотрит ( как бы не фотошоп)
а наш чуть на коленки не становится ( такая радость чувака в чалме  поймали)
Мерзость
Нууууууууу мерзость же прихильники певної політсили
да там даже флагов нет державных хер пойми с кем он там фоткается)))
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

То що, зєлєбєньки вже довели, що Оман Зєлєнскага це зовсім не Мальдіви Порошенка?.. :shuffle:

П. С. Але ви скажіть, яка та Мєндельша хитра: полетів з родиною за СВІЙ КОШТ для зустрічей на НАЙВИЩОМУ РІВНІ.
Тобто, і типу державні кошти не витратив, і на зустріч на найвищому рівні потрапив.
З"їли, порохоботи?))
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Уявляєте, скільки коштує такий переліт?

А ви здатні хоча б на мить уявити що вам вчергове збрехали?
Поросята вже рахують, аж дим стоїть.
Жета цирк какойти. )
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Таки встретился с министром,ну уже что то
Ну я же говорил что после этого моча для прихильники певної політсили превратиться в сироп
пейте суууууууууууууки
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Трамп з бариги брав по 500 тис.баксів за фото. Чувак в білому-100 тис.дол з кловуна здер за фотосесію.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

да там даже флагов нет державных хер пойми с кем он там фоткается)))
Да может просто актера подобрали
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Ну я же говорил что после этого моча для прихильники певної політсили превратиться в сироп

Кто о чем,а опущенный о моче  :facepalm1:
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]


да там даже флагов нет державных хер пойми с кем он там фоткается)))
Нє, то точно Юсуф бін Аляві бін Абдаллаф - щось накшталт міністр закордонних справ Омана, а от що прапорів немає то цікаво. Походу Зеленський там був не як президент України, а як посланець Коломойського. Оман - офшорна країна.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]



 :lol:  Оперативно
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

не, он только до смог освоить :laugh:
Я смотрю,  два 3.14 до ра са знают толк в своей теме 
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Показати зображення...
:lol:  Оперативно

Ну попробуй так же.Какие проблемы?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія