Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники юліанського календаря можуть це пояснити?

яке сьогодні число?
зя яким календарем?
   
а яких саме самобутніх звичаїв ви дотримуєтеся? дуже цікаво послухати  :gigi:
хоча б святкую Різдво за тим же календарем, що і мої батьки святкували.  Та і Андрія на Андрія, і Романа на Романа, і Миколая на Миколая. Та і Василь чомусь на Василя попадає, а не на Сильвестра )

Останнє редагування: 25 грудня 2019 15:40:20 від алекс_12
   
дуже він на 6-е грудня десь ходить поза Україною? Отож. І в нас так буде.

а 18-го він де ходить, окрім України (і то здебільшого на західній)? може, в Росії чи Сербії?  :gigi:
   
зя яким календарем?

за китайським  :lol:  за яким живете, звичайно.
   
хоча б святкую Різдво за тим же календарем, що і мої батьки святкували.

тобто це єдиний самобутній звичай - просто календар? і він вам важливіший за саме Різдво? наші батьки багато що робили неправильно, до речі.
   
Та і Андрія на Андрія, і Романа на Романа, і Миколая на Миколая. Та і Василь чомусь на Василя попадає, а не на Сильвестра )

тобто Романа припадає на Романа, а Василя на Василя тільки по юліанському календарю? яке чудо  :lol:
дійсно, ви мене переконали  :weep:
   
а 18-го він де ходить, окрім України (і то здебільшого на західній)? може, в Росії чи Сербії?  :gigi:
то  може тому і ходить, що 19-го ? 6 -го в поляків ходив, але, бідака, вже майже загнувся конкуруючи з сантою.
   
тобто Романа припадає на Романа, а Василя на Василя тільки по юліанському календарю? яке чудо  :lol:
дійсно, ви мене переконали  :weep:
ви як комуністи - бога нєт патамушта єво нікто нє відєл.

Не думайте, що від зміни дати нічого більше не зміниться. Як мінімум зміниться ставлення і збільшиться протистояння. По новому фіг хто буде святкувати, і по старому з часом також.
   
ви як комуністи - бога нєт патамушта єво нікто нє відєл.

Не думайте, що від зміни дати нічого більше не зміниться. Як мінімум зміниться ставлення і збільшиться протистояння. По новому фіг хто буде святкувати, і по старому з часом також.

відкрию вам очі - з часом це станеться і без зміни календаря. щодо протистояння згоден - дрімучі завжди проти прогресу  :gigi:
p.s. яке сьогодні число?  :gigi:
   
до чого тут московські попи  ?

 Завжди було "наше Різдво"

За союзу майже усі кацапів "нашими" називали (а деякі і досі)
   
p.s. яке сьогодні число?
за юліанським - 25 грудня,
за григоріанським - 12 грудня, св. Спиридона .
   
За союзу майже усі кацапів "нашими" називали (а деякі і досі)
но то як для вас кацапи наші, то можете далі не продовжувати.
   
за юліанським - 25 грудня,
за григоріанським - 12 грудня, св. Спиридона .

от бачите, ви навіть календарі плутаєте  :weep:
я питав, за яким з цих календарів ви живете? яке сьогодні число?  :lol:
   
що за дурня  :lol:  ану, яке сьогодні число?  :weep:
тут вже згадували за петра першого! B-)
   
зя яким календарем?
++
   
++

за тим, яким живете  :lol:  просте питання навіть для дитини в першому класі, але ви відповісти не можете, згадуєте Петра першого та всіляко викручуєтесь  :weep: 

Останнє редагування: 25 грудня 2019 16:15:22 від прошупанадогіляки
   
от бачите, ви навіть календарі плутаєте  :weep:
я питав, за яким з цих календарів ви живете? яке сьогодні число?  :lol:
не календарі, а назви календарів. Суть то не змінюється.

 А щодо надщербнутої пластинки - то маєте бородатий анекдот.
зустрілися два фацета

- яке сьогодні число?
- четвер.
- ура, скоро літо.
мали бисте зрозуміти, що це все усмовності, і вишукувати зручність там, де вона не зовсім доречна не завжди добре.


Останнє редагування: 25 грудня 2019 16:15:55 від алекс_12
   
яке число?  :lol:  :weep:
   
таки заїло.

це дуже просте питання, але ви дуже добре усвідомлюєте, що ваша відповідь на нього покаже всю нелогічність ваших аргументів, тому і не відповідаєте  :gigi:
   
за тим, яким живете  :lol:  просте питання навіть для дитини в першому класі, але ви відповісти не можете, згадуєте Петра першого та всіляко викручуєтесь  :weep: 
це питання вже давним-давно обговорено і доведено, що українцям є зміст повернутись до своїх традицій.
   
це питання вже давним-давно обговорено і доведено, що українцям є зміст повернутись до своїх традицій.

саме так  (tu)  то яке сьогодні число?  :lol:
   
це дуже просте питання, але ви дуже добре усвідомлюєте, що ваша відповідь на нього покаже всю нелогічність ваших аргументів, тому і не відповідаєте  :gigi:
це питання досить опосередковано впливає на дату святкування Різдва.

 Йому вже років з 500, відколи Річ Посполита перейшла на Григоріянський календар, а місцеві православні -нє.

Що ж змінилося саме зараз? Комусь щось припікає ?

На Різдво прибутки не ростуть ?
   
це питання досить опосередковано впливає на дату святкування Різдва.

 Йому вже років з 500, відколи Річ Посполита перейшла на Григоріянський календар, а місцеві православні -нє.

Що ж змінилося саме зараз? Комусь щось припікає ?

На Різдво прибутки не ростуть ?

ні, просто нема ніякої логіки в такому роздвоєнні - жити за одним календарем, а святкувати за іншим. шизофренія якась  :gigi:
коли весь світ святкує і вітає нас, ми кажемо, що в нас Ісус ще не народився, а зробить це через два тижні  :weep:
   
Нарот, ви чюдні.


І Різдво, і Новий рік - прив*язані одна до одної дати.

Спочатку Різдво, а потім Новий рік.

Ото і виходить, що або Різдво 25 грудня, а Новий рік 1 січня, або Різдво 7 січня, а Новий рік 14 січня.

Вибирайте. Ато у нас із цим празнуванням хуйня какая то виходить. Різдво за старим стилем, а Новий рік за новим.

тюгуу.. Теж менi проблєма.
Починаємо святкувати 25-го грудня, тобто сьогоднi,
i плавно виходимо з штопора на Крєщєнiє.
ГУУхх в ополонку, стопарь хрряссь!
А там i Дєнь влюбльонних   не за горами,
а там i Восьмоємарта з Паскою та Первомаєм.
А потiм фронтовi пiвлiтри з шашликом
бо дiди ж воювали..   
До Дня Маладьожи бережем печiнку,
а потiм не вспiєш проспацця i Отпуск!
Велике всенародне свято, особливо якщо всьовключєно.
Потiм Покрова..  I, здрастуй пєчєнь, Новий Год   
   
не полінувався, знайшов

https://www.pravda.com.ua/columns/2019/01/2/7202809/
"Однак я не знаю жодної родини з тих, що перейшли на святкування Різдва у грудні, яка б зуміла повністю зберегти українські традиції. Для більшості "календарний" перехід завершився забуттям звичаїв, подекуди залишивши улюблену страву зі Святвечора на різдвяному столі чи улюблену колядку у співочому репертуарі.

Боюся, що схожі наслідки матиме перенесення святкування Різдва й в Україні. Звісно, це не станеться за рік чи навіть десятиріччя, втім в осяжній перспективі самобутні звичаї все ж втратять свої позиції під тиском глобалізації й комерціалізації."
(tu)
Повністю підтримую. Усе наше віддати кацапам: самоназву Русь, казки, кирилицю, календар, православ'я, князя Володимира...
Вони тільки свої срєпи краще утвердять і на весь світ заявлятимуть про своє давнє минуле. І про свої (наші) землі теж.
Скоро дехто договориться, що і Шевченка кацапам віддати - він же ж і кацапською писав.
   
(tu)
Повністю підтримую. Усе наше віддати кацапам: самоназву Русь, казки, кирилицю, календар, православ'я, князя Володимира...
Вони тільки свої срєпи краще утвердять і на весь світ заявлятимуть про своє давнє минуле. І про свої (наші) землі теж.
Скоро дехто договориться, що і Шевченка кацапам віддати - він же ж і кацапською писав.

яка дурня  :facepalm:
   
саме так  (tu)  то яке сьогодні число?  :lol:
за яким календарем? ;)
   
(tu)
Повністю підтримую. Усе наше віддати кацапам: самоназву Русь, казки, кирилицю, календар, православ'я, князя Володимира...
Вони тільки свої срєпи краще утвердять і на весь світ заявлятимуть про своє давнє минуле. І про свої (наші) землі теж.
Скоро дехто договориться, що і Шевченка кацапам віддати - він же ж і кацапською писав.
+++
   
ні, просто нема ніякої логіки в такому роздвоєнні - жити за одним календарем, а святкувати за іншим. шизофренія якась  :gigi:
коли весь світ святкує і вітає нас, ми кажемо, що в нас Ісус ще не народився, а зробить це через два тижні  :weep:


троха не зрозумів - навіщо шукати логіку там, де вона абсолютно необолв"язкова?
Вас же yе дивують виключення з правил, наприклад,  мови чи чого там ще, що люди понапридумували? Не кажете , що нелогічно казати "трактора", а треба  "тракторя" -?
Чому шукаєте логіку в такій нелогічній самій по собі речі, як релігія і обряди?   
   
за яким календарем? ;)

на свому смартфоні гляньте, якщо не пам'ятаєте  :lol:
   
тепер цієї загрози нема.
Як то нема? Та поляки від свого плану "Від можа до можа" ніколи не відмовляться.
   
на свому смартфоні гляньте, якщо не пам'ятаєте  :lol:
глянув...
12грудня, святого Спиридона... ;)
   
глянув...
12грудня, святого Спиридона... ;)

о, то ви глибоковіруюча православна людина  :lol:  по вервичці вже помолилися сьогодні? а посту дотримуєтесь?
а вам дозволяють комп'ютером користуватися?   :weep:
   
Як то нема? Та поляки від свого плану "Від можа до можа" ніколи не відмовляться.

 :facepalm:  і що, нападуть завтра, якщо ми календар переведемо?  :lol:
   
троха не зрозумів - навіщо шукати логіку там, де вона абсолютно необолв"язкова?
Вас же yе дивують виключення з правил, наприклад,  мови чи чого там ще, що люди понапридумували? Не кажете , що нелогічно казати "трактора", а треба  "тракторя" -?
Чому шукаєте логіку в такій нелогічній самій по собі речі, як релігія і обряди? 

о, тепер розумію вашу позицію - логіка необов'язкова, релігія і обряди нелогічні.
чому ж тоді ви так відстоюєте відсталий календар, ніби це найбільша ваша цінність?  :lol:
"нє отдадім на поруганіє наш калєндарь, за которим наши дєди празновалі"  :weep:
   
о, тепер розумію вашу позицію - логіка необов'язкова, релігія і обряди нелогічні.
чому ж тоді ви так відстоюєте відсталий календар, ніби це найбільша ваша цінність?  :lol:
"нє отдадім на поруганіє наш калєндарь, за которим наши дєди празновалі"  :weep:


Власне, тому що тут верх над логікою має традиція.

А традиції, як відомо, не обговорюють.

Ім слідують.

 Я ще можу зрозуміти якогось східняка, де традиція була перервана. Їм , по- великому рахунку , по-барабану. Табула раса.
Але ж ви ???

Останнє редагування: 25 грудня 2019 17:02:08 від алекс_12
   
:facepalm:  і що, нападуть завтра, якщо ми календар переведемо?  :lol:
навіщо "завтра"? тихою сапою...
   
Власне, тому що тут верх над логікою має традиція.

А традиції, як відомо, не обговорюють.

Ім слідують.

 Я ще можу зрозуміти якогось східняка, де традиція була перервана. Їм , по- великому рахунку , по-барабану. Табула раса.
Але ж ви ???

яка традиція? 70 років совка?
от 23 лютого була традиція чоловіків вітати - і вже нема традиції. які проблеми? буде нова традиція  :gigi:

Останнє редагування: 25 грудня 2019 17:10:20 від прошупанадогіляки
   
яка традиція? 70 років совка?
вибачте за офтоп. А ви звідки ? У вас батьки були, чомусь вчили? Вони ж застали несовок, мали б вам щось передати? Чи також чиста дошка?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія