Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники юліанського календаря можуть це пояснити?

Чому до жовтневого перевороту Різдво відмічалось 25 грудня?

   
Вопрос о реформе был поднят осенью 1917 года. Один из рассматриваемых проектов предлагал постепенный переход от юлианского календаря к григорианскому, каждый год отбрасывая по суткам. Но, так как разница между календарями к тому времени составляла 13 дней, переход занял бы 13 лет. Поэтому Ленин поддержал вариант одномоментного перехода на новый стиль. Церковь переходить на новый стиль отказалась.
«Первый день после 31 января сего года считать не 1-м февраля, а 14 февраля, второй день — считать 15-м и т. д.», — гласил первый пункт декрета. В остальных пунктах указывалось, как следует рассчитывать новые сроки исполнения каких-либо обязательств и в какие числа граждане смогут получить зарплату.
Смена дат создала путаницу с празднованием Рождества. До перехода на григорианский календарь в России Рождество отмечалось 25 декабря, теперь же оно переместилось на 7 января. В результате этих изменений, в 1918 году Рождества в России не было вовсе. В 1917 году встречали последнее Рождество, которое пришлось на 25 декабря. А в следующий раз православный праздник отмечался уже 7 января 1919 года.
   
В 1917 году встречали последнее Рождество, которое пришлось на 25 декабря. А в следующий раз православный праздник отмечался уже 7 января 1919 года.

Да ти шо?   Правда?  ;o

Пройшло 12 років савєцкай власті...
І що ми бачимо:



каг жиж так???
   
Мне Календар Гільбурда нра.
   
25 и 26 декабря - Рождество

???  :S
   
Значить до 30-х років Різдво святкувалось у нас так само, як і у всіх християн.
А потім сралін  НКВДешним попам видав "томос" і ось маєм...
7 січня

   
25 и 26 декабря - Рождество
???  :S

Цікаво, правда?
   
Цікаво, правда?
Цікаво запитати, про це у наших главпопів. Чому вони теляться та не переходять на Новий стиль?
   
25 и 26 декабря - Рождество

???

Так скрізь у світі, крім...
Правда КГБістьська церква потім крутила-вертіла тим календарем, як циган фуєм.
   
Цікаво, а як було в Галичині?
Росія тут ніяким боком. Не чула я, щоб хтось згадував про 25 грудня: ні мої батьки, ні знайомі, ні в літературі такого не зустрічала.
   
Цікаво запитати, про це у наших главпопів. Чому вони теляться та не переходять на Новий стиль?


Ну чому не святкують зі світом кацапи, думаю, усім ясно.
Нафіга то нашим я хз..

Може бояться, що переходам з МП до ПЦУ це може наразі зашкодити.
Потрібна просвітницька робота серед вірян. Спільні богослужіння.
   
Насколько я не путаю, в 17-м году московские попы перешли вместе с прихожанами на правильный календарь. А через лет 15 вернулись обратно на свой неправильный, и живут с прихожанами по разным календарям. В результате московские попы праздную тоже 25-го декабря, но по своему неправильному календарю.
   
Ну чому не святкують зі світом кацапи, думаю, усім ясно.

Мені пох кацапи! Чому Українська церква не переходить? Чекає турборежиму від жидів?
   
Re: Прихильники юліанського календаря можуть це пояснити?

Значить до 30-х років Різдво святкувалось у нас так само, як і у всіх християн.
А потім сралін  НКВДешним попам видав "томос" і ось маєм...
7 січня

Показати зображення...
Ти шо оце за каляндарик припер?

Ану почитни, шо за празник 9 серпня?!  :punish:

ДЕ ти його взяв? Хто тобі його підсунув?
   
   Колись Києву вистарчило менше 30-ти років, щоб після Люблінської Унії з Польщею в 1569 -му прийняти церковну Брестську Унію в 1596-му . Львів з Галичиною, живши серед католиків більше як 200 років, лишилися тоді за православ"ям аж до початку 18-го століття, коли українська православна церква вже років з 20 була під Москвою.
 

  Тепер Києву вистарчило 100 років життя по григоріанському календарю, щоб прагнути перевести на нього церкву, коли Галичина вже років з 450 живе по світському григоріанському і церковному юліанському . Кому кортить так щось змінювати і нафі га ?
   
Ти шо оце за каляндарик припер?

Ану почитни, шо за празник 9 серпня?!  :punish:

ДЕ ти його взяв? Хто тобі його підсунув?

Більше ні до чого не вдалося пристібацця?  :gigi:
   
найкраща стратегія така:
1. ПЦУ і УГКЦ оголошують про повернення до світового християнського календаря,

2. держава оголошує вихідні за новим календарем, а за старим - скасовує,

3. організовуєм яскраві і гарні святкування за новим каледарем,

4. московські православні мають вибір - або хай переходять в ПЦУ, або теж міняють календар, або хай святкують в будні дні.

відразу стане ясно, скільки таких дрімучих лишилося  :D
   
Re: Прихильники юліанського календаря можуть це пояснити?

Більше ні до чого не вдалося пристібацця?  :gigi:
Для того, щоб зрозуміти,чому Різдво в одному каляндареві в один день, а  в другому в другий день, треба спочатку розібратися, що то за каляндар, який празнує освобождєніє Краснодара од бальшевіков. Який Колчаківський недобиток тобі його всучив? Ото його і питай, чого він намалював Різдво 7 січня, а не 25 грудня.
   
Re: Прихильники юліанського календаря можуть це пояснити?

Нарот, ви чюдні.


І Різдво, і Новий рік - прив*язані одна до одної дати.

Спочатку Різдво, а потім Новий рік.

Ото і виходить, що або Різдво 25 грудня, а Новий рік 1 січня, або Різдво 7 січня, а Новий рік 14 січня.

Вибирайте. Ато у нас із цим празнуванням хуйня какая то виходить. Різдво за старим стилем, а Новий рік за новим.
   
Значить до 30-х років Різдво святкувалось у нас так само, як і у всіх християн.
А потім сралін  НКВДешним попам видав "томос" і ось маєм...
7 січня

Показати зображення...
:facepalm:
вони і до нині святкують 25 грудня але за старим стилем
   
а взагалі 90% населення до церкви не ходить і буде святкувати тоді, коли їм по телевізору скажуть  :gigi:

так що хай Зеленський в новорічному привітанні оголосить про перехід на нормальний календар  :D

і це буде історична реформа - при Порошенку томос, при Зе - календар!  :peremoga:
   
а взагалі 90% населення до церкви не ходить і буде святкувати тоді, коли їм по телевізору скажуть  :gigi:

так що хай Зеленський в новорічному привітанні оголосить про перехід на нормальний календар  :D

і це буде історична реформа - при Порошенку томос, при Зе - календар!  :peremoga:

Це коли новий рік першого вересня?
Задовбали вже всі, одни годинника кожні півроку ганяють, другі вулиці кожні тридцять років перейменовують,
ці вже до календаря пристібались, різдво їм не в той день.
На всіх не вгодиш, нехай воно вже якось буде і крапка. Я взагалі от останні 5 років ненавиджу державні свята.
Бо шляхи всі забиті, не проїдеш, крамниці всі забиті неначе люди жеруть раз на рік...
Краще посвяткую коли настрій святковий, а святковий він в мене кожен день, коли не бачу людей...
особливо тих, кому кожен день потрібно щось міняти аби догодити собі любому і накласти купу лайна всім іншим.
   
Це коли новий рік першого вересня?

якого ще першого вересня, що за дурня?  8-:

Цитувати
Задовбали вже всі, одни годинника кожні півроку ганяють, другі вулиці кожні тридцять років перейменовують,

що, хотів би і далі жити по декретному часу і на вулиці Лєніна, як при совку?  :facepalm1:

Цитувати
ці вже до календаря пристібались, різдво їм не в той день.

ну та не в той, бо не може 25 грудня бути 7 січня, це зрозуміло навіть тупому  :D

Цитувати
На всіх не вгодиш, нехай воно вже якось буде і крапка. Я взагалі от останні 5 років ненавиджу державні свята.

от якось і буде, а хто не хоче - хай не святкує  :K
   
Значить до 30-х років Різдво святкувалось у нас так само, як і у всіх християн.
А потім сралін  НКВДешним попам видав "томос" і ось маєм...
7 січня

Показати зображення...
Что это за чушь? 9 августа праздник освобождения гор. Краснодара от большевиков?
Это наверно календарь русских коллаборантов в 1943. И причем тут сралин с нквд.
   
Вчитись треба у каців-комуняк - швидко вбили в голови Новий год і Дєда Мороза всім тим, хто святкував століттями Раздво.

Нам тепер треба для широкого загалу ПОВЕРНУТИ, як найголовніші взимку,  Різдвяні свята і традиції. А там і до зміни дати перейти.

До речі, знаю заробітчан, що виросли в селі і Різдво таки святкували (7.01), а в Італії спокійно перейшли на 25.12.  Так само без спротиву і Великдень святкували разом з усім християнським світом.

Чим більше наших поїздить/попрацює по Європі, тим швидше позбудемся ідіотського спадку гебнявої кацапської церкви
   
якого ще першого вересня, що за дурня?  8-:

що, хотів би і далі жити по декретному часу і на вулиці Лєніна, як при совку?  :facepalm1:

ну та не в той, бо не може 25 грудня бути 7 січня, це зрозуміло навіть тупому  :D

от якось і буде, а хто не хоче - хай не святкує  :K

Все розклав, молодець.
А тепер слухай сюди, я не здивуюсь, якщо то твої діди мого прадіда розкуркулювали.
Тому свої фантазіі вологі про леніна залиш собі.
А моє бажання пронумерувати всі вулиці 1 2 3 4 ... 99 або хоч би називати квіткова сонячна полунична
і ніяких леніних сталіних бандер і інших наполеонів. У кожного свої герої, а жити треба якось разом,
тому всі подразники треба прибирати, а не вигадувати нові у вигляді змін нових років, святків врожаю та іншего.
А святкувати кожний вільний коли добрий настрій. Я його сам собі забезпечити можу, а якщо тобі для свят
потрібне стадо або отара, збирай всіх бажаючих і залиш в спокої своїми хотєлками інших.
   
Свята святкувались за сонцестоянням. 25 грудня це зимове  і тому Різдво. Насправді початок зими. А рік починали від березня навесні. Весняне рівнодення, або Великдень. Тоді і був Новий Рік.
Доказом є те, що місяць декабрь, або десембр від десять, десятий, січень- одинадцятий, а лютий - дванадцятий.
   
Цікаво, а як було в Галичині?
Росія тут ніяким боком. Не чула я, щоб хтось згадував про 25 грудня: ні мої батьки, ні знайомі, ні в літературі такого не зустрічала.
На Галичині було так:
Ялинку купляли перед Новим Роком і тримали на балконі до Різдва 7 січня B-)
   
Ну чому не святкують зі світом кацапи, думаю, усім ясно.
Нафіга то нашим я хз..

Може бояться, що переходам з МП до ПЦУ це може наразі зашкодити.
Потрібна просвітницька робота серед вірян. Спільні богослужіння.
У наших совок в головах. (td)
   
Російська вікі пояснює за 25 та 26
Финские православные - единственные, кто Пасху считает не по юлианскому календарю ! Век живи век учись ! Хоть какие-то православные чутка вменяемые ! Я в шоке
   
Свята святкувались за сонцестоянням. 25 грудня це зимове  і тому Різдво. Насправді початок зими. А рік починали від березня навесні. Весняне рівнодення, або Великдень. Тоді і був Новий Рік.
Доказом є те, що місяць декабрь, або десембр від десять, десятий, січень- одинадцятий, а лютий - дванадцятий.

Либідь, рак та щука :super:
А чому це сонцестояння 25го, коли воно 22го, а 25го день вже на 30 секунд більший.
Всі ці докази, вони тільки тим докази, кому вони докази, а іншим воно не докази,
бо виглядають як натягування сови на глобус.
А чому в китайців новий рік по місяцю обчислюється? Китайці дурні, чи прилітали боги
тільки до них?
Вам свідомо підсовують так звані "фак-ти", щоб ви не змогли домовитись.
Тут же я бачу дуууже євреїв шанують і поважають... а в них рік 5 тисяч хрін зна який.
То може приєдаємось до обраних, треба ж тягнутись до успішних, а не до лузерів.
   
Вчитись треба у каців-комуняк - швидко вбили в голови Новий год і Дєда Мороза всім тим, хто святкував століттями Раздво.

Нам тепер треба для широкого загалу ПОВЕРНУТИ, як найголовніші взимку,  Різдвяні свята і традиції. А там і до зміни дати перейти.

До речі, знаю заробітчан, що виросли в селі і Різдво таки святкували (7.01), а в Італії спокійно перейшли на 25.12.  Так само без спротиву і Великдень святкували разом з усім християнським світом.

Чим більше наших поїздить/попрацює по Європі, тим швидше позбудемся ідіотського спадку гебнявої кацапської церкви
Андрій Шептицький теж кацап?
Ти може не кац, але комуняка зразкова.
   
Чому до жовтневого перевороту Різдво відмічалось 25 грудня?

Показати зображення...
Тому що воно і тепер відмічається 25-го по календарю, який був до перевороту.
   
Да ти шо?   Правда?  ;o

Пройшло 12 років савєцкай власті...
І що ми бачимо:

Показати зображення...
каг жиж так???
Любимая комариком советская власть пыталась до  1929 года объяснить верующим как правильно верить. Те не догнали и с 1930 года в календаре этих праздников не было.
   
Значить до 30-х років Різдво святкувалось у нас так само, як і у всіх християн.
А потім сралін  НКВДешним попам видав "томос" і ось маєм...
7 січня

Показати зображення...
Ще раз дозволю собі пояснити: комуністи нав'язували церкві новий стиль, щоб розвалити її. В 30-х роках вони її розвалили буквально. А томос Сталін видав в 1945-му році.
   
Вчитись треба у каців-комуняк - швидко вбили в голови Новий год і Дєда Мороза всім тим, хто святкував століттями Раздво.

Нам тепер треба для широкого загалу ПОВЕРНУТИ, як найголовніші взимку,  Різдвяні свята і традиції. А там і до зміни дати перейти.
Століттями святкували так як і тепер, по юліанському календарю. Ти не можеш в своїй голові тримати одночасно дві позиції?
   
Ще раз дозволю собі пояснити: комуністи нав'язували церкві новий стиль, щоб розвалити її. В 30-х роках вони її розвалили буквально. А томос Сталін видав в 1945-му році.

Щаз,когда кованный нацистский сапог стучал в двери Москвобада, тогда обосрался и дал.
   
Re: Прихильники юліанського календаря можуть це пояснити?

Свята святкувались за сонцестоянням. 25 грудня це зимове  і тому Різдво. Насправді початок зими. А рік починали від березня навесні. Весняне рівнодення, або Великдень. Тоді і був Новий Рік.
Доказом є те, що місяць декабрь, або десембр від десять, десятий, січень- одинадцятий, а лютий - дванадцятий.
А жовтень восьмий, тому октобер, від слова Окта-.. Цікаве кацапське трактування. Но в українському календарі шота пашло нє так... Ще при Петрі І у 1699 році, чи вже при Валодькі в 1917?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія