Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Воно оце добре , що читачі-дописувачі "на плаву" тєму втримують , бо побачив тєму і відчув , тобто згадав , що і собі щось тра зжерти , а то шось форумне умнічання , де-що енерговитратне та занадто .., еее .., точно - те саме тра зробити , що після бухла - загризти чимось . ))
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

із 7 до 9 чистив сніг, потім бахнув бутіків з ікоркою і побіг на роботу  X(
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

потім бахнув бутіків з ікоркою
с кавиаром или с икурой?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

с кавиаром или с икурой?
"Заморская икра! Баклажанная!"(с)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

"Заморская икра! Баклажанная!"(с)
Пацан спецом так написал, шоб видели его благосостояние.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Так Вы предприимчевый человек!  В отличие от меня. ( сколько той жизни,  чтобы вертеться ради денег? Жизнь прекрасна и удивительна. Кстати,  я обожаю на завтрак глазунью на сале со свежими огурцами и зеленым луком. Но каждый день нельзя... (( Изжога,  тяжесть в желудке. Так что это для меня как праздник жизни. На свои деле в Киеве довольно однообразная еда ( омлет,  сыры,  кефир не,  семга,  кофе) Но она однообразная и в Индии. Фруктовые и овощные салаты с тем же омлетом,  масала вместо кофе А вот семгу или сосиски не рекомендую. Могут быть проблемы. С желудком
ну, в чомусь ви праві. Теж яйце, але варене, воно легше на шлунок. Та поки здоровье дозволяє снідати смаженим. ну правда смачно та поживно. Без овочів ні одна їжа не вживається. Зима прийшла, повна комора консервациї. Почали відкривати, на додачу - щось живе, небагато, бо воно мало не отруйне, однак хочеться, завжди квашена капуста та квашені огірки. Салати весь час. З м'яса - здебільшо індик та свиня, інколи баран. Найчастіше варені. На тих бульонах - смачнющи борщи. Проста їжа. Нічого надто дорогого. А, ну на столі завжди сало, забув згадати. Та гірчічя. Та хрон двох видів. Та зелена цибуля. Ще розмарин та базіліку з вікна. Проста їжа все.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Проста їжа все.
(tu)  здорова їжа!
   
(tu)  здорова їжа!
Простите, но  не смог удержаться чтобы не похвастаться. Впервые отвечал такого большого лангуста. Он ещё  шевелится... А к нему четыре тигровых креветки, чиз гарлик нан и охлажденное шардоне... Гастрономический оргазм,  за который никто не осудит!









Останнє редагування: 3 грудня 2019 19:09:56 від oleg kievsky
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Олег кіевски,
Як це " никто не осудит"! Це Вам повезло, що ніякий веган не зайшов ,  розказав  би Вам, що значить їсти того, хто ще шевелиться :(
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

яка вгодована крєвєдко.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Я щодо рака всякого не фанат, однак, виглядає смачно, слина тече в мене. Дружина хвора на тих лобстерів, не покажу їй.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Всяка смачнюща риба та оті дурацьки лобстери з креветками, вони свіжайши, на східному узбережжі штатів. Ще й дешеві. Відївся трохи морським в свій час в делаверщині.
   
Останні кілька тижнів хочу тільки креветок, більше нічого... крім авокадо зранку.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Останні кілька тижнів хочу тільки креветок, більше нічого... крім авокадо зранку.
а ви, перепрошую, чим хворієте?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

а ви, перепрошую, чим хворієте?
BTW: kak pravilno "чим хворієте", chy "na szo hvoriete"?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Доброго ранку!
Фруктовий салат з мюслі, йогурт,  чиз томато бургер та як завжди масала



   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Доброго ранку!
Фруктовий салат з мюслі, йогурт,  чиз томато бургер та як завжди масала


Eto zavtrak na troih? B-)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Eto zavtrak na troih? B-)

На двох. Зараз йдемо до бунгало трохи відпочити з фруктами та кьордом
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

"Заморская икра! Баклажанная!"(с)

Ылита, цуко  :weep:
"Бахнул" дешёвой дряни с уротропином и преисполненный сознанием собственного вяличия попер обдирать государство дальше.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Простите, но  не смог удержаться чтобы не похвастаться. Впервые отвечал такого большого лангуста. Он ещё  шевелится... А к нему четыре тигровых креветки, чиз гарлик нан и охлажденное шардоне... Гастрономический оргазм,  за который никто не осудит!





Вот это - кооорм  (tu)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Бахнул" дешёвой дряни с уротропином и
Соррі, не знав, що в дешеву дрянь додають уротропін. А навіщо? Говенного спіртюгана з поганим соком із концентрату недостатньо?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

З ранку була паста із соусом томатним, трохи м'яса індика, капустяний салат із квашеної капусти, зелень. Як на мене, то в соус додав трохи забагато часнику, такий рецепт, та він недоречний перед роботою. Жуйка, хочь не дуже допомогає. Ну, ще кава та персіковий компот.  Ваши омари викликають слину, та тут вони трохи за іншою циною.

Останнє редагування: 4 грудня 2019 10:20:56 від beggy
   
З ранку була паста із соусом томатним, трохи м'яса індика, капустяний салат із квашеної капусти, зелень. Як на мене, то в соус додав трохи забагато часнику, такий рецепт, та він недоречний перед роботою. Жуйка, хочь не дуже допомогає. Ну, ще кава та персіковий компот.  Ваши омари визивають слину, та тут вони трохи за іншою циною.
Хочу уточнить. Это не омар и не лобстер,  а лангуст. У него нет клещей, но зато мясо нежней. Весил 1.200 Приготовлен под сливочно чесночным соусом.  Сразу же о цене за блюдо с ним: чуть больше 25 баксов.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Хочу уточнить. Это не омар и не лобстер,  а лангуст. У него нет клещей, но зато мясо нежней. Весил 1.200 Приготовлен под сливочно чесночным соусом.  Сразу же о цене за блюдо с ним: чуть больше 25 баксов.
в тих раках я нічого не тямлю, та виглядає воно смачно
   
в тих раках я нічого не тямлю, та виглядає воно смачно
Так получилось,  что после сахалинских дальневосточных крабов мне ничего не нравилось. То есть было явное противоречие между ценой и блюдом. Чтобы было понятнее. В 1980 году в Поронайске в кафе глубокая тарелка свежих свареных крабов под сметаной стоила 80 копеек. Их мало кто заказывал,  так все предпочитали  сходить в залив и самим словить и сразу же сварить и водочку закусить. А 80 или 150 евро и  швейцарские франков за одного лобстера у меня всегда вызывало после Сахалина внутренний протест. За что такие бешеные деньги???
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

В 1980 году в Поронайске в кафе глубокая тарелка свежих свареных крабов под сметаной стоила 80 копеек.
А помидор, яблоко или гвоздика?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

80 коп в 1980, то такі гроши. А як ту крабоподібну хуїту ловлять,  розкажить, як знаєте. Цикаво.
   
А помидор, яблоко или гвоздика?
Помидоры появлялись на рынке только в июле-августе. В Макарова их никогда не было. Приходилось за ними ездить на матриссе в Поронайск минимамальная цена на базаре 10.рублей за кило помидоров. Самые дешевые фрукты были ананасы из Вьетнама. Они были зелеными и кислыми. Никто их не покупал,  так  как не знали что за месяц под кроватью они станут слаще)))
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

А як ту крабоподібну хуїту ловлять,
ловушкой из сетки.

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Помидоры появлялись на рынке только в июле-августе. В Макарова их никогда не было. Приходилось за ними ездить на матриссе в Поронайск минимамальная цена на базаре 10.рублей за кило помидоров. Самые дешевые фрукты были ананасы из Вьетнама. Они были зелеными и кислыми. Никто их не покупал,  так  как не знали что за месяц под кроватью они станут слаще)))
Вот видишь, это не крабы/икра/лосось на ДВ дешёвые, а других продуктов не было.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

матриссе
давно не чув цього слова. Як і "мотовоз".
   
80 коп в 1980, то такі гроши. А як ту крабоподібну хуїту ловлять,  розкажить, як знаєте. Цикаво.
Очень просто. Тепло одевайтесь и сверху набрасываете еще резиновый фартук или плащ. Идете в залив и бурите лунку во льду.  Ложитесь на живот и спускаете в лунку леску с грузом и куском дохлой рыбы. Ждете когда краб вцепится в наживку и сразу его вытаскиваете и бросаете в полиэтиленовый 200 литровый мешок (для АГПЗ) Через полчаса уходите с 2-3 крабами. Больше не съедите ,  если конечно консервировать не собираетесь
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Идете в залив и бурите лунку во льду.
А летом?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Останні кілька тижнів хочу тільки креветок, більше нічого... крім авокадо зранку.
де купуєте в Києві?  Є нормальні, великі десь?

Салат з топінамбура + зраз маленький
Чай з листків смородини + шипшина
   
Вот видишь, это не крабы/икра/лосось на ДВ дешёвые, а других продуктов не было.
Что значит вот видишь? Я пишу конкретно о ракообразных и ни о чем более. Если хочешь узнать как жилось и живут на Сахалине,  то отвечу  однозначно. Хреново. Иначе бы после приезда не возвращались на материк. И на кладбище не было бы большинства могил с датой смерти до 50 летнего возраста.
   
А летом?
А летом их не ловят,  так могут быть черви.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Я пишу конкретно о ракообразных и ни о чем более.
А цену зачем приводил?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

А летом их не ловят,  так могут быть черви.
Та ладно, вода же холодная круглый год?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

де купуєте в Києві?  Є нормальні, великі десь?

Салат з топінамбура + зраз маленький
Чай з листків смородини + шипшина

МЕТРО, ціна від 16 до 19 грн
Я великі не люблю, - не з'їдаю за раз. А залишати половинки - вони темніють, а мазати соком лимону - задовго
Тому беру середні.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

МЕТРО, ціна від 16 до 19 грн
от 30 до 80 грн/шт. в Метро.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія