Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Рюкзак чорного дня"

Re: "Рюкзак чорного дня"

Где-то в середине 2000-х на ЖЖ большая статья на эту тему была. Кажется даже, написана кем-то из Грозного. А может и нет, но по мотивам современных войн. Очень подробно все было расписано, вплоть до того как выходить из оцепленного города и как обустраивать свой быт.


Помню, особое внимание уделялось зажигалкам, одноразовой посуде и антибиотикам (речь не об эвакуации, а обустройстве быта) деньги перестают цениться, начинают цениться вещи, полезные.

По моему даже прямо перед войной было опубликовано
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Привет пациентам 151 палаты https://forum.guns.ru/forumtopics/151.html
И в процедурную загляните https://forum.guns.ru/forumtopics/21.html
   
Re: "Рюкзак чорного дня"
van

Рюкзаки для власти  и лжи с палками , держать у каждого  чиновника дома .
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Готовят нас уже... суки ЗЕленые.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Тревожний рюкзак це тільки перший крок.
Ше потрібно мати місце, куди з ним йти.

В ліс?

Уявіть ситуацію. Загроза києву.

Куди ломануться ті мілйьони?

Крім наплічника, потрібно зазделегіть підготувати місце, куди йти.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

нет нескольких реально важных вещей

например обеззараживающих таблеток для воды
емкости для сбора этой воды
гандонов

и самой главной вещи нет, кто даст правильный ответ?

бабла
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Кстаті хтось в курсі. Як зберігається дізєль?

Хочу пару каністр собі в гараж закинути
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Кстаті хтось в курсі. Як зберігається дізєль?

Хочу пару каністр собі в гараж закинути
нормально зберігається. Як гарно закоркован - більше, ніж ви та я проживемо. Алюмінієва каністра, вона не їржавіє, як вологий дізель. Як залізна - полотняний мішечок, в нього засипати  прожарену сіль, а краще з сульфат натрію прожарений. То старі дідусеві рецепти для гасу зброярського. Годиться й для соляри.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Ті наплічники- завжди зибрані для мандрів, вони для всіх трьох майже стандартні, жинки, в них трохи свое з гігієною. Палатка в мене та частина того, що всім трьом потрібна. Треба закинути документи, гроши, та забрати з комори їжу, вона в холоді зберігається, теж зібрана з піврічною "ротациєю"
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Збивайтесь до купи. Мова про 25%.

Ваші жінки можуть приготувати борщ на 20 персон?
Ви знаєте зимові дороги в хутір, де ви зарили залізну пічку? Чи її вже не відрили копачі?
Чи діти ваші треновані, і чи треновані вони секретним знакам між вами і ними?
Чи ваш ствол не стирчать над головою, видаючи в вас приоритетну мішень номер один?
Ви готові стулити рота і не скавчати із за того що вам вибили один зуб? Лише один зуб.
Готові покромсати зачіску дружини до тифозного стандарту, а обличчя доньки обмазати фекаліями?
А самому прикинувшись несповна розуму лизати берцачи на КПП, щоб пропустили родину без догляду та глуму?

І багато всього іншого...

   
Re: "Рюкзак чорного дня"

а воевать вы шо не собираетесь? за свой город? за свою улицу?
Вы шо сьебывать собираетесь с рюкзачками и как это сделать побыстрее и закосить за мирняк.

Да если каждый из вас взрослых мужиков убьёт хоть одного кацапского офицера , то оккупация кончится за неделю. На вас же не китайцы напали , а полудохлая рашка, где половина алкоголики.

караульте их под ликероводкой , бейте отверткой , заточеной арматурой и уходите подворотнями , это же ваш город.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Збивайтесь до купи. Мова про 25%.

Ваші жінки можуть приготувати борщ на 20 персон?
Ви знаєте зимові дороги в хутір, де ви зарили залізну пічку? Чи її вже не відрили копачі?
Чи діти ваші треновані, і чи треновані вони секретним знакам між вами і ними?
Чи ваш ствол не стирчать над головою, видаючи в вас приоритетну мішень номер один?
Ви готові стулити рота і не скавчати із за того що вам вибили один зуб? Лише один зуб.
Готові покромсати зачіску дружини до тифозного стандарту, а обличчя доньки обмазати фекаліями?
А самому прикинувшись несповна розуму лизати берцачи на КПП, щоб пропустили родину без догляду та глуму?

І багато всього іншого...

Де Україна , там Січ. 25% точно подбає і про себе і про своїх ближніх. Ну а зебобіки нехай лижуть чоботи, обмазуються лайном та п***а в брянськ.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

ладно
Показати зображення...
защищает как от гипо тат и от гипертермии
дождевик
навес
отражатель для подачи сигнала
отлично собирает росу и дождь
экран вокруг костра

цена 60-100грн

У меня есть такая хрень, нифига она не спасет, в стартовом списке 2/3 не нужного хлама, составлял явно теоретик-любитель.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

У меня есть такая хрень, нифига она не спасет, в стартовом списке 2/3 не нужного хлама, составлял явно теоретик-любитель.

згоден.
вміст має залежати в першу чергу від того КОЛИ та ЗВІДКИ  буде бігти його власник.
якщо загубитися влітку в джунглях в таїланді - одне, в альпах взимку - друге, а бігти від катаклізму з  києва до польщі - третє.

перше, від чого загинається людина - від холоду/спеки та нестачі питної води.
тому щоб протриматися якийсь розумно обмежений час, треба мати питну воду, а в умовах холоду ще треба мати теплі речі та можливість розвести вогонь, щоб зігрітися зовні та з середини - розігріти в казанку ту ж воду.

все інше дуже умовно. наприклад в пустелі таблетки для дезінфекції води нах непотрібні, бо нема самої води. як і взимку в альпах - чистого снігу дофіга і його треба просто розтопити. і ота фольга хєр допоможе, якщо температура мінус 10, тільки багаття. а для нього потрібно паливо та вогонь, а не канхвєтна обгортка.  B-)
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

На 90 проц імовірності-все це скоро знадобиться.І гуртування 25 проц патріотів,і еміграція родин на Захід.Те,що прихильники певної політсили перетворить Україну в Венесуелу-факт.І найбільший індикатор-виїзд Бабченко в Ізраїль.Хлопець побував в десятках гарячих точок,вижив навіть в рашці і зумів втекти в останній момент.Для прихильники певної політсили патріоти-ціль номер один.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"
TC

На 90 проц імовірності-все це скоро знадобиться.І гуртування 25 проц патріотів,і еміграція родин на Захід.Те,що прихильники певної політсили перетворить Україну в Венесуелу-факт.І найбільший індикатор-виїзд Бабченко в Ізраїль.Хлопець побував в десятках гарячих точок,вижив навіть в рашці і зумів втекти в останній момент.Для прихильники певної політсили патріоти-ціль номер один.


Это про фейсбучное воинство? :)
   
Re: "Рюкзак чорного дня"



По списку ( додатки) :

2. Зашийте банківські злиточки срібла (не золота!) в одяг, або взуття. Серце сержанта на КПП теж не кам'яне.
4. Місце зустрічі, це вірно. Хто приходить, відписується фарбою на стіні. Місце для своїх.
6. Ліхтарик візміть індукційний. Поки йдете, він заряджається від струсів.
23. Запальничка турбо. Папір, промочений у воску + сухий спирт потрощений з стружками смолистого дерева.
24. Керамічний фільтр. Симферополь таки робив. Дуже врятовував на Донбасі.


Цигарки, самі дешеві. Їм завжди будуть раді.
Купіть маленький монокуляр. Щоб не йти туди, куди не треба.
Зі зброї...  Візміть гранату. Це зброя приречених.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

На 90 проц імовірності-все це скоро знадобиться.І гуртування 25 проц патріотів,і еміграція родин на Захід.Те,що прихильники певної політсили перетворить Україну в Венесуелу-факт.І найбільший індикатор-виїзд Бабченко в Ізраїль.Хлопець побував в десятках гарячих точок,вижив навіть в рашці і зумів втекти в останній момент.Для прихильники певної політсили патріоти-ціль номер один.
:facepalm:
Ну впісяцця індикатор! Бабченко з Яндекс кошельком!
А що ж ви, львівські супер-пупер-патріоти, теж дьору дасте, значить?
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Для більшості важлива тема була б "Контейнер чорного дня", або "Фура чорного дня". А ліхтарики/фільтри до дупи, все це попадальство/виживальство - утопія.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

 Резинові сапоги.
 Дощовик .
 Зміна натільної білизни.
 Ємність під воду металева.
 Два ножі(кухоний покоцаний і складаний).
 Пасаки.
 Галєти-сіль-цукор-чай.
 Пігулки для дезинфекції води.
 Далі - люба хрєнь, аби менше 6 кг. B-)

Останнє редагування: 6 листопада 2019 16:45:26 від Топа
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Для більшості важлива тема була б "Контейнер чорного дня", або "Фура чорного дня". А ліхтарики/фільтри до дупи, все це попадальство/виживальство - утопія.

авжеж. Контейнери всі встигли зібрати. Речі упакували. А куди їх потім везти? Важливим моментом був проміжне сховище, куди скинути свій скарб доки не знайдеш собі нового пристойного житла.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Ок. Хватанули ви рюкзака. Кожен з сімі свого.
Припустимо, питаня захисту особисто вами землі в лавах партизан не стоіть.

Куди ви підете?

Наприклад з києва.. і скільки ви пройдете км?
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Ок. Хватанули ви рюкзака. Кожен з сімі свого.
Припустимо, питаня захисту особисто вами землі в лавах партизан не стоіть.

Куди ви підете?

Наприклад з києва.. і скільки ви пройдете км?

для того, щоб пройти хочаб скількись, не полініться покласти в той наплечник "диклофенак" чи аналоги. Інакше всі ваші "мандри" закінчаться ще до вечора поточного дня...

з.і. рулон лейкопластирю, запасна пара шкарпеток + вовняні. Щоб мозолів на ногах не було.
Якшо збираєтесь драпати, то ноги - основне! Хлам можна десь нажити чи й без нього обійтись... А без ніг - ніяк!
   
Re: "Рюкзак чорного дня"
TC

Ок. Хватанули ви рюкзака. Кожен з сімі свого.
Припустимо, питаня захисту особисто вами землі в лавах партизан не стоіть.

Куди ви підете?

Наприклад з києва.. і скільки ви пройдете км?

Та люди бредовыми идеями заняты. Для них оккупация сравни зомби-апокалипсису. :)
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Можна воювати коли нація згуртована і є вождь як колись Степан Бандера.Є відповідна служба безпеки,яка по ночах ріже колаборантів.Тактик а УПА була ідеальна.Зараз-не бачугуртування України навкколо однієї особи,не бачу нації,бачу ідіократію.Можливо Дмитро Ярош буде тим лідером.
Що прихильники певної політсили мразь -лютий ворог України-аксіома.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Тревожний рюкзак це тільки перший крок.
Ше потрібно мати місце, куди з ним йти.

В ліс?

Уявіть ситуацію. Загроза києву.

Куди ломануться ті мілйьони?

Крім наплічника, потрібно зазделегіть підготувати місце, куди йти.
+100500
прикупить старый домик в 70 км ниже по течению. сделать там ремонтик, скважина, котел на дрова.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

+100500
прикупить старый домик в 70 км ниже по течению. сделать там ремонтик, скважина, котел на дрова.

Думаю тре далі на захід

Ну і бажано шоб поруч купили дома однодумці
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

для того, щоб пройти хочаб скількись, не полініться покласти в той наплечник "диклофенак" чи аналоги. Інакше всі ваші "мандри" закінчаться ще до вечора поточного дня...

з.і. рулон лейкопластирю, запасна пара шкарпеток + вовняні. Щоб мозолів на ногах не було.
Якшо збираєтесь драпати, то ноги - основне! Хлам можна десь нажити чи й без нього обійтись... А без ніг - ніяк!
найголовнішого нема. вазеліну. як нема звички, то за 30 км пішки місце де спина закінчується та ноги що з того місця ростуть розтираються вщент.
тож треба компресійний одяг і намастити поверхні тертя. бо недалечко відійти вдасться.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

До речі, а скільки за день може пройти нетренована людина з невеликою ношею?
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

нормально зберігається. Як гарно закоркован - більше, ніж ви та я проживемо. Алюмінієва каністра, вона не їржавіє, як вологий дізель. Як залізна - полотняний мішечок, в нього засипати  прожарену сіль, а краще з сульфат натрію прожарений. То старі дідусеві рецепти для гасу зброярського. Годиться й для соляри.

Меня с детства интересует этот вопрос: ЗАЧЕМ дідусі це робили?
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Думаю тре далі на захід

Ну і бажано шоб поруч купили дома однодумці
це малореальна бо нема можливості регулярно відвідувати і наркоми все розкрадуть.
а 70 км я кожного тижня буваю. Ліс, річка, газ, світло все є.
якби не корки з ранку на в'їзді до Києва, можна було б і жити. Машиною 80 хвилин.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

До речі, а скільки за день може пройти нетренована людина з невеликою ношею?
я 30 км долав, але це влітку і наплічник десь до 5 кг. Дволітрова води та фотоапарат.
взимку я б сказав під 40 кг наплічником 3-4 години це реально, то ж десь від 12 до 20 кілометрів.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

це малореальна бо нема можливості регулярно відвідувати і наркоми все розкрадуть.
а 70 км я кожного тижня буваю. Ліс, річка, газ, світло все є.
якби не корки з ранку на в'їзді до Києва, можна було б і жити. Машиною 80 хвилин.

Тобто за два переходи
Норм
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Тобто за два переходи
Норм
взагалі то я планував скористуватися човном, вночі пройти Києв, а далі вже на моторі, тому і нижче по Дніпру.
тут важливо заздалегідь зброю перевезти. бо лишати її там без нагляду зараз не діло. а в місті вона під ГСО в мене.

Останнє редагування: 6 листопада 2019 18:33:40 від exe_zp
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

для того, щоб пройти хочаб скількись, не полініться покласти в той наплечник "диклофенак" чи аналоги. Інакше всі ваші "мандри" закінчаться ще до вечора поточного дня...

з.і. рулон лейкопластирю, запасна пара шкарпеток + вовняні. Щоб мозолів на ногах не було.
Якшо збираєтесь драпати, то ноги - основне! Хлам можна десь нажити чи й без нього обійтись... А без ніг - ніяк!

А чому саме диклофенак?
Це НПЗП. Особливо проти ОХ.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

взагалі то я планував скористуватися човном, вночі пройти Києв, а далі вже на моторі, тому і нижче по Дніпру.
тут важливо заздалегідь зброю перевезти. бо лишати її там без нагляду зараз не діло. а в місті вона під ГСО в мене.

Ось цей пан добре підготувався) віскі цьому пану!
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

я от у місцевих лікарів запитати хочу.
На olx продають багаторазові шприци. Радянські можна купувати, чи вони працюють, чи краще на али китайські?
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Думала гілка за 2014 рік )
Я тоді думала ми всі почнемо готуватися як в Ізраїлі, бгг, дурна була )
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

я от у місцевих лікарів запитати хочу.
На olx продають багаторазові шприци. Радянські можна купувати, чи вони працюють, чи краще на али китайські?

У мене є радянські багаторазові.
Їх треба стерилізувати.
А так вони круті.
Металічний поршень, скляний корпус.
Тільки для цього рюкзака вони не підходять.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

+100500
прикупить старый домик в 70 км ниже по течению. сделать там ремонтик, скважина, котел на дрова.
По НАТОвським планам Б, плацдарм наступу буде десь під Житомиром, так шо тщатєльнєє готуйся  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія