Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: IPTV приставка

Re: ФЗВ: IPTV приставка

Підніму гілку.

Купив до старого свого телевізора такий бокс. Нічо так.
Аби не вигадувати велосипед, перше що поставив туди - Київстар ТБ, взяв на місяць максимальний пакет, погортав... і виявив, що 90% з сотень якихось каналів - російськомовні або й просто російські, а 90% усієї розрекламованої відеотеки - навіть не в оригіналі, а теж російською! :(  В потік таке телебачення.

1. Прошу, допоможіть хтось розібратися з IPTV - де качати/купляти оці якісь плейлісти, яким софтом найзручніше дивитися. Так розумію, треба вибрати OTT провайдера чи що...
В ідеалі хотів би сформувати свій невеликий перелік укр/імпортних (музичних, розважальних) каналів і не платити за сотні каналів переважно сміття.
Де, у яких провайдерів, у яких поставщиків можна таке утнути? Які сервіси пробувати - Київстар, sweet, megogo, oll? Порекомендуйте якісь оптимальні.

2. Фільми, мульти, серіали. Українською чи в оригіналі. Як, де? Netflix? Apple? HBO? Чи по старинці налаштовувати торренти та й дивитися собі що є?  :D

Дивись в приват
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Порадьте Смарт ТВ приставку на Андроїд до 50$ - щоб не глючила.

https://www.ctrs.com.ua/mediapleery/pristavka-xiaomi-tv-box-s-international-635312.html

Такой сибе купил  только за 1999 грн  и если не ошибаюсь в Комфи.

Пока нормально работает...было несколько раз подписал но ненадолго..
Тем более у меня роутер двух канальный , можно переключить на другой канал но я даже не делал это ибо подвисал на пару секунд и все...и то несколько раз.
Короче нормально все...тем более платформы уже вшитые в середину , тот же ютубчик ...
Правда есть минус чат можно читать если смотришь стрим , но писать там наверное нельзя я так и не нашел..как там можно быстро писать...алфавит там не для того что бы в чатах и коментах писать.
И ещё один минус , нету на пульте как на ТВ пульте вернуться в прошлых канал , надо выходить в меню и потом в канал тот который ты смотрел раньше...
Если в прошивках нету какой-то платформы как мегого  например она моментально скачавается и добавляется в платформу...
Я кстати хорошо сделал что послушал хфуп и не жалею...
Так, что пускай это дороже чем 50 баксов , но можешь взять спокойно в магазине выплата частями у них это без процентов  и есть такая услуга.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Про < $50 не пораджу
А от за $80 можу

Mecool KM6 Deluxe
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Про < $50 не пораджу
А от за $80 можу

Mecool KM6 Deluxe

В мене в селі КМ5, окрім медіа там і супутник і Т2.
Як для села з невисокою швидкістю інтернету ідеальний варіант. Ютуб без зупинок, ІРТВ інколи
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Про < $50 не пораджу
А от за $80 можу

Mecool KM6 Deluxe

Ну так підкажіть, пліз, що і як туди накачати/наставити, так аби налаштував і забув.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

В мене в селі КМ5, окрім медіа там і супутник і Т2.
Як для села з невисокою швидкістю інтернету ідеальний варіант. Ютуб без зупинок, ІРТВ інколи

Тобто можно викинути Т2 цю приблуду пенсійну?
І в приставку кабель?
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

гріється(
і шо? хай гріється
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Ну так підкажіть, пліз, що і як туди накачати/наставити, так аби налаштував і забув.
lanettv, youtv - списки каналов на соответствующих сайтах
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

і шо? хай гріється
тротлить.  B-)
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Тобто можно викинути Т2 цю приблуду пенсійну?
І в приставку кабель?

Так.
Я саме для того, щоб ютуб, супутникове і Т2 керувались одним пультом її і придбав.
Придбав на Алі, тоді було десь 1500 грн.
Тоді, це роки два тому.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Ну так підкажіть, пліз, що і як туди накачати/наставити, так аби налаштував і забув.

Так просто не вийде.
Доведеться і по 4pda походити і ютубчик переглянути.
Це якщо потрібні піратські кіношки чи халявні ТБ-канали.
Пульт - блютусний, це норм. З нормальним голосовим пошуком.
Мінімально треба встановити:  прогу що коректно виводить пристрій зі сну, прогу клавіатури вдалішу ніж гугловська. Непогано ще встановити рушій медіаконтенту Vimu і прогу що автоматизує вибір частоти відтворення відео і ти самим робить відео плавнішим.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Мінімально треба встановити:  прогу що коректно виводить пристрій зі сну

В мене з мекул К5 нормально співпрацює HDMI CEC, яке налаштовується і в ТВ, і в приставці.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

В мене з мекул К5 нормально співпрацює HDMI CEC, яке налаштовується і в ТВ, і в приставці.

Та у мене теж воно працює з телевізором і саундбаром.

Йдеться трохи не про те.
Коли вимикаєш на ніч, то зранку після увімкнення залишена відкритою прога не просинається як слід. Лікується прогою що не дає процу вирубатися повністю під час сну. Ця болячка ще в КМ3 була. Він у мене теж є на іншому телевізорі. Я навіть перешивав її на АТВ10

Якщо треба, я викладу перелік своїх прог. Усе бралося на 4pda
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Та у мене теж воно працює з телевізором і саундбаром.

Йдеться трохи не про те.
Коли вимикаєш на ніч, то зранку після увімкнення залишена відкритою прога не просинається як слід. Лікується прогою що не дає процу вирубатися повністю під час сну. Ця болячка ще в КМ3 була. Він у мене теж є на іншому телевізорі. Я навіть перешивав її на АТВ10

У мене в цьому плані морочний К92, який чіста медіаплеєр.
Вартує дорожче К5, але бувають трабли, зависає.
В місті телевізор 3840 х 2160, а от К92 не витримує, часто вилітає в перезавантаження.
Мусив пом'ягшити розрєшініє :)
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Якщо треба, я викладу перелік своїх прог. Усе бралося на 4pda

Це цікаво, можливо вдасться налагодити мій міський плеєр
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Піратки з українською озвучкою треба шукати в прогах що працюють з ресурсом HDRezka
Якщо піратка не годиться, то Нетфлікс вже почав усе більше фільмів транслювати з українською озвучкою. Ще й вартість підписки зменшив.
ТБ дивлюсь через MeGoGo. Купив підписку на два роки, так дешевше. Юзаємо наполовину з кумом :)
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Lazy Media Deluxe
HDRezka
HDRezka App
SeasonHit
HD VideoBox Plus
Aptoide TV
Netflix
Vimu Media Player
AceStream Engine
AceStream Media
STN Stable
Megogo
MXPlayer
Send Files To TV
tvQuickActions
HALauncher
LeanKey keyboard
VLC
Кино HD
Torrent Stream Controller
GetSee
WakeLock v3
aForkPlayer


   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Lazy Media Deluxe
HDRezka
HDRezka App
SeasonHit
HD VideoBox Plus
Aptoide TV
Netflix
Vimu Media Player
AceStream Engine
AceStream Media
STN Stable
Megogo
MXPlayer
Send Files To TV
tvQuickActions
HALauncher
LeanKey keyboard
VLC
Кино HD
Torrent Stream Controller
GetSee
WakeLock v3
aForkPlayer

Вибачаюсь, а не моглиби ви більш детальніше про це:
Мінімально треба встановити:  прогу що коректно виводить пристрій зі сну,
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

WakeLock v3 - виводить коректно зі сну. Налаштовував за інструкцією з ютуб здається
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

https://navisat.com.ua/oborudovanie/multimedia-ru
Купа приставок, брав тричі там., ціни нижче середнього по ринку.
За бажанням допоможуть з налаштуваннями.
Брав Ugoos pro., він  має антену, а в мене роутер далеко дуже.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

WakeLock v3 - виводить коректно зі сну. Налаштовував за інструкцією з ютуб здається

Дякую
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

H.Kropp, дуже дякую за список, гугл допоможе розібратись що і до чого.

Контент контентом, а діти тим часом натягали в той бокс якихось забавок і сидять, шпілять в asphalt і call of duty, вже їм ніяких фільмів і не треба  :D
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

H.Kropp, дуже дякую за список, гугл допоможе розібратись що і до чого.

Контент контентом, а діти тим часом натягали в той бокс якихось забавок і сидять, шпілять в asphalt і call of duty, вже їм ніяких фільмів і не треба  :D

Ну ігрову потужність саме цієї приставки я не знаю
не граю

проблема з аплікухами під піратські фільми в тому, що їхні джерела часто перекривають
і треба дивитися на 4pda пофікшені версії

а ще бажано до приставок мати блютусний пульт-аеромишу
в тому ж додатку Netflix без неї ніяк, добре що оригінальний додаток є у мене в самому телевізорі, там і з різними протоколами звуку все ном, наявні усі Долбі та ін.

tvQuickActions - додає підтримку автобітрейта для аплікух що використовують рушій Vimu для відтворення відео
зображення не смикається, йде плавніше
як встановити та налаштувати - на ютуб-каналі TECHNOZON

LeanKey keyboard - клава краща за гугловську

Send Files To TV - для завантажити з Інету файл на комп чи смарт і потім перекинути його на приставку

HALauncher - для приставок на AndroidTV, розширює перелік прог дані з яких можна винести на головний екран

Aptoide TV (для AndroidTV) - альтернативний магазин додатків

STN Stable - альтернативна аплікуха перегляду Ютуба, без реклами (для небажаючих купувати Ютуб Преміум)

Останнє редагування: 31 січня 2022 01:48:30 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

А для чого в приставках блютуз (BT). Бо вони є з і без. Може, він мені і не потрібен.

Сейчас все нормальные пульты работают не по ик а по блютуз
Так что это необходимо
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Сейчас все нормальные пульты работают не по ик а по блютуз
Так что это необходимо

Так
Неблютусним пультом треба більш-менш точно цілитися в приставку.
Блютусним можна навіть в протилежний бік
Зручність. Нащо псувати собі нерви через такі дрібниці?
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Так
Неблютусним пультом треба більш-менш точно цілитися в приставку.
Блютусним можна навіть в протилежний бік
Зручність. Нащо псувати собі нерви через такі дрібниці?

Я був придбав блютузний пульт, але він батарейки жер безбожно.
Я тимчасово блютузну мишку підключив, то до сих пір як треба що пошукати нею пишу :)
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Кльово. ФЗВ у всій своїй красі  :-B
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Я Для перегляду ТВ було зупинився на Прог ТВ, наче все влаштовувало, але таки важкуватий для пам'яті.
Натрапив на  Televizo IPTV і він мене влаштовує повністю: пульт гарно слухається, легко в архів заходити, є вибране, недавно переглянуте
Нещодавно десь за 140 грн придбав платну версію
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Я був придбав блютузний пульт, але він батарейки жер безбожно.
Я тимчасово блютузну мишку підключив, то до сих пір як треба що пошукати нею пишу :)

Ну вдома стільки усього автономного, що давно вже все на акумах АА/ААА. Пульт спожива норм, не помічав за ним жору
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Ну вдома стільки усього автономного, що давно вже все на акумах АА/ААА. Пульт спожива норм, не помічав за ним жору

Можливо я помилився і пульт інфрачервоний, а не блютузний.
Я 3-4 рази батарейки поміняв та й закинув потім.
В нього ще й курсор довільно сповзав вниз.
Ото я мишку підключив та й годі.
Мишка запасна, якщо з робочих яка накриється, то можливо тоді й подумаю про аеропульт :)

Заодно вже додам, що в х92 4 порта юсб, а в Мекул К5 2, один 3.0

Останнє редагування: 31 січня 2022 16:51:06 від steol
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Я Для перегляду ТВ було зупинився на Прог ТВ, наче все влаштовувало, але таки важкуватий для пам'яті.
Натрапив на  Televizo IPTV і він мене влаштовує повністю: пульт гарно слухається, легко в архів заходити, є вибране, недавно переглянуте
Нещодавно десь за 140 грн придбав платну версію

Плейлисти м3u  звідки брали?
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Мені по LAN, я вже кабель протягнув.
Если есть юсб это не проблема. в моем ми боксе тоже лан не было, подключил через переходник юсб-лан
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

панове та пані,  а до якого ресурсу IPTV ви підключені, який софт для цього  використовуєте? 
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

панове та пані,  а до якого ресурсу IPTV ви підключені, який софт для цього  використовуєте? 
fry tv
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Плейлисти м3u  звідки брали?

Скажу, що не безкоштовно, скажу що вартість в розмірі 1$, і ще скажу, що не едем :)
Це якщо купувати на місяць.
Але мене більш влаштовує похвилинна тарифікація, бо наприклад в місті швидкість дозволяє переглядати айпітіві,  а в селі не завжди.
І існує ротація між містом і селом.
Ну і ще й те, що послуги айпітіві і супутникового оплачуються з одного рахунку.
Іншу інфу надішлю в приват

   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Скажу, що не безкоштовно, скажу що вартість в розмірі 1$, і ще скажу, що не едем :)
Це якщо купувати на місяць.
Але мене більш влаштовує похвилинна тарифікація, бо наприклад в місті швидкість дозволяє переглядати айпітіві,  а в селі не завжди.
І існує ротація між містом і селом.
Ну і ще й те, що послуги айпітіві і супутникового оплачуються з одного рахунку.
Іншу інфу надішлю в приват
і мені
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

fry tv
давно запускали?
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

давно запускали?
давненько...
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

З fry були проблеми ще влітку.
Саме тоді видалив fry й поставив ilook.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

З fry були проблеми ще влітку.
Саме тоді видалив fry й поставив ilook.
є ще 1cent (0,5 у.о./1 пристрій)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія