Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чек у ресторані виріс на ...

Re: чек у ресторані виріс на ...

Які ресторани? Більшість ледь виживає за зарплату, їй пох на ресторани.
Можна трохи конкретніше де саме зубожіють? Бо по своєму селу я бачу трохи інше. Я місяць шукав хто мені димара поміняє.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

якщо не бухали, то 700 грн/25 ойро на рило - це середній рівень для парижа, а не для бучі.

Показати зображення...

- А Париж - то далеко від Бучі?
- Та десь 2 500 км...
- Яка ж глухомань :(
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Можна трохи конкретніше де саме зубожіють? Бо по своєму селу я бачу трохи інше. Я місяць шукав хто мені димара поміняє.
Давайте про Бучу. Кіко там населення і кіко ресторанів.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...
MAG

Деньги созданы для того чтобы их тратить и приумножать. От того что они лежат в трёхлитровой банке их больше не станет ;)
Дивлячись які гроші...
Кількість не збільшиться, а купити більше можна буде якщо покласти в банку бакси  і заборонити їх продавати!  B-)

   
Re: чек у ресторані виріс на ...


та збогатiв народ
у ресторанi на картоплю чорну iкру намазуе

   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Давайте про Бучу. Кіко там населення і кіко ресторанів.
То проблема у Бучі з ресторанами чи там зубожіють? У Бучі зубожіючі спистили гектари лісу і тихенько від того зубожіють. Давайте ще хто там зубожіє бо Буча то будівнича клоака, це не показник бо поруч Ірпінь зовсім розумом зубожів, вже навіть на торфяниках 20ти поверхівки почали зубожіти. 
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

То проблема у Бучі з ресторанами чи там зубожіють? У Бучі зубожіючі спистили гектари лісу і тихенько від того зубожіють. Давайте ще хто там зубожіє бо Буча то будівнича клоака, це не показник бо поруч Ірпінь зовсім розумом зубожів, вже навіть на торфяниках 20ти поверхівки почали зубожіти.
Факт в тому, шо в Бучі/Ірпіні за останні років 15 набудували дофіга шпаківень, а інфраструктуру - забули.  Тому звісно шо на ресторани є клієнти.  Питання який відсоток туди ходить? Думаю, десь біля 1.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Факт в тому, шо в Бучі/Ірпіні за останні років 15 набудували дофіга шпаківень, а інфраструктуру - забули.  Тому звісно шо на ресторани є клієнти.  Питання який відсоток туди ходить? Думаю, десь біля 1.
То де анонсоване зубожіння? В Бучі та Ірпені його не має, бо я живу поруч і трохі в темі.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

То де анонсоване зубожіння?

х.з. в полтаві пипець повний :(
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

зубожиння отлично наблюдать по табло в KBP
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

х.з. в полтаві пипець повний :(
То розкажіть, бо нещодавно заїхав в АТБ шо на обухівській трасі та там повно вакансій по 12к. грн. Також на вихідні був у Богуславі у Форі, там також лунає оголошення про вакансії, хз. яка зп.  Тож я так розумію шо у декого і 12к. це суцільне зубожіння.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

вас дома не годують? :S
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

вас дома не годують? :S

якщо треба зустрітися\посидіти з друзями - додому їх тягнути?
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

х.з. в полтаві пипець повний :(

на батьківщины людаса?
цього не може бути.
звідти повинен початися розквіт!
ви нас обманюєте...
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

зубожиння отлично наблюдать по табло в KBP

це плять шо?
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

це плять шо?

це код IATA  :)
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

це плять шо?
Це те саме шо і IEV тільки трохи більше.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Ага, на мільйон жителів десяток ресторанів по 50 місць забиті  :weep:

Щось сумніваюсь що у Дніпрі десяток рестранів, у Києві кілька тисяч, постійно закриваються але й відкриваються, у мене 2-3 зйомки на тиждень буває в кафе і ресторанах, більшість закладів забита людьми навіть вдень, так ресторани перелаштовуються на середній клас, і цей середній клас таки робить касу.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Давайте про Бучу. Кіко там населення і кіко ресторанів.

Бучу за останні 10 років не впізнати, я туди з дитинства до родичів їзжу останні 30 років, розбудували, все в сиротських хатиночках, котеджних містечках, всяких айтішників понаєхало. Дороги зробили краще ніж в Киеєві, але Варшавку залишили вузьку, вранці не виїхати, і лісу ще трохи залишилось.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

зубожиння отлично наблюдать по табло в KBP

Да, в терминале F две точки с едой. Ну как с едой, несчастные хот-доги - 120 грн, кофе - 50 грн, и за ними очередина по 10 человек. И все возмущаются, что дьютиков нет.

А на райнэйр Киев - Барселона в сентябре на пять рейсов вперед не было мест. Также как на сраной Укрзализныце, когда нет ничего, ни на один поезд ни за какие деньги на неделю вперед. Подняли цены на первый класс Интерсити до 1200 гривен - похер, гребут и их.

Забитые рестораны - разве это новость?

А в банках были? Вы видели какие суммы кладут на депозиты эти "зубожілі" пенсионеры? И в какой валюте? Те самые, которые жалуются на дорогую картошечку и маленькую пенсию.

Удобно прикрываться официальной зарплатой, а самим иметь подработки, лишние квартиры, землю и т.д. Наш народ только прибедняется...
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Да, в терминале F две точки с едой. Ну как с едой, несчастные хот-доги - 120 грн, кофе - 50 грн, и за ними очередина по 10 человек. И все возмущаются, что дьютиков нет.

моршинська 0,5 = 40грн. :(
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Які ресторани? Більшість ледь виживає за зарплату, їй пох на ресторани.

Ага був недавно — сісти нема де

Зубожжжжжжіннннняяя яяя
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

моршинська 0,5 = 40грн. :(

Де?

   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Де?

Показати зображення...

в терміналі F в чистій зоні
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

в терміналі F в чистій зоні

ааааа... ну там да

До речі у всіх аеропортах світу водичка дорогувата :)
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Хіба що великим оптом.

https://www.olx.ua/kiev/q-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE%D1%84%D0%B5%D0%BB%D1%8C/

Ось правильний запит:
https://www.olx.ua/list/q-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D1%8F/
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Удобно прикрываться официальной зарплатой, а самим иметь подработки, лишние квартиры, землю и т.д. Наш народ только прибедняется...
:facepalm:
Більшість (95%) ніфіга не має. В шоколаді лише ті, хто отримують зарплату в баксах по курсу. Усім іншим ні квартири ні овертайми не допоможуть. Аренда хруща від бабулі дасть 4-5к на місяць, з таким баблом в ресторани не йти.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

йопт
базар не за "КВР" а за "табло КВР", табло аэропорта Борисполь
в контексте зубожиння - количество и частота рейсов погреть жопу. кругогодично.
каюсь, я и сам с голоду пухну, редко бываю в КВР :)
   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Про табло KBP. Треба окремо говорити, бо раніше шахтарі я Тайланд з ларька літали, а зараз літають з Борисполя. І небо над Україною реально порожнє.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...
den

Про табло KBP. Треба окремо говорити, бо раніше шахтарі я Тайланд з ларька літали, а зараз літають з Борисполя. І небо над Україною реально порожнє.

Пасажиропотік найбільший за всю історію

Хоч небо і порожнє

   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Пасажиропотік найбільший за всю історію
Нажену трохи зради.  Раніше пересічні раз (а деякі і два) літали в Турцію / Єгипет щороку. Зараз майже не літають/літають на тиждень замість двох, бо на 2х на тиждень це 20к+ (а реально під 30).
В той же час ті, хто має зарплату прив'язану до бакса літають не 2 рази, як раніше, а 10. 

В результаті пасажиропотік - виріс, але кількість унікальних юзерів - зменшилась.
   
Re: чек у ресторані виріс на ...
den

Нажену трохи зради.  Раніше пересічні раз (а деякі і два) літали в Турцію / Єгипет щороку. Зараз майже не літають/літають на тиждень замість двох, бо на 2х на тиждень це 20к+ (а реально під 30).
В той же час ті, хто має зарплату прив'язану до бакса літають не 2 рази, як раніше, а 10. 

В результаті пасажиропотік - виріс, але кількість унікальних юзерів - зменшилась.

Кількість
Українських
Туристів
В Туреччині
В 2019 році
Майже в 2 рази більше
Ніж в 08 чи 13

При цьому
Літають не по  10 разів пару людей


   
Re: чек у ресторані виріс на ...

Кількість
Українських
Туристів
В Туреччині
В 2019 році
Майже в 2 рази більше
Ніж в 08 чи 13

При цьому
Літають не по  10 разів пару людей
В 2018 році було 1.3 лями Українців.  Тобто це аж 3(!) відсотка населення.  Ну просто гігантська цифра.   Дехто катнув двічі, дехто літав туркішами з пересадкою (і їх також порахували).   От реальність і дає 3-4% населення яке кудись літає на відпочинок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія