Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський дає термінову пресуху

Re: Зеленський дає термінову пресуху

Re: Зеленський дає термінову пресуху

нам юлькам? Иди проспись, наркоман
БГГГГ. Оно ж больное. Там тумблер на два положения - юльки сволочи, и все ктопротив пидры тоже. :D
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

:facepalm1:
Нееее, Это не секта. :lol:
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

БГГГГ. Оно ж больное. Там тумблер на два положения - юльки сволочи, и все ктопротив пидры тоже. :D
Сколько тебе платят за это гавно
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

(tu)

Вы этим смайлом хотели выразить всю силу негодования от происходящего и быстротечности еще недавно казавшегося единственно верным выбора?
Другими словами, этот смайл должен означать «е бать, мы опять все просрали»?
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху
TC

Як буде?

Коломойський пропонує як варіант -- відмовитися від територій ЛНР/ДНР

В інтерв'ю на Цензорі. І та йогог позиція мені здалася -- логічною

Хто Вам взагалі сказав, що Зеленським керує Колима, а не...

Ротшильди, наприклад?

 (tu)
Согласен с Беней.
   
Не хочу я суду, хочу, аби вони як Мусоліні висіли на гілляці.

Муссоліні прийшов до влади в 1919

Прийшов як відповідь на загрозу червоній чумі (раз) і як порятунок для Італії (два)

Італія тоді була в Європі, гірше, ніж Укераїна сьогодні. Хоча, може, й десь так

За 20 років Муссоліні зробив Італію однією із найпередовіших країн світу.

Не будемо казати про Бугатті, Мазератті, Фіат і т.п. Весь автопром, Джорджіо Армані + індустрія моди, RVR - Electronica (найкращі передавальні системи) та млини, один факт

-- Знаєте яка країна станом на вересень 1939 року мала Найбільший у світі Підводний флот (за тоннажністю)?

Так, Італія

Муссоліні підняв Італію з грязі в Князі

Черчилль душі не чаяв у Муссоліні, як і вся тогочасна європейська сметанка

Кращий поет США -- Езра Паунд -- всією душею прийняв фашизм Муссоліні ( і Дуче -- як -- неперевершеного інтелектуала, людину з народу, героя війни, візіонера та просто непервершену постать)

Одним словом, те, що банда алкоголіків убила Дуче за вказівкою США, зовсім не означає, що Муссоліні був поганою людирно, або, що Зе -- Муссоліні.
--------------------------

До речі, весь італійський кінематограф з'явився, дякуючи Муссоліні, який створив в Італії кіностудію "Чінечіта" -- в пику "Голлівуду" США, та "Мосфілму" СРСР

Одним словом
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

БГГГГ. Оно ж больное. Там тумблер на два положения - юльки сволочи, и все ктопротив пидры тоже. :D

Там не тумблер,  перемичка.
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Зебуины, я вам давно писал, готовьтесь  брататься с кацапами. Товарищи хохлы, кончайте эту братоубийственную войну, развязанную бандеровцами и кровавым режимом Порошенко! Враг не в Кремле - он в.... Вашингтоне!
 
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

І завтра сєпари у ВР і не тільки це перемога....
Кордон наш де на кордоні із расєєю, не сміши мої тапочки, московити цього ніколи не допустят...
+============================================================+
Ну, тоді і виборів не буде:
Зеленський описав суть формули Штайнмаєра так:

На постійній основі починає діяти тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий також у суспільстві як закон про особливий статус Донбасу.
Це відбувається за умови, коли в ОРДЛО відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.
Президент заявив, що є умова: щоб на території ОРДЛО відбулися вибори, всі російські війська повинні бути виведені, а захоплена ділянка українсько-російського кордону має бути передана під контроль України. В іншому разі виборів в ОРДЛО не буде.

А дупутати-сепари будуть затримані бо дупутати вже не є недоторканими.
   
А куда зимой наших ребят с нуля девать? их же отводить надо - а позиции неподготовлены.

Снова, как в 2015 году, зимой в грязи и на ветру, окопы себе будут рыть?

Мрази зелёные.

Є простіше вихід. І ефективніше для всіх прихильників Зе. У чисте поле з наказом ні кроку нікуди. І дати хнати росії, щоб накрила градами.
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Долго мусолити минские.. но обстрелы не прекратились и война фактически продолжается....
 Вытянули " Формулу",теперь её будут мусолить,но для переговоров по формуле необходимо прекратить стрелять на фронте...
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Там не тумблер,  перемичка.
Всю свору выгнали на работу
вам хоть за вторую смену доплачивают?
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

БГГГГ. Оно ж больное. Там тумблер на два положения - юльки сволочи, и все ктопротив пидры тоже. :D
Чувак, я розумію, що тобі на Україну, як і тим кого ти вибрало насрати....
Але тут питання постає, бути Україні, як державі чи ні...?
Бо після капітуляції, це по іншому і не назвеш, я думаю Україна буде тільки на бумажці і до пори дочасу.
Про петра уже забудь, капітулюють при вами вибраному клоуні.
Я б на твоєму місці помовчав, бо тут або Українці відстоювати знову будуть свою державу і гинути найкращі, або її не стане...
А такі, як ти тільки уйню несуть
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Андрій Білецький: Ми починаємо безстрокову акцію проти капітуляції

Сьогодні відбулося те, що Черчіль називав: "Спочатку ми отримаємо ганьбу, а згодом і війну".

Зеленський зрадив 16 тисяч загиблих на фронті українців.

Ми, патріоти, ветерани оголошуємо безстрокову акцію. Ми звертаємося до всіх українців виходити сьогодні на Банкову, щоб показати цій владі: ми такі ж, як були 5 років тому, у нас є власна гідність, у нас є почуття честі і ми готові боротися за нашу країну!

Ми не боїмося ані влади, ані ворога. Ми можемо зупинити капітуляцію і ми повинні це зробити.

   
Радше прагнуть заморозити конфлікт. Але пряма мова від нього чітка: жодних виборів за присутності російських військ.

Тоді можна просто зараз - російських військ же немає і не юуло ніколи. Чи Ви думаєте, що щось інше звучатиме?
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

По факту мы имеем следующее
Хуйло поставил перед Зе условие
если он хочет встречи в нормандском формате
то он должен отвести войска и подписать формулу Штанмаера
Я не знаю зачем Зе эта встреча но все условия Хуйла Зе выполнил
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Муссоліні прийшов до влади в 1919

Прийшов як відповідь на загрозу червоній чумі (раз) і як порятунок для Італії (два)

Італія тоді була в Європі, гірше, ніж Укераїна сьогодні. Хоча, може, й десь так

За 20 років Муссоліні зробив Італію однією із найпередовіших країн світу.

Не будемо казати про Бугатті, Мазератті, Фіат і т.п. Весь автопром, Джорджіо Армані + індустрія моди, RVR - Electronica (найкращі передавальні системи) та млини, один факт

-- Знаєте яка країна станом на вересень 1939 року мала Найбільший у світі Підводний флот (за тоннажністю)?

Так, Італія

Муссоліні підняв Італію з грязі в Князі

Черчилль душі не чаяв у Муссоліні, як і вся тогочасна європейська сметанка

Кращий поет США -- Езра Паунд -- всією душею прийняв фашизм Муссоліні ( і Дуче -- як -- неперевершеного інтелектуала, людину з народу, героя війни, візіонера та просто непервершену постать)

Одним словом, те, що банда алкоголіків убила Дуче за вказівкою США, зовсім не означає, що Муссоліні був поганою людирно, або, що Зе -- Муссоліні.
--------------------------

До речі, весь італійський кінематограф з'явився, дякуючи Муссоліні, який створив в Італії кіностудію "Чінечіта" -- в пику "Голлівуду" США, та "Мосфілму" СРСР

Одним словом
Давай ще і хітлера взгадаешь...

А потім Сталіна , як він цє любив в зрівнянні з 13-м роком..

   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Ми, патріоти, ветерани оголошуємо безстрокову акцію.

Так уж и безстроковую.
У авакова столько денег нет
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Чувак, я розумію, що тобі на Україну, як і тим кого ти вибрало насрати....
Але тут питання постає, бути Україні, як державі чи ні...?
Бо після капітуляції, це по іншому і не назвеш, я думаю Україна буде тільки на бумажці і до пори дочасу.
Про петра уже забудь, капітулюють при вами вибраному клоуні.
Я б на твоєму місці помовчав, бо тут або Українці відстоювати знову будуть свою державу і гинути найкращі, або її не стане...
А такі, як ти тільки уйню несуть
Так шо ты тут делаешь? Чего не в окопе, или в тылу врага?  "Борец за Украину" диванный.
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Я не видел документа который сегодны подписала прихильники певної політсили делегация...

...я теж не бачила , та й ніхто , мабуть, ще не бачив цього документа....АЛЕ...

...Щось реально робити все одно треба...рухатись... за п*ять років тільки бла-бла-бла...

...НМД , зараз вони там в Мінських все-таки прийшли до чогось загального...Без цього , мабуть, не можливий подальший Нормандський формат...подивимось , що буде конкретно далі...

...в  будь-якому випадку Кучма щось на шкоду Україні не підписав би...
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

п***а прихильники певної політсили гнида
про Кордон НАШ. ни слова
а ОВСЕ в кабаках с орками будут подтверждать десократичность выботов
+=========================================+
Читай уважно:

Зеленський описав суть формули Штайнмаєра так:

На постійній основі починає діяти тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий також у суспільстві як закон про особливий статус Донбасу.
Це відбувається за умови, коли в ОРДЛО відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.
Президент заявив, що є умова: щоб на території ОРДЛО відбулися вибори, всі російські війська повинні бути виведені, а захоплена ділянка українсько-російського кордону має бути передана під контроль України. В іншому разі виборів в ОРДЛО не буде.
https://24tv .ua/formula_shtaynmayera_tekst_dokumenta_planu_miru_shtaynmayera_n1213269
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Чувак, я розумію, що тобі на Україну, як і тим кого ти вибрало насрати....
Але тут питання постає, бути Україні, як державі чи ні...?
Бо після капітуляції, це по іншому і не назвеш, я думаю Україна буде тільки на бумажці і до пори дочасу.
Про петра уже забудь, капітулюють при вами вибраному клоуні.
Я б на твоєму місці помовчав, бо тут або Українці відстоювати знову будуть свою державу і гинути найкращі, або її не стане...
А такі, як ти тільки уйню несуть
ви розумієте, що із унітазом розмовляєте?
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

...я теж не бачила , та й ніхто , мабуть, ще не бачив цього документа....АЛЕ...

...Щось реально робити все одно треба...рухатись... за п*ять років тільки бла-бла-бла...

...НМД , зараз вони там в Мінських все-таки прийшли до чогось загального...Без цього , мабуть, не можливий подальший Нормандський формат...подивимось , що буде конкретно далі...

...в  будь-якому випадку Кучма щось на шкоду Україні не підписав би...
Это все догадки надо смотреть реально подписанный текст
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Зебуины, я вам давно писал, готовьтесь  брататься с кацапами. Товарищи хохлы, кончайте эту братоубийственную войну, развязанную бандеровцами и кровавым режимом Порошенко! Враг не в Кремле - он в.... Вашингтоне!

Совершенно верно! Только за пятилетний геноцид ВКонтакте и Одноклассников всю галицайскую пи здобратию надо повесить. Вспомните же наконец, что Киев - мать городов Русских, а значит русская земля!
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Щось реально робити все одно треба...рухатись... за п*ять років тільки бла-бла-бла...

Верняк. Надошото делать и куда-то двигаться.
Неважно, что и куда. Главное - процесс!

в  будь-якому випадку Кучма щось на шкоду Україні не підписав би...

 :facepalm1:
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Так шо ты тут делаешь? Чего не в окопе, или в тылу врага?  "Борец за Украину" диванный.

А вы сейчас это на обуглившейся спине сепара написали?
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

особливий статус Донбасу га постійній основі.
десь заплакав костюченко та інші риги,але ж вони це рухали все життя.
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

+=========================================+
Читай уважно:

Зеленський описав суть формули Штайнмаєра так:

На постійній основі починає діяти тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий також у суспільстві як закон про особливий статус Донбасу.
Це відбувається за умови, коли в ОРДЛО відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.
Президент заявив, що є умова: щоб на території ОРДЛО відбулися вибори, всі російські війська повинні бути виведені, а захоплена ділянка українсько-російського кордону має бути передана під контроль України. В іншому разі виборів в ОРДЛО не буде.
https://24tv .ua/formula_shtaynmayera_tekst_dokumenta_planu_miru_shtaynmayera_n1213269
Мы сейчас обсуждаем то что подписал Зе в Минске ( хоть и рукой Кучмы )
А не то что он говорил экспромтом отвечая корреспонденту
Вы прихильники певної політсили гниды заврались уже дальше некуда
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

По факту мы имеем следующее
Хуйло поставил перед Зе условие
если он хочет встречи в нормандском формате
то он должен отвести войска и подписать формулу Штанмаера
Я не знаю зачем Зе эта встреча но все условия Хуйла Зе выполнил

   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

пишуть, що на Банкову повернули огорожу
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Показати зображення...
+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
   
Не бачу жодної трагедії. Все іде за планом каломойскаго. Все стало ясно в травн та червні. Порошки про то давно вам казали, із самого о початку, ще до першого туру. та,  то таке. прихильники певної політсили за те й отримують гроши, щоб віщати те, що зараз віщають: "...- підр, Мінськи..." Єдиний здивований - недолугий Вовчик, якого ошукали, та який стрибал за Зе вище за всіх. Володимир, вам хіба не казали, що саме так буде?
По трохи можно починати згадувати Україну, якою вона була, та якою більше не буде. Нам піzdeц.

 :good:

Як у мене з голови слова списані.
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Показати зображення...
Теперь с европой Хуйловцы замирятся
и те и другие назовут войну гражданской
а мы будем всю оставшуюся жизнь разгребать прихильники певної політсили гавно
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

А вы сейчас это на обуглившейся спине сепара написали?
Ну это же не я как этот персонаж о войне до последнего украинца рассусоливаю. Да и ты не далеко ушла. Пойдешь санитаркой или будешь в тылу с тлетворным виянием Наташи Королевой с ейным Тарзаном бороться?
Типа как ницой за мову борется - бессловесным кассиршам мелочь швыряет?
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

пишуть, що на Банкову повернули огорожу
Нужно еще и автоматчиками усилить. Чтобы ослепленная ненавистью меньшинство не могло помешать нам праздновать огромную внешнеполитическую победу!
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

ви розумієте, що із унітазом розмовляєте?
Вибачте, зробив помилку, в унітаз потрібно...
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

пишуть, що на Банкову повернули огорожу
Беркутят ще не підігнали...?
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Показати зображення...
Сегодняшний день это самая большая победа Хуйла после 14 года
и Зе приподнес эту победу Хуйлу на блюдичке с голубой каемочкой
разом с местными прихильники певної політсили пидарасами
и лично я уверен что мы когда нибудь узнаем настоящие имена и фамилии этих героев
а не только ники типа саузблада
я просто поражаюсь как на главном всеукраинском полит форуме могут существовать такие персонажи

Останнє редагування: 1 жовтня 2019 20:38:18 від vadym
   
Re: Зеленський дає термінову пресуху

Зеленського просто розігрують.

Все,абсолютно все,шо робиться Зеленським,підпорядковано одній меті-знаття санкцій з Росії і повернення її до нормального діалогу з Заходом.

Зеля просто дурень.
І да.Янукович теж йшов в Європу,на словах.Чим це закінчилось,всі ми знаємо(це що до частого повторення Зеленським монологів про важливість санкцій,хехе)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія