Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Геращенко назвала "зелеными человечками" коллег из "Слуги народа"

Як швидко сформувалась секта зе-фанів, готових виправдовувати будь-які дії своїх кумирів...

Звідки вони взялись? Чиїми фанами були раніше?
Всі юльки перефарбувались в зелене?
А хто ще крім юльків?

юльки, рЫги и подкацапная вата.
вот такие вот они, Зе!люки..
   
ну раз им не нравится зеленые человечки, предлагаю фракцию СН в Раде называть просто: Зе!бл@ди.
потому, шо продажные, врут, не держат слова и сЦыкуны, как и главЗе!  :gigi:

Доповидь

   
Мене можна знищити , це тАк , але московитському порядку навчити неможливо .  ))

Депутаты должны быть примером для избирателей ,а не вести себя как базарное быдло.А ты в обычной жизни делай что хочешь,но думаю что если бы ты назвал кого то зеленым человечком в таком контексте,то получил бы не только порицание,а еще и по голове
   


н ОБЕЩАЛ ЛИШАТЬ МАНДАТОВ ЗА КНОПКОДАВСТВО.
КНОПКОДАВСТВО БЫЛО? было..
НУ И? когда отбирать мандаты будете?

поки що тільки велики штрафи (50-80 тис.грн) запропоновано в проекті закона.
ну і чекаємо на сенсорну кнопку по відбитку пальця...
   
Цікаво, про яку "взаємоповагу" може йтись, коли опонентів називають свинями (у відповідь на те, що їх назвали "чоловічками").

Між емоціоналами , ма-ть більшість серед СН , та , кхм , іншими , доки ті інші тверезі , взагалі порозуміння неможливе .  ))
   
Педробл@ди что-то предлагают ?

Во главе с главной б-дью Геращенко ?

красиво полыхаешь, Зе!леный  :gigi:
   
ну ви не замислюючись виправдали ганебний і непримустимий спіч Геращенки і нічого, як з гуся вода.
то як ви смієте чогось вимагати? ))))

Те, що сказала Геращенко, я писав ще 19 травня.
   
таа, нам не звикати, за такий короткий термін 2 Майдани -це просто унікальні явища.
буде за що -приєднаємося.

ну, когда прозреете, тогда и поговорим
   
Доповидь

да не вопрос. заметь, "зеленые человечки" полностью цензурное выражение.
но у Разумкова полыхнуло так, шо, видимо, в Раду придется новое кресло спикера заказывать  :gigi:

да, кстати, на себя доповидь нажать не забудь  B-)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1054981.msg23160999#msg23160999

аль сЦышь?  :gigi:

Останнє редагування: 12 вересня 2019 17:00:10 від проходямимо
   
да не вопрос. заметь, "зеленые человечки" полностью цензурное выражение.
но у Разумкова полыхнуло так, шо, видимо, в Раду придется новое кресло спикера заказывать  :gigi:

Цель пребывания вашей толстожопой педрофракции в Раде -- провоцирование срачей, конструктива ноль

такова же цель пребывания тупых прихильники певної політсили на форуме :weep:

   


поки що тільки велики штрафи (50-80 тис.грн) запропоновано в проекті закона.
ну і чекаємо на сенсорну кнопку по відбитку пальця...

т.е. Зе! слово дал - Зе! слово взял?  :weep:  :lol:

народ, это в который раз Зе! обосЦал всех украинцев, я уже в счете запутался  B-)
   
но у Разумкова полыхнуло так, шо, видимо, в Раду придется новое кресло спикера заказывать  :gigi:

Убыток государству, кресло дорогое, стопудово, уголовное дело надо регистрировать.
   
Цель пребывания вашей толстожопой педрофракции в Раде -- провоцирование срачей, конструктива ноль

такова же цель пребывания тупых прихильники певної політсили на форуме :weep:

вот только печалька тебе, Зе!леный..
я не фанат Пороха..
АБЫДНА, да?  :gigi:
   
вот только печалька тебе, Зе!леный..
я не фанат Пороха..
АБЫДНА, да?  :gigi:
звісно, фанат. )))
   
Депутаты должны быть примером для избирателей ,а не вести себя как базарное быдло.А ты в обычной жизни делай что хочешь,но думаю что если бы ты назвал кого то зеленым человечком в таком контексте,то получил бы не только порицание,а еще и по голове

Ну оце цитоване і є совєцько-імперсько-кремлівська-руськая маніпуляція , бо на підгрунті вірної аксіоми , стосовно прикладу виборцям , надбудовують за допомогою забрудненої потенційнообразливи ми словами мови , потрібні у кожний момент часу висновки .

Тобто як завжди пхають мораль (інструмент маніпуляцій) згори закону (суспільної домовленості) , чим створюють емоційні конфлікти і як наслідок бійки , заради досягнення власної мети за будь яку ціну .

Хотіли би СН бути прикладом виборцям  у повазі до законів , то і з першого засідання вдень би працювали , без совєцької показушної штурмовщини .
   
Убыток государству, кресло дорогое, стопудово, уголовное дело надо регистрировать.
:lol:  (tu)
   
Тобто як завжди пхають мораль (інструмент маніпуляцій) згори закону (суспільної домовленості) , чим створюють емоційні конфлікти і як наслідок бійки , заради досягнення власної мети за будь яку ціну
От здається мені, Ваші дужки треба місцями поміняти
   
скинув народ зі своєї шиї коричневу заразу - от вона й лютує
   
От здається мені, Ваші дужки треба місцями поміняти

Ги-ги , міняють , ще й як міняють , і мораль ту користають , кожне , будь-хто не ліниве , але ма-ть від чогось хтиве , повертає ту мораль , на всі боки , як захоче , ну і ... гараз далі не римуватиму .  Мораль , вона така , усім дає , тренуйтесь . ))
   
Ги-ги , міняють , ще й як міняють , і мораль ту користають , кожне , будь-хто не ліниве , але ма-ть від чогось хтиве , повертає ту мораль , на всі боки , як захоче , ну і ... гараз далі не римуватиму .  Мораль , вона така , усім дає , тренуйтесь . ))
Ну, як "ги-ги", то так тому і бути, вибачайте, що потурбувала
   
Ну, як "ги-ги", то так тому і бути, вибачайте, що потурбувала

- Що-би - у передостанній раз (с) . ))
   
Ги-ги , міняють , ще й як міняють , і мораль ту користають , кожне , будь-хто не ліниве , але ма-ть від чогось хтиве , повертає ту мораль , на всі боки , як захоче , ну і ... гараз далі не римуватиму .  Мораль , вона така , усім дає , тренуйтесь . ))
не вам міркувати про мораль
ой, не вам
після вашого фактично схвалення наруги зухвалого мародера над людьми, що працювали на Ленкузні до захоплення її злодієм собі у власність
   
Геращенко заявляет о наступлении на свободу слова и обещает обратиться к международным правозащитникам. ДОКУМЕНТ  :facepalm1:
Депутат от "Европейской солидарности" Ирина Геращенко утверждает, что решение регламентного комитета ВР отстранить ее на 5 дней от заседаний парламента является наступлением на свободу слова и парламентаризм.
В своем Facebook она опубликовала обращение к главе регламеного комитета ВР Сергею Кальченко, информирует Цензор.НЕТ.
Геращенко напоминает, что политическая позиция народного депутата не может быть предметом юридической ответственности, Конституция гарантирует свободу слова, а депутаты не несут юридической ответственности за высказывания в стенах парламента.
"Все мои заявления, фразы, предложения, сопоставления, аналогии, метафоры, сравнения были моей политической оценкой обсуждаемых законопроектов. Их трактовка - это уже предмет собственных соображений и допущений г. Арахамия и не может рассматриваться как повод для начала рассмотрения вопроса на вышеупомянутом Комитете", - утверждает Геращенко.
Она подчеркнула, что преследование народных депутатов за критику власти будет тревожным симптомом сворачивания демократических процессов. Геращенко рассчитывает, что ее политическая позиция не подвергнется в парламенте никаким притеснениям.
"В противном случае вынуждена буду апеллировать к международным правозащитным институтам, которые следят за состоянием соблюдения демократических принципов свободы слова в Украине в целом и в органах государственной власти и Верховной Рады Украины, в частности", - добавила она.




   
Європейська Солідарність був (була) в ефірі.
2 год ·
#Наживо
Брифінг Ірини Геращенко: Мені здається, що зараз я стаю першою жертвою недемократичних рішень. Я є прикладом першого прецеденту, коли народного депутата України, який представляє мільйони виборців намагаються позбавити права голосу та виступу у парламенті.

Це є порушенням Конституції та прав виборців. Я розумію, що комусь може не подобатися інша думка, але обов'язок влади — шанувати права меншості.

   
 Цирк на дроті. :lol:
   
Перша жертва узурпації ! :super:
   
Європейська Солідарність був (була) в ефірі.
2 год ·
#Наживо
Брифінг Ірини Геращенко: Мені здається, що зараз я стаю першою жертвою недемократичних рішень. Я є прикладом першого прецеденту, коли народного депутата України, який представляє мільйони виборців намагаються позбавити права голосу та виступу у парламенті.

Це є порушенням Конституції та прав виборців. Я розумію, що комусь може не подобатися інша думка, але обов'язок влади — шанувати права меншості.

https://www.facebook.com/EuropeanSolidarity.official/videos/2590665517661790/

 :shuffle:

дивитись з 2:45

   
:shuffle:

дивитись з 2:45

https://youtu.be/2xu0ikyzqs4?t=164
Наступ на парламентаризм 
Ні тобі в табло комусь дати, ні обізвати.  :X
   
Геращенко назвала "зелеными человечками" коллег из "Слуги народа" - в зале ВР произошла блокировка трибуны
Народный депутат Украины от "Европейской солидарности" Ирина Геращенко назвала своих коллег от "Слуги народа" "зелеными человечками".
Как передает Цензор.НЕТ, об этом она заявила с трибуны ВР.
Она заявила: "Пять лет назад "зеленые человечки" захватили Крым. Сейчас "зеленые человечки" захватывают украинский парламент. И полностью его перечеркивают", - сказала она.
Заявление Геращенко вызвало бурную реакцию зала и реакцию спикера Разумкова, который прервал ее выступление и резко ответил на ее слова.
"Я думаю, не стоит сравнивать народных депутатов Украины с тем, что наблюдали в 2014 году. Это недопустимо в парламенте нашего государства", - сказал он.
После этого трибуну окружили представители фракции "Европейская солидарность" и обвинили Разумкова в преследовании Геращенко, требуя предоставить ей слово.
"Мы видим в этом сессионном зале, как Верховная Рада независимой Украины превращается в парламент АРК Крым. Сейчас весь мир видит, как оппозицию сначала отсадили на "галерку", потом ее захлопывают и перекрикивают и дальше, даже не приняв еще закон с циничным названием "О противодействии прав народных депутатов о законодательной инициативе", его уже выполняют", - добавила Геращенко.
Реагируя на эти слова, депутаты начали хлопать в ладоши. Тогда Геращенко попросила Разумкова "успокоить свой югенд".

   
Наступ на парламентаризм 
Ні тобі в табло комусь дати, ні обізвати.  :X
Сатрапы и узурпаторы.  :laugh:
   
Взагалі то, не зєлєбєгні вибирали Геращенко в парламент, тому не їм її затикати.
Вона не матюкалася, ні на кого не кидалася, не билася, як зєлєбєня зі СН не минулому тижні.
Тому СН починає втрачати береги....
дограються.(
   
Європейська Солідарність був (була) в ефірі.
2 год ·
#Наживо
Брифінг Ірини Геращенко: Мені здається, що зараз я стаю першою жертвою недемократичних рішень. Я є прикладом першого прецеденту, коли народного депутата України, який представляє мільйони виборців намагаються позбавити права голосу та виступу у парламенті.

Це є порушенням Конституції та прав виборців. Я розумію, що комусь може не подобатися інша думка, але обов'язок влади — шанувати права меншості.

https://www.facebook.com/EuropeanSolidarity.official/videos/2590665517661790/

передайте курице что ее партия набрала 1 миллион,а не миллионы голосов
   
Взагалі то, не зєлєбєгні вибирали Геращенко в парламент, тому не їм її затикати.
Вона не матюкалася, ні на кого не кидалася, не билася, як зєлєбєня зі СН не минулому тижні.
Тому СН починає втрачати береги....
дограються.(
  Ви не проти, щоб вислів "шиколатниє людішкі" став у Раді загальноприйнятим? :shuffle:
   
Свиноферма занялась морализаторством :laugh:
   
А що, зелені чоловічки Зеленського ображаються, що їх називають "зеленими чоловічками"?
Дивно
К
Хай звикають!  [ua]
   
Взагалі то, не зєлєбєгні вибирали Геращенко в парламент, тому не їм її затикати.
Вона не матюкалася, ні на кого не кидалася, не билася, як зєлєбєня зі СН не минулому тижні.
Тому СН починає втрачати береги....
дограються.(

логика железная  :facepalm1:
   
  Ви не проти, щоб вислів "шиколатниє людішкі" став у Раді загальноприйнятим? :shuffle:
Мені до дупи, які вислови стануть загальноприйнятними у ВР. Аби лише це були не матюки, як, наприклад, від СН лунали на перших засіданнях.
Але мені не байдуже, що одні депутати вирішують, кому з інших депутатів можна приймати участь в засіданнях, а кому ні.
Не вони обирали депутатів ЄС,не їм їх затикати.
Інакше який сенс був у виборах до парламенту?
   
  Ви не проти, щоб вислів "шиколатниє людішкі" став у Раді загальноприйнятим? :shuffle:
Тока не шоколадное, а коричневое
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія