Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

Верашка, а сколько доповедей вы отправили на хамскую матерливую Кароффку, можно у вас спросить?
   
Re: жіноче питання

Здається ФУП найрівноправіший форум, тут однаково посилають і матюкають як чоловіків так і жінок
Хіба не цього хочуть феміністки ?
   
Re: жіноче питання

Красиво, нє? :)
Так це ж лірика так би мовити.
Красиво було ось туд: 
Цитувати
Karoffka,  4 серпня 2019 09:51:15

    Я, наприклад, учора без прокачування в залах, з землі рвонула один мішок правою рукою на праве плече, другий мішок лівою на ліве плече

Постраждала за поезію трудових будень жіночка. )
   
Re: жіноче питання

Здається ФУП найрівноправіший форум, тут однаково посилають і матюкають як чоловіків так і жінок
Хіба не цього хочуть феміністки ?
Хіба Vera феменістка?
   
Re: жіноче питання

Так це ж лірика так би мовити.
Красиво було ось туд:  Постраждала за поезію трудових будень жіночка. )
ага, це був шедевр. хтось знає, це творче альтер его Карофки, чи реальний образ, як і 56 розмір?
   
Re: жіноче питання

Здається ФУП найрівноправіший форум, тут однаково посилають і матюкають як чоловіків так і жінок
Хіба не цього хочуть феміністки ?
Ба, навіть є жінки, які посилають і матюкають як жінок, так і чоловіків, як чоботарі і нічьо.
Що, звичайно, не означає, що є схвальним, але ситуація тут така.
   
Re: жіноче питання

Ба, навіть є жінки, які посилають і матюкають як жінок, так і чоловіків, як чоботарі і нічьо.
Що, звичайно, не означає, що є схвальним, але ситуація тут така.
чоловіки з жінками - рівноправні
   
Re: жіноче питання

Ачомуце Asti перестала нас радувати своїми еротичьними хвото? :(
   
Re: жіноче питання

Мені взагалі цікаво, як тут можна відрізнити жінок від чоловіків (якщо є тільки слова і речення)  :gigi:

Можна відрізнити хіба що грамотних - від неграмотних, російськомовних - від білінгвів (чи поліглотів  :D ), ввічливих і вдумливих - від хамів і хуцпістів...

А от де на письмі проявляються статеві ознаки - я хз  :gigi:
   
Re: жіноче питання

Хіба Vera феменістка?
ну більш комуністка, але з феміністичним присмаком))
   
Re: жіноче питання

чоловіки з жінками - рівноправні
Ну це принцип, на практиці у дечому у чоловіків більше прав, у дечому у жінок.
Але форум - це місце для висловлювання думок, отже тут усі інтелектуальні, думаючі особи перш за все (а вже потім чоловіки, чи жінки) і несуть відповідальність за те, що вони кажуть без прив'язки до статі.  Відповідно, якщо у обговоренні якогось сабжу без гендерної складової починаються ліві аргументи типу - я правий, бо ти жінка, а я чоловік, чи я права, бо я жінка, а ти чоловік, то це не годиться.
   
Re: жіноче питання

Asti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :shout:



:weep:
   
Re: жіноче питання

ну більш комуністка, але з феміністичним присмаком))
феміністки з комуністками - сьостри навєк!
Нє? :)
   
Re: жіноче питання

Мені взагалі цікаво, як тут можна відрізнити жінок від чоловіків (якщо є тільки слова і речення)  :gigi:

Можна відрізнити хіба що грамотних - від неграмотних, російськомовних - від білінгвів (чи поліглотів  :D ), ввічливих і вдумливих - від хамів і хуцпістів...

А от де на письмі проявляються статеві ознаки - я хз  :gigi:
Не завжди, але у мене траплялося, що нік ніби чоловічий, здавалося, що пише чоловік, а потім вияснювалось, що це жінка.
І це при тому, що не англійською спілкуємось
   
Re: жіноче питання

ага, це був шедевр. хтось знає, це творче альтер его Карофки, чи реальний образ, як і 56 розмір?
Я сприйняла заяву як жарт, раптове бажання внести свіжу струю в бесіду.
О п`ятій ранку від скуки і три мішки  можна вигадати.
   
Re: жіноче питання

Не завжди, але у мене траплялося, що нік ніби чоловічий, здавалося, що пише чоловік, а потім вияснювалось, що це жінка.
І це при тому, що не англійською спілкуємось

І що це змінювало у спілкуванні чи розумінні написаного?
   
Re: жіноче питання

Я сприйняла заяву як жарт, раптове бажання внести свіжу струю в бесіду.
О п`ятій ранку від скуки і три мішки  можна вигадати.

Головне, не писати про розмір та вагу тих мішків  :gigi:

Як той герой, що рушником за один раз сім мух прибив  :D
   
Re: жіноче питання

феміністки з комуністками - сьостри навєк!
Нє? :)
   
Re: жіноче питання

Я сприйняла заяву як жарт, раптове бажання внести свіжу струю в бесіду.
О п`ятій ранку від скуки і три мішки  можна вигадати.
я десь 50/50. бо про мішки було в контексті родинного спадкового міцного здоров"я. про розмір цицьок вірю.
   
Re: жіноче питання

Асти очень красива. Глаза отдыхают. Действительно, не стесняйтесь, муж не обидится, радуйте нас почаще.
   
Re: жіноче питання

Асти очень красива. Глаза отдыхают. Действительно, не стесняйтесь, муж не обидится, радуйте нас почаще.
ой не буди лихо
   
Re: жіноче питання

ой не буди лихо

якшоВи прокрокодила - так вонож всеодно неспить... 8-)

:give_rose:

   
Re: жіноче питання

Асти. Ну что за фигня? Я же вас не к сношению склоняю, а к тому, чтоб под настроение, когда все хорошо или наоборот, плохо, разместить удачную, на ваш взгляд, фотку. Все то и делов. Ну, правда красивы. Я рад, что вы то прочли.
   
Re: жіноче питання

Асти. Ну что за фигня? Я же вас не к сношению склоняю, а к тому, чтоб под настроение, когда все хорошо или наоборот, плохо, разместить удачную, на ваш взгляд, фотку. Все то и делов. Ну, правда красивы. Я рад, что вы то прочли.
гадаю здебільшого Ви то писали для Вєрунчика та Каровки))
   
Re: жіноче питання

Здається ФУП найрівноправіший форум, тут однаково посилають і матюкають як чоловіків так і жінок
Хіба не цього хочуть феміністки ?
Феміністки останньої хвилі хочуть щоб посилати і матюкувати можна було лише чоловіків. Сучасний фемінізм (більшість течій) зовсім не про рівність прав.
   
Re: жіноче питання

author=MartinFierro висловлюється про жінку - дописувачку цього форуму - каровку:

Точно. Не доглядів. :)
Тоді по вазі виходить самка синього кита, а по об"єму - залізнична цистерна.



   
Re: жіноче питання

))

 [A]
   
Re: жіноче питання

author=MartinFierro висловлюється про жінку - дописувачку цього форуму - каровку:

Точно. Не доглядів. :)
Тоді по вазі виходить самка синього кита, а по об"єму - залізнична цистерна.

:gigi:

author=Вєрка-С(м)єрдючка

систематичне зловживання функцією повідомлення модератору, постійні чіпляння до користувачів безпідставними "доповідями", свідомо заважає дискусіям інших користувачів, навмисно розводить гендерну дискримінацію та склоку
   
Re: жіноче питання

Да. Пани Вера разводит именно склоку межполовую, где ее и никогда не было. Доповидь
   
Re: жіноче питання

гадаю здебільшого Ви то писали для Вєрунчика та Каровки))
с какой радости? Вообще, я просто пишу, если пишу. и ни для вас, и уж тем бо нелее не для верунчиков с калоффками. Мне было приятно, что вы прочли нечто возможно хорошее о вас. Вы тут сейчас не постоянный юзверь, мне кажется. Обычное правило: плохое в глаза, хорошее за глаза, не всегда полное и окончательное.

Останнє редагування: 8 серпня 2019 16:25:29 від beggy
   
Re: жіноче питання

Жінки! Ви прекрасні - хоч з мішком, хоч з доповіддю, хоч з кавалком 3.14зди! :)
   
Re: жіноче питання

Жінки! Ви прекрасні - хоч з мішком, хоч з доповіддю, хоч з кавалком 3.14зди! :)

я тебе розумію 8-)
теж дужехочецця є
бацця, але бєзстразєкі вони всеодно недадудь :(
   
Re: жіноче питання

я тебе розумію 8-)
теж дужехочецця є
бацця, але бєзстразєкі вони всеодно недадудь :(
та куди ж вони дінуЦЦя!
   
Re: жіноче питання

"...Там был описан такой случай, пришла Гречанка Таиса в Египет, и увидела кому поклоняются египтяне, это Крокодилы, Быки , Птицы ещё что-то и стала доказывать что это фигня. И говорила это при жрецах храма Крокодилов.

Естественно им это не понравилось, знаете что сделали они за это? Они поймали Таису , привязали к жертвеннику и позвали крокодила, чтоб её съел. Чудом конечно её спас телохранитель Менедей.

Этот случай многому научил Таису Афинскую, да и меня заставил задуматься...."(с)  8-)
   
Re: жіноче питання

Здається ФУП найрівноправіший форум, тут однаково посилають і матюкають як чоловіків так і жінок
Хіба не цього хочуть феміністки ?
На Южноукраинской АЭС существует негласное распоряжение не брать на работу женщин.Берут только жен правильных мусорских начальников, учителей там всяких по образованию и т.п.
Феминистки хотят работать слесарями )))крановщицами
но нет...
   
Re: жіноче питання

На Южноукраинской АЭС существует негласное распоряжение не брать на работу женщин.Берут только жен правильных мусорских начальников, учителей там всяких по образованию и т.п.
Феминистки хотят работать слесарями )))крановщицами
но нет...

яка жахлива ґендерна дискримінація!
   
Re: жіноче питання

На Южноукраинской АЭС существует негласное распоряжение не брать на работу женщин.Берут только жен правильных мусорских начальников, учителей там всяких по образованию и т.п.
Феминистки хотят работать слесарями )))крановщицами
но нет...
треба туди Вєру відрядити, наведе лад там у вас
   
Re: жіноче питання

Asti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :shout:
Asti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :shout:
Відіш лі ти???????????????????????????????????????????????????????????????????????  :shout:
Слишиш лі ти????????????????????????????????????????????????????????????????????  :shout:

 :weep:
   
Re: жіноче питання

До речі, сьогодні (8 серпня) День Жіночого Оргазму
   
Re: жіноче питання

До речі, сьогодні (8 серпня) День Жіночого Оргазму
Гм, справді.
А я то думаю - чого це сьогодні Vera ігнорує ФУП...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія