Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отменить субсидии полностью

Re: Отменить субсидии полностью

значит придется еще больше работать

не получится.
знаешь сколько людей живёт в богатой Норвегии ? 5 миллионов, а в бедной Нигерии 200 миллионов.

Отопление для северной Украины это вопрос выживания населения. Не будет доступного тепла эта земля просто опустеет. Будут вахтовики приезжать на сезон засевать поля на джон дирах и улетать.

 Сколько тут жило людей до центрального отопления? милионов 10-20-ть в лучшем случае.

   
Re: Отменить субсидии полностью

Обережніше, бо Ви робите таку ж помилку, як і Марія-Антуанетта з тістечками

Я навіть не натякав, що в усіх так і що дрова то завжди екологічно та технологічно. Мій пост був для спростування міфа, що в сучасному світі для такого вида палива немає місця. Так що ваше зауваження про тістечка тут недоречне, реально.
   
Re: Отменить субсидии полностью

Отопление для северной Украины это вопрос выживания населения. Не будет доступного тепла эта земля просто опустеет. Будут вахтовики приезжать на сезон засевать поля на джон дирах и улетать.

Північна Україна, дуже суворий клімат, ну прям сибір, тайга.

 :lol:
   
Re: Отменить субсидии полностью

Хтось власникам багатоквартирного будинку забороняє переробити в своїй власності систему опалення? Чи в їх спільній власності хтось інший має робити переобладнання за рахунок громади? А у мене в маєтку за рахунок громади нічого не можна зробити? Ну може там тепловий колектор поставити, мені не завадить.

Коли за борги почнуть виселяти, тоді можна буде обговорювати. А зараз що можуть зробити співвласники, якщо деякі мають борги за рік проживання, а гарячу воду вимикають усім?
   
Re: Отменить субсидии полностью

Коли за борги почнуть виселяти, тоді можна буде обговорювати. А зараз що можуть зробити співвласники, якщо деякі мають борги за рік проживання, а гарячу воду вимикають усім?

Слушне зауваження. Зараз співвласники багатоквартирних будинків є заручниками доброго законодавства, де нерухомість людини то якесь табу і відібрати останню житлову площу майже неможливо.
   
Re: Отменить субсидии полностью

Північна Україна, дуже суворий клімат, ну прям сибір, тайга.

 :lol:

морозы минус 20 не редкость на большей части страны, сколько ты продержишся на морозе минус 20ть ?
   
Re: Отменить субсидии полностью

не получится.
знаешь сколько людей живёт в богатой Норвегии ? 5 миллионов, а в бедной Нигерии 200 миллионов.

Отопление для северной Украины это вопрос выживания населения. Не будет доступного тепла эта земля просто опустеет. Будут вахтовики приезжать на сезон засевать поля на джон дирах и улетать.

 Сколько тут жило людей до центрального отопления? милионов 10-20-ть в лучшем случае.

значит поеду на юг, в чем проблема?

или надо всем раздавать все на шару лишь по причине гражданства?
   
Re: Отменить субсидии полностью

Покажи мені продавця, що не продасть свій товар за ринковою ціною.
Я купую за ринковою - продавці продають. Напевне продавці не настільки "розумні" як ти.
Для чого напівміри???
Хай не зупиняються.
Я як власник тризубого паспорту і відповідно газу збогомданоінамземлі вимагаю газ по собівартості в Альпи.
..
Ех Вовка Вовка.
Порвуть тобі зад газозалежні скоро як Петру порвали.
Кидай ту вонючу субстанцію в ринок разом з ее бо біда тобі буде.
Поки маєш час і 73
 :D
   
Re: Отменить субсидии полностью

значит поеду на юг, в чем проблема?

или надо всем раздавать все на шару лишь по причине гражданства?


Юг Крыма оккупирован если ты забыл.
   
Re: Отменить субсидии полностью

морозы минус 20 не редкость на большей части страны, сколько ты продержишся на морозе минус 20ть ?
Половина укрсіл газу не має.
Цілі регіони в ЦУ мають лиш балони.
Чому ті бідні пенси що палять качани і дрова мають спонсорувати моі газові котли на 500квадратів під Львовом.
Я зрозуміло не проти.
Але з чого така щедрість?
   
Re: Отменить субсидии полностью

морозы минус 20 не редкость на большей части страны, сколько ты продержишся на морозе минус 20ть ?

Ти мені ще розкажи як мені тут на півночі України важко виживати.
Тут в басейні без підігріву я можу 6 місяців на рік комфортно плавати, а ти про виживання. У нас тут не сибір, не вигадуй.
   
Re: Отменить субсидии полностью

Половина укрсіл газу не має.
Цілі регіони в ЦУ мають лиш балони.
Чому ті бідні пенси що палять качани і дрова мають спонсорувати моі газові котли на 500квадратів під Львовом.
Я зрозуміло не проти.
Але з чого така щедрість?
аналогічно. а ще є будинки, що електрокотлами опалюють.
   
Re: Отменить субсидии полностью
den

Сколько тут жило людей до центрального отопления? милионов 10-20-ть в лучшем случае.

Газифікація почалась в 1960их
На 1981 рік газифікація була біля 59%
На 1969 рік в Україні жило більше 40 млн людей

Без газу і центрального опалення
   
Re: Отменить субсидии полностью

Половина укрсіл газу не має.
Цілі регіони в ЦУ мають лиш балони.
Чому ті бідні пенси що палять качани і дрова мають спонсорувати моі газові котли на 500квадратів під Львовом.
Я зрозуміло не проти.
Але з чого така щедрість?

Где я такое писал?
   
Re: Отменить субсидии полностью

Вікі стверджує що
На кінець 80-х років в Україні було газифіковано 5% сіл.

тиць

Не думаю що та цифра піднялась до 10%.
Хоча наші з сусідами хатинки під Львовом  всі газофіковані.
Якщо манюпас з негазифікованих сіл хоче щоб газ був по собівартості хай так буде.

Ясно що моі сусіди в Украіні лише за.
Половина з найближчих сусідів з Вітовського (колишня Дзерджинського) в відставку відкинулись.
Хай буде.
Теж буду з ними за компанію.

Але чи не варто рельно розібратися хто юзає надра на манюпасовому рівні?
 :D
   
Re: Отменить субсидии полностью

    Свинота, за слово "дрова" надо убивать. Забивать насмерть теми же дровами на сельской площади. Прямо перед церковью. Сколько раз писал, сколько приводил фактов, хоть полено на голове теши. ЭРОЗИЯ!!! Гибнут украинские чернозёмы. Массово. 2 миллиона га в год из оборота. Порубили лесополосы на дрова вот эти ваши. По украинской степи начинают гулять смерчи и чёрные бури, коих тут 50 лет не видели. Вот цена вашего благополучия, цена набитых ворованными деньгами кубышек.  Вы нам слишком дорого обходитесь, к вашему сведению. Недопустимо дорого.
  Теперь. Цена газа и субсидии. Порочный круг. Субсидии нужны, чтобы держать цену газа в 7-8 гривен куб. А такая цена нужна, чтобы миллиарды долларов украинских заробитчан перекачивать на оффшорные счета пана Фирташа, пана Порошенка  та інших достойників. ВСЁ. Другого экономического обоснования такой цене газа нет.Миллиарды эти не идут в развитие украинской экономики, что целиком и полностью устраивает наших европейских партнёров.
  Кроме того, высокая цена на газ год за годом уничтожает украинскую промышленность. Особенно химическую. Особенно-производство удобрений. В результате эти удобрения мы закупаем в России (через Беларусь), мало того, что кормим оккупанта, так ещё и собственного сельхозпроизводител я нагибаем.
   Вот за эти выдающиеся финансовые результаты, свинота, страна вас и послала нахер. А не потому, что люди такие дурные.
   Поэтому, моё мнение, субсидии отменить. Средства направить на утепление и прочие мероприятия по энергосбережению. Разобраться с деньгами Киотского Протокола (кстати, где они? Почему не получаем? Отказались? Изъять из личных закромов пана Яценюка, который эту тему похернил. У него много. Хай вертає.) Цену на газ сбросить до экономически обоснованной (Сколько это? Я писал, не дойобуйте), Естественно, при условии выполнения мероприятий по энергосбережению объекта теплоснабжения. И, естественно, в отопительный сезон. Для любителей подогревать бассейны и отапливать зимние сады-квоты, прогрессивную шкалу, чтобы каждый лишний куб газа шел , скажем, по цене 1 евро.
  Ну, как-то так, если навскид. И да, никакого экспорта, пока дома порядок не наведём. И не мечтайте...

   
Re: Отменить субсидии полностью

Газифікація почалась в 1960их
На 1981 рік газифікація була біля 59%
На 1969 рік в Україні жило більше 40 млн людей

Без газу і центрального опалення

Процент сельского населения какой был в 60м ?

Проблема в городских квартирах без счетчиков.
Живи украинцы в частных домах все было бы проще
   
Re: Отменить субсидии полностью

Вікі стверджує що
На кінець 80-х років в Україні було газифіковано 5% сіл.
тиць
Не думаю що та цифра піднялась до 10%.
Хоча наші з сусідами хатинки під Львовом  всі газофіковані.
Якщо манюпас з негазифікованих сіл хоче щоб газ був по собівартості хай так буде.

Ясно що моі сусіди в Украіні лише за.
Половина з найближчих сусідів з Вітовського (колишня Дзерджинського) в відставку відкинулись.
Хай буде.
Теж буду з ними за компанію.

Але чи не варто рельно розібратися хто юзає надра на манюпасовому рівні?
 :D
По состоянию на конец 2013 года в Украине был следующий уровень газификации сетевым природным газом:[1]
Города: газифицированы 429 из 460 городов (93,3 %).
Посёлки городского типа: газифицированы 646 из 885 посёлков (73,0 %).
Сельские населённые пункты: газифицированы 15 175 из 28 397 сёл (53,4 %
   
Re: Отменить субсидии полностью

Где я такое писал?
То було питання.
З яких причин газ має бути по собівартості?
Чому не залізо в Лексус салоні на Кульпарківській.
Мені б краще б там.
Фуй з ним з тим газом.
І так 50% оплачую.

   
Re: Отменить субсидии полностью

    Свинота, за слово "дрова" надо убивать. Забивать насмерть теми же дровами на сельской площади. Прямо перед церковью. Сколько раз писал, сколько приводил фактов, хоть полено на голове теши. ЭРОЗИЯ!!! Гибнут украинские чернозёмы. Массово. 2 миллиона га в год из оборота. Порубили лесополосы на дрова вот эти ваши. По украинской степи начинают гулять смерчи и чёрные бури, коих тут 50 лет не видели. Вот цена вашего благополучия, цена набитых ворованными деньгами кубышек.  Вы нам слишком дорого обходитесь, к вашему сведению. Недопустимо дорого.
  Теперь. Цена газа и субсидии. Порочный круг. Субсидии нужны, чтобы держать цену газа в 7-8 гривен куб. А такая цена нужна, чтобы миллиарды долларов украинских заробитчан перекачивать на оффшорные счета пана Фирташа, пана Порошенка  та інших достойників. ВСЁ. Другого экономического обоснования такой цене газа нет.Миллиарды эти не идут в развитие украинской экономики, что целиком и полностью устраивает наших европейских партнёров.
  Кроме того, высокая цена на газ год за годом уничтожает украинскую промышленность. Особенно химическую. Особенно-производство удобрений. В результате эти удобрения мы закупаем в России (через Беларусь), мало того, что кормим оккупанта, так ещё и собственного сельхозпроизводител я нагибаем.
   Вот за эти выдающиеся финансовые результаты, свинота, страна вас и послала нахер. А не потому, что люди такие дурные.
   Поэтому, моё мнение, субсидии отменить. Средства направить на утепление и прочие мероприятия по энергосбережению. Разобраться с деньгами Киотского Протокола (кстати, где они? Почему не получаем? Отказались? Изъять из личных закромов пана Яценюка, который эту тему похернил. У него много. Хай вертає.) Цену на газ сбросить до экономически обоснованной (Сколько это? Я писал, не дойобуйте), Естественно, при условии выполнения мероприятий по энергосбережению объекта теплоснабжения. И, естественно, в отопительный сезон. Для любителей подогревать бассейны и отапливать зимние сады-квоты, прогрессивную шкалу, чтобы каждый лишний куб газа шел , скажем, по цене 1 евро.
  Ну, как-то так, если навскид. И да, никакого экспорта, пока дома порядок не наведём. И не мечтайте...

выпейте успокоительного
   
Re: Отменить субсидии полностью

По состоянию на конец 2013 года в Украине был следующий уровень газификации сетевым природным газом:[1]
Города: газифицированы 429 из 460 городов (93,3 %).
Посёлки городского типа: газифицированы 646 из 885 посёлков (73,0 %).
Сельские населённые пункты: газифицированы 15 175 из 28 397 сёл (53,4 %
Значить віка набрехала.
 :S
Власні спостереження
Кіровоградська обл.
Три райони при купі на балонах.
   
Re: Отменить субсидии полностью

Свинота, за слово "дрова" надо убивать. Забивать насмерть теми же дровами на сельской площади.

Німці іншої думки, вони вважають це екологічним видом палива, частиною відновлюваної енергетрики. Ти невіглас, та ще і агресивний. Ти плутаєш злочинні вирубки лісів та лісосмуг з цивілізованою заготівлею дров, чи вірніше про цивілізацію в цьому питанні навіть уявлення не маєш. Щоб тобі, невігласу, хоч трошки мозок наповнити - зараз навіть вирощують спеціально ліса на дрова, бо то вигідно. Є і в Україні плантації енергетичної верби.

Останнє редагування: 25 липня 2019 11:52:41 від Raha
   
Re: Отменить субсидии полностью
DVB

Цитата: Raha
Не треба старанно видавати з себе тупого.
Дрова купуються за ринковою ціною, а не "беруться" чи купуються по собівартості.
Ну то чи не могли би ви уточнити ту ціну дров. Конкретно куб бука у нас і куб бука в Німеччині, наприклад?
От і поглянемо, чи дійсно в нас ринкова ціна дров.
Цитата: RadioGaGa
я отапливаюсь дровами и мои соседи тоже
где получить мою часть газа?
я продам ее в Европу
це ваша проблема. Впевнений, що вашу частку виокремити цілком можливо.
   
Re: Отменить субсидии полностью

я надеюсь только на одно..все те кто тут п***а на всякие субсидии..
шоб ваши папы и мамы  и вы сами имели миннималку на пенсии ...
и нифига не получали ...
надеюсь вам пидарасам хватит пенсии на коммуналку....
а на остальное вы найдете на мусорнике  возле магазина..
который просрочку скидывать в мусорку будет.

миллионеры хуевы.
   
Re: Отменить субсидии полностью
DVB

Цитата: кноп
я надеюсь только на одно..все те кто тут п***а на всякие субсидии..
шоб ваши папы и мамы  и вы сами имели миннималку на пенсии ...
и нифига не получали ...
надеюсь вам пидарасам хватит пенсии на коммуналку....
а на остальное вы найдете на мусорнике  возле магазина..
который просрочку скидывать в мусорку будет.

миллионеры хуевы.
Зрозумійте, бісять не так субсидії / пільги, як цинічна несправедливість. Ну чого одні платять по 12000 а інші по нулю+монетизація на руки.
Всім треба виділити однакову кількість газу по певній ціні, а перевищення нехай оплачується за світовою.
   
Re: Отменить субсидии полностью

Зрозумійте, бісять не так субсидії / пільги, як цинічна несправедливість. Ну чого одні платять по 12000 а інші по нулю+монетизація на руки.
Всім треба виділити однакову кількість газу по певній ціні, а перевищення нехай оплачується за світовою.
если бы я не помогал  своей матери оплачивать газ...хер бы она вытянула сама..
и таких людей полно..
больше 60% по странне..
всю жизнь проработала и пенсии хер да нихера..
а теперь еще какой то жлоб(я не вас лично имеею ввиду,а образно)тут на хфупе сидит и п***а ,а давай те им позабираем субсидии..

Останнє редагування: 25 липня 2019 14:08:23 від кноп
   
Re: Отменить субсидии полностью

если бы я не помогал  своей матери оплачивать газ...хер бы она вытянула сама..
Можна коротко і зрозуміло - чому ваша мама не отримує субсидії?
ЗІ. І ето... не варто мабуть вживати "хєр" коли мова про матір.
   
Re: Отменить субсидии полностью

я надеюсь только на одно..все те кто тут п***а на всякие субсидии..
шоб ваши папы и мамы  и вы сами имели миннималку на пенсии ...
и нифига не получали ...
надеюсь вам пидарасам хватит пенсии на коммуналку....
а на остальное вы найдете на мусорнике  возле магазина..
который просрочку скидывать в мусорку будет.

миллионеры хуевы.
Субсидії повинні платитися тим, хто дійсно того потребує.
А саме - пенсам з мінімальною пенсією та інвалідам.
Поки що в нас часто платять багатшим, а біднішим відмовляють.
От саме це і бісить: чому я повинна платити за людину, в декілька разів багатшу за себе?!. :S
   
Re: Отменить субсидии полностью

тю, у кнопа бабахнуло как
еще и 314расом меня называет  :gigi:

тут нужно выбирать или обороноспособность страны или газпопиисят
   
Re: Отменить субсидии полностью

    Свинота, за слово "дрова" надо убивать. Забивать насмерть теми же дровами на сельской площади. Прямо перед церковью. Сколько раз писал, сколько приводил фактов, хоть полено на голове теши. ЭРОЗИЯ!!! Гибнут украинские чернозёмы. Массово. 2 миллиона га в год из оборота. Порубили лесополосы на дрова вот эти ваши. По украинской степи начинают гулять смерчи и чёрные бури, коих тут 50 лет не видели. Вот цена вашего благополучия, цена набитых ворованными деньгами кубышек.  Вы нам слишком дорого обходитесь, к вашему сведению. Недопустимо дорого.
  Теперь. Цена газа и субсидии. Порочный круг. Субсидии нужны, чтобы держать цену газа в 7-8 гривен куб. А такая цена нужна, чтобы миллиарды долларов украинских заробитчан перекачивать на оффшорные счета пана Фирташа, пана Порошенка  та інших достойників. ВСЁ. Другого экономического обоснования такой цене газа нет.Миллиарды эти не идут в развитие украинской экономики, что целиком и полностью устраивает наших европейских партнёров.
  Кроме того, высокая цена на газ год за годом уничтожает украинскую промышленность. Особенно химическую. Особенно-производство удобрений. В результате эти удобрения мы закупаем в России (через Беларусь), мало того, что кормим оккупанта, так ещё и собственного сельхозпроизводител я нагибаем.
   Вот за эти выдающиеся финансовые результаты, свинота, страна вас и послала нахер. А не потому, что люди такие дурные.
   Поэтому, моё мнение, субсидии отменить. Средства направить на утепление и прочие мероприятия по энергосбережению. Разобраться с деньгами Киотского Протокола (кстати, где они? Почему не получаем? Отказались? Изъять из личных закромов пана Яценюка, который эту тему похернил. У него много. Хай вертає.) Цену на газ сбросить до экономически обоснованной (Сколько это? Я писал, не дойобуйте), Естественно, при условии выполнения мероприятий по энергосбережению объекта теплоснабжения. И, естественно, в отопительный сезон. Для любителей подогревать бассейны и отапливать зимние сады-квоты, прогрессивную шкалу, чтобы каждый лишний куб газа шел , скажем, по цене 1 евро.
  Ну, как-то так, если навскид. И да, никакого экспорта, пока дома порядок не наведём. И не мечтайте...
Кому ты это говоришь ?
Местным дебилам ?
Так они полезны для России и всячески топят за уничтожение страны. Им за это копейка идёт.

А от меня спасибо. Хорошо написано.
   
Re: Отменить субсидии полностью

если бы я не помогал  своей матери оплачивать газ...хер бы она вытянула сама..
и таких людей полно..
больше 60% по странне..
всю жизнь проработала и пенсии хер да нихера..
а теперь еще какой то жлоб(я не вас лично имеею ввиду,а образно)тут на хфупе сидит и п***а ,а давай те им позабираем субсидии..
А ничо страшного. Это мечты эмигов - уничтожить к херам страну и потом рассказывать про гирку долю нации.
   
Re: Отменить субсидии полностью

Сьогодні робили матеріал з Укрпоштою на чернігівщині, розвощизили мобільними пунктами пенсії та субсидії, в багатьох селах газу немає, субсидії на тіж дрова люди кілька років отримують грошима.
   
Re: Отменить субсидии полностью

я надеюсь только на одно..все те кто тут п***а на всякие субсидии..
шоб ваши папы и мамы  и вы сами имели миннималку на пенсии ...
и нифига не получали ...
надеюсь вам пидарасам хватит пенсии на коммуналку....
а на остальное вы найдете на мусорнике  возле магазина..
который просрочку скидывать в мусорку будет.

миллионеры хуевы.

ПОДПИСЫВАЮСЬ ПОД КАЖДЫМ СЛОВОМ.

Да и еще добавлю.

Чтоб вы ОЧЕНЬ ДОЛГО ЖИЛИ нищими - и не могли умереть.
   
Re: Отменить субсидии полностью

тю, у кнопа бабахнуло как
еще и 314расом меня называет  :gigi:

тут нужно выбирать или обороноспособность страны или газпопиисят

Ты скотина и чмо.
   
Re: Отменить субсидии полностью

Реально зубожілій бабусі в старій хаті у глухому селі куди навіть транспорт ніякий більше не їздить дають субсидії на рік 4000 грн на опалення дровами чи електрикою, а комусь дають 12000 на газ, чому так?
Але все одно це шлях в нікуди. Зубожіла країна не може утримувати цих зубожілих бабусь. По справедливості, всю ренту за корисні компалини розділити рівно на всіх громадян Україні, інакше постійно будуть якісь перегини на місцях і зловживання. Паралельно започаткувати програму будівництва гуртожитків десь в найдешевших регіонах куди переселяти тих, кто реально вмирає з голоду чи холоду (не рахуючи справжніх інвалідів), пропонувати роботи, ніяких пособій і субсидій не давати, бо це тільки примножує зубожіння.
   
Re: Отменить субсидии полностью

Реально зубожілій бабусі в старій хаті у глухому селі куди навіть транспорт ніякий більше не їздить дають субсидії на рік 4000 грн на опалення дровами чи електрикою, а комусь дають 12000 на газ, чому так?
Але все одно це шлях в нікуди. Зубожіла країна не може утримувати цих зубожілих бабусь. По справедливості, всю ренту за корисні компалини розділити рівно на всіх громадян Україні, інакше постійно будуть якісь перегини на місцях і зловживання. Паралельно започаткувати програму будівництва гуртожитків десь в найдешевших регіонах куди переселяти тих, кто реально вмирає з голоду чи холоду (не рахуючи справжніх інвалідів), пропонувати роботи, ніяких пособій і субсидій не давати, бо це тільки примножує зубожіння.

lда-да, в работные дома, чтобы не портили вид цветущего кыива, ага ?

Суки, откуда вас вылезло ? Вот откуда ?
   
Re: Отменить субсидии полностью

lда-да, в работные дома, чтобы не портили вид цветущего кыива, ага ?

Суки, откуда вас вылезло ? Вот откуда ?

Рано или поздно придется принять реальность с смириться с ней.
Можно начать с кибуц.
   
Re: Отменить субсидии полностью

ха-ха Амід вдруг почав жаліти старушок, які обрали Зеленські.  :facepalm1:
   
Re: Отменить субсидии полностью

тю, у кнопа бабахнуло как
еще и 314расом меня называет  :gigi:

тут нужно выбирать или обороноспособность страны или газпопиисят
ти правий, залишаєш собі 1497 грн. на місяць, включно з усіма рахунками, решту на обороноздатність
   
Re: Отменить субсидии полностью

Ты скотина и чмо.

типичный представитель полтавы
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія