Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Богдан - региональный русский язык

Re: Богдан - региональный русский язык

швидко ці зашкварились
але мабуть не досить швидко для виборів до ради
   
Re: Богдан - региональный русский язык

коли був Порох, мовне питання 5 років ніхто не згадував

тепер опять по стопяццому кругу зелень підняла мовне питання як ригожопі , підари
   
Re: Богдан - региональный русский язык

ДА

И это тот малый компромисс,на который вполне можно пойти

Зачем нам с вами идти на компромисс? Гутарьте теперь на родном, проводите Пушкинские недели и месячники Лермонтова, но причем тут мы?
   
Re: Богдан - региональный русский язык

+

Так ни тока ж мова

Ещё и "народная милиция ( шевроны сменит)...по амнистии

+ вся местная власть ( портреты в кабинетах сменят)

+ блок. пакет в Раде

+ я так понимаю,что и граница и таможня с Рахой

За-Е-бись!

А виноват канечно Богдан


ну так про те і мова
Богдан заводить мову про те, щоб помякшити умови Мінських угод, які весело підмахнув Порошенко

а порохоботи просять що ні, треба як у мінських угодах, із федералізацією, народною міліцією і всим іншим

чому порохоботи відстоюють інтереси Кремля?
   
Re: Богдан - региональный русский язык

дуже смішно, але достатньо подивитись результати останніх виборів по Донбасу
я так розумію, голосування за Бойка є наказом виборців на посилення жорсткості у мовній політиці
і це не тільки Донбасу стосується
і кого це гребе? Це ніяк не впливає на повернення територій.

Мовна політика є нормальною,  хочуть дебіли за бойка голосувати - хай голосують.

Донбас і Крим не тому відірвані,  що бачте мовний закон не такий. Це хрінь,  кацапи нікуди не дінуться від того.

Взагалі,  Зєля,  і отаке от роздмухування мовного питання явно провокують реальний майдан,  бо більше ніяких ватних поползновєній народ не потерпить.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Зачем нам с вами идти на компромисс? Гутарьте теперь на родном, проводите Пушкинские недели и месячники Лермонтова, но причем тут мы?


так а ви, разом із Порнтніковим, на якому оце зараз гутарітє?
   
Re: Богдан - региональный русский язык

ну так про те і мова
Богдан заводить мову про те, щоб помякшити умови Мінських угод, які весело підмахнув Порошенко

а порохоботи просять що ні, треба як у мінських угодах, із федералізацією, народною міліцією і всим іншим

чому порохоботи відстоюють інтереси Кремля?
ти ватний мутант, пііздуй в чєбурнет.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

ну так про те і мова
Богдан заводить мову про те, щоб помякшити умови Мінських угод, які весело підмахнув Порошенко

а порохоботи просять що ні, треба як у мінських угодах, із федералізацією, народною міліцією і всим іншим

чому порохоботи відстоюють інтереси Кремля?
бо це була рятівна соломинка в критичній ситуації ,  а на ділі ніхто не збирався їх виконувати.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

При всей толерантности и "мудрости" украинского народа, дай Бог, чтобы это закончилось просто еврейскими погромами....
:D
Хохли яких Зе тролить певно на Умань в вересні нападуть?
Хаха
Так цадіки не прилетять.
І що?

В Украіні як не глянь в іпало фуй втикнеш сходу де Пе а де Зе.

Фаріони хіба стіну львівськоі золотоі рози обісцяти зможуть.
Хоча в дніпрі іх роза гарний кусок.
Там такі да...
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Відновлення територіальної цілісності у принципі не можливе, зважаючи на позицію Росії по Криму. Дохтор, Ви стали співати російські пісні  :( 


тобто, ви проти повернення Донбасу на умовах надання регіогнального статусу російській?

ТАК чи НІ
   
Re: Богдан - региональный русский язык
van

це просто триндєц,  які ідіоти. От серйозно,  як можна наскільки тупити,  щоб думати,  що досі якесь там насєлєніє Донбасу щось там вирішує?
Абсолютно ніяке мовне питання на повернення територій не впливає ніяк.

Идиоты это те кто получил на выборах 1.6 %  поддержки ,народ на выборах  ответил что ему надо. Богдан в курсе настроений и все  правильно говорит в сложившейся ситуации  .
   
Re: Богдан - региональный русский язык

дуже смішно, але достатньо подивитись результати останніх виборів по Донбасу
я так розумію, голосування за Бойка є наказом виборців на посилення жорсткості у мовній політиці
і це не тільки Донбасу стосується

на Донбасі вже була російська регіональна і результати виборів не змінювались ні разу
там як була тьма рускомірних так і залишилась
при чому вони не заспокояться навіть тоді коли Донбас стане федеральним округом Росії і на виборах оберуть якось омського довбойоба

твій допис про єдність країни в розмаїті мов дуже серйозний
але найдурніші речі в світі робляться з найсерйознішими виразами облич
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Зачем нам с вами идти на компромисс? Гутарьте теперь на родном, проводите Пушкинские недели и месячники Лермонтова, но причем тут мы?

Что значит "нам с вами"..?

Тер. целостность Украины восстанавливать не нужно?

Так давайте так и запишем
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Идиоты это те кто получил на выборах 1.6 %  поддержки ,народ на выборах  ответил что ему надо. Богдан в курсе настроений и все  правильно говорит в сложившейся ситуации  .
ти ватний мутант, пізздуй нах в чєбернет!
   
Re: Богдан - региональный русский язык

бо це була рятівна соломинка в критичній ситуації ,  а на ділі ніхто не збирався їх виконувати.



хз на чому грунтується це твердження і що в голові тих, хто це на повному серйозі твердить
Ви що, правда вірите, що Україна зараз може заявити про відмову від МУ і не залишиться один-на-один із Росією?
   
Re: Богдан - региональный русский язык
van

Народ не понимает что Богдан своим заявлением еще выбил козыри у Оппоблока .Зачем  им давать лишние два три  процента  когда их можно немного попустить  таким заявлением .
   
Re: Богдан - региональный русский язык
NBA

Юльки вже Богдана, який хоче ввести регіональну російську мову, захищають. :weep: :weep: :weep: :weep: :weep:
   
Re: Богдан - региональный русский язык

тобто, ви проти повернення Донбасу на умовах надання регіогнального статусу російській?

ТАК чи НІ
Я за відновлення українського суверенітету повністю. Якщо половину нам, половину - Росії, звісно що я проти цього російського фінту вухами. Дохтор, я думав, незважаючи на різні нюанси, що Ви з українського боку. Нажаль я помилився.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Идиоты это те кто получил на выборах 1.6 %  поддержки ,народ на выборах  ответил что ему надо. Богдан в курсе настроений и все  правильно говорит в сложившейся ситуации  .
тобто на Донбасі російські війська через мову,  да? Триндєц. З ким в країні живу
   
Re: Богдан - региональный русский язык

тобто на Донбасі російські війська через мову,  да? Триндєц. З ким в країні живу
Маю великі сумніви, що van з України.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

на Донбасі вже була російська регіональна і результати виборів не змінювались ні разу
там як була тьма рускомірних так і залишилась
при чому вони не заспокояться навіть тоді коли Донбас стане федеральним округом Росії і на виборах оберуть якось омського довбойоба

твій допис про єдність країни в розмаїті мов дуже серйозний
але найдурніші речі в світі робляться з найсерйознішими виразами облич


по-перше, ніколи на Донюасі не було законодавчо затвердженої регіональної російської
по-друге, мова не про те, що такий крок змінить патріотизм донбасян. Мова про те, чи є така ціна прийнятною умовою реінтеграції Донбасу.

І цілком очевидно, що якщо реінтеграція взагалі є метою української влади, то така ціна це взагалі мізер, який можна заплатити. Тим більше, що навряд на це погодиться Росія.
Але виторгувати такі умови, було б величезним успіхом. І дуже підозріло виглядає, що торпедують таку можливість не тільки зовнішні вороги, але і внутрішні. Котрі нічого натомість взагалі не пропонують.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

хз на чому грунтується це твердження і що в голові тих, хто це на повному серйозі твердить
Ви що, правда вірите, що Україна зараз може заявити про відмову від МУ і не залишиться один-на-один із Росією?
а заявляти ні не треба. Треба дочекатись,  поки в Росії буде жопа. Раніше це виходило успішно,  а зараз некомпетентні мудаки при владі.

Я був толерантним раніше,  але тепер бачу,  що нахуй такого президента.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

правда вірите, що Україна зараз може заявити про відмову від МУ і
Я вірю, що Україна може й далі класти йух на їх виконання, як це робила досі.
А крім того, читаючи твої пости в цій темі, не просто вірю, а впевнений, що ти є паршивим кацапоїдним пропагандистом.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Что значит "нам с вами"..?

Тер. целостность Украины восстанавливать не нужно?

Так давайте так и запишем
целостность України можлива лише при відсутності цілостності РФ. так і запіші.

Останнє редагування: 1 липня 2019 10:52:29 від Petrovich
   
Re: Богдан - региональный русский язык

по-перше, ніколи на Донюасі не було законодавчо затвердженої регіональної російської
по-друге, мова не про те, що такий крок змінить патріотизм донбасян. Мова про те, чи є така ціна прийнятною умовою реінтеграції Донбасу.

І цілком очевидно, що якщо реінтеграція взагалі є метою української влади, то така ціна це взагалі мізер, який можна заплатити. Тим більше, що навряд на це погодиться Росія.
Але виторгувати такі умови, було б величезним успіхом. І дуже підозріло виглядає, що торпедують таку можливість не тільки зовнішні вороги, але і внутрішні. Котрі нічого натомість взагалі не пропонують.
ні,  не мізер. Тоді інші повилазять - а нам чого не дали? Ніяких преференцій Донбасу бути не може,  навпаки - жорстка політика по деватизації і обмеження виборчих прав.
   
Re: Богдан - региональный русский язык



   
Re: Богдан - региональный русский язык

Щось ніфіга не понятно вона ж вже регіональна??

2003 року Україна ратифікувала Європейську хартію регіональних мов або мов меншин 1992 року видання і прийняла закон України «Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин»[2], який набув чинності 1 січня 2006 року. Цим законом, Положення Хартії були застосовані до мов таких національних меншин України: білоруської, болгарської, гагаузької, грецької, єврейської, кримськотатарської, молдавської, німецької, польської, російської, румунської, словацької та угорської.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Я за відновлення українського суверенітету повністю. Якщо половину нам, половину - Росії, звісно що я проти цього російського фінту вухами. Дохтор, я думав, незважаючи на різні нюанси, що Ви з українського боку. Нажаль я помилився.


словоблудіє і уникання конкретної відповіді

а питання ж було просте: ТАК чи НІ

вам просто треба у всьому роздувати зраду і доводити, що при Порошенку було краще. Для цього ви і Україні будете шкодити всіма силами, аби щоб довести свою  правоту на виборах. Некорисні ідіоти.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Давайте сдадим язык, потом федерализацию, потом автономию, потом отделение, это путь к развалу страны.
Потом Галичина захочет автономии, а это они уже не раз заявляли, потом Закарпатье, потом румыны. С чем останется Украина?
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Что значит "нам с вами"..?

Тер. целостность Украины восстанавливать не нужно?

Так давайте так и запишем
Целостной своей родной земли нужно было отстаивать в воинском строю, а не за клавой. Это я лично тебе.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Что за паника?
У нас законы рада принимает, выборы скоро, рейтинг зе падает (фупо чоколадки с)
Народ прозревает, тысяча тем разоблачительных, зря что ли старались
Петро даже премьером может.
Надо просто #твердозапса
   
Re: Богдан - региональный русский язык

ватні мутанти і сіонопоци, вам п-и-з-д-а. раптова!
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Что за паника?
У нас законы рада принимает, выборы скоро, рейтинг зе падает (фупо чоколадки с)
Народ прозревает, тысяча тем разоблачительных, зря что ли старались
Петро даже премьером может.
Надо просто #твердозапса
Только Смешко спасет Украину, Петр ворюга.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

словоблудіє і уникання конкретної відповіді

а питання ж було просте: ТАК чи НІ

вам просто треба у всьому роздувати зраду і доводити, що при Порошенку було краще. Для цього ви і Україні будете шкодити всіма силами, аби щоб довести свою  правоту на виборах. Некорисні ідіоти.
Я відповів на запитання повністю. Я проти того, щоб дарувати Росії Крим. Кажу ще раз, я за відновлення українського суверенітету ПОВНІСТЮ, слово великими літерами Ви сором'язливо "забули" написати.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

а заявляти ні не треба. Треба дочекатись,  поки в Росії буде жопа. Раніше це виходило успішно,  а зараз некомпетентні мудаки при владі.

Я був толерантним раніше,  але тепер бачу,  що (x) такого президента.


 :facepalm1:

по-перше, Росія чекати не буде
по-друге, Придністровя і Абхазію Росія окупувала, коли у них була жопа. Їх жопа на агресивність не впливає.
по-третє, російська і українська економіка розвиваються однаковими темпами, враховуючи, що російська економіка у більше ніж десять разів є більшою, то наше відставання від Росії зростає а не скорочується

звідки беруться очікування жопи у Росії в цих мудрих головах?
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Революція людасів на печі триває....
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Что за паника?
У нас законы рада принимает
Це не паніка, а констатація відкритої ватності одного з перших осіб нової чесної влади. Звісно, це не може викликати позитивних емоцій ні в кого, крім таких же ватанів і пілкацапників.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Идиоты это те кто получил на выборах 1.6 %  поддержки ,народ на выборах  ответил что ему надо. Богдан в курсе настроений и все  правильно говорит в сложившейся ситуации  .
Богдан не наскільки тупий щоб не памятати свободівські 11%
І кацапам не світить тому не звизди.

Бо настроєнія в Украіні то погода в горах.
То в пику світить то сніг валить.

Вовка зачотно тролить хохлів.
І хохломаса випадково в його виборці попала.
То Петрухині мали бути.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

Я відповів на запитання повністю. Я проти того, щоб дарувати Росії Крим. Кажу ще раз, я за відновлення українського суверенітету ПОВНІСТЮ, слово великими літерами Ви сором'язливо "забули" написати.


так і Богдан за відновлення суверенітету повністю
Тільки у вас немає плану як його відновити
просто пустий триндьож що от добре було, якби вареник сам плигнув у рота
а Богдан говорить про можливі умови для ведення переговорів

план реінтеграції був у Порошенка. Він був значно гірший за нинішній. Ви за Порошенка, але проти помякшення досягнутих Порошенком умов.

висновок, що ви брешете, як і Порошенко.
   
Re: Богдан - региональный русский язык

так і Богдан за відновлення суверенітету повністю
Тільки у вас немає плану як його відновити
просто пустий триндьож що от добре було, якби вареник сам плигнув у рота
а Богдан говорить про можливі умови для ведення переговорів

план реінтеграції був у Порошенка. Він був значно гірший за нинішній. Ви за Порошенка, але проти помякшення досягнутих Порошенком умов.

висновок, що ви брешете, як і Порошенко.
ватнік, ти чого такий упоротий?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія