Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

коли юльків попустить, і вони зрозуміють, що Юлька - остаточно всьо?

Коротше, за всіма оцінками нормальних експертів, українським партіям не вистачає ідеологічності. І вони були б ідеологічними, якби в українському суспільстві був запит на такі партії. Але його немає- народ голосує за особистості.
Тому навіть ЄС без Пороха була б непрохідною. Так же як і Мамкімщина без Тимошенко.
Я вже не кажу про Голос без Вакарчука, або СУКИ без Зеленського
   
нє, за Зе голосувати не буду, не проси))
:D ну, тади ой, єбля нє састаялась.
   
Коротше, за всіма оцінками нормальних експертів, українським партіям не вистачає ідеологічності.
фізики зараз пішли в експерти з ідеології? :lol:
   
:D ну, тади ой, єбля нє састаялась.
ну блін капець, кінець всім сподіванням...
   
ідеологія - це частина теоретичного рівня свідомості, в якій з позиції певного класу, партії дається систематизована оцінка соціальної дійсності. В ідеології акумулюється соціальний досвід суспільних груп, класів, формулюються їхні соціально-політичні завдання та цілі, формуються ідеали. Особливістю ідеології є те, що вона відображає дійсність не цілісно-безпосередньо, як суспільна психологія, а опосередковано (абстрактно). Тому відходить далі від дійсності, що може сприяти схоластичному теоретизуванню.

а оце:
Цитувати
ідеологія - це частина теоретичного рівня свідомості, в якій з позиції певного класу, партії дається систематизована оцінка соціальної дійсності. В ідеології акумулюється соціальний досвід суспільних груп, класів, формулюються їхні соціально-політичні завдання та цілі, формуються ідеали. Особливістю ідеології є те, що вона відображає дійсність не цілісно-безпосередньо, як суспільна психологія, а опосередковано (абстрактно). Тому відходить далі від дійсності, що може сприяти схоластичному теоретизуванню.
я для чого Вам постив? Щоб Ви це пропустили, бо Вам невигідно?
Тут ясно сказано, що ідеологію усвідомлюють, це теоретичне знання, до того ж досить абстрактне ( як, власне, і належить теоретичному знанню)
   
а оце:
я для чого Вам постив? Щоб Ви це пропустили, бо Вам невигідно?
Тут ясно сказано, що ідеологію усвідомлюють, це теоретичне знання, до того ж досить абстрактне ( як, власне, і належить теоретичному знанню)
по перше, ви помилились у цитуванні. А по друге, якщо б ви мали хоч дотичний стосунок до ідеології, то не цитували б совєцьке епігонство. Я надав вам правильне посилання, вивчайте
   
ну блін капець, кінець всім сподіванням...
Та ти ж сам ніяк не оприділися - тобі до вумних чи до красівих, а мені вже надоїло головою мотать за твоєю біготнею туди-суди.
   
Та ти ж сам ніяк не оприділися - тобі до вумних чи до красівих, а мені вже надоїло головою мотать за твоєю біготнею туди-суди.
з вумними легше - вони дають швидше.)) а з красивими важче - вони довго ломаються. )) А тобі до яких? )) для мене ідеал - розумна і красива.

Останнє редагування: 1 липня 2019 00:50:50 від Serhii
   
по перше, ви помилились у цитуванні. А по друге, якщо б ви мали хоч дотичне ставлення до ідеології, то не цитували б совєцьке епігонство. Я надав вам правильне посилання, вивчайте

1. Де я помилився у цитуванні?
2. В посиланні, що Ви дали, є декілька концептів ідеології, в тому числі марксистські, які збігаються з тим, що Ви назвали "совєцьким епігонством".
3. Перше ж визначення , що надається в статті Вікі, є таким, що об'єднує в собі як ідеологію в марксистському розумінні, так і психологію. В такому разі це суперечка про терміни різних шкіл філософії, і Ваші претензії до мене як мінімум безґрунтовні
   
з вумними легше - вони дають швидше.)) а з красивими важче - вони довго ломаються. )) А тобі до яких? )) для мене ідеал - розумна і красива.
:gigi: шоб довго давала і швидше ламалась? Синку, так не буває, це фантастика.
   
1. Де я помилився у цитуванні?
2. В посиланні, що Ви дали, є декілька концептів ідеології, в тому числі марксистські, які збігаються з тим, що Ви назвали "совєцьким епігонством".
3. Перше ж визначення , що надається в статті Вікі, є таким, що об'єднує в собі як ідеологію в марксистському розумінні, так і психологію. В такому разі це суперечка про терміни різних шкіл філософії, і Ваші претензії до мене як мінімум безґрунтовні
1 подивіться уважніше
2 хороша стаття
3 звісно про терміни. Ідеологія це термін))

будете наполягати на марксистському розумінні?
   
Загалом занадто широке трактування терміну "ідеологія" позбавляє його сенсу
Коли Геґель, а за ним і Маркс скрізь шукали єдність і боротьбу протилежностей, то вони мали рацію. Принаймні, опозиція ідеологія-психологія має сенс. А от надання синтезі ідеології та психології такого ж терміну- ідеологія,- сенсу не має
   
:gigi: шоб довго давала і швидше ламалась? Синку, так не буває, це фантастика.
це був жарт)) звісно, що вродливі жінки дають швидше. Але розум просто робить процес "давання" цікавішим
   
Загалом занадто широке трактування терміну "ідеологія" позбавляє його сенсу
Коли Геґель, а за ним і Маркс скрізь шукали єдність і боротьбу протилежностей, то вони мали рацію. Принаймні, опозиція ідеологія-психологія має сенс. А от надання синтезі ідеології та психології такого ж терміну- ідеологія,- сенсу не має
будете. Це суперечка дуже довга і вимагає підготовки. Ознайомтесь краще з новою для вас точкою зору, може і не доведеться вас переконувати
   
Загалом занадто широке трактування терміну "ідеологія" позбавляє його сенсу
Коли Геґель, а за ним і Маркс скрізь шукали єдність і боротьбу протилежностей, то вони мали рацію. Принаймні, опозиція ідеологія-психологія має сенс. А от надання синтезі ідеології та психології такого ж терміну- ідеологія,- сенсу не має
ці ідеології важливі в історичному контексті, але з розвитком технологій - вже ні. Одне можу сказати : земля і природні ресурси досі включені в вартість відновлення робочої сили. тому чим більші ці величини, тим більша зарплата. Але у нас земля і газ пропонується  за собівартістю. Тому і зарплати не очікуйте великі
   
будете. Це суперечка дуже довга і вимагає підготовки. Ознайомтесь краще з новою для вас точкою зору, може і не доведеться вас переконувати

буду, не буду- яка різниця? Так сталося, що нас вчили філософії як діалектиці. Потім я цікавився іншими підходами- крім Геґеля, звісно- той само собою. Наприклад, Вітгенштайна читав, Нітцше.

Давайте все ж таки ближче до тіла. Навіть якщо значні групи людей, що поділяють певну ідеологію, не усвідомлюють її як теорію,- це не означає, що в цій великій групі людей немає маленької групи, що все усвідомлює... І виражає це. Власне, вона й є суб'єктом цієї групи, особливо коли вона має доступ до виконавчої влади
   
буду, не буду- яка різниця? Так сталося, що нас вчили філософії як діалектиці. Потім я цікавився іншими підходами- крім Геґеля, звісно- той само собою. Наприклад, Вітгенштайна читав, Нітцше.

Давайте все ж таки ближче до тіла. Навіть якщо значні групи людей, що поділяють певну ідеологію, не усвідомлюють її як теорію,- це не означає, що в цій великій групі людей немає маленької групи, що все усвідомлює... І виражає це. Власне, вона й є суб'єктом цієї групи, особливо коли вона має доступ до виконавчої влади
чудові приклади. Як і те, що за моїм посиланням ви одразу вірно виділили суть розходження. Ви праві, не означає. З цієї точки зору можна казати що наші партії недостатньо... свідомі))
   
будете. Це суперечка дуже довга і вимагає підготовки. Ознайомтесь краще з новою для вас точкою зору, може і не доведеться вас переконувати

Як я зрозумів, Ви себе марксистом чи гегельянцем не вважаєте. То де Ви навчались, коли й чому? І до якої філософської школи себе відносите?
   
чудові приклади. Як і те, що за моїм посиланням ви одразу вірно виділили суть розходження. Ви праві, не означає. З цієї точки зору можна казати що наші партії недостатньо... свідомі))

Давайте все ж таки про Вас. Ви мене зацікавили. Я думав, Ви тупий. А Ви виявились не тупим, а так- непомірно заангажованим
То хто Ви за освітою, де її одержали?
   
Давайте все ж таки про Вас. Ви мене зацікавили. Я думав, Ви тупий. А Ви виявились не тупим, а так- непомірно заангажованим
То хто Ви за освітою, де її одержали?
я не пишу про особисте в інеті
   
Як я зрозумів, Ви себе марксистом чи гегельянцем не вважаєте. То де Ви навчались, коли й чому? І до якої філософської школи себе відносите?
та, школи. Школи лише уявні стовпи, між якими купа простору
   
справа не в прізвищі
а в ідеології
як би кому це не було смішно
рівного Тимошенко в її ідеологічній ніші немає й близько
і не видно на обрії ((
ідеологією там і не пахло.Це у тебе хворі юльківські фантазії.У мамки одна ідеологія-лапша на вуха зубожілим про НЕЗКОШТОВНЕ для них лафе у всіх їх площинах життя.тільки голосніть і я вам дам.От ти і отримуєш-багато дістав? B-) що змушений тепер і за клоуна топити тут,бо на мамку надія стала примарна.десь там по звичці на самому дні ще жевріє,але навіть куций мозок говорить-не з її щастям,тому клоун більш перспективний.Хоч як наєбе то з гумором. :D
   
я прогнозую, що це станеться , коли зморшки вже неможливо буде замарафетити


Кнурофермі нові методички підвезли?

Вас це не спасе. Готуйся собі нову роботу шукати!  :punish:
   
ідеологією там і не пахло.Це у тебе хворі юльківські фантазії.У мамки одна ідеологія-лапша на вуха зубожілим про НЕЗКОШТОВНЕ для них лафе у всіх їх площинах життя.тільки голосніть і я вам дам.От ти і отримуєш-багато дістав? B-) що змушений тепер і за клоуна топити тут,бо на мамку надія стала примарна.десь там по звичці на самому дні ще жевріє,але навіть куций мозок говорить-не з її щастям,тому клоун більш перспективний.Хоч як наєбе то з гумором. :D
дивись футбол, довгомозкий :lol:
   
Бесплатно та лахудра даже сцать юлькам в лицо не будет :D

Спалився, гіпа.  :laugh:
Це ти під другим ніком постійно про золотий дощ пишеш?  B-)
   
Не тупи. Вона хоче, щоб газ власного видобутку продавався своєму населенню за собівартістю+ мінімальні накрутки на рентабельність.
А закордон або юрособам можна продавати і за біржовими цінами.

Ну, ти ж наче грамотний чоловік - повинен розуміти, що і звідки береться. Не тупи. Думай головою, а не головкою, шо ти при*бався до тьотки, наче вона тобі не дала свого часу. Вона ж застара для тебе, щоб на неї задрачувацця.
нє, ну це десь так і виглядає. бо є люди, які газом взагалі не користуються. частина тільки готує їжу на газі, чи використовує дуже мало.
мені наприклад, тільки на мій будинок йде десь 5000 кубів на рік. і ще 4 квартири. я звичайно за дешевий газ :D , але це буде несправедливо щодо тих, хто газом не опалює.
   
от я завтра перегорожу Дніпро сітками і скажу : а хулє - я ж власне населення, це моя країна, це моя земля, Кароффкі, ідіть нах.  То Кароффкі мене з лайном змішають за бракон'єрство. Так ви ж, юлькі, такі самі бракон'єри!

Те, що ти описав - якраз пряма аналогія того, що є зараз з газом, бурштином та іншими ресурсами.
Я тільки не зрозумів  чи вважаєш ти нормальною оту твою  ситуацію з Дніпром?
   
...А коли ж, нарешті, кнуроферму попустить і коли вони зрозуміють, що не Юля "вже всьо", а держава Україна вже майже "всьо" ?

 Через ідіотську поведінку таких як ви, до влади прийшов спочатку єнакіївський Хам, потім був блискавично анексований Крим, а потім почалась війна на Донбасі і закінчиться ця війна тоді, коли Україна дійсно стане "вже всьо" ?

Ви про це не думали, кнуренята дрищаві ? Ви не думали, чому це Клоун набрав аж 73% ? Як же так?

Ви не думаєте, що зараз ми знаходимось напередодні втрати держави?
Хоча, вам це все глибоко пох, ваша держава - це Канада, чи Польща чи ще якась жидівська радість.

Ваша держава це там, де вам "толерантно" полірують анус.
Тому що анус - то ваш єдиний розумовий орган в вашому організмі.
.........
Настане осінь і швидше за все, ви свої ануси перенесете в ті країни, де стійко домінують "європейські цінності".


   
...А коли ж, нарешті, кнуроферму попустить і коли вони зрозуміють, що не Юля "вже всьо", а держава Україна вже майже "всьо" ?

 Через ідіотську поведінку таких як ви, до влади прийшов спочатку єнакіївський Хам, потім був блискавично анексований Крим, а потім почалась війна на Донбасі і закінчиться ця війна тоді, коли Україна дійсно стане "вже всьо" ?

Ви про це не думали, кнуренята дрищаві ? Ви не думали, чому це Клоун набрав аж 73% ? Як же так?

Ви не думаєте, що зараз ми знаходимось напередодні втрати держави?
Хоча, вам це все глибоко пох, ваша держава - це Канада, чи Польща чи ще якась жидівська радість.

Ваша держава це там, де вам "толерантно" полірують анус.
Тому що анус - то ваш єдиний розумовий орган в вашому організмі.
.........
Настане осінь і швидше за все, ви свої ануси перенесете в ті країни, де стійко домінують "європейські цінності".

+100000000000000  (tu)
   
я не пишу про особисте в інеті

Тому що тобі є що приховувати. Ти не українець, ти продажне перо Коломойського. Або із західної країни, або з РФ. Але не звідси.

Суджу це як по твоїм коментам щодо Пороха та моїх коментів щодо нього- абсолютно не володієш інформацією про життя в Україні, бо ти тут ніколи не був за минулі 5 років

Ну й освіта нетипова для наших місць- вибач, але в Україні практично всі є епігонами марксизму, явними чи , що частіше, латентними. І тільки ти один такий красава. З яких це херів ?
   
...А коли ж, нарешті, кнуроферму попустить і коли вони зрозуміють, що не Юля "вже всьо", а держава Україна вже майже "всьо" ?

 Через ідіотську поведінку таких як ви, до влади прийшов спочатку єнакіївський Хам, потім був блискавично анексований Крим, а потім почалась війна на Донбасі і закінчиться ця війна тоді, коли Україна дійсно стане "вже всьо" ?

Ви про це не думали, кнуренята дрищаві ? Ви не думали, чому це Клоун набрав аж 73% ? Як же так?

Ви не думаєте, що зараз ми знаходимось напередодні втрати держави?
Хоча, вам це все глибоко пох, ваша держава - це Канада, чи Польща чи ще якась жидівська радість.

Ваша держава це там, де вам "толерантно" полірують анус.
Тому що анус - то ваш єдиний розумовий орган в вашому організмі.
.........
Настане осінь і швидше за все, ви свої ануси перенесете в ті країни, де стійко домінують "європейські цінності".

Гарна промова. Варта того, щоб її повторити ще як мінімум один раз- перед дзеркалом, звертаючись до себе по імені... А краще вже багато разів. Можна узагальнити- не по імені, а о так "ви, тварюки юльківські..."
   
ідеологією там і не пахло.Це у тебе хворі юльківські фантазії.У мамки одна ідеологія-лапша на вуха зубожілим про НЕЗКОШТОВНЕ для них лафе у всіх їх площинах життя.тільки голосніть і я вам дам.От ти і отримуєш-багато дістав? B-) що змушений тепер і за клоуна топити тут,бо на мамку надія стала примарна.десь там по звичці на самому дні ще жевріє,але навіть куций мозок говорить-не з її щастям,тому клоун більш перспективний.Хоч як наєбе то з гумором. :D
Він не юльок. Він іноземець
   
Гарна промова. Варта того, щоб її повторити ще як мінімум один раз- перед дзеркалом, звертаючись до себе по імені... А краще вже багато разів. Можна узагальнити- не по імені, а о так "ви, тварюки юльківські..."

Скоро ти подібну промову повторюватимеш не перед дзеркалом, а перед "зеленими чоловічками", які приїдуть в твою хату за наказом Х@йла, наче колись в Крим, навесні 2014-го. (звісно, якщо не втечеш).

Один з тих "зелених чоловічків" вже оселився прямо на Банковій. І вже навіть укази "малює".

Але щоб ти не забував, що довели країну до того стану, що країна віддала 73% голосів за Зелень,- від відчаю й від безвиході такі як ти, такі хто "по-жизні" на всіх виборах голосували за політичне лайно, таке як Ющенко й Порошенко і "противсіхствували" в 2-му турі в 2010-му році, коли Хама обирали.

Про палкі промови перед лзеркалом - взагалі забудь.
Подивись краще на Крим і на Східний Донбас, там давно вже немає ніяких промов.
Але й України там вже теж нема.
   
я прогнозую, що це станеться , коли зморшки вже неможливо буде замарафетити
+=======================================================================+
Альтернативи Тимошенко нема. Попустіться вже ви синячі порохоботи та інші придурки.
   
фізики зараз пішли в експерти з ідеології? :lol:
+======================================+
А що їм робити, якщо в фізиці не петрають???
   
Скоро ти подібну промову повторюватимеш не перед дзеркалом, а перед "зеленими чоловічками", які приїдуть в твою хату за наказом Х@йла, наче колись в Крим, навесні 2014-го. (звісно, якщо не втечеш).

Один з тих "зелених чоловічків" вже оселився прямо на Банковій. І вже навіть укази "малює".

Але щоб ти не забував, що довели країну до того стану, що країна віддала 73% голосів за Зелень,- від відчаю й від безвиході такі як ти, такі хто "по-жизні" на всіх виборах голосували за політичне лайно, таке як Ющенко й Порошенко і "противсіхствували" в 2-му турі в 2010-му році, коли Хама обирали.

Про палкі промови перед лзеркалом - взагалі забудь.
Подивись краще на Крим і на Східний Донбас, там давно вже немає ніяких промов.
Але й України там вже теж нема.
Гм, тобто порохоботи винні, що країна віддала 73% голосів за Зелень? Во закрутив...
   
Гм, тобто порохоботи винні, що країна віддала 73% голосів за Зелень? Во закрутив...

Не тільки.
А також Сєня "куля в лоб", який напочатку проводив "рехворми", які призвели до зубожіння людей, до зменшення робочих місць, до відтоку молоді за кордон. 2016 рік - витягування грошей українців з банківської системи
Тобто всі ті, хто проводили "рахворми " за вказівками МВФ.
І крім цього, " всю дорогу" - 5 років, їхня кнуряча шерсть ще й обростала свинарчуками і кононенками.
...................
Де Яресько ? Де Гонтарєва ?
І ще й сьогодні псує українське повітря чікагська мавпа-Супрун, теж за рецептами МВФ.
Я ніколи не був і не буду прихильником Зелені.
Але якщо він зуміє очистити Україну від Абрамавічусів і Супрунів, то йому буде великий плюс.
   
Тому що тобі є що приховувати. Ти не українець, ти продажне перо Коломойського. Або із західної країни, або з РФ. Але не звідси.

Суджу це як по твоїм коментам щодо Пороха та моїх коментів щодо нього- абсолютно не володієш інформацією про життя в Україні, бо ти тут ніколи не був за минулі 5 років

Ну й освіта нетипова для наших місць- вибач, але в Україні практично всі є епігонами марксизму, явними чи , що частіше, латентними. І тільки ти один такий красава. З яких це херів ?
я звідси і все життя тут, ще з совка. А освіта в мене в основному самостійна, бо з дитинства ненавиджу совок і комуняк окремо
))

і цей, я незалежний, а для цього доводиться йти на жертви

Останнє редагування: 1 липня 2019 23:41:26 від costashu
   
Він не юльок. Він іноземець
як у Стругацьких:

- Вы иностранец?
- Очень...
 :lol:
   
+=======================================================================+
Альтернативи Тимошенко нема. Попустіться вже ви синячі порохоботи та інші придурки.
:-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія