Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ненавидим вас, х*хлов: украинских детей выгнали из отеля в Греции из-за флага

Дореч, майж всі ті, хто любить комуняків - любить і кацапів

У меня к русским претензий нет. Есть пара претензий к России и хуйло, есть претензия к великорусским шовинистам, но к русским как к народу и этносу претензий нет.
Люди как люди. Одной со мной языка, культуры и истории.
И к коммунистам претензий нет. СССР дал мне образование и жилье, Украина пока что не дала ничего, кроме дурацких законов.
Так затем мне быть против русских и коммунистов?
Вот и я не знаю.
 :rotate:


Вчителів тобі чомусь жалко - а українців: чоловіків, жінок, дітей, яких ці вчителі посилали на жахливі тортури і смерть - ні.

Не слыхал об этом ничего.
Наверное это были какие-то особые школы-концлагеря, куда школьников сажали вместе с родителями?

   

Дело было не только во флагах, но и в агрессивном поведении украинской группы в отношении других постояльцев.


Не тринди, скандал виник коли через тиждень відпочинку, кацапва нажалілася на прапори, і адміністрація у відсутність групи , самовільно, зайшли в номера і познімали їх
   
У меня к русским претензий нет. Есть пара претензий к России и хуйло, есть претензия к великорусским шовинистам, но к русским как к народу и этносу претензий нет.
Люди как люди. Одной со мной языка, культуры и истории.
И к коммунистам претензий нет. СССР дал мне образование и жилье, Украина пока что не дала ничего, кроме дурацких законов.
Так затем мне быть против русских и коммунистов?
Вот и я не знаю.
 :rotate:


Не слыхал об этом ничего.
Наверное это были какие-то особые школы-концлагеря, куда школьников сажали вместе с родителями?

А к немцам из третьего рейха у тебя тоже претензий нет ? все ОК ?
   
ніхто нікого не вбивав
совєтські казочки для легковірних

вбивали (за дєло), спершу надсилаючи попередження. Частина після цих попереджень, опинившись мєжду молотом і наковальнєй(с) - просто тікали; частина - переставала актівнічать, саботувала агенську роботу - такі, в більшості, виживали (багатьох НКВСники навіть не садили а просто заміняли).

Дореч, частина вбитих "актівістов" НКВСнікамі + якимись зайдамі - всі були приплюсовані "бендеровцам".
   
+1
Сейчас в Турции - все тише воды ниже травы: никаких тебе хуйлов на футболках, никаких тебе аквафрешей с курицами.
У меня, правда, сережки-гвоздики в ушах тризубы и футболка с тризубом  8-) 
Пока тихо :)
Зато удобно:  украинцы сразу тебя идентифицируют по ушам  :laugh:

 :lol:

Де це тіхо ? ))) Парадами по Кемеру на дів'яте мая вже ходять  [KA]  я тут і гілку заводила якось про це.
Ти не лише дома, і за кордоном в паралельному світі існуєш )
   
тобто прапор Бандери наскільки відомий шо навіть в грецьких єбінях знають кольори?  (tu)
та кацапи поскаржилися, а керуючий готелем, грузин до речі, радий був кацапам догодити.
   
та кацапи поскаржилися, а керуючий готелем, грузин до речі, радий був кацапам догодити.
Деньги не пахнут ((((.
   
:lol:

Де це тіхо ? ))) Парадами по Кемеру на дів'яте мая вже ходять  [KA]  я тут і гілку заводила якось про це.
Ти не лише дома, і за кордоном в паралельному світі існуєш )

Ну я не живу в курниках з тагілом як ти. Розуміш, післи певної цінової категорії навіть кацапи стають якіснішими. Принаймні вони мовчать.
Так що в який ти вигрібній ямі існуєш - я хз.
   
Не слыхал об этом ничего.
Наверное это были какие-то особые школы-концлагеря, куда школьников сажали вместе с родителями?

 :facepalm:  :facepalm:

ну от бач, яке в тебе вибіркове бачення. Одне слово - донбасюрня. Це - діагноз (td)

Звичайно, маленьких дітей не вбивали, тіки кидали в спецбудинки на перевиховання. На курорт. Катували та вбивали лише дорослих жінок та чоловіків. Но це, пойнятно, мєлочі .

Останнє редагування: 30 червня 2019 13:11:12 від Зєльоний крокоділ
   
к русским как к народу и этносу претензий нет.
Люди как люди. Одной со мной языка, культуры и истории.
Ну а для мене ті хто сьогодні називає себе русскімі - це зовсім інший народ, не споріднений з моїм ні етнічно, ні культурно, ні ментально.
Що з цим робити?
   
Ну я не живу в курниках з тагілом як ти. Розуміш, післи певної цінової категорії навіть кацапи стають якіснішими. Принаймні вони мовчать.
Так що в який ти вигрібній ямі існуєш - я хз.

Довбо, Кемер, це місто таке )) а туркам я свої гроші вже давно не вожу , на відміну від  ;)
Хіба що транзитом буваю, через Стамбул коли лечу

Иліта сука , вона така Иліта  :laugh:
   
А к немцам из третьего рейха у тебя тоже претензий нет ? все ОК ?

Немцы напали на мою страну, это как бы повод для очень большой претензии.
Относительно того, что там немцы делали в Европе - претензий нет, как-то пофигу их разборки.
   
А хто такий Бендера..?

Та то у рашистських смердючих пропагандонів така міфічна істота, на кшталт бабая.
Може якісь послідовники Остапа Бендера, хто зна
   
:lol:

Де це тіхо ? ))) Парадами по Кемеру на дів'яте мая вже ходять  [KA]  я тут і гілку заводила якось про це.
Ти не лише дома, і за кордоном в паралельному світі існуєш )
Выбирай страну и отдых шоб все было цивилизовано )))). Если тусить по отелям за три копейки с местными горячительными напитками то там долпоебов как у дурака фантиков.
   
Довбо, Кемер, це місто таке )) а туркам я свої гроші вже давно не вожу , на відміну від  ;)
Хіба що транзитом буваю, через Стамбул коли лечу

Малохольна, Турція - це не тільки Кемер :))
А тепер - пнх і не звертайся більше до мене, мені огидно .
   
+1
Сейчас в Турции - все тише воды ниже травы: никаких тебе хуйлов на футболках, никаких тебе аквафрешей с курицами.
У меня, правда, сережки-гвоздики в ушах тризубы и футболка с тризубом  8-) 
Пока тихо :)
Зато удобно:  украинцы сразу тебя идентифицируют по ушам  :laugh:
Подтверждаю ,кацапы сейчас не те что еще три года назад были-просто не узнать.Свою символику стараются не выпячивать.Мы же как тогда  ходили так и сейчас ходим:у меня кепка и три футболки с украинской символикой.
   
У меня к русским претензий нет. Есть пара претензий к России и хуйло, есть претензия к великорусским шовинистам, но к русским как к народу и этносу претензий нет.
ТА в тебе у до хуйло мабуть насправді нема претензій, просто зізнаватися у великій любові до хуйло на фупі якось некомільфо.
   
Выбирай страну и отдых шоб все было цивилизовано )))). Если тусить по отелям за три копейки с местными горячительными напитками то там долпоебов как у дурака фантиков.

Ну так ясно: кисне в калюжі блювотиння разом з тагілом - і жаліється :-))
В Ріксосах ніяких аквафрешей.
   
Немцы напали на мою страну, это как бы повод для очень большой претензии.

Ага, напали на своїх союзників, з якими розпочали другу світову війну.
Ти бач які гади.
   
Малохольна, Турція - це не тільки Кемер :))
А тепер - пнх і не звертайся більше до мене, мені огидно .

Малахольна, я писала про парад в самому  місті, Кемер називається, це ти припхало туди свої Илітні курники з вухами ))
   
Ну а для мене ті хто сьогодні називає себе русскімі - це зовсім інший народ, не споріднений з моїм ні етнічно, ні культурно, ні ментально.
Що з цим робити?

Что хотите.  (P)
Вы с русскими - совершенно разные народы во всем. Это сухой факт. И у вас таких фактов еще штук пятьсот наберется - по числу народов на планете.
Что же с этим делать? Сами решайте. У вас какие-то свои причины наверняка есть.


   
Немцы напали на мою страну, это как бы повод для очень большой претензии.

питання до комуняки: ЯКА твоя страна? Твоя страна - РАСІЯ. Інакшеб ти побачив, шо саме Расія напала на Україну
та знищила з жахливою жестокостю стіки громадян, як ніхто в історіі. Але для тебе цей окупант - рідний. І ти лижеш сапог тим, хто вбивав і катував твою родину
або, можливо, ти саме один з кацапні, шо сюди завезли :bueee:
   
Ага, напали на своїх союзників, з якими розпочали другу світову війну.
Ти бач які гади.

Европа - она такая!
Сегодня союзники,  а завтра топор в спину.
 :laugh:
   
Выбирай страну и отдых шоб все было цивилизовано )))). Если тусить по отелям за три копейки с местными горячительными напитками то там долпоебов как у дурака фантиков.

Ще один пейсатєль  :lol:
От тому що вибираю, з кацапами не тусуюсь, навіть з тими що тіше вади  :)
   
Подтверждаю ,кацапы сейчас не те что еще три года назад были-просто не узнать.Свою символику стараются не выпячивать.Мы же как тогда  ходили так и сейчас ходим:у меня кепка и три футболки с украинской символикой.

И, что приятно, никто не заставляет снять  [ua]
Зато турки уже выучили "добрий день" та Слава Україні :)
   
:lol:

Де це тіхо ? ))) Парадами по Кемеру на дів'яте мая вже ходять  [KA]  я тут і гілку заводила якось про це.
Ти не лише дома, і за кордоном в паралельному світі існуєш )
В Туреччині я була лише у Стамбулі, то там коцапів - нємєряно! На кожному кроці чуєш масковську мову, причому не таку, яка вона у виконанні російськомовних українців, а саме яскраво виражену коцапську.
нас теж постійно приймали за коцапів (здебільшого продавці та зазивали біля ресторанчиків) з однієї єдиної причини - по вигляду ми очевидно не турки, а іноземців там 90% саме коцапи
   
Немцы напали на мою страну, это как бы повод для очень большой претензии.
А кацапи не нападали на твою країну? Чи ти не вважаєш Україну своєю країною?
   
Ну так ясно: кисне в калюжі блювотиння разом з тагілом - і жаліється :-))
В Ріксосах ніяких аквафрешей.

То ти з ними киснеш ) кацапи і без аквафрешей блювати вміють в басейни )))
Ріксос  :lol:  чом і не круть )) Бяка, мовчи краще  :laugh:
   
И, что приятно, никто не заставляет снять  [ua]
Зато турки уже выучили "добрий день" та Слава Україні :)
И не только турки  [ua]
   
Европа - она такая!
Сегодня союзники,  а завтра топор в спину.
 :laugh:

Добре з Росією все простіше - вони завжди лайно і сподіватись на щось хороше не треба.
Постійність в даному випадку важлива
   
хм...

греки шипели ? которые и слов таких вряд ли знают ?  :S
то кацапотурысты наверно коих там немеряно
   
В Туреччині я була лише у Стамбулі, то там коцапів - нємєряно! На кожному кроці чуєш масковську мову, причому не таку, яка вона у виконанні російськомовних українців, а саме яскраво виражену коцапську.
нас теж постійно приймали за коцапів (здебільшого продавці та зазивали біля ресторанчиків) з однієї єдиної причини - по вигляду ми очевидно не турки, а іноземців там 90% саме коцапи

Туреччина ними кишить, як бродячі собаки блохами
   
И не только турки  [ua]

Ну в Европе с єтим не очень....:)
В Еги не езжу.
   
Ага, напали на своїх союзників, з якими розпочали другу світову війну.
Ти бач які гади.
А як самі нападали, окупували. убивали, грабували. гвалтували, то так і треба.
Своє лайно не смердить і які можуть бути до кацапів претензії.
   
Новенькие,будете регистрироваться, возьмите кто-нибудь ник:Велесов мёртв.
   
То ти з ними киснеш ) кацапи і без аквафрешей блювати вміють в басейни )))
Ріксос  :lol:  чом і не круть )) Бяка, мовчи краще  :laugh:

Ти  з окопа  з Макса Рояля пишеш, чудо задріпаное ? А, нє, за Кемпінскі   :lol:    :facepalm1:
Отвянь уже...набридла.
   
+1
Сейчас в Турции - все тише воды ниже травы: никаких тебе хуйлов на футболках, никаких тебе аквафрешей с курицами.
У меня, правда, сережки-гвоздики в ушах тризубы и футболка с тризубом  8-) 
Пока тихо :)
Зато удобно:  украинцы сразу тебя идентифицируют по ушам  :laugh:

все десять?
   
питання до комуняки: ЯКА твоя страна? Твоя страна - РАСІЯ. Інакшеб ти побачив, шо саме Расія напала на Україну
та знищила з жахливою жестокостю стіки громадян, як ніхто в історіі. Але для тебе цей окупант - рідний. І ти лижеш сапог тим, хто вбивав і катував твою родину
або, можливо, ти саме один з кацапні, шо сюди завезли :bueee:

 :facepalm1:
Вы хотите захлестнуть меня потоком националистической пропаганды?  :laugh:  Не стоит.

Россия напала в Украину всего один раз в истории - в 2014 году. Захватила Крым. Поэтому хуйло - хуйло, поссорившее наши страны.
Ранее никаких нападений не было.
СССР - страна, которой я был доволен. Не без серьезных недостатков, но с кучей позитива.
Коммунизм, точнее социализм, мне нравится. Это моё, потому что я - пролетарий клавиатуры. Был бы буржуем - был бы за либерализм и свободный рынок. Но я не буржуй. Так зачем мне быть против левых?


   
все десять?

Вуха - два, сережки - дві.
Заведи собі жінку - дізнаєшся  :laugh:
   
Про эти флаги уже было пару дней назад. Я не думаю, что администрации отеля имеет какое-то значение цвет флага на балконе. Скорее всего дела в количестве: 30 детей в отеле могли что-то разбить, спереть, просто проявлять излишнюю активность и шуметь. Администрация решила пожертвовать заработкам и культурно попросила освободить номер по первой попавшейся аргументации.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія