Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

О, ти диви!

А ти вважаєш себе стервою, коли принижуєш та кепкуеш з дружин  фупчеків?

Чи це - другоє?

Якщо про Фому, то він перший обзивав мене товстою. А на його дружину ніхто не переходив. Я просто вказувала, що нелогічно і морально неадекватно, коли - повторюсь - Квазімодо називає Есмеральду уродіною.

Хоча Фома і не квазімодо, і якби він не почав до мене доколупуватися, я б ніколи не коментувала його зовнішність, як і у випадку з 99 відсотками форумчан.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

История с Сюр с канадару.

А що там було? хіба Сюр не була в моєму таборі? я вже не пам"ятаю тих осіб, крім уродця, який обіцяв мене згвалтувати, якщо я не заткнусь.

Може, це був ти?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Эмма не любит гавкучих баб вроде тебя. :)

Якщо вона співжиє із такою гавкучою бабою, як ти, то she will find me delightful in comparison.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

О, ти диви!

А ти вважаєш себе стервою, коли принижуєш людей та кепкуеш з дружин  фупчеків?

Чи це - другоє?
треба розрізняти - стерва нападає а Інанна захищається, як вважає за потрібне.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У всех нормальных машинок есть разные режимы. Машинки, требующие дополнительной мойки - это старьё из 90-х. :)

Дядя, нас 3 тарілки. Щоб заповнити машинку на повну потужність, треба скільки тижнів для цього?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

то не бойфренд бо Асті писала що вони живуть разом,
тобто він співмешканець, але я буду рада за неї якщо він візьме її за дружину,
бо жінці в такому принизливому статусі некомфортно психологічно,
і вона починає ненавидіти всіх жінок як потенційних суперниць,
та намагається цю свою проблему вирішити по-дитячому безтолково -
видумує і озвучує гадосці про їх зовнішність та минуле, замість того
аби відмовитися від стервозності і почати дарувати тепло коханому.

Я називаю постійного партнера бойфрендом, а співжиття чи ні - то імплементація. Ну принаймі у нас тут так.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вам це кому - канадійцям? :gigi:

Пішов спати.... 

І американцям.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я вже розведений.  Й мені аліменти не світять, бо дитині  за 18.
В принципі доволі ніфуйово їпати дівчат віком до 30-ти років.
Нову "жону" якось не маю бажання заводити. :gigi:
В принципі вистачає бабів, які хочуть у "жони", але мені воно нафуй не цікаво.

Так, цілком впевнена, що є багато ротків на твій пиріжок. Не змучений нарзаном, успішний і саме в соку (суто з твоїх коментарів  :rotate: ).

Може, рано чи пізно зустрінеш жінку, з якою захочеш бути постійно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дядя, нас 3 тарілки. Щоб заповнити машинку на повну потужність, треба скільки тижнів для цього?
ми взяли меншу, 50 см шириною, велика не вміщалася та і ми живемо удвох то посуду теж небагато,
але буває як готую декілька страв то завантажую її повністю, особливо класно коли діти злітаються у гості.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я називаю постійного партнера бойфрендом, а співжиття чи ні - то імплементація. Ну принаймі у нас тут так.
бойфренд це коли зустрічаються, а якщо вже разом живуть але неодружені то співмешканець.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

в депресії графін :sad: це помітно  :kez_04:
нема креативу  :nea:  Сергій підрізав крила троля Турча.. :cray:

Якщо чесно, то я не пригадую, щоб хтось тут з чоловіків відверто скочувався до образ зовнішності жінок, крім мєдвєдки, бульки і фіми. Тепер турч приєднався до цієї четвірки неадекватів.

Що в принципі говорить, що вони нездатні тролити креативно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

бойфренд це коли зустрічаються, а якщо вже разом живуть але неодружені то співмешканець.

В нас це кагбе одне і те ж. Тут люди не соромляться казати - бф чи партнер. Чоловіками називають лише коли у формальному шлюбі.

Тому що тут ця різниця нікого не колише.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Это ты в очередной раз спи3дела. Больше если б я клюнул, то ты б орала, что я вру. :)

А так врала здесь ты и сейчас врешь…:)

Ну жди ... під час вікенду пройдусь по твоїй історії.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Очередная сказка бабушки Викуси. :) Жэсть…

Не жесть, а правда. Сказочки у тебе про розлучення і далі за скриптом.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Оно тебе надо? :)

А ти не можеш просто відповісти? Може, ще комусь "надо".

Цікаво просто. Не може бути, щоб вас комарі не заїдали.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ну щоб причепитися.

 Якщо багато комарів - це буде фу-фу-фу.

У нас теж є комарі. Але тут комарів знищують в залежності від статусу землі, бо вони розносять вірусні захворювання.

То я і спитала бульку.

Чому ви у всьому бачите якийсь підтекст?  ;o
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бгг, злив защитаний. Інанна почала викручуватися.  :beach:

Одна моя репліка щодо сумнівності рожевого кольору стін для дорослих людей у спальні  проти твоїх ТРИДЦЯТИ  сторінок смердючого  лайна, де ти сміялася з зовнішністі людей, з насолодою кепкувала з того, як вони живуть, натомість вихваляючись своїм житлом,  і навіть не постидалася чипляти їх дружин, щоб дошкульніше образити людину.

Тож всю брехню Інанни, якою вона щедро годувала тут фупчеків,  можна ділити на чотири, а то й на десять. А краще взагалі забути всю цю брехню та не вірити жодному її слову. :gigi:

Цитати, де я вихвалялася своїм житлом? просто обговорювали у певних темах, а з Фімою і деякими іншими просто тролили один одного.

Ви у своєму віці сприймаєте буквально все, що тут  написано??

Насправді у більшості випадків я нормально відношусь до тих, кого я тролю.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Якщо про Фому, то він перший обзивав мене товстою. А на його дружину ніхто не переходив. Я просто вказувала, що нелогічно і морально неадекватно, коли - повторюсь - Квазімодо називає Есмеральду уродіною.

Хоча Фома і не квазімодо, і якби він не почав до мене доколупуватися, я б ніколи не коментувала його зовнішність, як і у випадку з 99 відсотками форумчан.

Ти прекрасно знаєш правила форуму - не можна переходити на образи рідних фупчеків.

Натомість між собою можете скубтися скільки завгодно.

Але ти легко переходиш цю межу, кепкуєш над чужими рідними,  а потім робиш здивовані очі: а шо такое? Він перший почав!

І після того ще й когось записуєш в стерви?  :facepalm:

Останнє редагування: 19 червня 2021 02:49:12 від шуша
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ти прекрасно знаєш правила форуму - не можна переходити на образи рідних фупчеків.
Натомість між собою можете скубтися скільки завгодно.

Але ти легко переходиш цю межу, а потім робиш здивовані очі: а шо такое? Він перший почав!

І після того ще й когось записуєш в стерви?  :facepalm:

А я і не переходила, а пояснювала з логічної точки зору, чому його позиція неправильна. Вам все ще не доходить логічний сіквенс, треба пояснювати вп"ятнадцяте?

Потім, він і Асті (і булька) писали огидні речі про мого чоловіка. То це, по Вашому, ок. Одні правила для своїх, а інші - для інших?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та ти шо? а за що ж ти жалівся тоді модераторам, що ми обговорювали твої деталі?

Ты как врала 4 года, так и сейчас. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А ти не можеш просто відповісти? Може, ще комусь "надо".

Цікаво просто. Не може бути, щоб вас комарі не заїдали.

Детский сад. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не жесть, а правда. Сказочки у тебе про розлучення і далі за скриптом.

Мы твою «правду» слушали 4 года. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А я і не переходила, а пояснювала з логічної точки зору, чому його позиція неправильна. Вам все ще не доходить логічний сіквенс, треба пояснювати вп"ятнадцяте?

Потім, він і Асті (і булька) писали огидні речі про мого чоловіка. То це, по Вашому, ок. Одні правила для своїх, а інші - для інших?

Ну, по твоїй же логікє ти отримала те, на що сама ж і напросилася. Але переходити на рідню ти почала перша.

То чого ж здивувалася, коли отвєтка прилетіла? 
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Треба в Canadian Rockies

Ведміді є, природа чудова. Знову ж таки є до кого зайти у гості.

Якщо з Фіми не вийшов математик, то може, хоч філолога з нього зроблю.

Фома, ведмідь - ведмЕді.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дядя, нас 3 тарілки. Щоб заповнити машинку на повну потужність, треба скільки тижнів для цього?

Ты с одной и той же тарелки ешь три раза в день? И сковородки-кастрюли-чашки-вилки-ложки тоже? :) Жэсть….:)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Щодо лоба не впевнений, але є товсті частини тіла.
Гарпун!


Щось фома нє в духє. П"ятниця пройшла важко?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну жди ... під час вікенду пройдусь по твоїй історії.

Читай, своих историй у тебя нет. Как и жизни. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Якщо вона співжиє із такою гавкучою бабою, як ти, то she will find me delightful in comparison.

Викуся привычно слилась в «Сам дурак». :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ты с одной и той же тарелки ешь три раза в день? И сковородки-кастрюли-чашки-вилки-ложки тоже? :) Жэсть….:)

Я зранку взагалі не їм. Ланч - що бог пошле, іноді тейкаут (наприклад, загорнутий фалафел чи в упаковці індійська їжа).

А чашкою користуюсь одною. Кави попила. Пішла ще налила. Кожного разу брати чисту з полиці?

3 тарілки не в буквальному сенсі, а що в цілому багато посуду на день не набирається.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ты как врала 4 года, так и сейчас. :)

Не ний. Я вам нічєго нє далжна (С).
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А що там було?

Ты ее довела до психиатрического отделения.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не ний. Я вам нічєго нє далжна (С).

Бреши дальше. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну, по твоїй же логікє ти отримала те, на що сама ж і напросилася. Але переходити на рідню ти почала перша.

То чого ж здивувалася, коли отвєтка прилетіла? 

Атвєтка прилетіла фомі. А все почалося того листопадового дня, коли воно вирішило докопатися до мене у темі Радника про село і потім відкрило іменну тему проти правил форуму.

Що Ви скажете про відкриття іменних тем з метою тролінгу, шуша? це ок? Ви підтримуєте порушення правил?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Детский сад. :)

Ну так є комарі чи ні? в річці травлять чи?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я зранку взагалі не їм. Ланч - що бог пошле, іноді тейкаут (наприклад, загорнутий фалафел чи в упаковці індійська їжа).

А чашкою користуюсь одною. Кави попила. Пішла ще налила. Кожного разу брати чисту з полиці?

3 тарілки не в буквальному сенсі, а що в цілому багато посуду на день не набирається.

Да понятно, что ты ешь с грязной посуды. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну так є комарі чи ні? в річці травлять чи?

Когда подрастешь, тогда скажу. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Атвєтка прилетіла фомі. А все почалося того листопадового дня, коли воно вирішило докопатися до мене у темі Радника про село і потім відкрило іменну тему проти правил форуму.

Що Ви скажете про відкриття іменних тем з метою тролінгу, шуша? це ок? Ви підтримуєте порушення правил?

І тут ти спільна з Кадрою!  :facepalm1:

Та пам'ятає якусь фігню десятирічної давни  і вже забембала весь ФУП своїми одноманітни розповідями-жалобами. І ти теж пам'ятаєш всі свої давні обідки, хто, коли і скільки раз тебе зобідив  і навіть місяць, коли це було.

Тепер мені зрозуміло, чому ви з Кадрою відчули спорідненість душ, адже ви обидві  роками з насолодою можете розчісувати всі свої вавки і хизуватися ними.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Да понятно, что ты ешь с грязной посуды. :)

Ще напиши, що у мене лексус немитий  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

І тут ти спільна з Кадрою!  :facepalm1:

Та пам'ятає якусь фігню десятирічної давни  і вже забембала весь ФУП своїми одноманітни розповідями-жалобами. І ти теж пам'ятаєш всі свої давні обідки, хто, коли і скільки раз тебе зобідив  і навіть місяць, коли це було.

Тепер мені зрозуміло, чому ви з Кадрою відчули спорідненість душ, адже ви обидві  роками з насолодою можете розчісувати всі свої вавки і хизуватися ними.

Шуша, в Україні 3 з чимось ночі. Але Вам тут як медом намазано погиркатися з поганими дівчатками Кадрою і Інанною і розказати нам, як ми щось розчісуємо.

Вас під дулом пістолета змушують це читати і відповідати?

Що керує Вами, якщо Ви самі цим займаєтесь?

Не подобається - не читайте. Занесіть нас у ігнор чи слабо? Ми не порушуємо ніяких правил.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У нас теж є комарі. Але тут комарів знищують в залежності від статусу землі, бо вони розносять вірусні захворювання.

То я і спитала бульку.

Чому ви у всьому бачите якийсь підтекст?  ;o
теж помітила таку особливість шуші, навіть тільки-що у гілці про модерацію
шуша мені повідомила що я мрію стати модером тут бо пишу про справедливість. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія