Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

а  з моєї точки зору  коцап це ти


Каждый испанец имеет право на свою точку зрения.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

так і ти старпер із сім'ї коцапошовіністів які в давні часи покинули Московію і приїхали окуповувати Україну.. чому ти себе ведеш так ніби ти чимось кращий від неї, вона хоч українка і має +100 бонусів автоматично
вона американка
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

вона американка

вона українка, де зараз живе то не важливо
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

вона українка, де зараз живе то не важливо

А параметры черепа?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

вона українка, де зараз живе то не важливо
вона англомовна американка, а ти кацапомовний москвич
тут ви тільки розважаєтесь
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

А параметры черепа?

мені пофіг череп  - людина україномовна, значить українка

а  ти коцап...ну може укрос, що практично одне і те саме

Останнє редагування: 9 липня 2019 23:16:36 від Гонсалес
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

вона англомовна американка, а ти кацапомовний москвич
тут ви тільки розважаєтесь

ми з нею україномовні українці...а ти укрос
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

ми з нею україномовні українці...а ти укрос
ви неукраїномовні іноземці з українською як іноземною. А я україномовний українець і в Україні живу))
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

мені пофіг череп  - людина україномовна, значить українка

а  ти коцап...ну може укрос, що практично одне і те саме

Тогда и ты кацап, кацап. Это надо же быть таким кацапом, чтобы собственную ветку превратить в кацапское кацапство (P). Между прочим, это говорит о том, что тебе украинский язык по барабану, главное - срач устроить, кацап.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

ви, гонсалес, навіть етнічно не українець, а словацький русин
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Тогда и ты кацап, кацап. Это надо же быть таким кацапом, чтобы собственную ветку превратить в кацапское кацапство (P). Между прочим, это говорит о том, что тебе украинский язык по барабану, главное - срач устроить, кацап.
йому треба розділення України, щоб русини відійшли до Словаччини разом із територією
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

 Чи стане новозеландець українцем?
 Якщо має менталітет маорі і розмовляє виключно англійською?
 
 А цап, з імперським менталітетом і єзиком - в льогку!
 Але тільки для таких самих цапів. ;)
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

ви, гонсалес, навіть етнічно не українець, а словацький русин

Русини - то найсправжніші українці. Слово "русин" - антислов'янські росіяни також не розуміють, зрештою - як і не розуміють слово "українець" ("странньіє страннїкі каснастран" - не мають навіть слова "країна" - яке і породило "У-країну" та українців)!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Русини - то найсправжніші українці.
ну нарешті знайшлись справжні українці! Зі своєю, неукраїнською мовою
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Отличные  русские  слова в список провокатора Гонсалеса и нациста Топа! Кейс,дискурс,парадигма и  адженда! Последнее слово мне напоминает недоделанное и искаженное слово манжента...Полиграф исты с последним правильным словом хорошо знакомы... :D
Маджента
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Гонсік упрт
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

альій...
особиво гидка комбінація - аленькій цвєточек
 :bueee:

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Маджента

 Угу :D  Даже оправдываться не буду.самому смешно...
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Угу :D  Даже оправдываться не буду.самому смешно...
Адженда-порядок денний, справу́нок
Значение
Агенда (адженда; англ. agenda — повестка дня; план решения) — перечень целей, используется в рамках правительственных обсуждений ; частое именование итоговых программных документов
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0
Этимология
Ок. 1650, от лат. agenda (букв. «вещи, которые надо сделать»), , ср. англ. act, нем. Akt, agieren, русск. акт, агитатор и т. п. Далее от протоиндоевр. корня *ag-, см. акт.
https://ru.wiktionary.org/wiki/agenda
Маджента (колір)
У кольоровій системі маджентою називається червоно-пурпурний колір. У системі CMYK це один з трьох головних кольорів при друці.
Досить часто як еталон мадженти розглядають фарбник фуксин. Це один з перших анілінових барвників; він був винайдений після битви під Маджентою (1859) у північній Італії, звідси і походить його назва.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0_(%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%80)
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

"Абажаю" незрозуміле каснаїзьічнїкам і каснанеслов'янятам слово недотёпа-нїдатьопа-(МФА:[nʲɪdɐˈtʲɵpə])! Вони також немічні зрозуміти українця Чехова - який їм і подарував оте слово для самоосмислення!

Найгрізнішим є те - що отепер каснанїдатьйопьі запанували над українською політикою: досить глянути на оцей форум, де українцям усе пояснюють недотепною та хаосоносною російською.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Скажем так
У гонщика позиция такая, что если кто общаецца на украинском языке то украинец, хоть и маори?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

українця Чехова
протестую. Чехов хохол, див. листи
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

протестую. Чехов хохол, див. листи
:gigi: ти ще й читаєш ту галіматню? Ну, у тебе й терпіння...
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

:gigi: ти ще й читаєш ту галіматню? Ну, у тебе й терпіння...
я ж ентомолог-аматор))
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

я ж ентомолог-аматор))
Небось накалываешь ни в чём перед тобой не виноватых насекомых на булавки живьём?  Ведь я намёк твой понял! А я оставил выжившую из ума и впавшую в старческий маразм старушку в покое в игноре...
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Небось накалываешь ни в чём перед тобой не виноватых насекомых на булавки живьём?  Ведь я намёк твой понял! А я оставил выжившую из ума и впавшую в старческий маразм старушку в покое в игноре...
не можу побороти цікавість, нікого в ігнорі ((
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Цитата: costashu link=topic=1045056.msg22934327#msg22934327 date=1563128478
[/quote
не можу побороти цікавість, нікого в ігнорі ((

Каснастрауса - нї аа-вава-абажайтє:
Іба ф кацапапїскє їво ґалава!
Їво масквамаразм вєрна панїмайтє -
Он прадукт каснаума і їзьіка русскава!


Якось москвомістично отой каснаїзьічнїк знає і мій вік - і про що я пишу мовою, яку він не розуміє! А Ви підтакуєте! Ось чому українці пропащі - вони стихійні імітатори кацапопотвор та їхнього слабоумного москвоума!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

А Ви підтакуєте!
я повинен його застрелити?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

я повинен його застрелити?

Інша москвоідеологема - в боротьбі з мовою: контамінація од нього ж! Ні - мати сорому й стиду + мововідповідальност и! Отаке в головоньку не забреде?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Інша москвоідеологема - в боротьбі з мовою: контамінація од нього ж! Ні - мати сорому й стиду + мововідповідальност и! Отаке в головоньку не забреде?
Вродо, я нагадую, що ви англомовна іноземка американка. Це так, якщо ви підзабулись
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Вродо, я нагадую, що ви англомовна іноземка американка. Це так, якщо ви підзабулись

Та ото - інша саботажна та україножерна комісароідеологема, а Ви її безпорадна жертва!

Я Вам нагадую, що вас спотворили та виродили та здегуманізували  маскалята та каснакацап'ята: отож - знеумили та знеглуздили та знемовили! Навіть в Америці легше бути українкою та українцем (пишатися ряснотою та красою української мови), аніж в россоїзьічній Україні. Ви отаке розумієте?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Та ото - інша саботажна та україножерна комісароідеологема, а Ви її безпорадна жертва!

Я Вам нагадую, що вас спотворили та виродили та здегуманізували  маскалята та каснакацап'ята: отож - знеумили та знеглуздили та знемовили! Навіть в Америці легше бути українкою та українцем (пишатися ряснотою та красою української мови), аніж в россоїзьічній Україні. Ви отаке розумієте?

Мадам, держите себя в руках.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Мадам, держите себя в руках.

Ось і підтверджувальний комісарський россоґлас з України: каснаїзьічієм - до мене! Аякже! Ніби я оте маю розуміти! Кацапохуцпа - безмежна!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Та ото - інша саботажна та україножерна комісароідеологема, а Ви її безпорадна жертва!

Я Вам нагадую, що вас спотворили та виродили та здегуманізували  маскалята та каснакацап'ята: отож - знеумили та знеглуздили та знемовили! Навіть в Америці легше бути українкою та українцем (пишатися ряснотою та красою української мови), аніж в россоїзьічній Україні. Ви отаке розумієте?
ні. Ви насрали на Україну, обравши сите життя на всьому готовому. А він не насрав, хоча й кацапомовний. І так, на фронті за Україну зараз воює, і вже загинули багато кацапомовних. Повторюю - вони воюють і гинуть за Україну, на яку ви насрали, англомовна американка

Останнє редагування: 15 липня 2019 00:38:20 від costashu
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

ви маєте повне право емігрувати куди завгодно з будь-якої причини, але після цього повинні заткнутись щодо патріотизму
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

ні. Ви насрали на Україну, обравши сите життя на всьому готовому. А він не насрав, хоча й кацапомовний. І так, на фронті за Україну зараз тепер воює, і вже загинули багато кацапомовних. Повторюю - вони воюють і загинули за Україну, на яку ви насрали, англомовна американка американко

Брехня - та ще й брудним каснасрачем: через отаких недорік як він - війна і була можлива та уможливлена. Російськомовні воюють на рівні захисних інстинктів (то самозахист - і різні істоти таке можуть), але збудувати українську Україну - не зможуть. Через російськомовну Україну - я не можу жити в україномовній Україні. Навіть україномовного форуму - дастьбі… ітд. Зрештою - знову потворна клішейна москвоідеологемніст ь у Вас! Мізерний москвомімезис!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

воюють на рівні захисних інстинктів (то самозахист - і різні істоти таке можуть)
ви не врода, а урод
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

ви не врода, а урод

Доказ - що думаєте кацапопотворно: російською! Реклама россо-України?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

потвора
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

оттормозился.
більшість навіть не знає, що це означає зняти з гальм
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія