Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

георгіу, цікаво - ви русский чи россиянин?
Я русский гражданин Украины,украинец по гражданству.И поэтому не  гражданин РФ-  не россиянин.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Я русский гражданин Украины,украинец по гражданству.И поэтому не  гражданин РФ-  не россиянин.
дякую
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Ты нормально себя ведёшь на ФУПе??? :D Ну,ну! Ты же беспрерывно хамишь,нарушая правила форума!

  "З редиска..ми не ручкатись" - це норма порядної людини.
  Той, ХТО ВЕДЕ ПРОКАЦАПСЬКУ АГІТАЦІЮ ЩЕ ГІРШЕ ПІДО..А.
  Все ясно?
  А з нормальними у мене усе нормально. ;)
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

дякую
Проверил,отвечаю ли я на вопросы? :)
   
Я русский гражданин Украины,украинец по гражданству.И поэтому не  гражданин РФ-  не россиянин.

русскій? який саме ?
Мордва, Урал ?
Народився  де ? в Полтаві  :D
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Проверил,отвечаю ли я на вопросы? :)
ні)) мені дійсно було цікаво, як ви себе ідентифікуєте
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

дякую

Та він "румьін" - агент російської окупації російською мовою, засмітив і оцю тему всякими каснаокюморонними та моронними россодурницями - з його саботажними порадами, не знаючи жодної української. Ото кацапохуцпа та каснакоґнітивний дисонанс!

Ось, лиш ото позавчора, один розумний письменник і написав про нього:

Окупате!
Тарас Прохасько

https://zbruc.eu/node/90545

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

русскій? який саме ?
Мордва, Урал ?
Народився  де ? в Полтаві  :D
Ты различаешь русских по месту рождения?
 Мордва -не русские!
Для тебя отличны русские родившиеся в Полтаве от русских,родившихся в Киеве.как я ?
Ты собственно,что хочешь?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

 Там,де маса цапоєзика становиться критичною - ЗАВЖДИ з'являється усскій мір.

 І байдуже, які слова "особливо" не подобаються.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Мордва -не русские!
  А хто такі "рускіє"?
  Гдє іх істарічєская родіна?
  Москва - це мокша.
  Рязань - єрзя.
  Звідки ж вони взялися? ;o
 
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

  Мовчать крадії чужих назв. B-)
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

 На весь фуп жодного обізнаного, який знає, коли у історії з'явилися "рускіє"? ;o
   
Подобається нам це чи ні, але існує і російська мова, і величезний масив російської літератури, який шанують у всьому світі.

Якщо не вважаєте російську мовою, то ваші проблеми. Але то вже компетенція психіатра.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Подобається нам це чи ні, але існує і російська мова, і величезний масив російської літератури, який шанують у всьому світі.

Якщо не вважаєте російську мовою, то ваші проблеми. Але то вже компетенція психіатра.
  Існування мови єзика хтось заперечував?

  Той штучний єзиг створено як ідеальний інструмент анексії.

  Підтверджень тому безліч.

  Ігнорувати цей факт - то дійсно здатні виключно клієнти психіатра.

  Усі зомбаки - "расєя мір дрючьба живачько" саме такими і є. :punish:

Останнє редагування: 7 липня 2019 05:55:56 від Топа
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Той штучний єзиг створено як ідеальний інструмент анексії.

  Підтверджень тому безліч.

  Ігнорувати цей факт - то дійсно здатні клієнти психіатра.
можете якось довести цю оригінальну тезу?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

можете якось довести цю оригінальну тезу?

 "де море?" :facepalm:
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

"де море?" :facepalm:
це не доказ
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

ну от дивіться - найбільшою імперією за всі часи була Британська. Звідси - англійську створено як ідеальний інструмент анексії?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

це не доказ
  Які території московити захопили без домінування єзика?

  Звісно, є варіант вирізати усіх місцевих, як у Новгороді або Твері, але домінування єзика - неодмінна ознака анексії на усіх анексованих територіях.
  Із більш двохсот народів на території московії свільки вижило?
  Мокшан(з чужою мовою!) ви виправдовуєте за будь яких обставин? :X
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

ну от дивіться - найбільшою імперією за всі часи була Британська. Звідси - англійську створено як ідеальний інструмент анексії?
Британці використовували інші механізми домінації. Економічні.  Тому Ви хуцпите. Це прикро для мене. :(
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

  Які території московити захопили без домінування єзика?

  Звісно, є варіант вирізати усіх місцевих, як у Новгороді або Твері, але домінування єзика - неодмінна ознака анексії на усіх анексованих територіях.
  Із більш двохсот народів на території московії свільки вижило?
  Мокшан(з чужою мовою!) ви виправдовуєте за будь яких обставин? :X
я не виправдовую москалів і не відстоюю язик, але ж не потрібно полишати глузд, які б не були обставини. Це до добра не приведе
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Британці використовували інші механізми домінації. Економічні.  Тому Ви хуцпите. Це прикро для мене. :(
та ладно, які ще інші. Навіть нагадувати не буду, самі без труда згадаєте
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

але зверну увагу на одне - англійська мова займає домінуюче місце саме завдяки її примусовому насаджуванню у колоніальні часи
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

хохльі
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

але зверну увагу на одне - англійська мова займає домінуюче місце саме завдяки її примусовому насаджуванню у колоніальні часи
  Ви розумна людина. Вам має бути соромно за підтасовку чинників. Англійці не нищили мову ні в Індії, ні в Африці. Колонізація Америки теж має іншу природу.
  Сумно. :(
  ПиСи. Не хочу з Вами сперечатися. Можу тільки порадити подивитися на питання по-іншому. :shuffle:

Останнє редагування: 7 липня 2019 06:30:36 від Топа
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?
Bio

Вся их идиотская манера делать все "уменьшительно-ласкательным".
Здоровый жолоб с мармызой размером в наш гарбуз c универским образованием и голосом ниже чем Darth Vader предлагает мне огурчик, помидорчик, салатик, водочку, закусочку. Супчик, блин.
А так же ложить и кушать.
Повбивав би.
После 2014 не общаюсь.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

  Ви розумна людина. Вам має бути соромно за підтасовку чинників. Англійці не нищили мову ні в Індії, ні в Африці. Колонізація Америки теж має іншу природу.
  Сумно. :(
  ПиСи. Не хочу з Вами сперечатися. Можу тільки порадити подивитися на питання по-іншому. :shuffle:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_territorial_entities_where_English_is_an_official_language
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

  На яких територіях англійці утискали більш розвинену або рівну по розвитку мову?
  До того ж англійська мова - природна, на відміну від цапської.
  Карта тільки демонструє експансію серед архаїчних народів.
  Більш реплік від мене не чекайте.
  У Вас достатньо здорового глузду, щоб розібратися. ;)

Останнє редагування: 7 липня 2019 06:46:12 від Топа
   
Показати зображення...
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_territorial_entities_where_English_is_an_official_language

Якась хєрня а не карта. Квебек в Канаді ні разу не англосфера. Парле ву франсе
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

  На яких територіях англійці утискали більш розвинену або рівну по розвитку мову?
  Карта тільки демонструє експансію серед архаїчних народів.
  Більш реплік від мене не чекайте.
  У Вас достатньо здорового глузду, щоб розібратися. ;)
сподіваюсь, чи чули про санскрит. На цьому з вашою тезою дійсно все, тут взагалі нема про що сперечатись
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Якась хєрня а не карта. Квебек в Канаді ні разу не англосфера. Парле ву франсе
читай за посиланням
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?
Bio

Что-то мне подсказывает что англизация Индии (колония) сродни русификации Украины (колония).
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

сподіваюсь, чи чули про санскрит. На цьому з вашою тезою дійсно все, тут взагалі нема про що сперечатись

  Ти Ви просто упоротий підкацапник?
  Смєшалісь в кучю коні, люді, і толька хуцпа впєрєді?
  Забирай усі ввічливі щодо Вас слова назад.
  Підкацапників можна тільки натовкти свинособачим рилом у конкретні факти.
  Такий, наприклад як "Где істарічєская родіна рускава народа?".
  Мерзенні покручі. (td)

 
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Что-то мне подсказывает что англизация Индии (колония) сродни русификации Украины (колония).
  Нє срадні.
  Хінді сто разів не забороняли.
  Англійська - природна мова, на відмінцу від кацапської.
  Англофікація еліт - зовсім інший процес.
  Колись і англійська еліта було "офранцужена".
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

  Ти Ви просто упоротий підкацапник?
  Смєшалісь в кучю коні, люді, і толька хуцпа впєрєді?
  Забирай усі ввічливі щодо Вас слова назад.
  Підкацапників можна тільки натовкти свинособачим рилом у конкретні факти.
  Такий, наприклад як "Где істарічєская родіна рускава народа?".
  Мерзенні покручі. (td)

 
бабах)))
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

хохльі

Пожалуй единственный раз.когда признаю.что ненависть  украинцев к этому "термину" вполне обоснована!
Но отмечу...Как и ненависть русских к украинскому слову " кацапи".

«Москаль» и «кацап»: в чём отличия?
в Украине на протяжении нескольких столетий в обороте два прозвища для русских - «кацап» и «москаль». Какое из этих слов более обидное, и откуда вообще появились эти «термины»?

«Кацап»
Существует несколько версий прозвища «кацап». Этимология слова сводиться к понятиям «козел», «цап». Во время Русско-польской войны 1654—1667 года, когда в Московии солдаты носили бороды, украинские казаки подшучивали над ними и сравнивали с козлами, а так как в Украине козел - это цап, они говорили на русских - «как цап», или «кацап». Но правильность этой версии сомнительна потому, что в русском языке нет слова «цап», а в украинском - «как».

В. Даль утверждал, что слово «коцап» – это курское и тульское название раскольников. Следуя данной версии, слово «кацап» стало употребляться населением Приднепровья в самой России, как обидное прозвище стороны русского церковного раскола. Распространение на территории Восточной Украины произошло лишь в XVIII веке.

Согласно другому мнению, этимология данного выражения связана с тюркским словом, и означает «резник», «разбойник». Татары называли кассабами русских, так как они очень умело, обращались с оружием. Турки, которым удавалось избежать бердыша русских (огромный топор – секира), сравнивали их с мясниками на стамбульском базаре. Соответственно от турков это слово перешло к казакам, и отношение к «цапам» (козлам) не имеет.

«Москаль»
Украинское (и белорусское) население называло москалями всех солдат, служивших Российской империи, не зависимо от их национальности. Во время Русско-польской войны 1654-1667 года русские солдаты останавливались в домах местного населения (украинцев и белоруссов). Солдатам нравились местные девушки, но романы длились недолго. Так и родилось выражение «москалить» (мошенничать, мухлевать).

Другая версия. Со времен образования Московии, таким словом называли людей данной территории (Москва – москваль). По истечению некоторого времени буква в перестала употребляться, в результате чего появилось слово «москаль». В словаре Бориса Гринченка (1908 г) есть такая расшифровка слова «москаль» – сорт льна, великоросс, солдат, сорт чеснока. (с)
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

 
  До того ж англійська мова - природна, на відміну від цапської.
 
Английский язык- язык завоевателей,агрессоров и не был " естественным" для жителей  острова!
И был навязан местным жителям!
"Английский язык является западногерманским языком, который возник на основе англо-фризских наречий, привнесённых в Британию в V — VII веках н. э. германскими завоевателями и поселенцами нынешней Северо-Западной Германии, Западной Дании и Нидерландов."
Ты крайне не образован вообще,туп в лингвистике,у тебя отсутствует широкий кругозор и вообще у тебя неприличный культурный уровень!
 Ты плюёшься своим примитивным дерьмом там,где практически ничего не понимаешь,кроме тупой,не рассуждающей нацистской ненависти ко всем русским и русскому языку! Ты позоришь украинцев!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

  А хто такі "рускіє"?
  Гдє іх істарічєская родіна?
  Москва - це мокша.
  Рязань - єрзя.
  Звідки ж вони взялися? ;o
 
:punish:
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

 Не прикольно, коли виродки та ренегати, чужинці для України, не здатні навіть спілкуватися мовою, починають розказувати, що таке національне.
 "Рускіє" - це башкіри-меря- татари-...  - "чьи" -  люди без нації, лише з фактом холопства та прагненням обернути на холопів ще й сусідів.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія