Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

кровать
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

кровать

То також неслов'янське слово - а грецьке:

Происходит от ср.-греч. κραββάτιν (κραββάτιον), нов.-греч. κρεββάτι, греч. κράββατος (70 толковников). Русск. — через. др.-русск. кровать (СПИ, Афан. Никит. 16); ср.: укр. крова́т, белор. крава́ць. Бернекер предполагает народноэтимол. сближение с кров. Церк.-слав. посредство невероятно (вопреки Шахматову). Фонетически невозможно посредство тур. käräwät.

Насправді - з концептом турки також допомогли (які також позичили од греків), хоча й не за формою.

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

кровать
:gigi: ітіть... та чи тобі не однаково де?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Цитувати
Насправді - з концептом турки також допомогли (які також позичили од греків), хоча й не за формою.
Нехай пані дарує мені цікавість. Де пані навчалися?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Можна довго насміхатись з чужинської мови, як то чулиб ви куме, як ті кацапи пиво півом називають  ;) , то їхня мова. А от коли вони свою починають паплюжити: кура, грєча  :bueee: , та й від новотворів співвітчизників (дєнрік, замість день народження) воротить (td)
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Дуже ненавиджу слово "влагалище". Як можна таку прекрасну квітку називати таким огидним словом? Повбивав би... :X
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

полотєнчіко

грєча

кура

 :X
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Дуже ненавиджу слово "влагалище". Як можна таку прекрасну квітку називати таким огидним словом? Повбивав би... :X
бо там волого

все правильно назвали

ви можете називати вагіна, від грецького піхви, річ в яку вставляють меч
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Марьівановна. Маааарівановнаааа!!!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Нехай пані дарує мені цікавість. Де пані навчалися?

То Ви аж отакий турок? - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1045087.msg22775804#msg22775804
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

--куда идешь ?
--на службу

потомствені кріпаки не працюють вони комусь завжди служат,як пси,
раби на підсвідомому рівні, це навіть в їх "язык " закладено

Останнє редагування: 4 червня 2019 08:03:06 від bassarabia
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

"Людишки"

-падкинь людишек!

цей термін характеризуе всю систему керівницьства кацапізма, її відношеня долюдини
впевнений що в жодной мові нема такой принизливой назви для людини
Таке враженя що цей термін людожери вигадали,що недалеко від реальности

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

В Україні, де нема мови - мене би примусили розуміти і мовити суржиком та російською: себто знеукраїнили б мене та знемовили.

Та лиш гляньте - як реагують на спроби установити критерії справжнього мовлення та зрозуміти органіку мови отут на форумі: раптом всі стають комісарами, ба й чимось гіршим. Отут для мене міні-Україна - яко тест.
де ви в Меріленді користуєтесь українською?
   
Мовнюки дрочат и дрочат,никак не кончат! :lol:
У не мовнюков иногда встречаются меткие замечания,больше относящиеся к менталитету россиян- русских,чем самому русскому  языку.
 Проявляющиеся в словарном запасе и оборотах речи. В этом нет в общем ничего оскорбительного..
Тоже самое можно сделать и  для  расшифровки  менталитета украинцев через словарный запас и часто многозначность слов в украинском языке.
 Особенно чётко различие менталитетов проявляется при сравнении ругательной,обсценной лексики украинцев и русских.
   
Мовнюки пускают слюни от желания,от вожделения стучат копытами в лужах от своих поллюций и бьют хвостами,когда же, НУ КОГДА ЖЕ!!!!НУ КОГДА!!! эти кацапы в ответ на оскорбления их кацапоязыка и их самих, НАКОНЕЦ УПОМЯНУТ слово   " быдломова"!!!! :lol:
Сколько заготовок скисает без употребления в ответ на это слово! :D
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Інше потворне россослово: абанянїє-(МФА:[ɐbɐˈnʲænʲɪɪ̯ə]):

Мовнюки:lolФ этАм нЬЄт ф общем нЇчІВО АскАрбЇтЇльнАВА-(МФА: [ɐskɐrˈbʲitʲɪlʲnɨɪ̯])..

Как - ньєт?

Ось - яке оте прадавнє на ФУПі (18 березня 2013 13:54:00): https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=691753.msg12756310#msg12756310

АбАнянЇє кацапаноса -
АбвАнялА ФУП пАносАм:
Орґан ащущенїя лїшь вонї і паноса -
АбАнянїєм стал у вєлікароса!

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Інше потворне россослово: абанянїє-(МФА:[ɐbɐˈnʲænʲɪɪ̯ə]):

Как - ньєт?
Ось - яке оте прадавнє на ФУПі (18 березня 2013 13:54:00): https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=691753.msg12756310#msg12756310

АбАнянЇє кацапаноса -
АбвАнялА ФУП пАносАм:
Орґан ащущенїя лїшь вонї і паноса -
АбАнянїєм стал у вєлікароса!

Кохана пані Вродо, я вже писав, що пані страждає на графоманію.

А зараз спало на думку, що сюди слід додати і нарцисизм.

А то вкрай шкідлива риса. Щоб це зрозуміти, досить поглянути на Трампа.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Кохана пані Вродо, я вже писав, що пані страждає на графоманію.

А зараз спало на думку, що сюди слід додати і нарцисизм.

А то вкрай шкідлива риса. Щоб це зрозуміти, досить поглянути на Трампа.

Та Ви кумедний камїссаранїдатьйопа: отут мовні питання, а не "вапросьі савєтскіх псїхушек" - де Вас або погано тренували!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Та Ви кумедний камїссаранїдатьйопа: отут мовні питання, а не "вапросьі савєтскіх псїхушек" - де Вас або погано тренували!
Не випадково пані так вважає! Така заповзятливість пані і спонукає до подібних асоціацій.

На все добре, кохана пані.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Кохана пані Вродо, я вже писав, що пані страждає на графоманію.

А зараз спало на думку, що сюди слід додати і нарцисизм.

А то вкрай шкідлива риса. Щоб це зрозуміти, досить поглянути на Трампа.
;o Васінька, а чого ти мужика називаєш коханим?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

;o Васінька, а чого ти мужика називаєш коханим?
По-перше, не треба уподібнюватись отій пришелепуватій «гамериканці», спотворюючи нік.

По-друге, каюсь, не второпав, що то може бути чоловік.

По-третє, невже не можна кохати мужика? Звісно ж платонічно, якщо пані відомо це слово?
 :heart:
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

По-перше, не треба уподібнюватись отій пришелепуватій «гамериканці», спотворюючи нік.

По-друге, каюсь, не второпав, що то може бути чоловік.

По-третє, невже не можна кохати мужика? Звісно ж платонічно, якщо пані відомо це слово?
 :heart:

Не беріться за жодною первертною та збоченою дурепою: вона, бідолашна, повсюди бачить лиш чоловіків:

Курці - сниться чоловіче просо:
Вона не в свій сон - пхає свого носа!
Отож усе - курям на сміх:
Непрощенний її псевдогріх!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

вот укр слово ГОТІВКА, а у русни НАЛИЧНЫЕ.. тоже мерзко очень
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

По-перше, не треба уподібнюватись отій пришелепуватій «гамериканці», спотворюючи нік.

По-друге, каюсь, не второпав, що то може бути чоловік.

По-третє, невже не можна кохати мужика? Звісно ж платонічно, якщо пані відомо це слово?
 :heart:
Та кохай, Гервасінька, на здоровля, мужиків, тіке не треба нам тут свій гомосексуалізм нав*язувати. Роби це трішки тихіше.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Та кохай, Гервасінька, на здоровля, мужиків, тіке не треба нам тут свій гомосексуалізм нав*язувати. Роби це трішки тихіше.
Та пані ж, здається має сяку-таку освіту. Видно, не знає пані, що таке платонічно. Запевняю пані, там немає жодного сексу – ані гомо-, ані гетеро-, ані бі-. :tongue:
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Та пані ж, здається має сяку-таку освіту. Видно, не знає пані, що таке платонічно. Запевняю пані, там немає жодного сексу – ані гомо-, ані гетеро-, ані бі-. :tongue:
Та мені то що? Краще б ти собі дружину сяку-таку завів, а не сякого-такого мужика Платона. Ех... Вася....
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Та мені то що? Краще б ти собі дружину сяку-таку завів, а не сякого-такого мужика Платона. Ех... Вася....
Та я ж не брехав, коли писав що маю жінку і дочку. Забула пані?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Та я ж не брехав, коли писав що маю жінку і дочку. Забула пані?
Якби то ти писав правду, ні про якого мужика не думав бе - не було б просто часу на усяку хуєту бородату в спідниці.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Якби то ти писав правду, ні про якого мужика не думав бе - не було б просто часу на усяку хуєту бородату в спідниці.
Кохана пані Кароффко (чи мо’ й ти мужик, матері його ковінька!), нащо уподібнюватися до отієї пришелепуватої тейлорші? Та вже як вдовбає в свою дурну голову якісь фантазії, то вже й не відчепиться від тебе як шевська смола.

Пані – баба з перцем, але ж не клята?   :tongue:
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

уборная

рукомойник
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

плечики==это для одежду вешать

Останнє редагування: 4 червня 2019 22:27:50 від MATPOC
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Цікаво, жінкам подобається слово женщина?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Цікаво, жінкам подобається слово женщина?
До речі, його вживає Нечуй-Левицький у своїх творах.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

До речі, його вживає Нечуй-Левицький у своїх творах.
Щось не помічав

Неслухняна жінка(уривок)
Нечуй-Левицький Іван
— Бо я їй повинен же загадувать усякову роботу, а не вона мені. Я ж чоловік, а вона моя жінка. Чоловік повинен загадувать роботу жінці, а не жінка чоловікові,— каже до мене чоловік.

— Ониську! Не все ж таки треба загадувать жінці; треба й самому дещо зробить, хоч би й свині вигнать з городу або загнать у хлів,— обізвалась мати стиха, неначе напутювала зятя та оступалась за свою дочку.

— Це твоя дочка покинула чоловіка якраз так, як покинула Соломія свого чоловіка та й найнялася за наймичку в Білій Церкві в одного багатенького єврея, доки її чоловік пішов та перепросив її,— кажу я до Жарчихи, бо я, пробуваючи в Трушках, подарував Жаркові свою книжку "Не той став".

— Оце воно й вийшло достоту так само,— каже до мене Жарчиха.

— Отож, Ониську, й тобі тепер доведеться перепросить свою жінку, то вона знов вернеться в Пилипчу до тебе,— кажу я до Ониська, але Онисько стояв, понуривши голову, й не обзивався й словом.

— Він затого загадає мені роззувать його й стягувать з ніг свої чоботи,— стиха обізвалася Варка,— я йому нізащо в світі не буду скидать чобіт. Це не жінчина робота. Нехай наймає собі лакея, як наш пан посесор.
https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=2627
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Може звідси?

. По закінченні київської духовної академії Іван Левицький кілька років викладав у дівочих гімназіях Царства Польського. Як учитель російської, він мимоволі став русифікатором краю. Через це Левицький наполіг, щоб його перевели до Кишинева. У відставку він вийшов статським радником, мав ордени Св. Анни ІІ та ІІІ ступеня, Св. Станіслава ІІ ступеня.
 . В Кишиневі написав працю "Про непотрібність великоруської літератури для України та Слов'янщини". Хоча Іван любив Лєскова, Толстого, Островського й Щедріна, але вважав, що російська література потрібна для Росії, а українцям потрібна своя.

Хроніки Прекрасної Епохи
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

НЕВСТАНЬ

НЕВСТАНЬ ж. лень, сон, сонливость, позднее вставание по утрам. Встань кормит, невстань бесхлебит. Невстань и девки не красит.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

НАБЗДАВАТЬ

НАБЗДАВАТЬ пару перм. поддать, плескать на банную каменку.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

НЕВСТАНЬ

НЕВСТАНЬ ж. лень, сон, сонливость, позднее вставание по утрам. Встань кормит, невстань бесхлебит. Невстань и девки не красит.
Невстань девку не обрюхатит :D
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Щось не помічав

— Він затого загадає мені роззувать його й стягувать з ніг свої чоботи,— стиха обізвалася Варка,— я йому нізащо в світі не буду скидать чобіт. Це не жінчина робота. Нехай наймає собі лакея, як наш пан посесор.
https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=2627

Ну та пан Гервасій не знає української: для нього "жінчина" (чи є отака форма в російській?) - і є "женщина"!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

агов, Вродо, то де ви користуєтесь в Меріленді українською, крім фупа?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія