Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як українізувати Україну?

Re: Як українізувати Україну?

навіть якщо Україна буде на першому місці з легкості ведення бізнесу
це ніяк не вплине на бажання Георгиу користуватись українською,

а от якщо, без знання української він не знайде роботи кращої за фасовщика на якійсь базі, 
то тут відразу українізація і попре
навіть, коли Україна при цьому буде пасти задніх в легкості

от такий парадокс зв'язку українізації і бізнесу, ну або зовсім і не парадокс
Меня украинизировать бесполезно! Я русский! Нас таких максимум 20 %.
 Украинизировать,точнее ВОЗВРАЩАТЬ украинский язык, надо ОБРУСЕВШИМ  УКРАИНЦАМ! таких около 50 % населения Украины.И которые вместо украинского языка общаются на русском!
 Вот когда ВСЕ украинцы по происхождению  в Украине будут общаться на украинском языке,а это около 75% всего населения Украины,то проблема с украинским языком практически исчезнет!
 Граждане соотечественники- украинцы- займитесь украинизацией собственно ваших соплеменников по крови!
   
Re: Як українізувати Україну?

Меня украинизировать бесполезно! Я русский! Нас таких максимум 20 %.
 Украинизировать,точнее ВОЗВРАЩАТЬ украинский язык, надо ОБРУСЕВШИМ  УКРАИНЦАМ! таких около 50 % населения Украины.И которые вместо украинского языка общаются на русском!
 Вот когда ВСЕ украинцы по происхождению  в Украине будут общаться на украинском языке,а это около 75% всего населения Украины,то проблемы с украинским языком практически исчезнет!
 Граждане соотечественники- украинцы- займитесь украинизацией собственно ваших соплеменников по крови!

русифіковані хахли перейшли на російську, тому що в Росії було легко вести бізнес?
   
Re: Як українізувати Україну?

русифіковані хахли перейшли на російську, тому що в Росії було легко вести бізнес?
Приезжай к нам в Украину из США и собственным трудом возвращай обрусевшим украинцам родной язык их предков! Это будет твоей полезной деятельностью  для украинской Украины!
   
Re: Як українізувати Україну?

Приезжай к нам в Украину из США и собственным трудом возвращай обрусевшим украинцам родной язык их предков! Это будет твоей полезной деятельностью  для украинской Украины!

ти не відповів на питання
це було цілком очікувано, тому що відповідь прямо протирічить всьому що ти нам тут заливаєш кілька сторінок
   
Re: Як українізувати Україну?

украинцы по происхождению

 забудьте це словосполучення. воно не несе жодного змісту - хіба таке, як "ми всі від мавпи".
Є українська культура, український погляд на історію, українська мова.  Хто їх сприймає за свої, той і може українізуватися.

Решта -"політичні українці" - не тільки етнічні неукраїнці, які не хочуть мати  української ідентичності,
 але і етнічні українці, які мають набуту чужу ідентичність - українізуються тільки в обсязі, який необхідний для спілкування з державою.

Але тут виникає деяка фігня - у випадку, якщо українців менше, аніж виключно "політичних" українців - ця держава українською вважатися може хіба формально.
   
Re: Як українізувати Україну?

забудьте це словосполучення. воно не несе жодного змісту - хіба таке, як "ми всі від мавпи".
Є українська культура, український погляд на історію, українська мова.  Хто їх сприймає за свої, той і може українізуватися.

Решта -"політичні українці" - не тільки етнічні неукраїнці, які не хочуть мати  української ідентичності,
 але і етнічні українці, які мають набуту чужу ідентичність - українізуються тільки в обсязі, який необхідний для спілкування з державою.

Але тут виникає деяка фігня - у випадку, якщо українців менше, аніж виключно "політичних" українців - ця держава українською вважатися може хіба формально.
Это ТЕОРИЯ!
 Название же темы требует обсуждения ПРАКТИЧЕСКИХ мер,дел и мероприятий для украинизации обрусевших украинцев.
 Господин забугорец рино же НЕ ЖЕЛАЕТ заниматься практической деятельностью на ниве украинизации,как и практически все забугорцы. Столь трогательно озабоченные  украинизацией,но палец о палец не желающих вложить свой труд в это действительно необходимое дело!
   
Re: Як українізувати Україну?

це не парадокс, воно просто одне з іншим не пов'язано
це коцапська відмазка

коли вони ставали узкоязикими, то ні про яку легкість ведення бізнесу мова не йшла

так, то я просто дещо побавився іронією
   
Re: Як українізувати Україну?

Меня украинизировать бесполезно! Я русский! Нас таких максимум 20 %.
 Украинизировать,точнее ВОЗВРАЩАТЬ украинский язык, надо ОБРУСЕВШИМ  УКРАИНЦАМ! таких около 50 % населения Украины.И которые вместо украинского языка общаются на русском!
 Вот когда ВСЕ украинцы по происхождению  в Украине будут общаться на украинском языке,а это около 75% всего населения Украины,то проблема с украинским языком практически исчезнет!
 Граждане соотечественники- украинцы- займитесь украинизацией собственно ваших соплеменников по крови!

та я в курсі - 47 хромосом, скрєпи в крові, загадкова душа
   
Re: Як українізувати Україну?

та я в курсі - 47 хромосом, скрєпи в крові, загадкова душа

 Ну раз в курсе,то и расскажи.как ТЫ ЛИЧНО на территории Украины намерен украинизировать обрусевших украинцев!
   
Re: Як українізувати Україну?

Ну раз в курсе,то и расскажи.как ТЫ ЛИЧНО на территории Украины намерен украинизировать обрусевших украинцев!

немає ніяких обрусєвших украінцев
є русифіковані українці

вони не самі по собі обрусєлі в Україні
їх русифікували
   
Re: Як українізувати Україну?

Приезжай к нам в Украину из США и собственным трудом возвращай обрусевшим украинцам родной язык их предков! Это будет твоей полезной деятельностью  для украинской Украины!
Я уже неоднократно тут задавал вопрос:
Язык каких предков возвращать?
100 лет назад или 1000?
Даже всего 30 лет назад в языке не было слов, например, смартфон или интернет. А если ещё дальше вглубь веков, то там и грамматика была другая, и произношение...
   
Re: Як українізувати Україну?

Меня украинизировать бесполезно! Я русский! Нас таких максимум 20 %.
ніхто тебе не збирається українізувати, можеш і далі спати з томиком лермонтова
і вас  не 20%, до окупації було 17%, і то майже всі в криму і на  донбасі
   
Re: Як українізувати Україну?

ніхто тебе не збирається українізувати, можеш і далі спати з томиком лермонтова
і вас  не 20%, до окупації було 17%, і то майже всі в криму і на  донбасі
А ты когда приедешь в Украину украинизировать русификованных украинцев? И как ты конкретно собираешься это делать на практике?
   
Re: Як українізувати Україну?

Я уже неоднократно тут задавал вопрос:
Язык каких предков возвращать?
100 лет назад или 1000?
Даже всего 30 лет назад в языке не было слов, например, смартфон или интернет. А если ещё дальше вглубь веков, то там и грамматика была другая, и произношение...
Я думаю грамотному украинскому литературному языку,кодифицированному из устных украинских языков прошлых времён.Именно на нем надлежит обращаться украинцам к Государству.
 А устному  разговорному варианту украинского языка они научатся у тех,кто его сохранил в той местности.Странно,что ты не сообразил это самостоятельно.

Останнє редагування: 27 травня 2019 19:52:47 від Георгиу
   
Re: Як українізувати Україну?

Я уже неоднократно тут задавал вопрос:
Язык каких предков возвращать?
100 лет назад или 1000?
Даже всего 30 лет назад в языке не было слов, например, смартфон или интернет. А если ещё дальше вглубь веков, то там и грамматика была другая, и произношение...

Я нїаднакратна-(IPA(key): [nʲɪədnɐˈkratnə]) задавал вапрос:
Аткуда єсть пашол вїлїкаросс?
Какіх прєдкаф нада вазвращать?
Кто їйо атєц - кто їво мать?


Всевишній Боже, Богине Мово - спаси нас од антислов'янського "каснаїзьічнава-(МФА: [kəsnə(ɪ̯)ɪˈzɨt͡ɕɪɪ̯ə]) русскава"!
   
Re: Як українізувати Україну?

немає ніяких обрусєвших украінцев
є русифіковані українці

вони не самі по собі обрусєлі в Україні
їх русифікували

Это все относительно. Вот вы, например, пишете то из США, то из Болгарии, то из Германии. То ли огерманизировали, то ли онеметчили.
   
Re: Як українізувати Україну?

Я думаю грамотному украинскому литературному языку,кодифицированному из устных украинских языков прошлых времён.Именно на нем надлежит обращаться украинцам к Государству.
 А устному  разговорному варианту украинского языка они научатся у тех,кто его сохранил в той местности.Странно,что ты не сообразил это самостоятельно.

Бессмысленная попытка ответа.
Каких "прошлых времён": 100 лет, 1000, или миллион?
А если речь о _современном_ кодифицированном литературном украинском языке, то это - не язык предков. Даже для тех, кто считает украинский родным.
   
Re: Як українізувати Україну?

А ты когда приедешь в Украину украинизировать русификованных украинцев? И как ты конкретно собираешься это делать на практике?

коцапе  - ти колись приїхав в Україну русифікувати українців, коли повернешся назад в рашку, жопомий ??
   
Re: Як українізувати Україну?

Бессмысленная попытка ответа.
Каких "прошлых времён": 100 лет, 1000, или миллион?
А если речь о _современном_ кодифицированном литературном украинском языке, то это - не язык предков. Даже для тех, кто считает украинский родным.
Ты капризничаешь! :D
 Предложи свой вариант!
   
Re: Як українізувати Україну?

коцапе  - ти колись приїхав в Україну русифікувати українців, коли повернешся назад в рашку, жопомий ??

 :dopovid:
   
Re: Як українізувати Україну?

Я уже неоднократно тут задавал вопрос:
Язык каких предков возвращать?
100 лет назад или 1000?
Даже всего 30 лет назад в языке не было слов, например, смартфон или интернет. А если ещё дальше вглубь веков, то там и грамматика была другая, и произношение...

і тому ти не будеш українізуватися???

коли русифікуватися то тут ти завжди готовий, і не питали яким язиком тебе русифікують чи костромський чи вологодським і чи він кодифікований і чи є нього граматика і як вимовити смартфон..
а коли треба українізуватися то зразу мільйон вимог . і то не так, і то не так

так нікому ти зраднику не потрібний, вилизуй коцапам і далі, клич хуйло, може тебе москалі пристрелять коли будеш букети квіті кидати на їхні танки

Останнє редагування: 27 травня 2019 20:46:53 від Гонсалес
   
Re: Як українізувати Україну?

:dopovid:

ой...а що таке?  не сподобалася правда?? ну то звикай
   
Re: Як українізувати Україну?

подивіться тут співвідношення статусів української та російської ідентичностей  (https://zbruc.eu/node/71072)
назва - Галицький сепаратизм. Як є.
 :facepalm1:
   
Re: Як українізувати Україну?

Меня украинизировать бесполезно! Я русский! Нас таких максимум 20 %.
вже 10
   
Re: Як українізувати Україну?

По факту президенство Зе що демонстративно ложить куя на закони і мову це цвях в домовину надій на українізацію. Зливайте воду.
   
Re: Як українізувати Україну?

забудьте це словосполучення. воно не несе жодного змісту - хіба таке, як "ми всі від мавпи".
Є українська культура, український погляд на історію, українська мова.  Хто їх сприймає за свої, той і може українізуватися.

Решта -"політичні українці" - не тільки етнічні неукраїнці, які не хочуть мати  української ідентичності,
 але і етнічні українці, які мають набуту чужу ідентичність - українізуються тільки в обсязі, який необхідний для спілкування з державою.

Але тут виникає деяка фігня - у випадку, якщо українців менше, аніж виключно "політичних" українців - ця держава українською вважатися може хіба формально.
   
Re: Як українізувати Україну?

назва - Галицький сепаратизм. Як є.
 :facepalm1:


спеціально для таких матолків, що дальше заголовку не читають

Тобто, як бачимо з діаграми, через вищий статус російської мови в Україні для однакової інтенсивності асиміляційних процесів число україномовних в реґіоні мало би переважати число російськомовних вдесятеро.


Натомість у Галичині статус української мови був вищим за російську: щоб урівняти асиміляцію, російськомовним необхідно би було мати тут дворазову перевагу (точніше — в 1.8 раза).
   
Re: Як українізувати Україну?

Господин забугорец рино
він сепар з Торезу, який користується змінними проксі
   
Re: Як українізувати Україну?

Ну раз в курсе,то и расскажи.как ТЫ ЛИЧНО на территории Украины намерен украинизировать обрусевших украинцев!
штрафувати :lol:
   
Re: Як українізувати Україну?

він сепар з Торезу, який користується змінними проксі
Да я давно знаю его разные адреса...
 Просто ему НЕЧЕМ крыть США сегодня! :D
А что он провокатор межнациональной розни,так это я тоже знаю уже очень давно.
 Как и все другие псевдоозабоченные мовники!
Собственно многие фуперы уже тоже это понимают!
   
Re: Як українізувати Україну?

Это все относительно. Вот вы, например, пишете то из США, то из Болгарии, то из Германии. То ли огерманизировали, то ли онеметчили.

ти порівнюєш людей які поїхали в США, Болгарію і Німеччину і вивчили англійську, болгарську і німецьку мову
із коцапами які поїхали в Україну і русифікували українців

всі коцапи щиро вірять що русифікація - то є вище благо, і що ті хто так не вважає якісь ненормальні
але реальні факти свідчать про те що країни які боролись проти русифікації і перебороли її більш успішні ніж країни які піддались

узкоязиччя - це соціальна хвороба, зброя яку коцапи використовують для деморалізації сусідніх народів
   
Re: Як українізувати Україну?

спеціально для таких матолків, що дальше заголовку не читають
Показати зображення...
Тобто, як бачимо з діаграми, через вищий статус російської мови в Україні для однакової інтенсивності асиміляційних процесів число україномовних в реґіоні мало би переважати число російськомовних вдесятеро.

Показати зображення...
Натомість у Галичині статус української мови був вищим за російську: щоб урівняти асиміляцію, російськомовним необхідно би було мати тут дворазову перевагу (точніше — в 1.8 раза).
Населення Львова

1941й
Українці 22.0%
Росіяни -
Євреї 25.4%
Поляки 50.3%
   
Re: Як українізувати Україну?

 Роки ідуть... Склад ФУПівських українізаторів незмінний. ;)
   
Re: Як українізувати Україну?
N88

тільки забороною української.
під страхом ув'язнення років на 5 в кацапськїй тюрмі

Ха

А ви знаєте жисть
   
Re: Як українізувати Україну?

і тому ти не будеш українізуватися???

коли русифікуватися то тут ти завжди готовий, і не питали яким язиком тебе русифікують чи костромський чи вологодським і чи він кодифікований і чи є нього граматика і як вимовити смартфон..
а коли треба українізуватися то зразу мільйон вимог . і то не так, і то не так

так нікому ти зраднику не потрібний, вилизуй коцапам і далі, клич хуйло, може тебе москалі пристрелять коли будеш букети квіті кидати на їхні танки

Що ти верзеш у черговий раз???
Ніхто мене не русифікував - мої батьки російськомовні. Й батьки батьків також. Й батьки батьків батьків...
І ось яка прикрість для дибілів: мої пращури народилися на цій землі та вважали себе українцями. Чи малоросами - так моя прабабця з 4 класами освіти говорила. Російською мовою.
Просто дурні не хочуть сприйняти реальність: українці двомовні. Й головна причина цього - штучне виведення частини діалектів з української мови в російську.
   
Re: Як українізувати Україну?

Що ти верзеш у черговий раз???
Ніхто мене не русифікував - мої батьки російськомовні. Й батьки батьків також. Й батьки батьків батьків...
І ось яка прикрість для дибілів: мої пращури народилися на цій землі та вважали себе українцями. Чи малоросами - так моя прабабця з 4 класами освіти говорила. Російською мовою.
Просто дурні не хочуть сприйняти реальність: українці двомовні. Й головна причина цього - штучне виведення частини діалектів з української мови в російську.

головна причина цього - це те що хахли називають себе українцями
   
Re: Як українізувати Україну?

Що ти верзеш у черговий раз???
Ніхто мене не русифікував - мої батьки російськомовні. Й батьки батьків також. Й батьки батьків батьків...
І ось яка прикрість для дибілів: мої пращури народилися на цій землі та вважали себе українцями. Чи малоросами - так моя прабабця з 4 класами освіти говорила. Російською мовою.
Просто дурні не хочуть сприйняти реальність: українці двомовні. Й головна причина цього - штучне виведення частини діалектів з української мови в російську.
п***а косой. Я ще застав людей що народились в кінці 19 століття,  нічув ніколи нікого щоб хтось себе "малоросом" обзивав. Це все рівно що себе купою лайна обізвати. З яких тамбовських лєсов імпєр бабку привезли? Малорос це термін яким послуговуються імпєр озабочені. Навіть асимільованим хахлам яким всє ровно какой язик лиш би не український, це поганяло бридке. На рахунок двомовності, причина є виключно обмеження накладені на українську мову в період науково - технологічного стрибка, мусили. Немає в тому нічого природнього. Гардітся тим це все рівно що гардітся що тебе згвалтували і в тебе після того поїхав дах.
   
Re: Як українізувати Україну?

Баби і діди що народились в Київській області, не в Львівський, десь в роках 1890-1910 яких я ще застав живими по російськи не балакали зовсім, україномовні калхозніки не сприймались совєтской властью як загроза, всі інші групи мусили на общєпонятном лояльність доводити. В 80-х роках минулого століття добрались і до колгоспів, голови і спеціалісти мусили общатись на общєпонятном що хоча б за паршивеньке керівне крісло зачепитись. Ось така природня двомовність.
   
Re: Як українізувати Україну?

Що ти верзеш у черговий раз???
Ніхто мене не русифікував - мої батьки російськомовні. Й батьки батьків також. Й батьки батьків батьків...
І ось яка прикрість для дибілів: мої пращури народилися на цій землі та вважали себе українцями. Чи малоросами - так моя прабабця з 4 класами освіти говорила. Російською мовою.
Просто дурні не хочуть сприйняти реальність: українці двомовні. Й головна причина цього - штучне виведення частини діалектів з української мови в російську.

Не розписувався б ти за всіх.
   
Re: Як українізувати Україну?

Що ти верзеш у черговий раз???
Ніхто мене не русифікував - мої батьки російськомовні. Й батьки батьків також. Й батьки батьків батьків...
І ось яка прикрість для дибілів: мої пращури народилися на цій землі та вважали себе українцями. Чи малоросами - так моя прабабця з 4 класами освіти говорила. Російською мовою.
Просто дурні не хочуть сприйняти реальність: українці двомовні. Й головна причина цього - штучне виведення частини діалектів з української мови в російську.

та що ти кажеш, невже твої  русифікували 200 років тому назад???

прихильники певної політсили  - вони могли вважати себе марсіанами,  наполеонами чи метеликами...реальн ість від цього не змінитися - вони не українці
як це так  - одночасно гордитися що він русифікований у багатьох поколінннях, і чіплятися за назву того народу який вони зрадили?  От для чого цей мазохізм?  Чому  не визнати реалії і назватися коцапом??

українці не двомовні, поляки не двомовні, чехи не двомовні..немає двомовних нормальних націй..і твої коцапи не двомовні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія