Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУП превратили в выгребную яму

Re: ФУП превратили в выгребную яму

Нормальная Бяка, просто терпець урвався.

Ненормальна. Першою була гілочька Том_кета. І через 5 хвилин і Бяка зі своєю клешнею. Звичайнсінька плагіатка-стрілочниця - не більше.

Якщо всі петрята живуть за принципом "сам-дурак" замість аналізу помилок, то і добре, що стільки народу відмовилося обирати брехуна.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Петро на словах не призывает к развалу Украины, но то что он делает - ведёт именно к этому. Ненависть зашкаливает. Даже здесь на фупе посмотрите... Завывание "коцапы" превратилось в постоянный фон. Вы думаете, это добавляет устойчивости Украине?
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Вольтер прав как никогда: надо признать очевидное: рашиноиды выиграли битву за человеческие мозги. А если учесть, что человеческие мозги устроены, в массе своей, несложно - пожрать и посрать - то задача была простая. Просто взять количеством в иныорм пространстве. Что они и сделали. И самое доходчивое для быдла было: " томом на хлеб не намажежь" . Которое, я уверена, через полгодика трансформируется  в "независимость на хлеб не намажежь".


А таки ж не намажеш, тут вони праві.

Незалежність - дорога забавка, її треба виборювати, і за неї треба платити.

Звичайно, що рабам простіше у рабстві - думати не треба, пайку якусь кинуть, а що стригтимуть чи на м'ясо пустять - то така доля :(
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Петро на словах не призывает к развалу Украины, но то что он делает - ведёт именно к этому. Ненависть зашкаливает. Даже здесь на фупе посмотрите... Завывание "коцапы" превратилось в постоянный фон. Вы думаете, это добавляет устойчивости Украине?
========================
Не кизди,лайна шматок!
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

О, чому нікого не турбує, що та дівчина сидить в тому окопі з перспективою загинути вже кілька років і кінця тому з існуючою політикою невпевненості та вичікування  не видно.

В Ізраїлі кінець видно?

У ПРидністров'ї?

В Абхазії?

В Південній Осетії?

В Північній Кореї?
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Петро на словах не призывает к развалу Украины, но то что он делает - ведёт именно к этому. Ненависть зашкаливает. Даже здесь на фупе посмотрите... Завывание "коцапы" превратилось в постоянный фон. Вы думаете, это добавляет устойчивости Украине?

А порохоустойчивым есть чем думать про Украину?
Там в макитрах только одна тема, рушится годами выстроенная модель
кому дать, у кого взять и как подмазать.

   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Эээээ.... А где можно почитать, что Зеленский  это обещал - уменьшить комуналку?

Кстати, на этом примере чётко видно, как народ наделяет своего кумира всеми теми прелестными чертами, которые хочет видетьу него. Особенно, если сам кумир глубокомысленно молчит и ничего не отрицает.

Насколько я помню, было всего два кандидата, которые обещали уменьшить комуналку, вернее, цену на газ - это Тимошенко (в 2 раза) и Каплин (в 4 раза).

Почему Вы думаете, что Зеленский выполнит их электоральные обещания?

Тому що тут логіка - "аби не Порошенко", який в них ВСЕ вкрав (гроші, молодість, надію, ..... русскій язьік, ісконноє православіє, бляхі  :gigi: )
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Черноротая хабалка - это существо женского пола, сидящее у себя в уютном кресле, презрительно отзывающееся о женщине, сидящей в окопе на войне

Через 5 дней эта женщина на фронте погибнет от вражеского огня

А черноротая хабалка будет дальше сидеть у себя в доме и поливать грязью других людей

Вот это черноротая хабалка

Це ти про Бяку енд Ко, які перетворили поминальну гілочьку в гарцювання на кістках?

Ось читай уважно два різних пости. І перечитуй стільки разів, скільки достатньо, щоб до твого недалекого ума дійшов їхній зміст:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032642.msg22347486#msg22347486

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032642.msg22469377#msg22469377


А то звикли тільки лити потоки лайна навколо себе і на білий світ дивитися крізь власне лайно. Петьки - вони такі петьки...
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

О, чому нікого не турбує, що та дівчина сидить в тому окопі з перспективою загинути вже кілька років і кінця тому з існуючою політикою невпевненості та вичікування  не видно.

То Зеля рішучою рукою розрубить цей гордієв вузол?

Авже ж це ж тільки з примхи українців на сході йде війна...
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Ну собака вин - то вин собака. Мій собака. А вона начебто моя собаця - вона.


 :gigi: Ні. Собака як він, так і вона.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

тоді чо щоки дути ? в 2010 народ також казав шо Далбас має пройти терапію. та люди все ж таки вийшли

Куди вийшли?  Далбас поки що в процесі терапії.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

То Зеля рішучою рукою розрубить цей гордієв вузол?

Авже ж це ж тільки з примхи українців на сході йде війна...

Тут Кароффка вийшла на пасовище...

Нехай вона гілку піднімає, вона продуктивна  :gigi:
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

:gigi: Ні. Собака як він, так і вона.

А біль - це знову він
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Бяка давно слетела с катушек.Всегда с ней вроде нормально общались,а последнее время сразу набрасывается с оскорблениями,а ответишь,так сразу предупреждения от админа прилетают,поэтому лучше обходить стороной
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Вольтер прав как никогда: надо признать очевидное: рашиноиды выиграли битву за человеческие мозги. А если учесть, что человеческие мозги устроены, в массе своей, несложно - пожрать и посрать - то задача была простая. Просто взять количеством в иныорм пространстве. Что они и сделали. И самое доходчивое для быдла было: " томом на хлеб не намажежь" . Которое, я уверена, через полгодика трансформируется  в "независимость на хлеб не намажежь".

Ну вот...

Тот факт, шо "рашиноидов" в Украине добрая половина, поцыэнтку не смущает. Политика Петра привела к тому, что даже без Крыма и Донбасса "ватные" настроения приближаются к критической массе. И что Петро собирается делать дальше? Сбросить Одессу? А потом Харьков? Чтобы уменьшить влияние "ватки" на общий баланс...

А потом произойдёт скачкообразный переход в другое качество (вспоминаем диалектику Гегеля) и "ато" начнётся уже на Западной Украине, поскольку Львов упорется ничуть не меньше Донбасса.

Вот почему народ так поддержал Зеленского? Он впервые за 5 лет сказал устами своего героя, что украинцы должны быть едины. И ватка ухватилась за эту идею. Результаты первого тура выборов чётко показали - кто хочет единства, а кто нет. Достаточно было одной сцены в фильме (спасение шахтёров на ЗУ)...
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму
van

О, прискакали зеботяры  :))) Олдвуд, шо не спицца в ночь глухую?
Как ты вообще выжерживаешь рабочий день на ФУПе по 18 часов ?  :pooh_lol:
Хватит людей делить , скорей бы выборы и  забыть  о   сторонках  свинарчуков -ложкинцев    .банду на нары.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

О, чому нікого не турбує, що та дівчина сидить в тому окопі з перспективою загинути вже кілька років і кінця тому з існуючою політикою невпевненості та вичікування  не видно.

ВО! Але ж винуваті в тому юльки!!!!
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Це ти про Бяку енд Ко, які перетворили поминальну гілочьку в гарцювання на кістках?

Ось читай уважно два різних пости. І перечитуй стільки разів, скільки достатньо, щоб до твого недалекого ума дійшов їхній зміст:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032642.msg22347486#msg22347486

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032642.msg22469377#msg22469377


А то звикли тільки лити потоки лайна навколо себе і на білий світ дивитися крізь власне лайно. Петьки - вони такі петьки...

Та вже б не відмазувала б себе у тій гілочці!

Вай-вай-вай - зобідили там Кароффку та Том-кета, аж на четвертій сторінці, після того, як вони три сторінки ги-гикали над Яною та роздивлялися її нігті та брови. Дай вам волю - й спіднє не погребували б нюхнути.

Так, та гілка - чіткий індикатор, хто є хто.

Пи. Си. Кароффка, не тобі кривити носика, коли ллються "потоки лайна". Ти сама так плодовито обмазуєш опонентів, весь час зриваючись на особисті образи, що не вилізаєш, я дивлюсь, з банів.

Але ті бани зробили нарешті всєлєнське чудо - скрізь чагарник карффкіних матюків стали пробиватися і звичайні слова. І ти навіть можеш тепер кілька днів продержатися не в бані, і навіть цілі речення складаєш без матюків та майже без образ. Молодець! (tu)

   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Ну вот...

Тот факт, шо "рашиноидов" в Украине добрая половина, поцыэнтку не смущает. Политика Петра привела к тому, что даже без Крыма и Донбасса "ватные" настроения приближаются к критической массе. И что Петро собирается делать дальше? Сбросить Одессу? А потом Харьков? Чтобы уменьшить влияние "ватки" на общий баланс...

А потом произойдёт скачкообразный переход в другое качество (вспоминаем диалектику Гегеля) и "ато" начнётся уже на Западной Украине, поскольку Львов упорется ничуть не меньше Донбасса.

Вот почему народ так поддержал Зеленского? Он впервые за 5 лет сказал устами своего героя, что украинцы должны быть едины. И ватка ухватилась за эту идею. Результаты первого тура выборов чётко показали - кто хочет единства, а кто нет. Достаточно было одной сцены в фильме (спасение шахтёров на ЗУ)...


В "русском Єдінствє" чтолє?   :X
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

А біль - це знову він

Да, він.  :gigi: А кіт - це він, але на баночьках пишуть, що може бути і вона, бо немає консервів для кішок - тільки для котів.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Бяка давно слетела с катушек.Всегда с ней вроде нормально общались,а последнее время сразу набрасывается с оскорблениями,а ответишь,так сразу предупреждения от админа прилетают,поэтому лучше обходить стороной


 :gigi: та не то слово.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

========================
Не кизди,лайна шматок!

Вольтер, програвати треба гідно, а не скочуватися в бидлячество. Шматком лайна виглядаеш як раз ти.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Та вже б не відмазувала б себе у тій гілочці!

Вай-вай-вай - зобідили там Кароффку та Том-кета, аж на четвертій сторінці, після того, як вони три сторінки ги-гикали над Яною та роздивлялися її нігті та брови. Дай вам волю - й спіднє не погребували б нюхнути.

Так, та гілка - чіткий індикатор, хто є хто.

Пи. Си. Кароффка, не тобі кривити носика, коли ллються "потоки лайна". Ти сама так плодовито обмазуєш опонентів, весь час зриваючись на особисті образи, що не вилізаєш, я дивлюсь, з банів.

Але ті бани зробили нарешті всєлєнське чудо - скрізь чагарник карффкіних матюків стали пробиватися і звичайні слова. І ти навіть можеш тепер кілька днів продержатися не в бані, і навіть цілі речення складаєш без матюків та майже без образ. Молодець! (tu)

Ги-ги. Громовідводом є ваше зіходження на гівно, шановні петрята. Чим дужче ви верещите - тим мені спокійніше - день не на смарку.  :gigi: Так що, вашою істерикою я задоволена.

Ніхтио там мене не обіжав. Там просто на гівно зіходили петрята, гарцюючи на кістках загиблої. А я лише монотонно доводила свою правоту. І чхати мені було на гівнотиття петрят, бо я не відчувала і не відчуваю за собою ніякої вини.

А от коли ви тупо тролите одними і тими ж за змістом тупущими фразами, щоразу відбілюючи свою шикаладну Же - то і флегматика виведе з себе ота ваша дебільна брехня.

Таг шта, все на своїх місцях. А стосовно банів.... дик, ви ж клюви об клаву розбиваєте щовечора - доведено банним листком. Така ваша робота, запетьки.

Останнє редагування: 10 квітня 2019 09:34:26 від Karoffka
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

А если модератору запретить оскорбления под угрозой бана ?
Может это как-то снизило бы градус ? В виде эксперимента.
Да 21 апреля.
Или будет скучно ?  :)
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

А если модератору запретить оскорбления под угрозой бана ?
Может это как-то снизило бы градус ? В виде эксперимента.
Да 21 апреля.
Или будет скучно ?  :)

Уже были попытки. Еще осенью 2018 года Правда открывала ветку - что будет банить всех без разбору за оскорбления. Подействовало. Даже стали интересоваться, есть ли такие неоскорбительные оскорбления, за которые не будут банить?  :weep:

Недели две ФУП напоминал форум института благородных девиц. Все были чинны и благородны.

А потом опять понеслось :gigi:

Останнє редагування: 10 квітня 2019 09:42:16 від шуша
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму
van

Вольтер, програвати треба гідно, а не скочуватися в бидлячество. Шматком лайна виглядаеш як раз ти.
Чувак опустился до уровня Болукана и Южанина  , умер юлька боец вместо него какой то  троль  пишет..
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

То Зеля рішучою рукою розрубить цей гордієв вузол?

Авже ж це ж тільки з примхи українців на сході йде війна...

За войну надо поблагодарить тягныбоковцев. Ну и меня вместе с ними, поскольку я за них голосовал много раз. А эти поцы только на словах "вид сяну до дону", а в душе - вид Збруча и накуй из Нэньки.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Чувак опустился до уровня Болукана и Южанина  , умер юлька боец вместо него какой то  троль  пишет..

А уровень Саус Блада и Редиса, например, Вам подходит? Снизу еще не стучат?
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

ФУП сейчас - это уже не помойка, как ЦУГ. Это выгребная яма.
Армия зеботов не имеет не просто ничего святого.
Эти так называемые "люди" - это квинсестенция ватности .
Если я после Нового года не собиралась голосовать за Зелинского,  то сейчас я просто в ужасе и только укрепилась в мысли, что эта марионетка Коломойского разрушит Украину.
О какой дискуссии может идти речь, если каждое слово зеботы поливают тоннами говна?
"мародер, барига, потрошенко, свиня, кнуряка, жирний пацюк " и т.д. и т.п.
Вы думаете, что "люди" ничего не понимают? Не понимают, что потом им в этом говне надо будет еще пять лет жить?
Нет. Не понимают.
Мрази, просто мрази....е

+1

Не нервуйте та переадресуйте свій запит хазяйці ресурсу, що це насправді - бізнес-інтерес чи результат шантажу )))
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Уже были попытки. Еще осенью 2018 года Правда открывала ветку - что будет банить всех без разбору за оскорбления. Подействовало. Даже стали интересоваться, есть ли неоскорбительные оскорбления, за которые не будут банить?

Недели две ФУП напоминал форум института благородных девиц. Все были чинны и благородны.

А потом опять понеслось :gigi:
Предлагаю мораторий до 21 апреля.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Предлагаю мораторий до 21 апреля.

Думаю, Вам надо открыть ветку не здесь, а в админке - там её админы точно прочитают. Тогда можно что-то решать.

Я - буду только за.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

знову, те саме
"ви нє слишитє как проклінают тє кто уєхал" і тут же в наступному пості
"із Канади і Амєрікі ой как боліт"

так проклінают ілі нєт?

Ті чиновники наших закордонних відомств , які звідти топлять за діючу владу ?
Думаю ні.
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

В Ізраїлі кінець видно?

У ПРидністров'ї?

В Абхазії?

В Південній Осетії?

В Північній Кореї?
О! Я цього аргумента чекала. Ну і порівняйте стан речей там і тут. На кордонах Придністрів'я, Абхазії, Осетії вбивають щоденно по 2_3 молодих людини? Чи сплачують громадянам цих ворожнечих анклавів пенсії ? Чи готовий кожен громадянин України взяти в руки ружбайку та відсидіти в окопі холодному та грязному необхідний термін?
До яких пір Порошенко намірювався підтримувати існуючий стан речей?
Спочатку Шуша та Бяка з Волтером ідуть в військомат, тоді диктують тут умови. ОК?
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

О! Я цього аргумента чекала. Ну і порівняйте стан речей там і тут. На кордонах Придністрів'я, Абхазії, Осетії вбивають щоденно по 2_3 молодих людини? Чи сплачують громадянам цих ворожнечих анклавів пенсії ? Чи готовий кожен громадянин України взяти в руки ружбайку та відсидіти в окопі холодному та грязному необхідний термін?
До яких пір Порошенко намірювався підтримувати існуючий стан речей?
Спочатку Шуша та Бяка з Волтером ідуть в військомат, тоді диктують тут умови. ОК?

Бяка первая занесёт военкому, чтобы тот сынка в армию не забрал.  :pooh_lol:
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

То Зеля рішучою рукою розрубить цей гордієв вузол?

Авже ж це ж тільки з примхи українців на сході йде війна...
А Петя розрубить, тіпо? ))
Чи вам пасує як він дипломатично вичікує коли сконає або ішак або падішах?
Мені з вами жирненькими киянчиками приблизно ясно :)
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

щодня одне й те ж саме тут пишуть -вже нецікаво
але народу  - як ніколи , буває навіть під 2 тисячі
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

В чём приниципиальные отличия Русского Мира от англо-саксов: англо-саксы строят вам железную дорогу, чтобы вывозить дармовые бананы к себе в метрополию. А Русский Мир строит вам атомную электростанцию, потом всю индустриальную инфраструктуру.

Для Русского Мира - вы член семьи, а не дойная корова в хлеву. Русский Мир вас любит, если вы его не предаёте. Если предаёте - получаете по ипалу и дальше Русский мир снова вас любит.  :-B
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

Бяка первая занесёт военкому, чтобы тот сынка в армию не забрал.  :pooh_lol:
Та куди йому на війну? Він в мене слюнтяй.- це мені знайома прихильниця Пороха про синочка аргументувала.)
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

На Бяку вообще то не похоже, она была нормальная :( может ник кому то в аренду сдала?

а может это потому, что это вы
ненормально себя вести стали?
Потому, страну нам угробить хотите
усадив обезьяну за штурвал?
   
Re: ФУП превратили в выгребную яму

В чём приниципиальные отличия Русского Мира от англо-саксов: англо-саксы строят вам железную дорогу, чтобы вывозить дармовые бананы к себе в метрополию. А Русский Мир строит вам атомную электростанцию, потом всю индустриальную инфраструктуру.

Для Русского Мира - вы член семьи, а не дойная корова в хлеву. Русский Мир вас любит, если вы его не предаёте. Если предаёте - получаете по ипалу и дальше Русский мир снова вас любит.  :-B
О боже! А ми що тим часом робили, поки рузкій мір нам ніштякі будував?
Ти спочатку історію почитай, хто і яким коштом насправді розбудовував у всі часи Російську Амперію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія