Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

оце вже верх цинізма.
нам нецікаво, ХТО їй в підсумку допоміг.
нам цікаво, ЧОМУ не допомогла Батьківщина.
то ж не треба переводити стрілки.

кароч, виноват тот, кто помог.
И сама виновата.
А Йуля белая и пушистая.
(ц, очень юльковская логика)
Йуля! Йуля!
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

мабуть те, що не завадило Герасімову використати проінвестовані у вдову гроші  у політичній боротьбі.

о. Наконец дохтур все пояснил.
Виноваты вдова и Герасимов.
Я так и знал.
Йуля! Йуля!
и да. Ну чего вы к Йуле пристали, паразиты?
Вы ее декларацию видели? Откуда деньги??
Там и на тюнинг морды лица недохват.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X
LSD

Тема потоне, як і аналогічна. Лемінги косаті сюди не прийдуть.
Як завжди.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

повторю ще тут.

У мене після прочитання гнітюче враження - дай-дай-дай.
усі їй боргують.

Ай, маладець!

Вирішила це гівно рознести по всім гілкам, щоб всі знали твоє "враження"?

Хоча, що з вас візьмеш...
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Ай, маладець!

Вирішила це гівно рознести по всім гілкам, щоб всі знали твоє "враження"?

Хоча, що з вас візьмеш...
шуша - краще про архитектуру -це твоє.

а я буду писати те, що вважаю за потрібне і там, де вважаю за потрібне.

   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Ярошенко Александр:

Я знал и был рядом с Володей последних 6 месяцев ег жизни,совсем рядом,почти каждый день.Я знаю,как его выгнали из дома,подали на развод и развелись,как Володя все это переживал,потому,что сильно любил свою семью,как жил у своей сестры.он жил и работал последних два месяца в Мариуполе перед Майданом,затем рядом со мной прошёл весь майдан,перед Вече,всю ночь провёл в палатках и просил всех,что бы поддержали Авакова на посту министра МВД,потом собирал документы и ЛЕТАЛ НА САМОЛЕТЕ ВПЕРВЫЕ В ЖИЗНИ на собеседование в Киев по поводу своего назначения на руководителя Горловской милиции,за день до его исчезновения мы-я,Мария Жартовская(корреспондент Укр правды) и Володя ездили все вместе в Краматрск),а на следующий день ег выкрали и все четыре дня я прожил и искал его в Горловке,в семье Рыбака и с Леной лично ездил в морг его опознавать,потом похороны,вывоз семьи в Киев на Туровскую,встреча с ЮВИ Бурбак Макс лично отдал ей ключи от служебной квартиры,а ЮВ лично оказала солидную мат помощь,потом сына в нацполицию,дочку в школу,ей предлагали работу,ей помогали,для семьи делали очень много.А потом она просто продалась Артуру Герасимову и сама этому призналась,для неё максимально выжать с этой ситуации.И связь с ней оборвалась.Вот и вся правда.Не надо никому отвечать,бог этой шайке судья.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

шуша - краще про архитектуру -це твоє.

а я буду писати те, що вважаю за потрібне і там, де вважаю за потрібне.

Пиши-пиши, люди хоч будуть розуміти, що в  голові у прихільників Тимошенко.

Та як саме партія Тимошенко відноситься до сімей своїх однопартійців, що попали в скруту.

Адже волати на кожному телеефірі про тотальне зубажіння - це одне, а допогати сім'ї свого однопартійця - то вже друге, тому що складається гнітюче враження "дай-дай-дай", еге ж?



Останнє редагування: 22 березня 2019 10:58:43 від шуша
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

напишу то же что и на СУПе.
Йуля - мерзкая беспринципная тварь.
И под свои знамена собирает таких же.
Приличные там видимо не уживаются
+1
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Ярошенко Александр:

Я знал и был рядом с Володей последних 6 месяцев ег жизни,совсем рядом,почти каждый день.Я знаю,как его выгнали из дома,подали на развод и развелись,как Володя все это переживал,потому,что сильно любил свою семью,как жил у своей сестры.он жил и работал последних два месяца в Мариуполе перед Майданом,затем рядом со мной прошёл весь майдан,перед Вече,всю ночь провёл в палатках и просил всех,что бы поддержали Авакова на посту министра МВД,потом собирал документы и ЛЕТАЛ НА САМОЛЕТЕ ВПЕРВЫЕ В ЖИЗНИ на собеседование в Киев по поводу своего назначения на руководителя Горловской милиции,за день до его исчезновения мы-я,Мария Жартовская(корреспондент Укр правды) и Володя ездили все вместе в Краматрск),а на следующий день ег выкрали и все четыре дня я прожил и искал его в Горловке,в семье Рыбака и с Леной лично ездил в морг его опознавать,потом похороны,вывоз семьи в Киев на Туровскую,встреча с ЮВИ Бурбак Макс лично отдал ей ключи от служебной квартиры,а ЮВ лично оказала солидную мат помощь,потом сына в нацполицию,дочку в школу,ей предлагали работу,ей помогали,для семьи делали очень много.А потом она просто продалась Артуру Герасимову и сама этому призналась,для неё максимально выжать с этой ситуации.И связь с ней оборвалась.Вот и вся правда.Не надо никому отвечать,бог этой шайке судья.
Отаке... ЦЕ ПРАВДА, те що у виділеному фрагменті???  8-)
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

- Мені важко говорити. Я вже рік без чоловіка, без будинку, рік без роботи. Але побачивши таку кількість людей, вдячна кожному з вас, хто знайшов час прийти сюди і вшанувати пам'ять загиблих тут. Особливо вдячна Олегу Зонтову, який разом з Олександром Ярошенко 23 квітня 2014 року допомагав мені вивозити тіло Володі. Вдячна за ініціативу відкриття цієї меморіальної дошки. Спасибі кожному, так як я вважаю що всі присутні тут - патріоти, які довели, що нас не зламали. Ми будемо продовжувати жити і відстоювати гідність усієї України, - не стримуючи сліз, дякувала вдова Володимира Олена Рибак
https://ukr.media/ukrain/233884/
О, тут вона сама про Ярошенко пише. Так він бреше про розлучення, та що Володимир Рибак був вигнаний з дому?
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Отаке... ЦЕ ПРАВДА, те що у виділеному фрагменті???  8-)

Навіть якщо правда, і вони розвелись, то його дітям тепер не треба їсти, вчитись та десь жити?

Чи, як у нас іноді роблять чоловіки - раз пішов з сім'ї, то й діти вже не діти та аліменти тре платити з самої мінімалки, чи не платити зовсім?
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

О, тут вона сама про Ярошенко пише. Так він бреше про розлучення, та що Володимир Рибак був вигнаний з дому?

А яка тобі справа до їх приватного життя?

В них залишилися діти - що ще тобі треба?
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Навіть якщо правда, і вони розвелись, то його дітям тепер не треба їсти, вчитись та десь жити?

Чи, як у нас іноді роблять чоловіки - раз пішов з сім'ї, то й діти вже не діти та аліменти тре платити з самої мінімалки, чи не платити зовсім?
Для цього є допомога по втраті годувальника 1200грн, здається отримує подруга на сина за смерть чоловіка-адвоката. Але вона була з ним до кінця!

Але УСЕ ЖИТТЯ утримувати продажну грошолюбиву тітку, що ВИГНАЛА Героя... То якийсь Кафка вже, нє?
Дуже вдало пристосувалась - піар та гроші на житті та смерті того, кого сдихалась за життя.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

А яка тобі справа до їх приватного життя?

В них залишилися діти - що ще тобі треба?
Мені треба одне - СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Нема чого партії утримувати пожиттєво ту, хто викинула на вулицю її члена, та піариться на його смерті! Та ще встигла "двох маток ссати".
Скоріше за все і розлучення сталося з-за грошей. Відчувається це.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

О, тут вона сама про Ярошенко пише. Так він бреше про розлучення, та що Володимир Рибак був вигнаний з дому?
Одне іншому не суперечить.
Вигнала.
І тіло забирала потім.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Если тетка продалась за деньги и под вьіборьі сделала заяву, если реально развелась и теперь торгует памятью Героя -- єто зашквар.
Как она детей воспитает.

   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Якщо є сестра і Володимир мешкав у неї, цікаво б було її точку зору послухати.
Вона скоріш за все має бути об'єктивною, бо зиску не має...

   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Одне іншому не суперечить.
Вигнала.
І тіло забирала потім.
І як ця "несуперечка" вкладається у голові? :facepalm:
При житті - ти є гівно і пішов звідси (доречі, вигнати чоловіка по закону України не можна, - тобто у нього ще й благородство було - виганяєш, то іду собі залишаючи усе!), тільки квартиру МЕНІ! А як гроші замаячили, то і тіло знадобилося. Ага . Та ще й мало грошенят.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Если тетка продалась за деньги и под вьіборьі сделала заяву, если реально развелась и теперь торгует памятью Героя -- єто зашквар.
Как она детей воспитает.
Уся історія дуже тхне  8-)
Цікаво, героям Небесної сотні їх партії допомагають? А тим, хто загинув у боях? Чи там з БПП не було нікого? Пан Герасимов не знає часом? :(
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

І як ця "несуперечка" вкладається у голові? :facepalm:
При житті - ти є гівно і пішов звідси (доречі, вигнати чоловіка по закону України не можна, - тобто у нього ще й благородство було - виганяєш, то іду собі залишаючи усе!), тільки квартиру МЕНІ! А як гроші замаячили, то і тіло знадобилося. Ага . Та ще й мало грошенят.

Знакомая с мужем часто ругается, так рассказьівает -- я ему говорю время от времени -- сваливай с вещами к маме, а он ей отвечает -- нет, сама сваливай куда-нибудь.
Так и живут, отличная квартира и детки :laugh:

   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Ярошенко Александр:

Я знал и был рядом с Володей последних 6 месяцев ег жизни,совсем рядом,почти каждый день.Я знаю,как его выгнали из дома,подали на развод и развелись,как Володя все это переживал,потому,что сильно любил свою семью,как жил у своей сестры.он жил и работал последних два месяца в Мариуполе перед Майданом,затем рядом со мной прошёл весь майдан,перед Вече,всю ночь провёл в палатках и просил всех,что бы поддержали Авакова на посту министра МВД,потом собирал документы и ЛЕТАЛ НА САМОЛЕТЕ ВПЕРВЫЕ В ЖИЗНИ на собеседование в Киев по поводу своего назначения на руководителя Горловской милиции,за день до его исчезновения мы-я,Мария Жартовская(корреспондент Укр правды) и Володя ездили все вместе в Краматрск),а на следующий день ег выкрали и все четыре дня я прожил и искал его в Горловке,в семье Рыбака и с Леной лично ездил в морг его опознавать,потом похороны,вывоз семьи в Киев на Туровскую,встреча с ЮВИ Бурбак Макс лично отдал ей ключи от служебной квартиры,а ЮВ лично оказала солидную мат помощь,потом сына в нацполицию,дочку в школу,ей предлагали работу,ей помогали,для семьи делали очень много.А потом она просто продалась Артуру Герасимову и сама этому призналась,для неё максимально выжать с этой ситуации.И связь с ней оборвалась.Вот и вся правда.Не надо никому отвечать,бог этой шайке судья.
нє, ну я хіба не все вірно відчула з прямої мови тієї дружини?
блін, як в воду глядела.




   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Знакомая с мужем часто ругается, так рассказьівает -- я ему говорю время от времени -- сваливай с вещами к маме, а он ей отвечает -- нет, сама сваливай куда-нибуть.
Так и живут много лет, отличная квартира и детки :laugh:
Але тут офіційно розлучилися! З двома дітьми - тільки суд і великі аліменти. І те, що вона не дала йому там жити до вирішення питання з житлом для нього - прекрасно її характерізує,бо було сказано "вигнали" :(
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Ярошенко Александр:

Я знал и был рядом с Володей последних 6 месяцев ег жизни,совсем рядом,почти каждый день.Я знаю,как его выгнали из дома,подали на развод и развелись,как Володя все это переживал,потому,что сильно любил свою семью,как жил у своей сестры.он жил и работал последних два месяца в Мариуполе перед Майданом,затем рядом со мной прошёл весь майдан,перед Вече,всю ночь провёл в палатках и просил всех,что бы поддержали Авакова на посту министра МВД,потом собирал документы и ЛЕТАЛ НА САМОЛЕТЕ ВПЕРВЫЕ В ЖИЗНИ на собеседование в Киев по поводу своего назначения на руководителя Горловской милиции,за день до его исчезновения мы-я,Мария Жартовская(корреспондент Укр правды) и Володя ездили все вместе в Краматрск),а на следующий день ег выкрали и все четыре дня я прожил и искал его в Горловке,в семье Рыбака и с Леной лично ездил в морг его опознавать,потом похороны,вывоз семьи в Киев на Туровскую,встреча с ЮВИ Бурбак Макс лично отдал ей ключи от служебной квартиры,а ЮВ лично оказала солидную мат помощь,потом сына в нацполицию,дочку в школу,ей предлагали работу,ей помогали,для семьи делали очень много.А потом она просто продалась Артуру Герасимову и сама этому призналась,для неё максимально выжать с этой ситуации.И связь с ней оборвалась.Вот и вся правда.Не надо никому отвечать,бог этой шайке судья.
Понятия запидрот и брехливый подонок уже стали тождествеными.
Все эти вени, шарики, даски, апостолы и прочие - просто аморальные сволочи :(
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Але тут офіційно розлучилися! З двома дітьми - тільки суд і великі аліменти. І те, що вона не дала йому там жити до вирішення питання з житлом для нього - прекрасно її характерізує,бо було сказано "вигнали" :(

Так. Він мав повне право нікуди не йти та відсужувати частину квартири.

   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Так. Він мав повне право нікуди не йти та відсужувати частину квартири.
хто знає, може і живим залишився... А так - кинувся у буревій, бо втрачати мало що мав - бо син куди дивився на таку ситуацію - наче повнолітнім був? Батька вигнали, а після вбивства страшного пішла мати по грошенята :(
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

хто знає, може і живим залишився... А так - кинувся у буревій, бо втрачати мало що мав - бо син куди дивився на таку ситуацію - наче повнолітнім був? Батька вигнали, а після вбивства страшного пішла мати по грошенята :(


Та закрий вже рота. :facepalm1:

Бо чим більше ти пишеш, тим більше огиди виникає до Батьківщини та да Юлі.

Копирсатися у спідній білизні вмерлої людини та пережовувати його приватне життя, щоб бодай дітям не треба було платити грошенята від партії - то вже за межами.

З кожним твоїм виправдовуючим жадібність Батьківщини дописом, ще пару-троє людей таки відколюється від прихільників Тимошенко.
Бо то мерзенно - спершу дивитися, яка саме партія допомагає вдові та її дітям,  і потім вмивати руки, якщо це робить партія суперників.

То таки правда кажуть, що в Батьківщині - все, що не роблять - тільки піар партії, а як його немає, то немає і допомоги.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

кароч закончилось ожидаемо)
Виновата жена стяжательница
мужем спекулирующая.
Бабла требует то-се..
А меж тем тетка написала,
что она не хочет, чтоб партия Батькивщина
и лично Юлия Владимировна
спекулировали именем ее мужа
тк вспомнили о нем исключительно под Выборы.
Сейчас они цинично используют память о Герое Украины и мученике Владимире Рыбаке для своей предвыборной рекламы.А ведь, тогда, в 2014 году его даже не восстановили в партию " Батькивщина", откуда его цинично и нагло выгнали за борьбу с внутрипартийной коррупцией 01.03.201 3 года.   
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Та закрий вже рота. :facepalm1:

Бо чим більше ти пишеш, тим більше огиди виникає до Батьківщини та да Юлі.

Копирсатися у спідній білизні вмерлої людини та пережовувати його приватне життя, щоб бодай дітям не треба було платити грошенята від партії - то вже за межами.

З кожним твоїм виправдовуючим жадібність Батьківщини дописом, ще пару-троє людей таки відколюється від прихільників Тимошенко.
Бо то мерзенно - спершу дивитися, яка саме партія допомагає вдові та її дітям,  і потім вмивати руки, якщо це робить партія суперників.

То таки правда кажуть, що в Батьківщині - все, що не роблять - тільки піар партії, а як його немає, то немає і допомоги.
Чого тебе тіпає? Падуча? Ще мені чотири букви не вказували, що робити  :fuck:
Ви, порохолюби, САМІ притягнули сюди вонючу білизну самки, яка вигнала Героя, а тепер ображається, що друзі героя бабла не відступають, доки вона приплямкує у кнурячого кодла.
БАБЛОБАБЛОБАБЛО - це ваші, кнурячі, альфа і омега.
А щодо "відколу", за фактом "жадібністі", то я ж і кажу: БАБЛОБАБЛОБАБЛО
ТЬФУ НА ВАС :snooks: 
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Олдбой, де Ви?

Тут пацієнту галоперідолу треба, бо він вже капслоком  тут волає :pooh_lol:
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

кароч закончилось ожидаемо)
Виновата жена стяжательница
мужем спекулирующая.
Бабла требует то-се..
А меж тем тетка написала,
что она не хочет, чтоб партия Батькивщина
и лично Юлия Владимировна
спекулировали именем ее мужа
тк вспомнили о нем исключительно под Выборы.
Сейчас они цинично используют память о Герое Украины и мученике Владимире Рыбаке для своей предвыборной рекламы.А ведь, тогда, в 2014 году его даже не восстановили в партию " Батькивщина", откуда его цинично и нагло выгнали за борьбу с внутрипартийной коррупцией 01.03.201 3 года.   
Схиблена логіка. Це таксометр, чи що? Поки розлученку утримували - можна "цинічнаіспользавать", а коли, побачивши злягання з кнурятнею, не схотіли бути ще однією цицькою, то вже зась? :facepalm:
Я ж кажу: БАБЛОБАБЛОБАБЛО
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Олдбой, де Ви?

Тут пацієнту галоперідолу треба, бо він вже капслоком  тут волає :pooh_lol:
:clapping:  :girl_were:  :)))
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

кароч закончилось ожидаемо)
Виновата жена стяжательница
мужем спекулирующая.
Бабла требует то-се..
А меж тем тетка написала,
что она не хочет, чтоб партия Батькивщина
и лично Юлия Владимировна
спекулировали именем ее мужа
тк вспомнили о нем исключительно под Выборы.
Сейчас они цинично используют память о Герое Украины и мученике Владимире Рыбаке для своей предвыборной рекламы.А ведь, тогда, в 2014 году его даже не восстановили в партию " Батькивщина", откуда его цинично и нагло выгнали за борьбу с внутрипартийной коррупцией 01.03.201 3 года.   
.

Останнє редагування: 22 березня 2019 16:48:57 від vittrym
   
Какой бы ни был плохойхороший Ярошенко А., но вот эту палатку на Майдан он сам привез. Не знаю где он ее взял, на какие деньги купил. Но факт остается фактом.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

на собеседов ание в Киев по поводу своего назначени я на руководит еля Горловско й милиции

могли из-за этого похитить, Рыбак - бывший следователь угрозыска.
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Схиблена логіка. Це таксометр, чи що? Поки розлученку утримували - можна "цинічнаіспользавать", а коли, побачивши злягання з кнурятнею, не схотіли бути ще однією цицькою, то вже зась? :facepalm:
Я ж кажу: БАБЛОБАБЛОБАБЛО

ага. Схиблена.
Барахло,  а не логiка.
Йуля! Йуля!
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

.

а юзер фандор и юзер виттрим часом не один и тот же юзер?
Или одну и ту же методичку перепощивали?)
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

а юзер фандор и юзер виттрим часом не один и тот же юзер?
Или одну и ту же методичку перепощивали?)

Не один.
Что еще интересует сумского лавочника, спрашивай, отвечу по мере сил :gigi:

   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

самки, яка вигнала Героя

О как!

Та Ви не стидайтеся, давайте ще й дітям її якесь таке слово знайдіть, найбільш образливе.

Ну, щоб їх теж не шкода  було...

На що на них витрачатися, хоча  дівчинка ще неповнолітнята і інвалід.

Але Вас пече тіко "розлученка" та "самка героя".
===================================


Пи. Си. Юлькі зовсім з глузду з'їхали - таку маячню плести і так ображати людей від ненависті, щоб виправдати огидність дій Батьківщини.

   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Правда то маячня!? Ок. Ще одне дно. Успіху, свинарчуки
   
Re: Про Юльку, Слов'нськ, Рибака та юльків :X

Танцюють усі!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія