Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Господин, Президент. Вы заслужили второй срок, НО

Понимаю что  у нас Парламентско-президенсткое правление.... Это я понимаю  и ФУП... В селах и деревнях не понимают... Поэтому будут проти Вас.... Все проебы  Гройсмана  лягут на ВАС....
Надо было думать головой. рекомендуя винницкого недоучку на этот пост... Геолог Азаров и тот был лучше.
Народ будет голосовать против Вас  из-за нищеты, которую принес в  Украину Гройсман
Мне очень импонирет Кошулинский, но он непроходной
   
Заслужил. В буцегарні.
   
Людас, как президент по Конститутуции, он сделал все на пятерку.... Вопросов нет... нахера он поставил  премьером чувака с винницкого рынка?   Поэтому  досвидания
   
Re: Господин, Президент. Вы заслужили второй срок, НО

Людас, как президент по Конститутуции, он сделал все на пятерку.... Вопросов нет... нахера он поставил  премьером чувака с винницкого рынка?   Поэтому  досвидания

ничо,  придет прихильники певної політсили и поставит правильного чувака

не парьтесь
   
коцапйо за прихильники певної політсили, він тут рай зробить, всім смішно  буде
   
Людас, как президент по Конститутуции, он сделал все на пятерку.... Вопросов нет... нахера он поставил  премьером чувака с винницкого рынка?   Поэтому  досвидания

Ти ібанувся , злой ? Це одна банда , яка знищує Україну.
   
и не только он
и свинарчуки тоже
   
Я готов проголосовать хоть за черта синего....- просто ОРУ  - уберите  некомпетентного гройсмана... и народ в большинстве своем связывает его с Порошенко
   
Людас, как президент по Конститутуции, он сделал все на пятерку.... Вопросов нет... нахера он поставил  премьером чувака с винницкого рынка?   Поэтому  досвидания

  Я б поставив 70 балів по 100-бальній системі.
  З антирейтингом потрібно працювати, якщо маєш пояснення
  Але замість цього роздмухали тупеньку компанію "тільки Петро"
 
   
   
Понимаю что  у нас Парламентско-президенсткое правление.... Это я понимаю  и ФУП... В селах и деревнях не понимают... Поэтому будут проти Вас.... Все проебы  Гройсмана  лягут на ВАС....
Надо было думать головой. рекомендуя винницкого недоучку на этот пост... Геолог Азаров и тот был лучше.
Народ будет голосовать против Вас  из-за нищеты, которую принес в  Украину Гройсман
Мне очень импонирет Кошулинский, но он непроходной
проголосуй за него, что бы стал проходным.
   
он еще первый не отсидел с конфискацией всего награбленного, а Вы уже про 2й...
   
Старый знаемый, ты ж знаешь что я не платный,просто от себя.  петя заслужил на второй срок -по Конституции. Просто внутри страны бардак с его винницким ставлеником... Поэтому буду против Петра
   
Понимаю что  у нас Парламентско-президенсткое правление.... Это я понимаю  и ФУП... В селах и деревнях не понимают... Поэтому будут проти Вас.... Все проебы  Гройсмана  лягут на ВАС....
Надо было думать головой. рекомендуя винницкого недоучку на этот пост... Геолог Азаров и тот был лучше.
Народ будет голосовать против Вас  из-за нищеты, которую принес в  Украину Гройсман
Мне очень импонирет Кошулинский, но он непроходной

ще один...  :(

Злой! Будь ЧОЛОВІКОМ, нє? ЯК ти будеш себе поважати, якщо ти, порядний чоловік, покривиш душею і "обереш" всяке г...?
   
Re: Господин, Президент. Вы заслужили второй срок, НО

Кнуроферма постійно педалює тему що Кнур - це найкраще що трапилося з Україною за останні 800 років.
Став згадувати скільки станцій метро побудовано в Україні за останні 5 років.
Скільки думаєте?
Одна. На всю країну. В Харкові у 2016 році відкрили станцію "Побєда".
У Києві "зеро". Ноль, взагалі повний ноль, панове.
"Львівська Брама" скоріше всього ніколи не буде побудована, хоча там робіт хіба на рік, довести до ума, щоб виходи зробити біля Львівської площі.


Останнє редагування: 3 березня 2019 00:00:12 від Michigan
   
проголосуй за него, что бы стал проходным.
Знаешь, я хоть и в Киеве... Но до участка топать долгло и там бардак по жизни всегда .. НАУ...
На первый тур вообще не собирался идти... Но пойду - за Кошулинского, а пишу  русским
   
ще один...  :(

Злой! Будь ЧОЛОВІКОМ, нє? ЯК ти будеш себе поважати, якщо ти, порядний чоловік, покривиш душею і "обереш" всяке г...?
Не хвилюйся.. Я, моя родина, і мої співробитники за Кошулиньского
   
Злой абсолютно неправий.
Я думаю нахрена Гройсман повівся на Пєтю.
Доведе Пєтя такого собі хитроватого вінницького ...цього як вони... ну ви зрозуміли, до чогось нехорошого.
Гройсман розумний чоловік, як всі його ...ці як їх...однонаціональн остіки.
   
Решта все так.
Кошулинський кращий і єдино підходящий з усіх.
Але...
   
Йопт, так бухати!
Зи. Колєго, "астанавитесь!"™
   
Старый знаемый, ты ж знаешь что я не платный,просто от себя.  петя заслужил на второй срок -по Конституции. Просто внутри страны бардак с его винницким ставлеником... Поэтому буду против Петра
а на чорта нам президент який не спроможний підбирати людей на найвищі державні посади. Яценюк, Гройсман, Луценко, Клімкін, люди в Конституційному суді, люди в ЦВК - це його пройоби
   
Понимаю что  у нас Парламентско-президенсткое правление.... Это я понимаю  и ФУП... В селах и деревнях не понимают... Поэтому будут проти Вас.... Все проебы  Гройсмана  лягут на ВАС....
Надо было думать головой. рекомендуя винницкого недоучку на этот пост... Геолог Азаров и тот был лучше.
Народ будет голосовать против Вас  из-за нищеты, которую принес в  Украину Гройсман
Мне очень импонирет Кошулинский, но он непроходной

 :facepalm1:
   
а на чорта нам президент який не спроможний підбирати людей на найвищі державні посади. Яценюк, Гройсман, Луценко, Клімкін, люди в Конституційному суді, люди в ЦВК - це його пройоби

 Ну так в стратегічних напрямках він досягає мети. Асоціація, безвіз, курс на вступ в НАТО, відсіч у гібридній війні
   
Ну так в стратегічних напрямках він досягає мети. Асоціація, безвіз, курс на вступ в НАТО, відсіч у гібридній війні
найбідніша країна Європи з найменшим доходом на душу, з найвищим рівнем корупції, постійними епідеміями хвороб, найнижча тривалість життя, найвища дитяча смертність, ... все це перекриває асоціацію, курс
   
что у человека в голове?
дерьмо
алчный никчамный импотентный урод просрал десятниу страны, от него сбежала половина населения, подписал капитуляцию и готовит хуйлу сдачу всей страны...
да, киянен это диагноз
   
а на чорта нам президент який не спроможний підбирати людей на найвищі державні посади. Яценюк, Гройсман, Луценко, Клімкін, люди в Конституційному суді, люди в ЦВК - це його пройоби

вважаю, що НАРОД повинні ВЕСТИ за собою кращі люди (еліта) власним ПРИКЛАДОМ. Нині поп не дає такого прикладу (((
 Для чого МЕНІ такий Президент, якщо я маю КРАЩИЙ приклад?
   
Злой абсолютно неправий.
Я думаю нахрена Гройсман повівся на Пєтю.
Доведе Пєтя такого собі хитроватого вінницького ...цього як вони... ну ви зрозуміли, до чогось нехорошого.
Гройсман розумний чоловік, як всі його ...ці як їх...однонаціональн остіки.

 Это одна бригада барыг , удавы народа , а  власть используют рад наживы .
   
Йопт, так бухати!
Зи. Колєго, "астанавитесь!"™
Так я ж  водку украинскую,  а не Виски херсонские :)
   
Re: Господин, Президент. Вы заслужили второй срок, НО

Понимаю что  у нас Парламентско-президенсткое правление.... Это я понимаю  и ФУП... В селах и деревнях не понимают... Поэтому будут проти Вас.... Все проебы  Гройсмана  лягут на ВАС....
Надо было думать головой. рекомендуя винницкого недоучку на этот пост... Геолог Азаров и тот был лучше.
Народ будет голосовать против Вас  из-за нищеты, которую принес в  Украину Гройсман
Мне очень импонирет Кошулинский, но он непроходной


При гройсмане зарплаты и пенсии практически удвоились,  а гривня как была 26-27 так и осталась. НДС возмешаюрт автоматом, дороги строят. В чем предъява?
   
При гройсмане зарплаты и пенсии практически удвоились,  а гривня как была 26-27 так и осталась. НДС возмешаюрт автоматом, дороги строят. В чем предъява?
Про пенсии и ЗП вообще комментировать не стану,я раньше на 5к мог себе позволить больше чем сейчас на 15, а про дороги, дак то, как они суки их ложат,то их надо уебков расстрелять.  Где-то тут в соседних ветках про новые отремонтированные капитально дороги было, дак некоторые участки вообще без подложки и держаться только на слое асфальта положенном на землю, а сколько тех дорог что "капитально починили" менее чем через 2 года пришли в полную негодность. Пи3дят безбожно везде где только могут. И тут дело не тольково власти... турки уже давно поняли что тут с откатиком можно выгодно все делать и песочек и асфальтик по дешевке можно нахоботить на лево пока строят дорогу.
   
что у человека в голове?
дерьмо
алчный никчамный импотентный урод просрал десятниу страны, от него сбежала половина населения, подписал капитуляцию и готовит хуйлу сдачу всей страны...
да, киянен это диагноз
АН на знаках машин это посмертный диагноз
   
При гройсмане зарплаты и пенсии практически удвоились,  а гривня как была 26-27 так и осталась. НДС возмешаюрт автоматом, дороги строят. В чем предъява?
Цены в три-четыре раза упали.... А так Досвиданья винницкая братва.. НАХ
   
Для Авека.  Я врач высшей категории в Киеве....непоследни й... мне Гройсман с американкой  платит в руки 3.500 гривен. Я не обижаюсь. просто работаю
   
Re: Господин, Президент. Вы заслужили второй срок, НО

Геолог який допоміг повісити на украіну ще 20 млрд дол боргів після бабусиних тридцяти ярдів кращий ніж гройсман

На 50 ярдів погуляли 6 років, віддавати цей борг тепер років 50 з відсотками

Капець  :facepalm:
   
Панове. Ви пам'ятаєте як котувався наш борг на початку війни? Продавали його десь з 80% дисконтом. 20% - так оцінювали ймовірність, що Україна зможе гасити свої борги. І 80% що буде дефолт. Так вірили в Україну усі нормальні люди у світі, бізнесмени. Але нічого цього не трапилося. Україна переорієнтувалася на інші ринки, дефолту не сталося, ніяких катаклізмів не сталося. Насправді зараз у нас все дуже непогано. Якщо дивитися на стан справ і на всю повноту жопи, в якій опинилася країна. Люди кажуть що жопа, бо вони беруть все у відриві від ситуації. А якщо брати в комплексі - усе дуже добре. Бо мало бути набагато гірше. Але не сталося.
   
Чому Янукович шукав, кому б продати країну? Бо обанкротив її. В ЗВР було практично пусто.
   
Re: Господин, Президент. Вы заслужили второй срок, НО

Для Авека.  Я врач высшей категории в Киеве....непоследни й... мне Гройсман с американкой  платит в руки 3.500 гривен. Я не обижаюсь. просто работаю

Та ні, якраз таки ви дуже ображаєтесь
Чому така низька зарплата спеціаліста?
Чи якісь півставки тільки
   
Рулить як Азаров в тих умовах, що був Азаров - великого розуму не треба. А от в тих умовах, шо Україна опинилася після Азарова - ось тут вже треба великий розум.
   
Сцарь халосий грлйсмани погані)))) таки адін нарот
   
Re: Господин, Президент. Вы заслужили второй срок, НО

Рулить як Азаров в тих умовах, що був Азаров - великого розуму не треба. А от в тих умовах, шо Україна опинилася після Азарова - ось тут вже треба великий розум.

+1

Юля з геолугом непогано погуляли в борг

Іншим тепер віддавати

Після 2014 року Украіна набрала усього 1.7 млрд нових боргів, зовнішніх і внутрішніх
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія