Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Короче Порошенко решил реально обойти всех киевлян от двери до двери и убеждать людей голосовать за Порошенко.

Выделили под это нормально бабок.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Давай показывай агитационный материал.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Давай показывай агитационный материал.

Я её сильно не расспрашивал. Если интересно как это происходит на днях могу спросить.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Короче Порошенко решил реально обойти всех киевлян от двери до двери и убеждать людей голосовать за Порошенко.

Выделили под это нормально бабок.

хоче збудувать секту,
це цілком може спрацювати в Україні

   
Отбери паспорт!Иначе старики отберут у нас завтра.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Я её сильно не расспрашивал. Если интересно как это происходит на днях могу спросить.

Интересно.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Отбери паспорт!Иначе старики отберут у нас завтра.

У меня Порошенко идет вторым после Гриценко. Как план Б - Порошенко подойдет. Кот в мешке Зеленский - я не рискну. Тимошенко про ни один танк и газовый контракт не катит. У Кошулинского - нет шансов.
   
убеждать людей голосовать за Порошенко
Там фішка не в тому щоби переконувати голосувати, а в тому, що збираються паспорті дані і потім вони будуть вноситися у фальшиві бюлетені. Твоя мама вже проголосувала за Гетьмана, а може і ти
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Короче Порошенко решил реально обойти всех киевлян от двери до двери и убеждать людей голосовать за Порошенко.

Выделили под это нормально бабок.

убєждать це розносить гроші?

бо словесно убєждать це заняття неблагодарне.
   
У меня Порошенко идет вторым после Гриценко. Как план Б - Порошенко подойдет. Кот в мешке Зеленский - я не рискну. Тимошенко про ни один танк и газовый контракт не катит. У Кошулинского - нет шансов.
Я смотрю у тебя тоже нуна отобрать паспорт. :facepalm:
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Там фішка не в тому щоби переконувати голосувати, а в тому, що збираються паспорті дані і потім вони будуть вноситися у фальшиві бюлетені. Твоя мама вже проголосувала за Гетьмана, а може і ти

Я был наблюдателем от партии Наша Украина. В Киеве нереально фальсифицировать. Так что твой пост не катит. Паспортные данные ходить собирать у правящей власти??? Ты серьезно? У них все базы данных есть.
   
Я был наблюдателем от партии Наша Украина. В Киеве нереально фальсифицировать. Так что твой пост не катит. Паспортные данные ходить собирать у правящей власти??? Ты серьезно?
Ну ти знаєш чим займається ця сітка? Вони ходять по квартирам і переписють паспортні дані людей. Далі під ці дані Петро набере бюлетенів і повкидає на дострокових виборах. Ось і вся технологія
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Я был наблюдателем от партии Наша Украина. В Киеве нереально фальсифицировать. Так что твой пост не катит. Паспортные данные ходить собирать у правящей власти??? Ты серьезно?

А кто сказал что в Киеве будут фальсификации в большом объеме?

А вот где нибудь в моршинском санатории, хмельницком доме отдыха, одесском биче или харьковской больнице - все те паспорта и повылазят. В дополнительных открепительных талонах :)

Поэтому реально интересно, чем занимаются агитаторы.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Ну ти знаєш чим займається ця сітка? Вони ходять по квартирам і переписють паспортні дані людей. Далі під ці дані Петро набере бюлетенів і повкидає на дострокових виборах. Ось і вся технологія
а нах переписувати їх данні в цій схемі?  :eyes:
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

А кто сказал что в Киеве будут фальсификации в большом объеме?

А вот где нибудь в моршинском санатории, хмельницком доме отдыха, одесском биче или харьковской больнице - все те паспорта и повылазят. В дополнительных открепительных талонах :)

Поэтому реально интересно, чем занимаются агитаторы.
ну так можно будь яких бомжів повписувати. нах по квартирам ходити?
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

порошенку можна фальсифікувать і купувать голоси бо він бореться з хуйло (tu)
а тимошенко можна бо вона бореться з порошенком :love:
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Я смотрю у тебя тоже нуна отобрать паспорт. :facepalm:
От ба, а ты еще хотел вступить в "общество защиты поросят". Это ж вредители. B-)
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.
Via

а нах переписувати їх данні в цій схемі?  :eyes:
Щоб можна було потім перевірити, чи реально бабуся отримала Петіну тисячу від агітатора. Бо агітатори можуть бабло собі прикарманити.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.
Via

Я был наблюдателем от партии Наша Украина. В Киеве нереально фальсифицировать. Так что твой пост не катит.
Та що ти кажеш! Про гречаних бабусь Черновецького чув? Ця мережа живе і міцніє вже виборів десять підряд, всі пенси і інші убогі по спискам собесів отримують бабло перед виборами. Причому не має значення, хто саме зверху заливає бабло - далі тисячники, сотники і десятники справно його роздають. Буває, що трохи собі залишають, за це їх карають, років 5 тому одного "тисячника" з багатоповерхівки викинули саме за це.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.
RSP

Реально потрібно заборонити голосувати кому більше років десь 50
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Отбери паспорт!Иначе старики отберут у нас завтра.

Не переживай, молодежь тебе подарит Зеленского ...в этой стране як пороблено .....  :weep:
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Короче Порошенко решил реально обойти всех киевлян от двери до двери и убеждать людей голосовать за Порошенко.

Выделили под это нормально бабок.


Содрали в штатах ....  :-)o

ОДД (от двери до двери) или Д2Д (дор ту дор) — это поквартирная агитация, когда кандидат ходит и лично убеждает за него проголосовать. В США это называется канвассинг, т.е. предвыборная агитация и подразумевает под собой любой контакт с избирателем, но чаще именно в поле, т.е. лично.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Щоб можна було потім перевірити, чи реально бабуся отримала Петіну тисячу від агітатора. Бо агітатори можуть бабло собі прикарманити.
а нах взагалі бабусям щось давати якщо можно просто набрати під бомжів бюлютенів і повкидати? втрачений логічний зв*язок.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Та що ти кажеш! Про гречаних бабусь Черновецького чув? Ця мережа живе і міцніє вже виборів десять підряд, всі пенси і інші убогі по спискам собесів отримують бабло перед виборами. Причому не має значення, хто саме зверху заливає бабло - далі тисячники, сотники і десятники справно його роздають. Буває, що трохи собі залишають, за це їх карають, років 5 тому одного "тисячника" з багатоповерхівки викинули саме за це.
у коцмоса був підкуп - так. були бригадні бабки, відповідаючі за будинки, квартали - так.

але це не фальсифікації, не каруселі... він їх просто скупив.

а тут пишуть що петро збирає данні щоб ще потім щось повкидати...от я і питаю нах ці данні, вкинути можно безплатно.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Варианты корректного взаимодействия с жителями:

    1. Фраза жителя: Я не открываю незнакомым людям.

Ваш ответ: “Правильно делаете. Давайте я покажу вам свои документы”. ИЛИ. “Мы можем пообщаться за дверью”,

    2. Фраза жителя: Мне про выборы неинтересно слушать.

Вежливо прощаетесь и уходите.

    3. Фраза жителя: Я на выборы не хожу.

Вежливо прощаетесь и уходите.

    4. Фраза жителя: “Уходите, достали”.

Ваш ответ: “Я вас понимаю, давайте я просто передам Вам материалы для ознакомления”. В случае отказа, вежливо прощаетесь и уходите.

    5. Ругаются матом.  :laugh:

Уходите.

    5. Нет времени.

Спрашиваете, когда можете подойти в другой раз. Оставляете АПМ, личные контакты. В следующий раз приходит волонтёр, а лучше сам кандидат. Закрываете избирателя за 10 минут, уходите, делая его своим сторонником.

Что категорически запрещено делать:

- требовать открыть дверь

- заходить внутрь квартиры

- извиняться за визит, то есть принимать извиняющуюся, виноватую позицию

- обещать что-либо от лица кандидата

- обещать решить конкретную проблемы

- угрожать
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

а нах взагалі бабусям щось давати якщо можно просто набрати під бомжів бюлютенів і повкидати? втрачений логічний зв*язок.

Вкидать так просто не виходить. Треба видавать бюлетень типу "реальним" людям, заносити їх у доп списки...

Пані Вія більше знає, нехай розкаже як то зараз там по Закону робиться.

Останнє редагування: 2 березня 2019 20:13:11 від alex_kiev
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Да не будет никто в Киеве вбрасывать, зачем рисковать в нереальном.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Вкидать так просто не виходить. Треба видавать бюлетень типу "реальним" людям, заносити їх у доп списки...

Пані Вія більше знає, нехай розкаже як то зараз там по Закону робиться.
ну так можно по паспортній базі видати "типу реальним людям". і кинути за них, вони і знать не будуть.

а ходити переписувати щось - навіщо?
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Да не будет никто в Киеве вбрасывать, зачем рисковать в нереальном.

100% ... нигде не будут вбрасывать .... все это не реальное паливо на которое не пойдет вообще никто .... есть крипаки в лице бюджетников они всегда голосуют так как велел барин, прямой начальник  ... не все но большая часть ... и это проблема не тех кто их гнет, а их личная ....
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

віршик щойно від ЗЕ )

"кто за Петю Порошенко -поднимите руку!
Ах, какие молодцьі - получите штуку"

ползаю)))) :lol:  :weep:
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

віршик щойно від ЗЕ )

"кто за Петю Порошенко -поднимите руку!
Ах, какие молодцьі - получите штуку"

ползаю)))) :lol:  :weep:

Жидков наваял ... чувствуется стиль тамбовского мусора ...зуб даю ....  :laugh:
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

Советую учитывать факт 40+ кандидатов. Это ж тоже члены уик и наблюдатели могут быть. А это и порча бюллетеней путем добавки второй галочки и прочие шалости
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

   
Реально потрібно заборонити голосувати кому більше років десь 50
А також: тим, кому не виповнилося 25 років, безробітним, субсидіантам, незаміжним, МОСКАЛЯМ, безхатченкам, тим в кого активів менше 10 мільйонів гривень тощо.
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.
van

Как можно убедить обворованного человека ,которому нечем платить а коммуналка , кроме того еще в мае  и осенью  если Порошенко останется у власти подорожает газ и  коммунальные услуги , за этим всем вырастут цены не продукты . Только гнать  по дальше от дома   всех шоко  агитаторов .
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.
Via

у коцмоса був підкуп - так. були бригадні бабки, відповідаючі за будинки, квартали - так.

але це не фальсифікації, не каруселі... він їх просто скупив.

а тут пишуть що петро збирає данні щоб ще потім щось повкидати...от я і питаю нах ці данні, вкинути можно безплатно.
Моя особиста думка - це повторний підкуп. Спочатку бабусям роздадуть 2400 добавки до пенсії через Укрпошта, усьо офіційно, і комар носа не підточить. Обіцяна тисяча гривень в день воякам на передовій - з цієї ж серії, підкуп офіційний, з бюджету.
А потім буде друга хвиля в переддень виборів - по тисячі-дві рознесуть по тим спискам. Данні збирають, бо не довіряють роздавальщикам, потім ще перевіряючі уточнять у бабусь, чи дійсно вони отримували тисячі. Ну і психологічний тиск "Дивись же, бабка, гроші взяла, номер паспорту переписали - голосуй тіко за Петю, ти у нас "облікована".
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.
Via

Вкидать так просто не виходить. Треба видавать бюлетень типу "реальним" людям, заносити їх у доп списки...

Пані Вія більше знає, нехай розкаже як то зараз там по Закону робиться.
Вкидати у Києві не вийде, бо на цих виборах буде дурдом на дільницях - 44 члени комісії і 44 спостерігача, плюс журналісти, це близько сотні людей, які пасуть один одного, і у всіх є смартфони.
Тому основні мутки будуть до початку дня голосування - підкуп виборців, голосування по тимчасовому місцю проживання тощо.
Неодноразово спостерігала, коли члени ДВК видавали бюлетені підставним виборцям, а розписувалися вони за кого попало у списку виборців, бо явка все одно не 100%. Комуняки це робили взагалі внаглу, мене в Сибір грозилися заслати, коли їх зупиняла.

Останнє редагування: 2 березня 2019 23:42:03 від Via
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

а ходити переписувати щось - навіщо?


щоб знати, чи ходив агітатор по квартирах чи не ходив. Свого часу Лазаренко замутив подібну схему - агітатори повинні були переконати людину вступити в Громаду і заповнити відповідну анкету власноруч і поставити підпис. За кожну анкету агітатору платили 1,7 долара. Так деякі ушлі понаписали тих анкет одним почерком сотнями, але ж це відразу видно, ну й отримували замість грошей по шапці і ногою під зад. Тому це всього лише контроль агітатора, тому й заповнюють паспортні дані та інд.код, бо таку інформацію агітатор може отримати лише реально поспілкувавшись із людиною
   
Re: Моя мать вступила в "паутину" Порошенко.

У меня Порошенко идет вторым после Гриценко. Как план Б - Порошенко подойдет. Кот в мешке Зеленский - я не рискну. Тимошенко про ни один танк и газовый контракт не катит. У Кошулинского - нет шансов.

Ну, да... Есть такие мазохисты, которые предпочитают зло ввиде брехливого вора-мародёра и шестёрки кума хуйла чем неизвестно что в мешке...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія