Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я обираю Руслана Кошулинського [ua]

Про т.зв. «непрохідність».

«Я б проголосував за нього, але він непрохідний»… «Хотів би проголосувати за нього, але боюсь втратити голос»… Мабуть кожен з Вас неодноразово чув ці типові пропагандивні кліше.
«Добрі люди» нам «радять»: «нащо йому то президентство? Ліпше бис ти сі об*єднали з___(прізвище вставити), а не «розпорошували голоси…».
Протягом майже тридцятилітньої діяльності Свобода в цілому і Руслан Кошулинський особисто чули ці фрази 100500 разів. Уявімо собі, що ми дослухались до «порад» цих «добрих людей».
Які були б наслідки, якби націоналісти не брали участі у виборах в державі? По-перше – не було б досвіду політичної боротьби. По-друге – не було б відповідальності за свої дії. По-третє – не було б націоналістичної партії як такої…Не було б постійного фактору тиску на режим олігархів. Не було б Революції Гідності… Що отримали б в результаті? Мали б сьогодні Україну повним аналогом Білорусі… Це в кращому випадку!
   
Тому моя відповідь на подібні закиди – категорично НІ! Голосувати згідно своїх переконань треба ЗАВЖДИ! Це потрібно кожному хоча б за ради збереження почуття власної гідності і самоповаги…
Бо голос, відданий за сумнівну персону з міркувань «аби не пропав» в кінцевому результаті все одно виявиться пропащим. Бо сумнівний персонаж сприймає той голос за «чисту монету» і як оправдання своєї сумнівної діяльності. А голос, відданий за «свого» кандидата чи партію, є величезним стимулом для партії. Цей голос є підставою для віри в досягнення поставлених партією цілей і дуже важливим стимулом до роботи щоб оправдати кредит довіри виборців.
Простий приклад: чи нинішній правлячий режим наважився так нахабно ігнорувати вимоги суспільства, якби результат їхнього кандидата на минулих виборах не був би 54%? Так, тоді вони вміло зіграли на страхах суспільства і реалізували технологію під назвою «в один тур». Багато порядних людей купилось на цю солоденьку цукерочку, і замість того, щоб проголосувати за світоглядово близького кандидата, віддали голос за представника олігархії. Що в результаті? Режим повірив, що більшість громадян їх беззастережно підтримує! Відповідно зробив висновок – «роби що хочеш! Нам довіряють!!!»
   
А тепер уявимо собі, що пропагандивний штамп «вони непрохідні» спрацював би в 2012-му році і Руслан Кошулинський не став би віце-спікером парламенту. Чи знайшовся б інший, котрий би очолив державу в найкритичніші дні її новітньої історії? Згадуючи тодішній склад ї Верховної Ради, особисто в мене є великі сумніви… А, не зробив би тоді Кошулинський всі необхідні дії для легітимної передачі влади, то чи була б нині Україна і де б проходила нині лінія фронту?

Ну, і останнє: «непрохідність» - медичний термін. До чоловіків не застосовується…
   
не буду голосувати за нього :nea:
   
Кошулинський набрав би більше голосів, якби йшов самовисуванням.
Ну не хочуть люди голосувати за лівацьку програму Свободи.
   
Я може проголосую. Бо все одно не пройде, а бюлетень потрібно використати.
   
Кошулинський набрав би більше голосів, якби йшов самовисуванням.
Ну не хочуть люди голосувати за лівацьку програму Свободи.

ви читали його програму?  ;o
коли?
   
А тепер уявимо собі, що пропагандивний штамп «вони непрохідні» спрацював би в 2012-му році і Руслан Кошулинський не став би віце-спікером парламенту. Чи знайшовся б інший, котрий би очолив державу в найкритичніші дні її новітньої історії? Згадуючи тодішній склад ї Верховної Ради, особисто в мене є великі сумніви… А, не зробив би тоді Кошулинський всі необхідні дії для легітимної передачі влади, то чи була б нині Україна і де б проходила нині лінія фронту?

Ну, і останнє: «непрохідність» - медичний термін. До чоловіків не застосовується…
Непроходной - это Гриць. Кошулинский просто не имеет достаточной потенциальной электоральной базы.
   
Ну не хочуть люди голосувати за лівацьку програму Свободи.
Справа навіть не у програмі, фуй хто її  читає.
Просто не хочуть голосувати за шось, що пов'язане з Тягнисраком.
   
Непроходной - это Гриць. Кошулинский просто не имеет достаточной потенциальной электоральной базы.

за замірами соціологів (котрих ФУП так любить поширювати!  :D ) "потенциальная электоральная база" Кошулинського нині складає від 12 до 18 відсотків
   
ви читали його програму?  ;o
коли?

Я читав програму Свободи.
   
Справа навіть не у програмі, фуй хто її  читає.
Просто не хочуть голосувати за шось, що пов'язане з Тягнисраком.

всі-всі люди?  :gigi:
ну-ну...
   
Я читав програму Свободи.

СТОООООП!
Програма Свободи і програма Кошулинського - то не одно й то саме!

Може спершу таки вартує поцікавитись актуальною програмою перш ніж писати голослівні звинувачення в "лівизні"?

з.і. Яку ідеологію сповідує влада, котра націоналізовує банки і мільйонам громадян роздає субсидії?  праву чи ліву?  :gigi:
   
за замірами соціологів (котрих ФУП так любить поширювати!  :D ) "потенциальная электоральная база" Кошулинського нині складає від 12 до 18 відсотків
Это все избиратели, за исключением тех, кто за него никогда и ни за что не проголосует?
   
Руслан КОШУЛИНСЬКИЙ – СИЛЬНИЙ кандидат!

В навколополітичних «баталіях» часто зустрічається словосполучення «сильний кандидат» і «слабкий кандидат». За якими критеріями оцінити СИЛЬНИЙ кандидат чи ні? Чим саме виміряти СИЛУ кандидата?
Я вважаю, що СИЛУ кандидата треба вимірювати виключно категоріями «сила духу» і «воля до перемоги». Всі решта чесноти потрібні, але вони даремні, якщо нема перших двох.
Що таке сила духу на прикладі Кошулинського? Це після кривавого ранку на Інститутській піти в приміщення Верховної ради, битком напхане «бЄркутом», і розпочати організаційні процедури по скликанню засідання парламенту. Його в той момент відговорювали майже всі друзі… Основний аргумент – «Тебе там просто вб*ють…». Але він пішов… Сам… Бо так було треба! Так вимагало власне сумління та інтереси України…
   
Що таке воля до перемоги на прикладі Кошулинського? За час політичної діяльності Руслану довелося брати участь в багатьох виборчих кампаніях… Він пройшов весь шлях від вуличного агітатора до керівника загальнодержавного виборчого штабу. На цьому шляху було дуже багато бюлючих поразок… Той, хто брав участь в реальній вуличній політичній боротьбі, дуже добре мене зрозуміє! Який безсилий розпач наступає в момент поразки… Ти викладався на 102% під час кампанії, а результат, оголошений «підрахуями» такий, що від нього вити хочеться… Багато хто не витримував того… ламався…відходив в «цивільне життя»…
Так от – за 25 років мого знайомства з Русланом, я НІ РАЗУ не бачив його в розпачі чи депресії після поразок! Основна теза була – «нічо! Ми вистоїмо! Ми ЗМОЖЕМО і наступного разу доб*ємось свого!»
Давній девіз «Якщо Тебе збили з коня – кусай за п*ятки!» - це про нього! Кошулинський не припиняє боротьбу ніколи!
   
Що таке сила духу+ воля до перемоги на прикладі Кошулинського?
Це скласти повноваження депутата ВР і піти на службу в армію. Сержантом-артилеристом. Робити ту роботу, котру вміє робити ДОБРЕ! Додати свій посильний вклад в спільну перемогу…
Я вважаю, що саме такі якості повинен мати майбутній Президент України. Особливо – коли в країні війна…
Ну, і останнє: він дійсно СИЛЬНИЙ чоловік. Легкий, але сильний!!!

   
Руслан КОШУЛИНСЬКИЙ – СИЛЬНИЙ кандидат!
...
Голосуйте себе на здоровье. В апреле вернемся к вопросу.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
van

Тема почему поменяли на  Кошулинского . Я в курсе.. :D
   
всі-всі люди?   
ну-ну...
Не всі звичайно. Тягнибок на  минулих президентських набрав аж 1,16% тобто   210 476 голосів.
І це, зважаючи на те, що він стояв на сцені Майдану. А Кошулинського знають ще менше, але пам'ятають що за ним стоїть Тягнисрак.
   
Это все избиратели, за исключением тех, кто за него никогда и ни за что не проголосует?

це заміри соціологів, котрі ніколи не публікуються в пресі  :gigi:
   
Не всі звичайно. Тягнибок на  минулих президентських набрав аж 1,16% тобто   210 476 голосів.
І це, зважаючи на те, що він стояв на сцені Майдану. А Кошулинського знають ще менше, але пам'ятають що за ним стоїть Тягнисрак.

 :lol:
я зацікавлений в тому, щоб всі наші опоненти дотримувались такої ж думки!
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

програма Кошулинського
Ну й то де можно почитати?
Зи. Проголосую за нього, але де програма?
   
це заміри соціологів, котрі ніколи не публікуються в пресі  :gigi:
Даже если это было-бы так, а это нихера не так,то  для победы нужно где-то взять еще минимум 30% голосов, а то и все 40%. :weep:
   
Програма Свободи і програма Кошулинського - то не одно й то саме!

Хмм, я думав, він зобов'язаний виконувати програму своєї партії.
Якщо ні, то для чого йому бути в Свободі?
   
Даже если это было-бы так, а это нихера не так,то  для победы нужно где-то взять еще 30% голосов. :weep:

ми наразі ведемо розмову про потрапляння в другий тур... :shuffle:
   
ми наразі ведемо розмову про потрапляння в другий тур... :shuffle:
Ну там порог будет где-то 25-30%.
   
Хмм, я думав, він зобов'язаний виконувати програму своєї партії.
Якщо ні, то для чого йому бути в Свободі?

хоча б тому, що Кошулинський є спільним кандидатом від кількох націоналістичних організацій. І на сьогодні вже єдиним...
   
ми наразі ведемо розмову про потрапляння в другий тур...

Потрібно буде нагадати цю гілку після виборів )))
   
Пам'ятаєте,   a колиcь навіть консул, т,Тая і ще пару єврeїв ФУПу були за Свободу?  :D
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Певно, я за нього проголосую. Ну, якщо мене ще зарееструють, там є певні проблеми... Ну ні то ні :( Нажаль.
   
Ну там порог будет где-то 25-30%.

 :lol:
аналітік!  :weep:
ой-вей...

в квітні вернемось до цієї теми(с)   ;)
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Є одне питання, і воно не другорядне.

Куди подівся Тягнибок?
   
:lol:
аналітік!  :weep:
ой-вей...

в квітні вернемось до цієї теми(с)   ;)
Однозначно.Я себе ее застолбил.
   
Є одне питання, і воно не другорядне.

Куди подівся Тягнибок?

Він  же лікар, зрозумів, що в нього перші признаки прогресуючого Альцгеймера ( Альцхаймера)   ;)
   
Ну й то де можно почитати?
Зи. Проголосую за нього, але де програма?

https://svoboda.org.ua/announcements/plan-dokorinnyh-peretvoren-ruslana-koshulynskogo/257511/
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Завжди голосував за свободу . І зараз проголосую за Кошулинського. І пофіг який у нього рейтинг. Якби всі голосували так як підказує серце а не живіт, то б ми вже давно жили б у нормальній країні .
   
Є одне питання, і воно не другорядне.

Куди подівся Тягнибок?

я ще десь рік тому тут писав, що робота керівника партії і робота Президента - то не одно й то ж саме. І для роботи Президентом найбільш вдалою кандидатурою був би Кошулинський...

Тягнибок займається тим, чим й займався - партійною роботою. Тою чорновою, і на загал непомітною... Але без якої неможлива діяльність реальної партії, а не одноразового проекту
   
Завжди голосував за свободу . І зараз проголосую за Кошулинського. І пофіг який у нього рейтинг. Якби всі голосували так як підказує серце а не живіт, то б ми вже давно жили б у нормальній країні .
Сердце далеко не всем указывает на Романа. Скорее наоборот. И это,увы, даже не его вина.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

https://svoboda.org.ua/announcements/plan-dokorinnyh-peretvoren-ruslana-koshulynskogo/257511/
Дякую, але ж чому
Програма Свободи і програма Кошулинського - то не одно й то саме!
, не одне й те саме _ неа сайті Свободи?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія