Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

генетичні відмінності рас

Re: генетичні відмінності рас

Якщо брати Єгипет то з'явилась каста управлінців й думаючих.
в Єгипті не було каст. Це Африка, до речі
   
Re: генетичні відмінності рас
IP

в Єгипті не було каст. Це Африка, до речі

називайте як хочете, обрані чи тому подібне. Наука була доступна лише обраним.
   
Re: генетичні відмінності рас

Нажаль тільки один ІР, зрозумів про, що я.  :)
що тут розуміти, ви про еліту та бидло
   
Re: генетичні відмінності рас

хтось перший додумався "варити кашу із сокири". Думаю це походить від рангових змагань. Хтось придумав, як стати рангово-вищим над сильнішими й вправнішими завдяки "Богу" як СуперАльфа.
це капець))
   
Re: генетичні відмінності рас

що тут розуміти, ви про еліту та бидло
:facepalm1:
   
Re: генетичні відмінності рас

Переносити важкі речі, з місця на місце. Наприклад, врожай з поля в амбар.
тобто по вашому вовк, наприклад, розумніший вантажника?
   
Re: генетичні відмінності рас

тобто по вашому вовк, наприклад, розумніший вантажника?
:girl_were:  :suicide2:
Вибачаюсь, що втрутився. Дискутуйте дальше.
   
Re: генетичні відмінності рас

називайте як хочете, обрані чи тому подібне. Наука була доступна лише обраним.
називайте речі точно, якщо хочете їх розуміти. "Наука" в Єгипті була доступна кожному. В лапках тому, що науки в Єгипті не було
   
Re: генетичні відмінності рас

:girl_were:  :suicide2:
Вибачаюсь, що втрутився. Дискутуйте дальше.
дякую
   
Re: генетичні відмінності рас

Культ карго це Меланезія. Великі піраміди де знаходяться?  ;)

да, да, это несомненно. я имео ввиду, "в глубь", так сказать ))
но там на ранних ветках уже подсказали на что обратить внимание, я к ним прислушаюсь
   
Re: генетичні відмінності рас

Переносити важкі речі, з місця на місце. Наприклад, врожай з поля в амбар.
А как можно перенося тяжелые вещи вырастить урожай.
Мне кажется что занятие сельским хозяйством требует больше интелекта чем охота. Охотник планирует на очень короткое время вперед ,а занятие сельским хозяйством это долгосрочное планирование и требует определенной абстракции , от собственно конечной цели -еды. Накопление опыта по выращиванию растений  и передача знаний потомкам значительно сложнее чем показать последовательность действий при охоте.
   
Re: генетичні відмінності рас
IP

А как можно перенося тяжелые вещи вырастить урожай.
Мне кажется что занятие сельским хозяйством требует больше интелекта чем охота. Охотник планирует на очень короткое время вперед ,а занятие сельским хозяйством это долгосрочное планирование и требует определенной абстракции , от собственно конечной цели -еды. Накопление опыта по выращиванию растений  и передача знаний потомкам значительно сложнее чем показать последовательность действий при охоте.

якщо брати Єгипет то необхідний був календар щоб точно розраховувати приливи й відливи, а те астрономія, математика й т.д.
   
Re: генетичні відмінності рас
IP

називайте речі точно, якщо хочете їх розуміти. "Наука" в Єгипті була доступна кожному. В лапках тому, що науки в Єгипті не було

Наука була передова як для тих часів. Збереглися методичні матеріали. Щодо навчання то освіту могли отримати лише діти жерців, чи видатних осіб.
   
Re: генетичні відмінності рас

А как можно перенося тяжелые вещи вырастить урожай.
Мне кажется что занятие сельским хозяйством требует больше интелекта чем охота. Охотник планирует на очень короткое время вперед ,а занятие сельским хозяйством это долгосрочное планирование и требует определенной абстракции , от собственно конечной цели -еды. Накопление опыта по выращиванию растений  и передача знаний потомкам значительно сложнее чем показать последовательность действий при охоте.
Ще раз повернусь.
Ви про колективний розум. Після аграрної революції люди навчились кооперуватись великими спільнотами. Навіть якщо ти незнаєш коли і що потрібно посіяти, можеш запитати в сусіда. І так дальше. Люди навчились жити великими спільнотами. Для цього непотрібно великого розуму від окремого індивіду. Наприклад в історії чимало випадків, коли успішними державами керували розумово відсталі. В часи мисливців і збирачів, а це сотні тисяч років, тоїсть більша частина історії людства. Індивід мав покладатись в більшості на себе. Тому мусив багато прикладати розумових зусиль, щоб вижити.
Почитайте книгу, на яку я дав посилання.
   
Re: генетичні відмінності рас

Ще раз повернусь.
Ви про колективний розум. Після аграрної революції люди навчились кооперуватись великими спільнотами. Навіть якщо ти незнаєш коли і що потрібно посіяти, можеш запитати в сусіда. І так дальше. Люди навчились жити великими спільнотами. Для цього непотрібно великого розуму від окремого індивіду. Наприклад в історії чимало випадків, коли успішними державами керували розумово відсталі. В часи мисливців і збирачів, а це сотні тисяч років, тоїсть більша частина історії людства. Індивід мав покладатись в більшості на себе. Тому мусив багато прикладати розумових зусиль, щоб вижити.
Почитайте книгу, на яку я дав посилання.
Я выделил фразу. Как из первой части следует вторая?
 Те кто не занялся аграрным производством так и остались на уровне развитя которое было 100000 лет тому назад. По вашей теории они должны за это время стать еще умнее и развится в более продвинутую цивилизацию. 
   
Re: генетичні відмінності рас

Олександре, так що там на рахунок мисливців-кочівників? B-)
   
Re: генетичні відмінності рас

Олександре, так що там на рахунок мисливців-кочівників? B-)
Мисливців-збирачів. А, що вас цікавить?
   
Re: генетичні відмінності рас

Я выделил фразу. Как из первой части следует вторая?
 Те кто не занялся аграрным производством так и остались на уровне развитя которое было 100000 лет тому назад. По вашей теории они должны за это время стать еще умнее и развится в более продвинутую цивилизацию. 
Ми з Вами говорим або на різних мовах, або про різні речі. Так більш успішними виявились ті, хто навчився кооперуватись великими спільнотами.
   
Re: генетичні відмінності рас

Наука була передова як для тих часів. Збереглися методичні матеріали. Щодо навчання то освіту могли отримати лише діти жерців, чи видатних осіб.
наука з'явилась після середньовіччя. Щодо навчання, вказуйте яке. В Давньому Єгипті вже була купа професій, і всі потребували навчання
   
Re: генетичні відмінності рас

Ще раз повернусь.
Ви про колективний розум. Після аграрної революції люди навчились кооперуватись великими спільнотами. Навіть якщо ти незнаєш коли і що потрібно посіяти, можеш запитати в сусіда. І так дальше. Люди навчились жити великими спільнотами. Для цього непотрібно великого розуму від окремого індивіду. Наприклад в історії чимало випадків, коли успішними державами керували розумово відсталі. В часи мисливців і збирачів, а це сотні тисяч років, тоїсть більша частина історії людства. Індивід мав покладатись в більшості на себе. Тому мусив багато прикладати розумових зусиль, щоб вижити.
Почитайте книгу, на яку я дав посилання.
не хочете про вовків, давайте про левів. Вони ж полюють?
   
Re: генетичні відмінності рас

Ми з Вами говорим або на різних мовах, або про різні речі. Так більш успішними виявились ті, хто навчився кооперуватись великими спільнотами.
Ты утверждаеш что охотники были умнее, а я говорю что аграрии . И это подтверждается  ходом истории.
А насчет книги ,то есть книги где утверждается что миши самые умные.

"Создания, которых вы зовете мышами, вовсе не таковы, какими кажутся вам. Вы замечаете лишь, так сказать, отпечаток в нашем измерении огромных сверхразумных панпространственных существ. – Старец замолчал и участливо добавил: – Боюсь, они ставили на вас опыты.
Артур глубоко задумался. Потом его лицо прояснилось.
– Тут явное недоразумение. Понимаете, это мы ставили на них опыты. Бихевиоризм, Павлов и прочее… Мыши проходили всякие тесты, учились звонить в колокольчик, бегали в лабиринтах. На поведении мышей мы изучали…
Голос Артура затих.
– Такая изощренность… – проговорил Слартибартфаст. – Поневоле можно прийти в восхищение. Как еще лучше замаскировать истинные цели? Внезапно пройти лабиринт не в том направлении, съесть не тот кусок сыра, неожиданно умереть от миксоматоза… Неподражаемое хитроумие!"
   
Re: генетичні відмінності рас

не хочете про вовків, давайте про левів. Вони ж полюють?
Ну, що Ви до тих левів прицепились, нехай собі полюють. Вони займали цю нішу мілліони років, відростили зуби,  кіхті, мускули. Наші предки мілліони років жували листя і плоди дерев. І тут за короткий час стали падальщиками, а тоді і мисливцями. Тому і пішли іншим шляхом. Левові не потрібен більший мозок, мозок відростити то він може. Але великий мозок крім плюсів дає і багато мінусів. Потребує великих затрат енергії. А їжа не завжди доступна, тому користується тим, що є.
   
Re: генетичні відмінності рас

Ніяка різниця не повинна бути виправданням для паразитування чи відмові в правах. Соціал дарвінізм шагає по Європам, особливо східним.
   
Re: генетичні відмінності рас

Мисливців-збирачів. А, що вас цікавить?
я запитав, що створили(побудували, написали, намалювали) мисливці-кочівники. Класика жанру - монголи на чолі зі своїми ханами?
І не тре дивуватись - вони були мисливцями
   
Re: генетичні відмінності рас

Ми з Вами говорим або на різних мовах, або про різні речі. Так більш успішними виявились ті, хто навчився кооперуватись великими спільнотами.
Не кооперуватись а строїться по рангу в піраміду паразитизму здатну виробляти технологічний продукт і підтримувати репресивно агресивні інституції. Кріпакам та робітникам в індустріальному пеклі не спадало на думку що вони з панством кооперуються.
   
Re: генетичні відмінності рас

я запитав, що створили(побудували, написали, намалювали) мисливці-кочівники. Класика жанру - монголи на чолі зі своїми ханами?
І не тре дивуватись - вони були мисливцями

А на що вони полювали? Власних баранів?  :gigi:
 
   
Re: генетичні відмінності рас

я запитав, що створили(побудували, написали, намалювали) мисливці-кочівники. Класика жанру - монголи на чолі зі своїми ханами?
І не тре дивуватись - вони були мисливцями
Ну Монголам півсвіту танцювало і малювало. Не в малюванні справа.
   
Re: генетичні відмінності рас

я запитав, що створили(побудували, написали, намалювали) мисливці-кочівники. Класика жанру - монголи на чолі зі своїми ханами?
І не тре дивуватись - вони були мисливцями
Як ви оцінюєте розумна людина чи ні? Тим, що вона створила? Тоді давайте про Вас, що Ви особисто створили, що характеризує Вас як розумну людину. Все те, що Ви наводите, як приклад великого розуму, могло бути створено тільки кооперацією великої кількості людей і накопиченням знань багатьох поколінь. Саме вміння кооперуватись великими спільнотами, дало той продукт, що ви приводите. До аграрної революції люди жили маленькими спільнотами, тому і користувались знаннями тільки тієї спільноти. Але це незначить, що вони були дурніші за нас. Наприклад, якщо взяти дитину того часу і з дитинства її готувати, то вона моглаб успішно поступити в університет.

Останнє редагування: 13 січня 2019 17:33:01 від Oleksandr
   
Re: генетичні відмінності рас

Ну Монголам півсвіту танцювало і малювало. Не в малюванні справа.
І шо вони по собі залишили? піраміди, велику стіну, дольмени?
   
Re: генетичні відмінності рас

Як ви оцінюєте розумна людина чи ні? Тим, що вона створила? Тоді давайте про Вас, що Ви особисто створили, що характеризує Вас як розумну людину. Все те, що Ви наводите, як приклад великого розуму, могло бути створено тільки кооперацією великої кількості людей і накопиченням знань багатьох поколінь. Саме вміння кооперуватись великими спільнотами, дало той продукт, що ви приводите. До аграрної революції люди жили маленькими спільнотами, тому і користувались знаннями тільки тієї спільноти. Але це незначить, що вони були дурніші за нас. Наприклад, якщо взяти дитину того часу і з дитинства її готувати, то вона моглаб успішно поступити в університет.
Ти твердиш, що мисливці розумніші. я доводжу протилежне.
   
Re: генетичні відмінності рас

Ти твердиш, що мисливці розумніші. я доводжу протилежне.
Приймаю Ваше твердження як версію.  :)
   
Re: генетичні відмінності рас

В чому взагалі питання? Чому IQ відрізняються середні по країнам/континентам/расам?

Декілька факторів. Клімат, ресурси, внутрішньовидова конкуренція.

Чому  в африканців нищі IQ? Коли одні пішли собі по світу, нарвалися на глобальне похолодання і намагалися виживати в тому звіздорізі, інші залишилися собі їсти банани. З усіма витікаючими наслідками.

Зміна сезонів і клімату є однією з головних двигунів підвищення IQ. Ідіoти в холодних кліматах просто не вижили.
   
Re: генетичні відмінності рас

І шо вони по собі залишили? піраміди, велику стіну, дольмени?
а хто це вони? Монголи залишили багато що після себе, ось як наприклад державна організація яка до цих пір домінує пост радянський простір. А з чим ви ту стіну їсти будете? А монголи ось вони, відчиняйте двері.
   
Re: генетичні відмінності рас

Приймаю Ваше твердження як версію.  :)
Ок. Давай мірятись піськами. Моя версія створила піраміди, колізей, парфенон, геометрію ... А твоя що?
   
Re: генетичні відмінності рас

а хто це вони? Монголи залишили багато що після себе, ось як наприклад державна організація яка до цих пір домінує пост радянський простір. А з чим ви ту стіну їсти будете? А монголи ось вони, відчиняйте двері.
І це все? а з матеріальних речей?
   
Re: генетичні відмінності рас

В чому взагалі питання? Чому IQ відрізняються середні по країнам/континентам/расам?

Декілька факторів. Клімат, ресурси, внутрішньовидова конкуренція.

Чому  в африканців нищі IQ? Коли одні пішли собі по світу, нарвалися на глобальне похолодання і намагалися виживати в тому звіздорізі, інші залишилися собі їсти банани. З усіма витікаючими наслідками.

Зміна сезонів і клімату є однією з головних двигунів підвищення IQ. Ідіoти в холодних кліматах просто не вижили.
Да ну Неандертальці виживали в холодній Європі без проблем, поки не зустрілись з гомо.
   
Re: генетичні відмінності рас

Є таке англійське прислів'я "What doesn't kill you, makes you stronger." "Що тебе не вб'є, зробить тебе сильнішим."

Тобто, чим більше адаптаційне навантаження, тим більший розвиток набуває індивідуум і популяція.
   
Re: генетичні відмінності рас

І це все? а з матеріальних речей?
А якими речами з 12 століття ви міряєте розвинутість? І головне чому? І як ті речі можуть перекреслити домінування то довгограючу спадщину Монголів?
   
Re: генетичні відмінності рас

Які монголи?  :facepalm1:

П'ять-десять тисяч років тому базові рівні IQ  вже були сформовані.
   
Re: генетичні відмінності рас

Ок. Давай мірятись піськами. Моя версія створила піраміди, колізей, парфенон, геометрію ... А твоя що?
Ви б не вижили, в до аграрний час.  :) так і неможете збагнути про, що я говорю. Ви оцінюєте розум окремої людини якимись пірамідами чи геометрією. Візьміть, десь селянина з відсталої країни, і запитайте його чи зає він як будувати піраміди, або колізей. Чи знає він табличку множення і теорему рівності трикутників.
Терміти будують термітники, є комахи, що вирощують гриби. Вони розумні?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія