Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нарік теж за томосом поїхав

Re: Нарік теж за томосом поїхав

щоб заборонити церкву, це треба масштабне судилище організувати, і об'єктивно злочинну суть самої організації довести практично неможливо
а постановою ВР як із КПУ це всупереч конституції

якщо підривна діяльність дійсно ведеться, то треба карати конкретні персоналії, і це підриватиме установу загалом

ну а якщо ні, то треба відчепитись від порядних людей
як уже відчепились від соратників Януковича

Так і я про те, шо отой рахунок, що вже 34 парафії перейшло від МП - це фількина грамота - ні на що не впливає, бо там навіть і судитися немає за що, бо формально ніде той перехід ні в яких реєстрах не закріплений.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А что у нас Конституция говорит об церкви и религиозных организациях.
Каким они там боком к государству и президенту?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Так і я про те, шо отой рахунок, що вже 34 парафії перейшло від МП - це фількина грамота - ні на що не впливає, бо там навіть і судитися немає за що, бо формально ніде той перехід ні в яких реєстрах не закріплений.


та справа не в юридичних аспектах
МП в Україні має більше 10 тисяч парафій
перейшов Порошенківський Симеон із декількома парафіями і декілька сільських парафій, частина із яких по факту вже давно перейшли, а тепер для цифри приписуються
тобто, етап, коли можна було щось нахрапом брати, втрачено. Не перейшов навіть улюблений гонтин "дід панас" Софроній, який все підписував і розказував, що він за Україну
це значить, що МП задіяла потужний адміністративний тиск. Там у них є завхоз Паканич, про якого слава іде як бульдога в таких питаннях.
А питання не готувалось попередньо.
тут же розказують, що Порошенко провів титанічну підготовчу роботу, а насправді ніхто взагалі нічого не готував. Візит Варфоломія з пропозицією томосу як сніг на голову вийшов. Добре хоч між філаретом і Макарієм утрясли з горем пополам. Але МП успішно атаку відбив.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А что у нас Конституция говорит об церкви и религиозных организациях.
Каким они там боком к государству и президенту?

Конституція це папірець де записані наміри " як би хотєлось " .
А " хотєлкі " не відповідають соцреаліям .  Реалії такі , що православ'я це державна релігія України . До моменту томосу цією релігією був московський гатунок православія , зараз створюється свій .
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

та справа не в юридичних аспектах
МП в Україні має більше 10 тисяч парафій
перейшов Порошенківський Симеон із декількома парафіями і декілька сільських парафій, частина із яких по факту вже давно перейшли, а тепер для цифри приписуються
тобто, етап, коли можна було щось нахрапом брати, втрачено. Не перейшов навіть улюблений гонтин "дід панас" Софроній, який все підписував і розказував, що він за Україну
це значить, що МП задіяла потужний адміністративний тиск. Там у них є завхоз Паканич, про якого слава іде як бульдога в таких питаннях.
А питання не готувалось попередньо.
тут же розказують, що Порошенко провів титанічну підготовчу роботу, а насправді ніхто взагалі нічого не готував. Візит Варфоломія з пропозицією томосу як сніг на голову вийшов. Добре хоч між філаретом і Макарієм утрясли з горем пополам. Але МП успішно атаку відбив.

Цілком слушне зауваження .
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

та справа не в юридичних аспектах
МП в Україні має більше 10 тисяч парафій
перейшов Порошенківський Симеон із декількома парафіями і декілька сільських парафій, частина із яких по факту вже давно перейшли, а тепер для цифри приписуються
тобто, етап, коли можна було щось нахрапом брати, втрачено. Не перейшов навіть улюблений гонтин "дід панас" Софроній, який все підписував і розказував, що він за Україну
це значить, що МП задіяла потужний адміністративний тиск. Там у них є завхоз Паканич, про якого слава іде як бульдога в таких питаннях.
А питання не готувалось попередньо.
тут же розказують, що Порошенко провів титанічну підготовчу роботу, а насправді ніхто взагалі нічого не готував. Візит Варфоломія з пропозицією томосу як сніг на голову вийшов. Добре хоч між філаретом і Макарієм утрясли з горем пополам. Але МП успішно атаку відбив.

Те, що ти перерахував - то політичні аспекти і їх МП дуже швидко і легко відбив і відбиватиме і надалі. А от юридичні Україні немає чим крити. І задовбуться церкви по судах болтацця. І паства того не зрозуміє, якщо ще й попи почнуть звертацця з протягнутою рукою на судові побори та адвокатів. А формально ті всі приходи, що "перейшли", належать і до цього часу кацапам. І в судах кацапи всі позови вИграють. А кацапська церква потім буде з цим носитися як із красною тряпкою замість прапора.
Тому ТІЛЬКИ заборона кацапської церкви зможе вирішити всі питання.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

юльки, ви йобнуті
вам навпаки треба похвалити кондитера,  щоб виборець знав що юлька не тільки строга але і справедлива
а ви в своїй упоротості навіть щось нормальне стараєтесь закидати гамном
мені насрати на кондитера , ьомос мені теж якось без різниці але вважаю що то важлива подія в житті країни і обсирати її може тільки даун
подія справді дуже важлива і значима
але з якого дива дякувати за неї кондитерові? До чого тут він?
Може, краще подякувати Філарету, Зорі, тим церковникам з усього світу які всі ці роки незалежності переконували Константинополь, що Україна історично мала свою церкву у лоні материнської в К-лі, але її у неї нахабно вкрали?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

MIL.IN.UA
8 хв. ·
"Криминал "Нарик" на вручение томоса" - фейк

Толпа редакторов-идиотов из разных украинских и российских СМИ опубликовала материал, в котором называют украинского ветерана из 72-й бригады Сергея Мисюра "Капитан Прайс" криминальным авторитетом, по кличке "Нарик".

Рекомендуем немедленно удалить материал и принести извинения уважаемому человеку Сергею Мисюре.

Вот его профиль в фейсбуке: https://www.facebook.com/serega.misura
И твиттер: https://twitter.com/price_cap_ua
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

подія справді дуже важлива і значима
але з якого дива дякувати за неї кондитерові? До чого тут він?
Може, краще подякувати Філарету, Зорі, тим церковникам з усього світу які всі ці роки незалежності переконували Константинополь, що Україна історично мала свою церкву у лоні материнської в К-лі, але її у неї нахабно вкрали?
а сохронію не нада?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

MIL.IN.UA
8 хв. ·
"Криминал "Нарик" на вручение томоса" - фейк

Толпа редакторов-идиотов из разных украинских и российских СМИ опубликовала материал, в котором называют украинского ветерана из 72-й бригады Сергея Мисюра "Капитан Прайс" криминальным авторитетом, по кличке "Нарик".

Рекомендуем немедленно удалить материал и принести извинения уважаемому человеку Сергею Мисюре.

Вот его профиль в фейсбуке: https://www.facebook.com/serega.misura
И твиттер: https://twitter.com/price_cap_ua


 :lol:

іще раз попробуй
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Нє, я все розумію, але яким боком там  хоч і той же ветеран.

Народ, АУ! Там МАКСИМУМ повинен знаходитися від України тільки Епіфаній і його пресслужба. ВСЕ.

Все інше - то від Лукавого Петра.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Нє, я все розумію, але яким боком там  хоч і той же ветеран.

Народ, АУ! Там МАКСИМУМ повинен знаходитися від України тільки Епіфаній і його пресслужба. ВСЕ.

Все інше - то від Лукавого Петра.

Свєта Бикова?  :gigi:  Коли УПЦ (МП) буде отримувати томос від Гундяя, тоді і будеш вирішувати, хто його має отримувати  :gigi:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Нє, я все розумію, але яким боком там  хоч і той же ветеран.

Народ, АУ! Там МАКСИМУМ повинен знаходитися від України тільки Епіфаній і його пресслужба. ВСЕ.

Все інше - то від Лукавого Петра.

та то не ветеран а бірюковський подєльнік із міністерства
пожартував він а порохоботи вони ж тупі, от і понесли  :facepalm1:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Фульмахт Вадим
·
Вместо биографии.

Песня Славы Медяника (исполнитель "русского шансона" - возможно, у нас теперь будет свой автокефальный шансон) "днепропетровская братва" посвящена Александру Петровскому.

Я, хоть в Днепре родился и вырос, не знал этого - я вообще плохо эту матчасть знаю, извините.

Текст этой замечательной песни на скрине. Обратите внимание на Алико (намек на Грузию), "петровскую братву" и дочь Богдану (это она замужем за сыном депутата БПП Павелко).

Говорят, что Петровский давно спонсирует УПЦ КП и заслужил. Не спорю.

Вот только эта история очень наглядно демонстрирует, что "остаточнепрощавай" у нас весьма специфическое, чтоб не сказать сильней.

Советую запустить песню в фоновом режиме, когда торжественную церемонию и молебень смотреть будете.

"Мы знаем, где и чьи права". За нашу духовность я спокоен.

   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Свєта Бикова?  :gigi:  Коли УПЦ (МП) буде отримувати томос від Гундяя, тоді і будеш вирішувати, хто його має отримувати  :gigi:

Ти не в тємі, я із сьогоднішнього для вже Таня Монтян, таг шо, перепиши свій піст.  :king2:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

"Криминал "Нарик" на вручение томоса" - фейк
Толпа редакторов-идиотов из разных украинских и российских СМИ опубликовала материал, в котором называют украинского ветерана из 72-й бригады Сергея Мисюра "Капитан Прайс" криминальным авторитетом, по кличке "Нарик".
Рекомендуем немедленно удалить материал и принести извинения уважаемому человеку Сергею Мисюре.
Вот его профиль в фейсбуке: https://www.facebook.com/serega.misura
И твиттер: https://twitter.com/price_cap_ua

Що, Місюра так розкабанів? Був же ось такий:

Й шо робити з тим,  шо "нарік" з напарником й раніше тусувалися біля Пеці в контексті  створення автокефальної церкви?

Ну, якшо дійсно  Місюра там тусив, то це ніфуйово, але за це його інші пороходроти зжеруть з  лайном. )))


Останнє редагування: 5 січня 2019 23:51:05 від птах Сорока
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Фульмахт Вадим
·
Вместо биографии.

Песня Славы Медяника (исполнитель "русского шансона" - возможно, у нас теперь будет свой автокефальный шансон) "днепропетровская братва" посвящена Александру Петровскому.

Я, хоть в Днепре родился и вырос, не знал этого - я вообще плохо эту матчасть знаю, извините.

Текст этой замечательной песни на скрине. Обратите внимание на Алико (намек на Грузию), "петровскую братву" и дочь Богдану (это она замужем за сыном депутата БПП Павелко).

Говорят, что Петровский давно спонсирует УПЦ КП и заслужил. Не спорю.

Вот только эта история очень наглядно демонстрирует, что "остаточнепрощавай" у нас весьма специфическое, чтоб не сказать сильней.

Советую запустить песню в фоновом режиме, когда торжественную церемонию и молебень смотреть будете.

"Мы знаем, где и чьи права". За нашу духовность я спокоен.

Показати зображення...

А це тільки МЕНІ здається, що це пісня прощальна і її краще заспівати на похоронах Аліка? Чи хтось вже щось знає?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А які заслуги Місюри в плані автокефалії? ДЕ то можна почитати?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А це тільки МЕНІ здається, що це пісня прощальна і її краще заспівати на похоронах Аліка? Чи хтось вже щось знає?
Яка прощальна??? Цій пісні років 10-15, а може й більше.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А які заслуги Місюри в плані автокефалії? ДЕ то можна почитати?


 :lol:

https://www.facebook.com/serega.misura
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Яка прощальна??? Цій пісні років 10-15, а може й більше.

Живучий гад попався...
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А які заслуги Місюри в плані автокефалії? ДЕ то можна почитати?
Місюра - ніфуйово тримався в АТО, коли кацапи обстрілювали  його підрозділ зі своєї території.
Він один з перших, хто здогадався постійно постити в твітері про перебіг подій. 
Набагато пізніше став (поза)штатним порохоботом, але яким боком він до Томосу - питання  дійсно не розкрите. :S
Й так й не зрозуміло чи дійсно він на фото (скоріше усього шо ні :K ), чи "нарік".
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Нє, я все розумію, але яким боком там  хоч і той же ветеран.

Народ, АУ! Там МАКСИМУМ повинен знаходитися від України тільки Епіфаній і його пресслужба. ВСЕ.

Все інше - то від Лукавого Петра.
то нафіга варфоломій його вписав до томоса?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

рєбята, йопт ви отупіли тут  :facepalm1:

елементарних підйобок уже просікти не здатні
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Що, Місюра так розкабанів? Був же ось такий:
Показати зображення...
Й шо робити з тим,  шо "нарік" з напарником й раніше тусувалися біля Пеці в контексті  створення автокефальної церкви?

Ну, якшо дійсно  Місюра там тусив, то це ніфуйово, але за це його інші пороходроти зжеруть з  лайном. )))

Вже почали  :gigi:
[/URL]
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

рєбята, йопт ви отупіли тут  
елементарних підйобок уже просікти не здатні
Нафуя ти збиваєш інтригу сцуко ?  :facepalm1:  :lol:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

:lol:

https://www.facebook.com/serega.misura

Пасатрєла:

Цитата:
РАБОТА Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ С Май 2017 г. по настоящее время · Киев 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців Commanding officer · С Июнь 2009 г. по Апрель 2017 г. · Белая Церковь

Ну, і? Де тут про службу на фронті? Чи у нас фронт із 2009 року?

Шось ні про яку церкву я там не набляла?

Може панове порохоботи мені покажуть, в якому місці його сторіночки можна почитати, що він збирається по Томас?

Чому він сам НІДЕ нічого не написав, що туди збирається? Чи він і не збирався нікуди? А може нікуди і не їздив?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А які заслуги Місюри в плані автокефалії? ДЕ то можна почитати?

Православний віруючий, українець. Цієї заслуги мало?  :gigi:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

то нафіга варфоломій його вписав до томоса?

Шо, і Місюра в Томасі зафіксіруваний? Це вже якесь бригадне командіровочьне посвідчення якесь, а не Томас!


Чи ти за Пітра? Дик, якшо Пітро сам заявив, шо він поїде получять з Епіфанієм Томас, то коректному Варфоломію нічого не залишалося, як вписать і Петра в те Командіровочьне посвідчення під назвою Томас, щоб Пітрові потім нарахували командіровочьні  - суточьні і проїздні - не за власний же кошт йому туди їхати.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Ну, і? Де тут про службу на фронті? Чи у нас фронт із 2009 року?

Шось ні про яку церкву я там не набляла?

Може панове порохоботи мені покажуть, в якому місці його сторіночки можна почитати, що він збирається по Томас?

Чому він сам НІДЕ нічого не написав, що туди збирається? Чи він і не збирався нікуди? А може нікуди і не їздив?

Місюра був в котлі біля Должанського погран-пункту. Це їх кацапи градами поливали з території кацапії.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Пасатрєла:

Ну, і? Де тут про службу на фронті? Чи у нас фронт із 2009 року?

Шось ні про яку церкву я там не набляла?

Може панове порохоботи мені покажуть, в якому місці його сторіночки можна почитати, що він збирається по Томас?

Чому він сам НІДЕ нічого не написав, що туди збирається? Чи він і не збирався нікуди? А може нікуди і не їздив?


ну слабо посмотрєла
це підручний Бірюкова
якби там такого рівня когось брали, то Бірюков би сам побіг

коли писали про Наріка якийсь чувак звернув увагу на зовнішню схожість (приблизну) і тегнув Місюру, написавши "так ето же Місюра"
Місюрі жарт сподобався і він у себе теж юморнув на сторінці
а порохоботи переважно імбецили і понесли це як щиру правду
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Православний віруючий, українець. Цієї заслуги мало?  :gigi:

Дик, в такому випадку, вся делегація повинна була складатися із усіх попів Автокефальної + усіх парафіян, а це, намінутачьку, десь 400-500 тис.  ;o де сяке доуя грошей взять на їхні командіровашні? Нафіг такий разорябельний Томас?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Місюра був в котлі біля Должанського погран-пункту. Це їх кацапи градами поливали з території кацапії.

Ладно, защитано, хча на ФБ щось я нічого не побачила. Але до чого тут Томас? І чого тільки  ВІН? Хіба там достойніших більше не виявилося?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

ну слабо посмотрєла
це підручний Бірюкова
якби там такого рівня когось брали, то Бірюков би сам побіг

коли писали про Наріка якийсь чувак звернув увагу на зовнішню схожість (приблизну) і тегнув Місюру, написавши "так ето же Місюра"
Місюрі жарт сподобався і він у себе теж юморнув на сторінці
а порохоботи переважно імбецили і понесли це як щиру правду

 :punish:  Я не порохобот. Але я чомусь не почула тут у гілці оправдання жодного порохобота, шо робили Нарік з Місюрою на Томасі?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Тарас Чмут из мил.ин.юа уже убрал инфу про прайса, думаю ему будет неприятно осозновать, шо его наепали порхатые...ну а сам прайс из обоймы бирюкова, так шо ничего удивительного, шо дегенератам приходят в голову подобные идеи.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

:punish:  Я не порохобот. Але я чомусь не почула тут у гілці оправдання жодного порохобота, шо робили Нарік з Місюрою на Томасі?


нарік проплатив фотосесію

у нього із кубком чемпіонів є уже, тепер буде із томосом
а Місюра просто познущався над баранами
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Ладно, защитано, хча на ФБ щось я нічого не побачила. Але до чого тут Томас? І чого тільки  ВІН? Хіба там достойніших більше не виявилося?

А чим він недостойний?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

нарік проплатив фотосесію

у нього із кубком чемпіонів є уже, тепер буде із томосом
а Місюра просто познущався над баранами

Ок. Тобто, із двох остаєцця таки нарік.

Наступне питання до порохоботів:

ЩО він там робив? ЯКА офіційна версія від АП його там присутності?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А що, якщо (о лихо!) там міг бути хто завгодно? Ніяких бодігардів, ніякого фейс-контролю. Просто міг припертися хто завгодно?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія