Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

карофка для мене не авторитет.
і я бачу на відео, що чувак падає вже без свідомості.

 :punish:  Да слишиш!
   
УМИСНЕ вбивство однозначьно.
:facepalm1:  И где тут умысел убить? и что ж он его не добил когда тот оклемался?
   
Я не знаю, що таке ваш джеб, але те, що там було, то було сильне і саме від нього він помер, а не від падіння. Там ще могло бути, що він під час падіння інтуїтивно піднімав голову щоб уникнути удару об асфальт. Може і не було удару головою об асфальт - тоді боксеру взагалі жопа. Ніякої перекваліфікації не буде, якщо не знайде судмедекспертиза на протилежній від кулака частині голови мента травму, НЕ СУМІСНУ з життям. Защітніки боксера, як ви думаєте, знайде чи не знайде СМЕ таку травму на голові? Ну, не з переляку ж він помер!
Лобова кістка найбільш товста і випадків нокаутів від ударів у центральну частину лоба в боксі не зафіксовано. Людина також не може під час польоту піднімати голову чи думати про асфальт. Те що він після падіння дійсно тримав голову, говорить про те, що він був живий. Дали або захлинувся або його розбив інсльт. Саме падіння не означає що удар був сильним. Теоретично це взагалі міг бути поштовх тильною стороною ладоні
   
А ти уважно подивися на відео. Там рука пролетіла над урізкою, отже, удар був не в тулуб, а в голову. Продивися траекторію польоту - він падає не по прямій, а наче дугою - голова летить швидше усього тулуба. Якби удар прийшовся у тулуб - ми б побачили руку, хоч і обрізаний верх картинки. А ще до цієї картинки прив*яжи констатацію ЛІКАРІВ, які констатували смерть - лікарі саме в отой перший момент кажуть найправдивішу причину смерті - це вже ПОТІМ ідуть інсинуації (перевірено кров*ю рідних). А лікарі констатували, що він помер саме від удару, а не від падіння. Отже, удар був нанесений у життєво важливий орган і нанесений так, що його наслідки побачили і лікарі. ФЕРШТЕЙН?

удар однозначно був у голову, але все інше притягнуто за вуха.
боксер може нанести блискавичний удар в щелепу (і скоріш за все цілитиме саме туди), і лише голова смикнеться за траекторією удару, а непритомне тіло впаде на спину прямо, як на відео.
крім того, там у постраждалого спостерігається якийсь м'язовий спазм, бо голова вже лежачого не лягає додолу, а висить у повітрі. я не лікар, але мені здається, що це може свідчити про перелам шиї чи щось таке.
поправте, хто знається на цьому.
   
От саме ЦЕ я і маю на увазі. Він ЗНАВ наслідки свого кулака, але пішов на це.
это классическая необережність
особа передбачала можливість настання суспільне небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), але легковажно розраховувала на їх відвернення.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Лобова кістка найбільш товста і випадків нокаутів від ударів у центральну частину лоба в боксі не зафіксовано. Людина також не може під час польоту піднімати голову чи думати про асфальт. Те що він після падіння дійсно тримав голову, говорить про те, що він був живий. Дали або захлинувся або його розбив інсльт. Саме падіння не означає що удар був сильним. Теоретично це взагалі міг бути поштовх тильною стороною ладоні

Я допускаю, що там удар міг бути трішки у висок. Не знаю, погано видно, але лікарі таки констатували смерть від удару, а не від падіння - мабуть же ж вони таки ЩОСЬ та побачили.
   
Передивився відео ще раз. На 28:10 бачу удар рукою в тулуп. Можливо двійка, спочатку джеб у голову потім у тулуп. Але удари досить слабкі, постраждалий падає спочатку на сідниці, а потім вже на спину. Все ж таки думаю, що зі здоров'ям були проблеми, сосуди чи щось ще.

Останнє редагування: 4 січня 2019 01:43:34 від А.Сурженко
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

удар однозначно був у голову, але все інше притягнуто за вуха.
боксер може нанести блискавичний удар в щелепу (і скоріш за все цілитиме саме туди), і лише голова смикнеться за траекторією удару, а непритомне тіло впаде на спину прямо, як на відео.
крім того, там у постраждалого спостерігається якийсь м'язовий спазм, бо голова вже лежачого не лягає додолу, а висить у повітрі. я не лікар, але мені здається, що це може свідчити про перелам шиї чи щось таке.
поправте, хто знається на цьому.

Я оте смикання голови і мала на увазі, але там на відео показано так, ніби голова просто назад летить без відхилення вбік. Чи я щось недобачила?
   
Думаю що перекваліфікують на вбивство через необережність
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

крім того, там у постраждалого спостерігається якийсь м'язовий спазм, бо голова вже лежачого не лягає додолу, а висить у повітрі. я не лікар, але мені здається, що це може свідчити про перелам шиї чи щось таке.
поправте, хто знається на цьому.

Маю підозру, що потерпілий ще при свідомості намагався підняти голову - щоб не вдаритися нею об асфальт.
   
Передивився відео ще раз. На 28:10 бачу удар рукою в тулуп. Можливо двійка, спочатку джеб у голову потім у тулуп. Але удари досить слабкі, постраждалий падає спочатку на сідниці, а потім вже на спину. Все ж таки думаю, що зі здоров'ям були проблеми, сосуди чи щось ще.
Одні припущення
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ну что мы гадаем? Будет условно, но хату придется продать. Вот и погулял собачек.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

это классическая необережність
особа передбачала можливість настання суспільне небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), але легковажно розраховувала на їх відвернення.

Вона в КК буває ДВОХ видів: злочинне легкодумство і злочинна недбалість.

А тепер САМІ собі дайте відповідь, яка саме форма необережності мала місце, а не те, що ви тут намалювали. ЯК професійний боксер міг розраховувати на якесь міфічне "відвернення"? ХТО і яким чином міг відвернути його удар?


Не смішіть.


https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C_(%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

А собаки, я уверен, преисполнены уважением к хозяину. Не знаю, стоит ли это квартиры, но плюс тут маленький есть.
   
Ну что мы гадаем? Будет условно, но хату придется продать. Вот и погулял собачек.
Умовного терміну не буде
   
Маю підозру, що потерпілий ще при свідомості намагався підняти голову - щоб не вдаритися нею об асфальт.
Нє, він не сгрупувався. Почав падати на сідниці, йому треба було підтягнути тулуп до ніг, як це зазвичай роблять борці наприклад. А він почав завалюватись на спину у середній фазі падіння. Можливо стукнувся потилицею і зломав шию.
Зазначу що від сильного хука вн би падав би як єдине ціле не присідаючи.

Загалом, дуже невдале падіння. Дуже це дивно, бо професійних борців дуже ретельно вчать як групуватися при падінні, чи він спортом не займався

Останнє редагування: 4 січня 2019 01:55:19 від А.Сурженко
   
Коментар до статті 119. Вбивство через необережність
1. Вбивство, вчинене через необережність,- карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Вбивство двох або більше осіб, вчинене через необережність,-

карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

1. Об'єктом злочину є життя особи.

2. Об'єктивна сторона злочину характеризується: 1) діянням - посяганням на життя іншої людини; 2) наслідками у вигляді й смерті; 3) причинним зв'язком між вказаними діянням і наслідками.

Якщо необережне заподіяння смерті є ознакою іншого злочину (зокрема передбаченого ч. 2 ст, 134, ч. З ст. 135, ч. З ст. 136, ч. 2 ст. 137, ч. 2 ст. 139), воно кваліфікується за статтею Особливої частини КК, що передбачає відповідальність за цей злочин, і додаткової кваліфікації за ст. 119 не потребує.

Злочин вважається закінченим з моменту настання смерті особи.

3. Суб'єкт злочину загальний.

4. З суб'єктивної сторони злочин характеризується необережністю: злочинною самовпевненістю або злочинною недбалістю.

Вбивство через необережність слід відмежувати від випадкового заподіяння смерті (казусу), коли особа, що заподіяла смерть потерпілому, не передбачала настання смерті потерпілого від своїх дій (бездіяльності) і за обставинами справи не повинна була або не могла цього передбачати.

5. Кваліфікуючою ознакою злочину (ч. 2 ст. 119) є вбивство через необережність двох або більше осіб.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Думаю що перекваліфікують на вбивство через необережність


Як тільки заїдуть чумайдани на три адреси (нє, чотири), так одразу ж можуть перекваліфікувати і на банальну хуліганку. Все залежить зараз від самого боксера - наскільки дорого він оцінить власну свободу. Тим більше, що подія ВЖЕ резонансна, тому доведецця тщятєльно її гасить і платить-платить-платить. Якщо на вирок вирулюють аж десь років через два - ще можна буде якось одпетлять. А як тільки будуть со скоросцю звука гнать на вирок - навряд. Все залежить від ментів.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Итоги подведем. Убит человек, два сына- сироты. Красавица жена- вдова. Неизвестное количество родственников убийцы имеют прямо сейчас мененгиты. Славно побыковали. наверное, техническая победа за собачником.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Коментар до статті 119. Вбивство через необережність
1. Вбивство, вчинене через необережність,- карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Вбивство двох або більше осіб, вчинене через необережність,-

карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

1. Об'єктом злочину є життя особи.

2. Об'єктивна сторона злочину характеризується: 1) діянням - посяганням на життя іншої людини; 2) наслідками у вигляді й смерті; 3) причинним зв'язком між вказаними діянням і наслідками.

Якщо необережне заподіяння смерті є ознакою іншого злочину (зокрема передбаченого ч. 2 ст, 134, ч. З ст. 135, ч. З ст. 136, ч. 2 ст. 137, ч. 2 ст. 139), воно кваліфікується за статтею Особливої частини КК, що передбачає відповідальність за цей злочин, і додаткової кваліфікації за ст. 119 не потребує.

Злочин вважається закінченим з моменту настання смерті особи.

3. Суб'єкт злочину загальний.

4. З суб'єктивної сторони злочин характеризується необережністю: злочинною самовпевненістю або злочинною недбалістю.

Вбивство через необережність слід відмежувати від випадкового заподіяння смерті (казусу), коли особа, що заподіяла смерть потерпілому, не передбачала настання смерті потерпілого від своїх дій (бездіяльності) і за обставинами справи не повинна була або не могла цього передбачати.

5. Кваліфікуючою ознакою злочину (ч. 2 ст. 119) є вбивство через необережність двох або більше осіб.

Ну, не буде вбивство мента необережним. Менти костьми ляжуть. Хіба з часом бабло животворяще зробить свою роботу. А зараз - ні. Умисне вбивство в чистому вигляді.
   
Тут кращий коментар
----------
1. За своїми наслідками вбивство через необережність нічим не відрізняється від вбивства, вчиненого умисно. Проте суб'єктивна сторона злочину, що розглядається, — необережна вина — свідчить про меншу суспільну небезпечність винного і всього діяння в цілому порівняно з ана­логічними діями, вчиненими умисно.

2. Об'єктивна сторона характеризується: 1) діянням у вигляді посягання на життя іншої людини; 2) наслідками у виді смерті людини; 3) причинним зв'язком між зазначеним діянням та наслідком.

3. Злочин вважається закінченим з моменту настання смерті людини.

4. З суб'єктивної сторони вбивство через необережність може бути вчи­нене внаслідок як злочинної самовпевненості, так і злочинної недбалості. Вид необережної вини на кваліфікацію злочину, що розглядається, не впли­ває. Проте його встановлення є необхідним для оцінки ступеня суспільної небезпечності вчиненого, а також для правильного відмежування даного злочину від умисного вбивства і випадкового спричинення смерті.

5. При вбивстві внаслідок злочинної самовпевненості винний передбачає можливість настання смерті іншої особи від вчинюваної ним дії (бездіяль­ності), але легковажно розраховує на її відвернення. При цьому повинен ма­ти місце розрахунок на конкретні обставини, які, на думку винного, відвер­нуть настання смерті. Однак такий розрахунок виявляється легковажним. Обставинами, які, на думку винного, відвернуть настання смерті, можуть бути його власні сили і можливості, діяльність інших людей тощо. При вчи­ненні злочину, що розглядається, характерним є те, що винний переконаний у ненастанні злочинного наслідку.

6. Вбивство через необережність внаслідок злочинної самовпевненості не­обхідно відмежовувати від вбивства з непрямим умислом, коли винний, пе­редбачаючи настання смерті, свідомо її допускає. При цьому винний усвідомлює можливість настання смерті потерпілого в даному випадку від його поведінки, не бажаючи разом із тим злочинного наслідку або байдуже ставлячись до його настання. Про наявність непрямого умислу свідчить, зо­крема, розрахунок винного на випадковість, «навмання».

7. При вбивстві внаслідок злочинної недбалості винний не передбачає можливості настання смерті іншої особи від вчиненої ним дії (бездіяль­ності), але повинен був і міг її передбачити, діючи з більшою обачністю.

Так, Верховний Суд України визнав наявність злочинної недбалості в діях П., який під час сварки ударив кулаком в живіт п'яного С., внаслідок чого той упав і, ударившись головою об асфальт, помер від одержаної травми. Суд мотивував свій висновок тим, що винний повинен був і міг передбачити можливість падіння по­терпілого і настання від цього суспільне небезпечних наслідків у виді смерті (Рад. право. - 1970. - № 9. - С. 105).

На практиці часто зустрічаються справи, коли внаслідок недбалого пово­дження з вогнепальною зброєю настає смерть потерпілого, яку винний міг і ' повинен був передбачити. Такі дії утворюють собою злочин, передбачений ст. 119 КК.

8. Вбивство через необережність внаслідок злочинної недбалості слід відрізняти від випадкового спричинення смерті, коли особа не передбачала настання смерті іншої людини, не повинна була і не могла її передбачити. При випадковому невинному спричиненні смерті скоєне не містить у собі складу злочину.

9. Для застосування ст. 119 КК необхідно встановити наявність необе­режної вини щодо злочинного наслідку — смерті іншої людини. Саме ж діяння, що призвело до даного результату, може бути як необережним, так і умисним.

10. Виходячи з того, що співучасть є можливою при вчиненні умисного злочину, відповідальність за співучасть у вбивстві через необережність на­стати не може.

11. Вбивство через необережність слід відрізняти від умисного заподіян­ня тяжкого тілесного ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК). Якщо умислом винного не охоплювалося заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, а щодо смерті потерпілого в його діях є необережна вина, вчинене належить кваліфікувати як вбивство через необережність (див. коментар до ст. 121 КК).

12. Суб'єктом злочину є осудна особа, яка досягла 16-ти років.
   
Я оте смикання голови і мала на увазі, але там на відео показано так, ніби голова просто назад летить без відхилення вбік. Чи я щось недобачила?

він і не має летіти за траекторією удару. по суті, він впав не від удару, а від втрати свідомості.
принаймні, я так бачу.
   
Як тільки заїдуть чумайдани на три адреси (нє, чотири), так одразу ж можуть перекваліфікувати і на банальну хуліганку. Все залежить зараз від самого боксера - наскільки дорого він оцінить власну свободу. Тим більше, що подія ВЖЕ резонансна, тому доведецця тщятєльно її гасить і платить-платить-платить. Якщо на вирок вирулюють аж десь років через два - ще можна буде якось одпетлять. А як тільки будуть со скоросцю звука гнать на вирок - навряд. Все залежить від ментів.
Сразу видно в курсе темы...так и есть .
   
Думаю що перекваліфікують на вбивство через необережність
та сто процентов переквалифицируют. Первое преступление, хорошая характеристика, неумышленно, сдался правосудию, помогает следствию, на первой же свиданке жена сделает ребенка.  Максимум -  отсидит год с выходом по УДО.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

він і не має летіти за траекторією удару. по суті, він впав не від удару, а від втрати свідомості.
принаймні, я так бачу.

А чого він тоді голову піднімав?

   
він і не має летіти за траекторією удару. по суті, він впав не від удару, а від втрати свідомості.
принаймні, я так бачу.
Тоді це ламає теорію Корівки, бо фактично означає що удар був слабим
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Сразу видно в курсе темы...так и есть .

А то ТИ не вкугсі з нашим антикогупційним пгокугогом.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Тоді це ламає теорію Корівки, бо фактично означає що удар був слабим

А від чого помер? від переляку?  ;o
   
Ну, не буде вбивство мента необережним. Менти костьми ляжуть. Хіба з часом бабло животворяще зробить свою роботу. А зараз - ні. Умисне вбивство в чистому вигляді.
Суб'єктивна сторона злочину характеризується злочинною самовпевненістю.
Але тут багато невідомих і факторів, що будуть впливати на слідство. Теж погоджуюсь, що менти не спустять на тормазах але побачимо. Справу будуть затягувати, а там і судді підключаться, все залежить від фінансових можливостей боксера
   
А від чого помер? від переляку?  ;o
Удар потилицею по асфальту, що викликав струс мозку, який в свою чергу наклався на алкогольне сп'яніння і перетворився на інсульт. Нацбільш вирогідний варіант.
   
Вообщем правильный адвокат начнет с двух десятков переноса дела.  А когда пена стихнет, боксеру сами менты схему и предложат. Потому что ментам плевать на удошников.
   
А чого він тоді голову піднімав?

я думаю, він не піднімав. це травма хребта і рефлекторний м'язовий спазм.
коротше, треба чекати на висновки судмедекпертизи. тоді буде ясно, що стало безпосередньою причиною смерті.
а зараз це більше гадання на кавовій гущі.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Суб'єктивна сторона злочину характеризується злочинною самовпевненістю.
Але тут багато невідомих і факторів, що будуть впливати на слідство. Теж погоджуюсь, що менти не спустять на тормазах але побачимо. Справу будуть затягувати, а там і судді підключаться, все залежить від фінансових можливостей боксера

Во! про те і співаю.
   
Во! про те і співаю.

справу по любому перекваліфікують. цілком очевидно, що це вбивство не є умисним.
але ви, звісно, в будь-якому разі скажете, що боксер заніс чумойдани бобла.
вам так легше жити.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Обожаю наблюдать теологические и юридические диспуты. Это своеобразное павлинохождение и анальный суходроч, перед занесением денег или перед целесообразным(для своих целей) решением. Часто эти две вещи противоречат друг другу. Будем наблюдать.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Выборы скоро, если какой то политик кандидат обратит внимание на судейство, то боксеру деньги не помогут
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Выборы скоро, если какой то политик кандидат обратит внимание на судейство, то боксеру деньги не помогут
как раз наоборот. Может и денег будет не надо.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Завтра Юльки убийцу (пусть и случайного) объявят жертвой режима. Свабоду Павлюченкам! Геи за Зеленского.  Много дерьма из нашего общества вылезет в ближайшее время. А общаешься с людьми, все воспитанные и приятные люди...

Останнє редагування: 4 січня 2019 02:43:38 від beggy
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

справу по любому перекваліфікують. цілком очевидно, що це вбивство не є умисним.
але ви, звісно, в будь-якому разі скажете, що боксер заніс чумойдани бобла.
вам так легше жити.

Ты путаешь не запланированое с умышленным. Бил в голову он умышленно с целью нанесения максимального вреда здоровью  с использованием профессиональных наввков
   
 ;o

Я фігєю.

1. «Бив в лоб». На відео взагалі нічого не видно куди він там бив. Відео обрізане.
2. «Падав вже без свідомості». 
3. «Я бачу він падав вже МЕРТВИЙ».   :facepalm1:


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія