Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

А чому Україна не захотіла розробити імплементаційні нюанси договору? тупо підписали, що їм підсунули.

Щось ви як Росія-1 забалакали.  :laugh:
   
ЛОЛ! То хай у мене заберуть хоча б українське громадянство :) по закону його може забрати тільки президент :) а чого до спонсора вашого Зеленського Бені таких претензій нема?

Якийсь моральний релативізм!

Писанина на форумі - втручання у українські вибори  :X  Я можу по-справжньому втрутитися - піти і голоснути, ЛОЛ!

У вас його ВЖЕ немає. Ви його ВТРАТИЛИ. Є таке поняття.

І якби ви на вибори на дільницю на українське голосування прийшли з ОБОМА своїми паспортами (подали комісії їх обидва) - вас би просто не допустили до голосування. Так, подаючи свій вже НЕДІЙСНИЙ паспорт комісії для голосування, ви не тільки їх обманюєте, ви обманюєте і всіх громадян України, нав*язуючи їм свій тупезний вибір.
   
До вас не доходить, що у вас такі варіанти:

1) зберегти державність і боротися з корупцією

2) втратити державність і лягти під Рашку. Боротьба з корупцією неможлива при цьому варіанті. Краще готуйте вазелін для колаборантів і багато гробів для патріотів  :X

Третього варіанту я не бачу, беручи до умови стан речей на сьогодні. Якщо завтра Рашку заберуть на альфу центавра чи придушать хуйло шовковою хусточкою, можемо розглянути, що робити далі. Але ви ж знаєте, що цього не буде :(.

я знаю, що якщо не боротись із корупцією, то втрата державності - питання часу
І я знаю, що Порошенко буде із України останні соки смоктати, навіть коли вона присмерті буде, а потім успішно трупом торгувати буде
   
чоловіче, ви впертий. Ще раз повторюю: немає такого закону, що забороняє подвійне громадянство. Інакше три чверті наших депутатів повинні скласти мандати, бо також мають подвійне громадянство.

Добре-добре, я згадаю ваші слова, коли ви влізете в тему про "бляхарів" чи "ФОПів 3-ої групи", які також використовують "сірий простір" між законом та беззаконням.
   
Стаття 19. Підстави для втрати громадянства України

Підставами для втрати громадянства України є:

1) добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.


мирослава, ви розумієте слово "підства"?
Це не означає заборону.
Наприклад я маю підставу залицятись до гарних жінок і ніхто мені цього не забороняє. Уловлюєте різницю?
   
Это кстати второй эпичный факт ветки, дружочки.

Под каждым поціновувачем України из-за бугра, обычно скрывается латентный ватник. И правонарушитель.
Но вам нарушать не позволим. Это только белым дядям можно!  ;)
   
Зустрічне питання: а ХТО буде боротись з корупцією?

Ви всі і будете. І це питання не тільки "якості" президента, а і питання "якості" парламентарів, суддів, і т.п.

Ніхто не відміняє боротьби з корупцією. Все, що ми у вас просимо заради майбутнього України - голосуйте мудро, голосуйте стратегічно, голосуйте з повним усвідомленням можливих наслідків, щоб 1) зберегти державу як необхідний фундаментальний мінімум і 2) вже у цій збереженій державі продовжуйте працювати над потрібними змінами.

Мені особисто ВСЕ ОДНО, за кого ви проголосуєте, якщо буде забезпечений оцей РЕЗУЛЬТАТ.
   
Как всегда, есть исключения из вышесказанного. Иван Украинец, Радник, и еще несколько.   :)
   
Это кстати второй эпичный факт ветки, дружочки.

Под каждым поціновувачем України из-за бугра, обычно скрывается латентный ватник. И правонарушитель.
Но вам нарушать не позволим. Это только белым дядям можно!  ;)

Це дуже помітно.
Бо більшість - емігі першої хвилі, тобто "совки кондові", тобто ватани "за русь-усрусь".
З тих, хто емігрував досить недавно, так "носа задирати" має звичку переважна меншість. Ну хіба що такі як Ali (UA). Ще десять років тому, сиділи з ним в одному ІТ офісі, він сидів тихо працював та не вийопувався так, як зараз на форумі, великий american entrepreneur. :K

Останнє редагування: 1 січня 2019 23:56:00 від Michigan
   
Это кстати второй эпичный факт ветки, дружочки.

Под каждым поціновувачем України из-за бугра, обычно скрывается латентный ватник. И правонарушитель.
Но вам нарушать не позволим. Это только белым дядям можно!  ;)

ви добрячий троль!
Зачьот.
   
навіщо? Я є громадянин України і США.
Немає такого закону між нашими державами, що не дозволяє подвійне громадянство. От Китай не дозволяє, але я українець, а не китаєць!

Ніякої вже вхера України громадянкою ти не є - ти вже втратила її громадянство в той же день, коли набула громадянство США - вчи, а не кури закони України.

Ще одна цьоця зі своїм вже не чинним паспортом України ходить на дільниці і дурить комісію і Україну своїм говновибором.
   
Ха-ха, здається дрім саме з Сихова. Але не вважаю доречним образу районів Львова. Всюди живуть чудові люди і більшість з них проти Тимошенок-Зеленських.

А ось Львів за Тимошенко

https://www.facebook.com/%D0%91%D0%B0%D1%82%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B0-427747720756390/

Спільнота

Запросіть своїх друзів вподобати цю сторінку

16 721 людина вподобала це

23 364 людини стежать за цим

Семен Петренко та ще 180 друзів це вподобали.

   
У вас його ВЖЕ немає. Ви його ВТРАТИЛИ. Є таке поняття.

І якби ви на вибори на дільницю на українське голосування прийшли з ОБОМА своїми паспортами (подали комісії їх обидва) - вас би просто не допустили до голосування. Так, подаючи свій вже НЕДІЙСНИЙ паспорт комісії для голосування, ви не тільки їх обманюєте, ви обманюєте і всіх громадян України, нав*язуючи їм свій тупезний вибір.

Добре, вмовили - не піду голосувати :) Також зекономлю гроші на авіаквиток :) Залишу право вибору для Кароффки та інших мудрих представників українського народу :).
   
Це дуже помітно.
Бо більшість - емігі першої хвилі, тобто "совки кондові", тобто ватани "за русь-усрусь".
З тих, хто емігрував досить недавно, так "носа задирати" має звичку переважна меншість.

Болукана расстреляли. Это был человек-мем.  :rotate:
   
Как всегда, есть исключения из вышесказанного. Иван Украинец, Радник, и еще несколько.   :)

У мене все ж таки враження що Радник якійсь замаскований український чиновник, чи може у посольстві працює.
Знаю парочку у посольстві у Фінляндії, теж люблять повчати "життю", але на роботу їх пристроїли "по знайомству та блату".
   
мирослава, ви розумієте слово "підства"?
Це не означає заборону.
Наприклад я маю підставу залицятись до гарних жінок і ніхто мені цього не забороняє. Уловлюєте різницю?

Ще раз. Стаття 4 Конституції України: «В Україні існує єдине громадянство». Подвійні еміги грубо порушують Основний Закон, а потім вчать жити за законом інших.
   
Дідусь дайте відповідь про Цимбалюка. Після історії із Ютубом Ви посоромилися б тут подавати таку статистику.
   
Де Ви таких знайшли?

В Сільпо зустрів знайомих... Ну вийди на вулицю, поговори з людьми. Або хочеш, давай після Різдва разом виходимо на вулицю і робимо опитування. А потім результат вивалюємо на ФУП.
   
Болукана расстреляли. Это был человек-мем.  :rotate:

Good riddance. Нехай тепер німців повчає своїм менторським тоном на місцевих німецьких форумах. Але щось мені підказує, що за його "манеру спілкуватися", він звідти вилетиться набагто швидше ніж звідси.
   
Тому повтрюю запитання: чому ви вирішили, що за українську державність достойний боротися лише Паращенко і більше ніхто інший?

Чому ви вирішили, що більше ніхто не здатний боротися одночасно і з корупцією, і за державність?


Цьоця, будучи злісною порушницею українського законодавства, ви нахера мені нав*язуєте в президенти не меншого за вас порушника того ж самого українського законодавства?

Відповідно до українського законодавства ви вже втратили українське громадянство і прикириваючись не знищеним паспортом, ви просто є самозванкою, а не громадянкою України. І у вас ще після цього вистачає зухвалості не тільки самоназиватися громадянкою України, а ще й нав*язувати мені зручного саме для ВАС в президенти баригу? Ну, і хто ви після цього?

Шановна, я вже відповіла на всі поставлені питання.

Також, враховуючи Ваш агресивний і неконструктивний тон і числені наміри затягнути мене в офтоп, подальшу дискусію з Вами вважаю недоцільною.
   
Ця вся писанина не має до предмету обговорення ні найменшого відношення.

Ми тому і пишемо вам ці неприємні речі, тому що нам не все одно. У нас там є родичі і знайомі і просто незнайома молодь, і мені хотілося б, щоб та молодь не лежала гниючими трупами, як це було під час Голодомору, чи з часів царизму віддаючи життя за Расєюшку у чисельних війнах.

До вас ніяк не дійде, у якій небезпеці ви знаходитесь, і що всі ці страшилки, які я пишу - не фантастика, а цілком ймовірний сценарій  :X

ну йха собі

а що ж за предмет обговорення в темі
"Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?"

чи предмет обговорення ваша віра в Порошенка?
ви прив"язуєте незалежність України з іменем Порошенка, а багато хто прив"язує незалежність з подоланням корупції

хоча по факту незалежність України зараз гарантується на Півн Американському континенті, але не придуркуватим Трюдо, а трохи на південь від вас
от там в Білому Домі і сидить поки єдинна сила котра дає Україні шанс стати нормальною країною
на жаль Україна в котре не втрачає шансу втратити шанс, бо на біду України в Білому Домі сидить дуже скупий дядько а до нього було чмо, котре дозволило хуйлу захопити частину України
от їм і виставляйте претензії, а не українцям - українці вже які є - в більшості затуркані совки і по сутті інфантили, але ця ситуація була відома дядькам в Білому Домі ше в 90х коли вони співали казки про без"Ядерний статус і під котрий кинули цих інфантильних совків

а мля, вдавати з себе благородну і всю таку правильну дуже просто не перебуваючи серед підстаркуватих совків інфантилів
   
Добре, вмовили - не піду голосувати :) Також зекономлю гроші на авіаквиток :) Залишу право вибору для Кароффки та інших мудрих представників українського народу :).

Тобто на консульський облік ви не вставали?
   
Ніякої вже вхера України громадянкою ти не є - ти вже втратила її громадянство в той же день, коли набула громадянство США - вчи, а не кури закони України.

Ще одна цьоця зі своїм вже не чинним паспортом України ходить на дільниці і дурить комісію і Україну своїм говновибором.
шпінгалєт,  коли протверезаєш то прочитай мою відпоаідь мирославі про слово "підстава".
   
Але як бачимо із дописів наших опонентів, все це їм до дупи. Вони обзивають ковбасниками нас, але насправді вони і є внутрішніми ковбасниками. Як писав Тарас Шевченко, "за шмат гнилої ковбаси і рідну матір (Україну) продаси". Вони готові голосувати за "боротьбу з корупцією", яка навіть у таких країнах, як США, зайняла десятиліття,  ціною втрати державності вже сьогодні і зараз.

Це дійсно вражає!

та ти ВЖЕ її продала, як тільки ступила з трапа самаліта на канадійську землю. Ти цього не помітила? А нам звідси помітно. Ну, і? Ти хочеш сказати, що ти маєш право нам нав*язувати свою волю зі своїм вже не дійсним, а, отже, у разі його використання, вже фальшивим паспортом?
   
В Сільпо зустрів знайомих... Ну вийди на вулицю, поговори з людьми. Або хочеш, давай після Різдва разом виходимо на вулицю і робимо опитування. А потім результат вивалюємо на ФУП.

Вони московити? Ну як україномовні можуть підтримувати відвертого українофоба?
   
Как всегда, есть исключения из вышесказанного. Иван Украинец, Радник, и еще несколько.   :)

В мене є підозра, що ви ольгінець. Мем "козаченько" антиукраїнський за суттю.

Плюс Ви так гладенько перейшли на ізик. Кому ж, як не Вам, знати, що кажуть російські канали?
   
У мене все ж таки враження що Радник якійсь замаскований український чиновник, чи може у посольстві працює.
Знаю парочку у посольстві у Фінляндії, теж люблять повчати "життю", але на роботу їх пристроїли "по знайомству та блату".


ні, він не чиновник  :laugh:
я його знаю
   
Ви всі і будете. І це питання не тільки "якості" президента, а і питання "якості" парламентарів, суддів, і т.п.

Ніхто не відміняє боротьби з корупцією. Все, що ми у вас просимо заради майбутнього України - голосуйте мудро, голосуйте стратегічно, голосуйте з повним усвідомленням можливих наслідків, щоб 1) зберегти державу як необхідний фундаментальний мінімум і 2) вже у цій збереженій державі продовжуйте працювати над потрібними змінами.

Мені особисто ВСЕ ОДНО, за кого ви проголосуєте, якщо буде забезпечений оцей РЕЗУЛЬТАТ.

А вам особисто це навіщо?
Ну нам, тим, хто живе в Україні, зрозуміло. Нам тут жити. А вам?
   
В мене є підозра, що ви ольгінець. Мем "козаченько" антиукраїнський за суттю.

Плюс Ви так гладенько перейшли на ізик. Кому ж, як не Вам, знати, що кажуть російські канали?

Козаченько якраз рябить в очах у несправжніх патріотів.  :rotate:

Інанна, ви стали на консульський облік, коли вперше приїхали до Канади?
Поясніть нам будь ласка про квитки на літак, щоб проголосувати.
   
Ще раз. Стаття 4 Конституції України: «В Україні існує єдине громадянство». Подвійні еміги грубо порушують Основний Закон, а потім вчать жити за законом інших.

иснуе, ну и шо  :facepalm: пока не вышел указ лишающий имярек гражданства, он обладает всеми правами гражданина, будь у него хоть сто гражданств. все вопросы к президенту. граждане ничего не нарушают.
   
Вони московити? Ну як україномовні можуть підтримувати відвертого українофоба?

Бля, ти заманав. Ще раз повторюю: варіант юля-пєтя реально дістав людей. А "українофоб" Вова - це твоя фантазія підсилена впливом прихильники певної політсили на ФУПі.

Останнє редагування: 2 січня 2019 00:02:46 від DRIM
   
шпінгалєт,  коли протверезаєш то прочитай мою відпоаідь мирославі про слово "підстава".

А ви прочитайте четверту статтю Констииуції України.
   
мирослава, ви розумієте слово "підства"?
Це не означає заборону.
Наприклад я маю підставу залицятись до гарних жінок і ніхто мені цього не забороняє. Уловлюєте різницю?
прикидаєтеся? Втрата громадянства! Не відмова, а саме - ВТРАТА. Тобто при набутті громадянства БУДЬ-ЯКОЇ іншої країни ви ВТРАЧАЄТЕ громадянство України.
А те як вчинили ви або Інанна називається на жаргоні мухлюванням.
Ви тупо скористалися відсутністю певного регулювання у цій сфері між Україною та іншим країнами ( у даному разі - Канада або США не мають перед Україною зобов"язання повідомляти про факти набуття їхнього громадянства громадянами України, і не вимагають попередньої вашої відмови від Українського громадянства, оскільки за законами цих країн очевидно подвійне громадянство не заборонене), і ПОРУШИЛИ Конституцію України, залишивши - і користуючись ним! - паспорт громадянина України.
   
Не забороняє. Не вигадуйте те чого немає.

От же ж брехухо!!!


Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80?find=1&text=%E3%F0%EE%EC%E0%E4%FF%ED%F1%F2%E2


То ти вже ПОВІДОМИЛА українське консульство про набуття тобою громадянства США?????

   
Тьотя ложила на українські закони. А хулі, вища раса, емігрант соціальний...
що за закони?
   
Нікому нічого я не пояснюю. Ти от як львів'янин львів'янину скажи: як себе Кульпарком назвати можна? Ти що по бухому реєструвався?

 :gigi: главврачь іншого ніка не дозволив зареєструвати.
   
Мирослава чого ти напрягаєшся і щось пояснюєш тим утиркам. То ж ментальні кацапи, які хочуть і рибку з'їсти і на хер сісти...
   
иснуе, ну и шо  :facepalm: пока не вышел указ лишающий имярек гражданства, он обладает всеми правами гражданина, будь у него хоть сто гражданств. все вопросы к президенту. граждане ничего не нарушают.

Це називається loophole в законодавстві.
Емігі це використовують.
Так само як бляхарі використовували "дирку" у законі, але якого вони тут гніву від всіх отримали, наче заробіток свиноферми "Пєтькіно" залежав від кількості грошей яку струсять з "бляхарів".
   
годі з вами теревені розводити, мені пора обідати.
Отже вирок такий: сумлінно прислухайтесь до порад зза  кордону і голосуйте за того хто не продасть вас у рабство до путєна.
А ми вам завжди допоможемо порадою, шановні співвітчизники.
"Засім" зоставляю вас сперечатися до ранку.
   
що за закони?

Гонта тут моргів не повертають, йди десь в іншому місці дойопуйся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія