Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Якщо в ЛНР та ДНР так погано то чому ображені владою їхні люди масово не втікають через мінні поля до нас й не просять політичного притулку? (Як колись німці через "Берлінську стіну") ;)
Аналогічно і про жителів Криму. Якщо в них таке безпросвітнє виживання... 8-)
Чому наші патріоти, котрим у часи сталінських та брєжнєвських репресій пощастило вирватися із того пекла, не повертаються жити та робити бізнес у нашій Незалежній Україні?  :shuffle:
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:
N88

А з чого ви взяли що масово не втікають?
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

тому що добре і погано - поняття ВІДНОСНІ
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

А з чого ви взяли що масово не втікають?
Та невже? А чому ж їх не "крутять" по наших телеканалах?
Люди, котрі просять політичного притулку - це ж козирі в політичній грі! (не плутати із "ковбасниками"  B-)
   
А з чого ви взяли що масово не втікають?

підтримую питання.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Якщо в ЛНР та ДНР так погано то чому ображені владою їхні люди масово не втікають через мінні поля до нас й не просять політичного притулку? (Як колись німці через "Берлінську стіну") ;)
Аналогічно і про жителів Криму. Якщо в них таке безпросвітнє виживання... 8-)
Чому наші патріоти, котрим у часи сталінських та брєжнєвських репресій пощастило вирватися із того пекла, не повертаються жити та робити бізнес у нашій Незалежній Україні?  :shuffle:

Це брехня. В мододих республіках насправді дуже добре. П и з д у й туди, упиздню.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:
Ali

Якщо в ЛНР та ДНР так погано то чому ображені владою їхні люди масово не втікають


а хто сказав що там погано ?

молодь переважно виїджає а для пенсів там рай, Ротердам+ відсутній як клас

   
Та невже? А чому ж їх не "крутять" по наших телеканалах?
Люди, котрі просять політичного притулку - це ж козирі в політичній грі! (не плутати із "ковбасниками"  B-)

громадяни України не можуть просити політичного притулку у України.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

громадяни України не можуть просити політичного притулку у України.

зачотно підїбнув
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

зачотно підїбнув
:-)o
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

людинi дуже важко що вона довбойоб, ув руцьких, - нацiональна риса..
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Якщо в ЛНР та ДНР так погано то чому ображені владою їхні люди масово не втікають через мінні поля до нас й не просять політичного притулку? (Як колись німці через "Берлінську стіну") ;)
Аналогічно і про жителів Криму. Якщо в них таке безпросвітнє виживання... 8-)
Чому наші патріоти, котрим у часи сталінських та брєжнєвських репресій пощастило вирватися із того пекла, не повертаються жити та робити бізнес у нашій Незалежній Україні?  :shuffle:

Чтобы Вам было проще понять - посчитайте сколько стоит переезд. В деньгах. Даже без учета нервотрепки и потерь времени.

Те кто может себе позволить - переезжают или живут на два дома.

   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Якщо в ЛНР та ДНР так погано то чому ображені владою їхні люди масово не втікають через мінні поля до нас й не просять політичного притулку? (Як колись німці через "Берлінську стіну") ;)
Аналогічно і про жителів Криму. Якщо в них таке безпросвітнє виживання... 8-)
Чому наші патріоти, котрим у часи сталінських та брєжнєвських репресій пощастило вирватися із того пекла, не повертаються жити та робити бізнес у нашій Незалежній Україні?  :shuffle:
Почему? У нас к примеру от 20 до 30% работников именно отуда. Кстати посчитайте на улицах количество машинок с номерами этих областей. B-)
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:
N88

Та невже? А чому ж їх не "крутять" по наших телеканалах?
Люди, котрі просять політичного притулку - це ж козирі в політичній грі! (не плутати із "ковбасниками"  B-)

Ті хто можуть втекти - нічого не просять, просто знаходять роботу і переїзжають.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

а с чего вы взяли что там погано?

люди привыкли к флагам на башнях и живут как могут. да и большинству там абсолютно пофиг какие флаги на тех башнях лишь была жрачка и не стреляли.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Чтобы Вам было проще понять - посчитайте сколько стоит переезд. В деньгах. Даже без учета нервотрепки и потерь времени.

Те кто может себе позволить - переезжают или живут на два дома.
да переезд как раз стоит недорого если конечно скарб весь оттуда не тащить. а вот устроиться на новом месте тот еще квест
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Ті хто можуть втекти - нічого не просять, просто знаходять роботу і переїзжають.
Просто переїздять - то, як то тут кажуть "ковбасники". ;)
Де розповіді про їхні жахіття "підвалів" та "риття окопів" B-)
Людина, котра просить політичного притулку повинна популярно пояснити, що її волі, а можливо і життю, там загрожувала небезпека.
Де про таких репортажі у наших ЗМІ?  8-)
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Просто переїздять - то, як то тут кажуть "ковбасники". ;)
Де розповіді про їхні жахіття "підвалів" та "риття окопів" B-)
Людина, котра просить політичного притулку повинна популярно пояснити, що її волі, а можливо і життю, там загрожувала небезпека.
Де про таких репортажі у наших ЗМІ?  8-)
А они и не просят. Снимают квартиры и устраиваются на работу. Все. B-)
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

А они и не просят. Снимают квартиры и устраиваются на работу. Все. B-)
Ага, значить їх не пресували у тих сумнозвісних "підвалах"... :shuffle:
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Чому наші патріоти, котрим у часи сталінських та брєжнєвських репресій пощастило вирватися із того пекла, не повертаються жити та робити бізнес у нашій Незалежній Україні?
вы странный

люди устроились на новом месте обжились. зачем им возвращаться и начинать снова все с нуля - возраст уже не тот
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Так всі адекватні люди якраз втекли,  з Криму менше,  але теж немало. Вдомбабве полишались пєнси,  немічні,  або зовсім зубожілі,  чи щось таке. Ну і люмпен.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Так всі адекватні люди якраз втекли,  з Криму менше,  але теж немало. Вдомбабве полишались пєнси,  немічні,  або зовсім зубожілі,  чи щось таке. Ну і люмпен.
Солженіцин описав жахіття ГУЛАГу. Мені цікаво прочитати про жахіття сьогоднішніх підвалів ДНР та ЛНР. Де одкровення страждальців у наших ЗМІ? Кожен же постраждалий - це козир у грі проти сепарів! Ні?
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Мені цікаво прочитати про жахіття сьогоднішніх підвалів ДНР та ЛНР. Де одкровення страждальців у наших ЗМІ?
Давай сідай на бляху, їдь. Повернешся - напишеш книгу
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Свекор та свекруха пару днів тому були в Донецьку
Кажуть людей більше на вулицях ніж два роки тому
Ледь виїхали звідти
Дирівський пост проходили 12 годин, наш 15 хвилин
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Давай сідай на бляху, їдь. Повернешся - напишеш книгу
А що там слід вчинити, щоб потрапити у ті "підвали".?
Вийти на площу й запитати: "- Чому ви, кляті сепарюги, не любите нашого обранця Порошенка П.О. та закони нашої всенародно обраної ВР? ;)
За таке посадять там? Є хто із тих країв? ;) 
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Тікають ще й як. Раніше від війни тікали зараз їдуть бо там нема де заробити.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Тікають ще й як. Раніше від війни тікали зараз їдуть бо там нема де заробити.
А ми хіба ні? B-) Читали як я від злиднів втік і у Польщі з нашими злоти заробляв? ;)
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

А що там слід вчинити, щоб потрапити у ті "підвали".?
Я думаю такому лошарі як ти нічого робити не треба і так на підвал посадять
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

А що там слід вчинити, щоб потрапити у ті "підвали".?
Вийти на площу й запитати: "- Чому ви, кляті сепарюги, не любите нашого обранця Порошенка П.О. та закони нашої всенародно обраної ВР? ;)
За таке посадять там? Є хто із тих країв? ;)
Овчаренко попал на подвал за то что с флагом Украины в центре Луганска сфоткался.

а порошенко то тут к чему? за любовь к нему в подвалы не бросают. Я уже говорила что вы странный? а еще книжки пишите. Теперь понятно почему их никто не читает.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Свекор та свекруха пару днів тому були в Донецьку
Кажуть людей більше на вулицях ніж два роки тому
Ледь виїхали звідти
Дирівський пост проходили 12 годин, наш 15 хвилин
в Станице тоже траблы при прохождении поста со стороны Луганска. чето сепары людей на свой стороне маринуют хз зачем в дыре так же

не скажу что людей в Луганске летом прибавилось, но сказать что город вымер нельзя
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

 Їдуть, щей як. Просто не кричать про це з кожного телевізора, а влаштовуються на роботу, винаймають житло і налагоджують нове життя.
 
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

в Станице тоже траблы при прохождении поста со стороны Луганска. чето сепары людей на свой стороне маринуют хз зачем в дыре так же

не скажу что людей в Луганске летом прибавилось, но сказать что город вымер нельзя
ну вони там два роки тому були, може така різниця для них
Маю надію, що ще раз поїдуть і все, закриємо питання
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:
HH

А ми хіба ні? B-) Читали як я від злиднів втік і у Польщі з нашими злоти заробляв? ;)
А і дійсно, чого їм тікати? Кажуть цього року навіть комендантську годину відмінили, точніше перенесли,процвітають. :gigi: А у вас діду бачу деменція розцвіла. :(
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

продать жилье в дыре можно незадорого.
этих денег не хватит на комфортное обустройство при переезде.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Мені цікаво інше
чи є ще місцеві, які воюють проти України? Яка динаміка у цьому плані - прозріння/розчарування, чи йдуть до лав бандформувань нові "кадри", що підросли за ці вже майже 5 років?...
Про настрої мирних навряд чи є достовірна інфа в силу певних причин
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

з тієї ж причини, що і в роки голодомору їли своїх мертвих дітей, Антік. Чому не тікали в 33-ьому?
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:
HH

продать жилье в дыре можно незадорого.
этих денег не хватит на комфортное обустройство при переезде.
А де куплю-продаж оформлювати, у Захарченка-Пушиліна?
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Вчора у щоденному випуску ТСН показали старшу пару, які переїхали із Сходу десь на Буковину і їх взяли працювати в готель. Досить позитивний репортаж вийшов. Є на ютубі за 26 грудня.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

А де куплю-продаж оформлювати, у Захарченка-Пушиліна?
да неважно, деньги взял и уехал.
но там даже дешево проблема продать.
   
Re: Є речі котрі я не розумію... :shuffle:

Та ладно. Обговорили ЛНР та ДНР. Тепер давайте інше обговоримо.
Чому наші патріоти, котрим у часи сталінських та брєжнєвських репресій пощастило вирватися із того пекла, не повертаються жити та робити бізнес у нашій Незалежній Україні?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія