Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вернулся со зборов

Re: Вернулся со зборов
nik

то есть, если не #запeтра,  то сразу бригада...  :laugh:
   
Re: Вернулся со зборов

Тут целые бригады работают. Причем у них распределение ролей. Я удивлен, что даже эту тему юльки и зрадоебы (повторюсь, не все) пытались перевести в срач. 

Вообще Украина очень толерантная страна, если позволяет ольгинцам и вате, на украинском ресурсе покрывать матом бойца ВСУ

сраколиз акметова щось вякає про ольігнців))))
коли джон чандес буде ставвити мене до стінки пулю в лоб - ти - акметкин сраколиз подаватимеш патрони
   
Re: Вернулся со зборов

Мда, якщо вже й після ціеї гілки аеліта та ще пару упоротих ботів не забанять хоча б на пару місяців , то Українській Правді остаточне ганьбисько. Були б нормальні модератори, це лайно давно б тут не смерділо.

і таки йрозрив пуканів після простого , записаного в Конституції України слова КРИМ. порохоботи з акметковими сраколизами і захисниками вже готові розстрілювати к стєнкє і пулю в лоб . ну як 20 лютого 2014 .
   
Re: Вернулся со зборов

та тут недавно даже звучало, что ВСУ это сборище алкашей и уголовников. И не банят же за такое, те же люди так же слетаются в ветки, посвященные армии и начинается изрыгание.
   
Re: Вернулся со зборов

Прежде чем критиковать кого-то, хоть президента,


капєц...... мінстець ва всєй сваєй красє...... була кращої думки як про людину...
   
Re: Вернулся со зборов

зауважте як порохоботи з акметками відстоюють окупаці. хуйлом криму :facepalm1:
   
Re: Вернулся со зборов

Синьожопі вже себе з Україною асоціюють?

Ти коли долбас поїдеш звільняти від коцапів?

Чи ти тільки гудіти можеш?

ти знаєш Діду... Я тут вас обидвох (і тебе, а Алєжку)  знаю вже більше 10-ти років...
На даний час, ти (разом зі своєю підхуйловською богинею) більше сині чим Алєзка зі своїми давніми помилками....  Які він признав, на відміну вас юльканутих....
   
Re: Вернулся со зборов

та тут недавно даже звучало, что ВСУ это сборище алкашей и уголовников. И не банят же за такое, те же люди так же слетаются в ветки, посвященные армии и начинается изрыгание.

та к стєнке і пулю в лоб. як 20 лютого 2014
   
Re: Вернулся со зборов

застрелись уже сам, задолбал за пулю в лоб. Сто раз уже наверно написал.
   
Re: Вернулся со зборов

надоело.
   
Re: Вернулся со зборов

застрелись уже сам, задолбал за пулю в лоб. Сто раз уже наверно написал.

ну так силовик прямо погрожує цивілу розстрілом за написане в конституції. це вже було . 20 лютого 2014.
   
Re: Вернулся со зборов

тебя услышали. Предложили обратиться к ветеринару. Шонитак?
   
Re: Вернулся со зборов

ну смотайся и поведай
какие проблемы если так свербит ?

Якщо Я туди смотаюся, то ти будеш харкать кров*ю, і чухатимешся і там, де не свербить.
   
Re: Вернулся со зборов

тебя услышали. Предложили обратиться к ветеринару. Шонитак?

за тези Конституції Кераїни владні сраколизи відсилають до ветеринара і взагалі - к стєнкє.. на ісхрді інуковича було таке ж
   
Re: Вернулся со зборов

Якщо Я туди смотаюся, то ти будеш харкать кров*ю, і чухатимешся і там, де не свербить.

а ну попробуй ))

может и дурь выветрится
   
Re: Вернулся со зборов

зи. якщо я раптом зникну з фупу - захисник джон чендес виконав бойове завдання  -" к стєнкє і пуля в лоб"


 :lol:  :weep:  ета пяць.
   
Re: Вернулся со зборов

Ну вот скажите, способны ли ВСУ выбить кацапам из Крыма. Я даже не беру наличие ЯО.  Хотя бы оценим расклад сил в воздухе и на море.

Аякжеж АТО ЗА ГОДИНИ?

Чи збрехав Парашенко?
   
Re: Вернулся со зборов

джон чендос, а тобі за те що ти мене к стєнкє і пулю в лоб , як думаєш, медаль чи орден дадуть?
Никто не заметит. Это как таракана тапком - убил и забыл.
   
Re: Вернулся со зборов

ще один аріфмєтік :facepalm1:

до аріфмєтіків уже питань немає. слово аріфмєтіка пояснила все.
якщо не  зважати на арифметику, то отаких Аелітів Головком мав би мобілізувати, видати Калаш і  гнати на штурм Перекопу, заради конституційно закріпленої тер.цілісності.
тому шо лише такий варіант наразі є можливим.

варіант що Аеліт запускав би по кацапах  Українські крилаті ракети з рубки Українського крейсера, - це фантастика, з огляу  на відсутність таких ресурсів в України.

Останнє редагування: 25 грудня 2018 00:23:48 від T.Blair.
   
Re: Вернулся со зборов

за тези Конституції Кераїни владні сраколизи відсилають до ветеринара і взагалі - к стєнкє.. на ісхрді інуковича було таке ж
ну помечтайте, только сильно на увлекайтесь.
   
Re: Вернулся со зборов

Аякжеж АТО ЗА ГОДИНИ?

Чи збрехав Парашенко?

оу
пошла вечерня твердая кладка от дедули
щаз соберетццо силами и засрет в конец тему ))
   
Re: Вернулся со зборов

ти знаєш Діду... Я тут вас обидвох (і тебе, а Алєжку)  знаю вже більше 10-ти років...
На даний час, ти (разом зі своєю підхуйловською богинею) більше сині чим Алєзка зі своїми давніми помилками....  Які він признав, на відміну вас юльканутих....

Ну хай тебе згвалтують, а потім визнають свої помилки...


   
Re: Вернулся со зборов

оу
пошла вечерня твердая кладка от дедули
щаз соберетццо силами и засрет в конец тему ))

Вже всрався?

   
Re: Вернулся со зборов

Никто не заметит. Это как таракана тапком - убил и забыл.

так от як мислили ті хто розстрілював Небесну Сотню. в кого ще є питання чому потрох покриває тих вбивць?
   
Re: Вернулся со зборов

та тут недавно даже звучало, что ВСУ это сборище алкашей и уголовников. И не банят же за такое, те же люди так же слетаются в ветки, посвященные армии и начинается изрыгание.

Саме цікаве, що це писав порохобот, а звинувачують юльків.
   
Re: Вернулся со зборов
nik

Аякжеж АТО ЗА ГОДИНИ?

Чи збрехав Парашенко?

так сам же признав що збрехав.
   
Re: Вернулся со зборов

Вже всрався?


не переживай и сри спокойно
все под контролем ))
   
Re: Вернулся со зборов

а ну попробуй ))

может и дурь выветрится

Шо, кацапику, вже зганяв перевірив усі свої засуви на дверях?  :laugh: яке ж ти тільки убоге у своїй педрофілії.
   
Re: Вернулся со зборов

не переживай и сри спокойно
все под контролем ))

Ти вже памперси натягнув?
   
Re: Вернулся со зборов

Саме цікаве, що це писав порохобот, а звинувачують юльків.
та не, это из ваших сектантов. Особо упоротых.
   
Re: Вернулся со зборов

якщо не  зважати на арифметику, то отаких Аелітів Головком мав би мобілізувати, видати Калаш і  гнати на штурм Перекопу, заради конституційно закріпленої тер.цілісності.
тому шо лише такий варіант наразі є можливим.

варіант що Аеліт запускав би по кацапах  Українські крилаті ракети з рубки Українського крейсера, - це фантастика, з огляу  на відсутність таких ресурсів в України.

я вірю гетьману. він каже що в нас все є
   
Re: Вернулся со зборов

Шо, кацапику, вже зганяв перевірив усі свої засуви на дверях?  :laugh: яке ж ти тільки убоге у своїй педрофілії.

не хватало мне еще на шапну всякую дергаться
 ты выполняй угрозы свои
я посмотрю .... на результат ))
   
Re: Вернулся со зборов

Ти вже памперси натягнув?

ты на столько не способен
не блефуй ))
   
Re: Вернулся со зборов

та не, это из ваших сектантов. Особо упоротых.

Serge_D  ?

Дійсно він особо упоротий...

Але не наш...
   
Re: Вернулся со зборов

питань до держави більше не маю. стало кришталево ясно все.

   
Re: Вернулся со зборов

так сам же признав що збрехав.

Перелік брехні у  Порошенко  дуже  великий.
   
Re: Вернулся со зборов

наскільки я памятаю він айтішник (принаймі брав дискусії в програмістських топіках). тому він себе мабуть позиціонує як ІТ-архітектора, тобто еліту ІТшників.
звідси ця зарозумілість і неадекватність.


які в Уманях всраці ІТ архітектори?  Та й взагалі якесь ІТ?
Те що хтось там веде бухгалтерію в 1с чи в мєдкє, не значить що там є ІТ
   
Re: Вернулся со зборов
HH

:laugh:

мочи аэлита-подстрекателя. чтобы гад даже не думал подобные вопросы задавать!!!!!!!!!!!!!!!
Чомусь тебе вважав адекватним, але після твого заступництва за лисого нумерного - брігада, мля!
   
Re: Вернулся со зборов
nik

Чомусь тебе вважав адекватним, але після твого заступництва за лисого нумерного - брігада, мля!

яка нах бригада? порошенко - крадун, брехун i  пи@дун... от i вся бригада.
   
Re: Вернулся со зборов

Гетьман українського війська за своїх вояків турбуеться, це правда.  (tu)
Перед виборами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія