Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Ну шо?
сел?

FR 3078   2​0​:​3​0   Быдгощ   Ryanair   D   Прибыл

Весь ФУП зараз не відводить очей від  Флайтрадару. Сів, чи ще тільки заходить на посадку? :gigi:

Ні, не вміють у нас конвертувати світову славу у дзвінку монету. Який небуть американець на цій історії став би мільйонером.   :-)o
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Ні, ще не сів
UA 9595 Frankfurt, DE
Запізнюється на півгодини, сяде в 20.57
   
Ні, ще не сів
UA 9595 Frankfurt, DE
Запізнюється на півгодини, сяде в 20.57

Цілих 15 хвилин ще чекати!!! Це якісь тортури. Зараз на ФУПі почнуться масові інфаркти.   :lol: 
   
Весь ФУП зараз не відводить очей від  Флайтрадару. Сів, чи ще тільки заходить на посадку? :gigi:

Ні, не вміють у нас конвертувати світову славу у дзвінку монету. Який небуть американець на цій історії став би мільйонером.   :-)o

Ще й подав би позов до норвезьких ментів за статеві домагання.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Цілих 15 хвилин ще чекати!!! Це якісь тортури. Зараз на ФУПі почнуться масові інфаркти.   :lol: 
Сестра звонить, хвилюється, от їй найважче зараз.
Казала, що в Осло його садили в літак два поліцейських, паспорт віддали пілоту, у Франкфурт та сама історія. Хвилюється, щоб у Борисполі паспорт віддали і випустили.
   
Сестра звонить, хвилюється, от їй найважче зараз.
Казала, що в Осло його садили в літак два поліцейських, паспорт віддали пілоту, у Франкфурт та сама історія. Хвилюється, щоб у Борисполі паспорт віддали і випустили.

Та випустять,  його ж назад норвєгам не  завернуть, він же наш.
   
Сестра звонить, хвилюється, от їй найважче зараз.
Казала, що в Осло його садили в літак два поліцейських, паспорт віддали пілоту, у Франкфурт та сама історія. Хвилюється, щоб у Борисполі паспорт віддали і випустили.

А навіщо йому паспорт з депортацією? Якщо в Емірати батрачити поїде, то краще все одно чистий виробляти доведеться, щоб впустили.
   
13 Користувачів і 24 гостей

 :laugh:
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

О, вже літак приземлився!
   
О, вже літак приземлився!
(tu)
   
О, вже літак приземлився!

Давай стрім з зустрічі, хоча б в текстовому режимі в цій гілці в форматі "запитання-відповідь".
   
Ще й подав би позов до норвезьких ментів за статеві домагання.

Та там при розумному підході можна цілий ряд позовів змайструвати. Від «мене щоночі мучать кошмари норвезької таможні, я нічого не можу робити, все валиться з рук, лікарі виявили що ще безнадійно і на все життя» і до «за втрату віри в добро і спрведливість».

 :lol:
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Давай стрім з зустрічі, хоча б в текстовому режимі в цій гілці в форматі "запитання-відповідь".
Та хоч би матері позвонив. І у Вайбері ще нема, востаннє був в 13.26
   
Сестра звонить, хвилюється, от їй найважче зараз.
Казала, що в Осло його садили в літак два поліцейських, паспорт віддали пілоту, у Франкфурт та сама історія. Хвилюється, щоб у Борисполі паспорт віддали і випустили.

Буде крутий прикол, якщо і в Борисполі зустрічатимуть два поліцейських.   :gigi:
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Буде крутий прикол, якщо і в Борисполі зустрічатимуть два поліцейських.   :gigi:
Так отож :(
   
Прилетів хлоп з заробітків! З гідністю! Невсеремось!
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Прилетів хлоп з заробітків! З гідністю! Невсеремось!
Та хай ще паспорта віддадуть
   
Та хай ще паспорта віддадуть

Паспорт є власністю України. Так в ньому написано. Власність держави не заберуть.
   
Прилетів хлоп з заробітків! З гідністю! Невсеремось!
не прогнувся під нахабних панів! справжній козаченько!
   
Блін. Не вистачає злості.   :gigi:

Та нормальний бізнесмен підігнав би до трапу військовий духовий оркестр, простелив би червону доріжку, привів би двох писанок у вишиванках і з караваєм, якогось активіста і головне - запросив би журналістів і телебачення. Лише на рекламі і правах на трансляцію можна було підняти прірву грошей.

А якщо запросити якогось лідера партії, а ніхто б не відмовився від такого піару - ми допомогаємо кожному маленькому українцеві, то точно племінник ще й потрапив би в першу прохідну десятку списку на вибори. А це значить племінник буде гарантований мультимільйонер.

Ех... Такі грошищі валяються під ногами... А вони лінуються нахилитись і підняти...   :lol:
   
Прилетів хлоп з заробітків! З гідністю! Невсеремось!

радуєшся чи нєгадуєш? сколєн. Як там блатьйа не хочуть в Бориспіль ще раз прилетіти?
   
Блін. Не вистачає злості.   :gigi:

Та нормальний бізнесмен підігнав би до трапу військовий духовий оркестр, простелив би червону доріжку, привів би двох писанок у вишиванках і з караваєм, якогось активіста і головне - запросив би журналістів і телебачення. Лише на рекламі і правах на трансляцію можна було підняти прірву грошей.

А якщо запросити якогось лідера партії, а ніхто б не відмовився від такого піару - ми допомогаємо кожному маленькому українцеві, то точно племінник ще й потрапив би в першу прохідну десятку списку на вибори. А це значить племінник буде гарантований мультимільйонер.

Ех... Такі грошищі валяються під ногами... А вони лінуються нахилитись і підняти...   :lol:

Ще не все втрачено. може йому запрошення в Канаду організуєш? В кінці бабло поділите пополам.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Все, паспорт віддали, їде з аеропорту на вокзал. Хоче одразу в Полтаву гайнути, але якщо не буде чим, приїде до мене ночувати.
   
Ще не все втрачено. може йому запрошення в Канаду організуєш? В кінці бабло поділите пополам.

В Канаді це не актуально. Ні в кого не викличе ніякої цікавості.

Зовсім інша справа в Україні. Уявляєш - виходить племінник на трап і під телекамери із софітами гордо заявляє «ми не раби, раби не ми». Далі «не потрібен нам берег норвезький, чужа земля нам нє нужнА».

Розчулений народ ридає. Лідер партії вручає йому партквиток із #1, собі виправляє на #2. Готовий народний депутат. А може і лідер фракціі.

Ех...
 
 :(
   
Все, паспорт віддали, їде з аеропорту на вокзал. Хоче одразу в Полтаву гайнути, але якщо не буде чим, приїде до мене ночувати.

Електричкою мабуть - на Юбер мабуть не має...


Зараз майне у Полтаву і ми так нічого не взнаємо....
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Електричкою мабуть - на Юбер мабуть не має...
Або електричкою, або автобусом до метро.
   
Або електричкою, або автобусом до метро.

ФУП читав?   B-)
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

ФУП читав?   B-)
Не знаю, йому зараз не до того.
   
Все, паспорт віддали, їде з аеропорту на вокзал. Хоче одразу в Полтаву гайнути, але якщо не буде чим, приїде до мене ночувати.
ясно, паспорта тобі хрін покаже. Візою норвезькою там і не пахло.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Не знаю, йому зараз не до того.

Ось і все, живий, добрався до дому !!!

ВІЯ, закривайте тему !!!

ЗАВТРА БУДЕ НОВИЙ ДЕНЬ, НОВІ ЗМІНИ В ЖИТТІ, ДЛЯ ЦЬОГО ПАЦАНА !

ХАЙ ЙОМУ ЩАСТИТЬ !!!!!!!!!!!!!  (tu)  (tu)  (tu)
   
Не знаю, йому зараз не до того.

Ой, я тя умоляю...

Як ви умієте з усього робити трагедію. Живий, здоровий, їде додому. Радійте що все обійшлось. Могло бути ЗАЧНО ГІРШЕ.

Які там матеріальні втрати? 200-300 доларів? І це привід для трагедії?   :facepalm:

Пять років невиїздний? Так 80 відсотків населення ніколи нікуди не їздить, і ніякої трагедії. Які дрібниці...

Приїде, нагодуй його смачним борщем, а поки їстиме до душі порегочіть над цією кумедною історією. А взавтра нехай їде в свою Полтаву і йде працювати. Вже відпочив у європах. Пора щось і робити.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Ось і все, живий, добрався до дому !!!

ВІЯ, закривайте тему !!!

ЗАВТРА БУДЕ НОВИЙ ДЕНЬ, НОВІ ЗМІНИ В ЖИТТІ, ДЛЯ ЦЬОГО ПАЦАНА !

ХАЙ ЙОМУ ЩАСТИТЬ !!!!!!!!!!!!!  (tu)  (tu)  (tu)
Дякую! Теми тут не закриваються.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Ой, я тя умоляю...

Як ви умієте з усього робити трагедію. Живий, здоровий, їде додому. Радійте що все обійшлось. Могло бути ЗАЧНО ГІРШЕ.

Які там матеріальні втрати? 200-300 доларів? І це привід для трагедії?   :facepalm:

Пять років невиїздний? Так 80 відсотків населення ніколи нікуди не їздить, і ніякої трагедії. Які дрібниці...

Приїде, нагодуй його смачним борщем, а поки їстиме до душі порегочіть над цією кумедною історією. А взавтра нехай їде в свою Полтаву і йде працювати. Вже відпочив у європах. Пора щось і робити.
Може й так, юнацька пригода, побив стіну власним лобом, здобув досвід.
Їде зараз в новому експресі з Борисполя на вокзал, не знаю, чи потрапить до мене, може одразу сяде в маршрутку на Полтаву.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

ясно, паспорта тобі хрін покаже. Візою норвезькою там і не пахло.
Далася тобі та віза. Спитаю фотку, по Вайберу скине, коли отямиться трохи
   
Маковій аж какається на радощах, що той пацан пролетів. Лише обрані можуть стати ковбасниками.
   
Нічого він не скине.
Ну, тоді, принаймі, хай скан зробить з паперів депортаційних.
   
В Канаді це не актуально. Ні в кого не викличе ніякої цікавості.

Зовсім інша справа в Україні. Уявляєш - виходить племінник на трап і під телекамери із софітами гордо заявляє «ми не раби, раби не ми». Далі «не потрібен нам берег норвезький, чужа земля нам нє нужнА».

Розчулений народ ридає. Лідер партії вручає йому партквиток із #1, собі виправляє на #2. Готовий народний депутат. А може і лідер фракціі.

Ех...
 
 :(



ага в Канаді бабло не актуальне  :laugh:  Як би він разом з собою гроші діаспорі, замість балончика, привіз йому б це саме влаштували в Аеропорту Пірсона  :gigi:
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Нічого він не скине.
Ну, тоді, принаймі, хай скан зробить з паперів депортаційних.
Та скине, я попрошу. А толку тобі з тих паперів, що ти там побачиш? Чи щоб для інших корисний досвід був?
   
Маковій аж какається на радощах, що той пацан пролетів. Лише обрані можуть стати ковбасниками.

Яке ж ти дурне...   :facepalm:
   
ага в Канаді бабло не актуальне  :laugh:  Як би він разом з собою гроші діаспорі, замість балончика, привіз йому б це саме влаштували в Аеропорту Пірсона  :gigi:

Ти нічого не переплутав?    ;o

Перший раз чую таку мислю, щоб в Канаду діаспорі хтось щось віз з України.

А от в зворотньому напрямі, з Канади в Україну, постійно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія