Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

 Абрайтен муму реп:

Арбайтен муму
 сасу калбасу
 ем цибулю за 7 евра
 на насок сматрю прелестна
 вау - жисть удачная
 шапка адеваецца
 я тіперь ширіф ,
 я в ролі
 деоргай булкай ешь халву
 я у німців ти чьо дома, я та крут а ти в аду!
 

Арбайтен - муму давідьот до куку! Арбайтен муму - все гавно я в раю!

   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Купіл дочке матацикл
в чірнавци атправіл,
 па пріезду абасрался - на такіх ліш піцу возят.


Атправіл дамой я падаркі думал что я вигляжу багатим
 а пріехал акуел - курам на смех мой надел.

Раділся сірожой адружился с чукчей
 наражалі палудуркав - то  дибіли то кретіна.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

офф
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Павло Олексійович, ви скільки з штанів не вистрибуйте -  офіційно Ваш батько народився в селі Вороньків Бориспільського району. Це - не Київ.  Тому ви аж ніяк не можете бути киянином у 7 (чи навіть 8) поколінні.  Більше толерантно казати так - я маю корені 7 покоління в радіусі Х кілометрів від Києва. Ви, як математик, можете навіть у полярні координати це перевести
  опа тут и про 7 поколение прошла инфа :weep:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Павло Олексійович, ви скільки з штанів не вистрибуйте -  офіційно Ваш батько народився в селі Вороньків Бориспільського району. Це - не Київ.  Тому ви аж ніяк не можете бути киянином у 7 (чи навіть 8) поколінні.  Більше толерантно казати так - я маю корені 7 покоління в радіусі Х кілометрів від Києва. Ви, як математик, можете навіть у полярні координати це перевести

Місто народження не має тут ніякого відношення до проживання, випадково вийшло, повинен був у Києві. Місце проживання як його матері, так і тата - Київ на той час був.
Ось моя мама за паспортом народилась **.**.1948, село Ременники Волгоградской области РСФСР.
Після цього вона не може вважатись корінною киянкою у 6-му чи 7 коліні???????????? Тому що народилась, коли  її мати була у науковому відрядженні  (геологами були мої дідусь та бабуся)?
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

прикольная ветка-чиста дискотека :weep:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Місто народження не має тут ніякого відношення до проживання, випадково вийшло, повинен був у Києві. Місце проживання як його матері, так і тата - Київ на той час був.
Ось моя мама за паспортом народилась **.**.1948, село Ременники Волгоградской области РСФСР.
Після цього вона не може вважатись корінною киянкою у 6-му чи 7 коліні???????????? Тому що народилась, коли  її мати була у науковому відрядженні  (геологами були мої дідусь та бабуся)?
сказочник :D в 7 поколении. :weep:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

сказочник :D в 7 поколении. :weep:
Виявляється у кацапів вже в 1948 в селах дєрєвнях були пологові будинки. :shuffle:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Виявляється у кацапів вже в 1948 в селах дєрєвнях були пологові будинки. :shuffle:

Я не помню подробности, или мне о них не рассказывали, но вроде просто в поле случился факт рождения. А через лет 10 все равно на месте этого села разлилось водохранилище. Так что и не проверишь...
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Я не помню подробности, или мне о них не рассказывали, но вроде просто в поле случился факт рождения. А через лет 10 все равно на месте этого села разлилось водохранилище. Так что и не проверишь...
А пуповину зубами перегризали? Чув про такі екстріми.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

А пуповину зубами перегризали? Чув про такі екстріми.

Да хз... не помню, и зачем мне таким интересоваться, разве что случайно разговоры услышать? Была экспедиция сроком на 3 года по средней полосе РСФСР, потом лет 7 бабушка и дед в Якутии провели в экспедициях постоянных по 7-8 месяцев без возвращения (без мамы, она со своей бабушкой оставалась дома, так что ее стаж экспедиционный - только 2 месяца :)).
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Місто народження не має тут ніякого відношення до проживання, випадково вийшло, повинен був у Києві. Місце проживання як його матері, так і тата - Київ на той час був.
Ось моя мама за паспортом народилась **.**.1948, село Ременники Волгоградской области РСФСР.
Після цього вона не може вважатись корінною киянкою у 6-му чи 7 коліні???????????? Тому що народилась, коли  її мати була у науковому відрядженні  (геологами були мої дідусь та бабуся)?

ты лимита понаехавшая
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Ось моя мама за паспортом народилась **.**.1948, село Ременники Волгоградской области РСФСР.
Після цього вона не може вважатись корінною киянкою у 6-му чи 7 коліні????????????
Звісно шо ні.  Щоб бути киянином - треба хоча б народитись у Києві.  Це як в Штатах - народився - американець.  А про те що людина, в якої батько народився у селі під Києвом, а мати в Росії, була киянином хоч у якомусь там поколінні більше 0 не може бути й мови!
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Паістьорлісь наскі навагодніе
 харя стала вдруг чьорной зьмльой
 патамушта Сірожа упоратий
 патумушта сірожа тупой.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Новий гот, новий гот,
 Серий-бот наском трясьот!
 мілая чукотка - жизнь как та вот гавьонка.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Звісно шо ні.  Щоб бути киянином - треба хоча б народитись у Києві.  Це як в Штатах - народився - американець.  А про те що людина, в якої батько народився у селі під Києвом, а мати в Росії, була киянином хоч у якомусь там поколінні більше 0 не може бути й мови!

Справа у місці прописки батьків моїх батьків. А у них усіх це - Київ. Пологи можуть бути у відрядженні, як у моїх бабусі з дідусем,  але ж повернулись вони на Калініна, там, де були прописані, і де вперше мою маму зареєстрували.
Тим більше, що родина була ну суперелітна, до 1937 року у прадіда було 8 кімнат, 3 гувернантки та ще багато чого, поки на 18 років не посадилив тому ж 1937 році.
Моя мама ходила в школу, в який зараз знаходиться музей літератури, тобто, щоб з дому дійти до школи, треба було переткнути Хрещатик.  Її однокласниками був син Рильского, племінник Кагановича та ще такі ж самі елітні діти.
Там  стільки шляхетного (з роду моєї мами), що корені цієї шляхетності десь з 13-14 віку починаються. Уся моя родина - представники найвищої еліти, гордість країни, уособлення корінних киян. Міста проживання моєї бабусі за усі роки: Лібкнехта, Калініна, Басейна, Госпітальна.
Усе серце Києва - мої родичі.

Останнє редагування: 9 грудня 2018 20:43:05 від pavelv
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

чукча ти мая багіня,
 у тібя іна вагіна
 буду лохом у тебя
 за носкі іпашу я!


 :lol:

   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Які саме казочки про Чернівці?
пс. Буду на НР в Чернівцях—— всі бажаючі можуть написати в лічку— набити стрєлку)) і розказати мені все що про мене думають в очі))


Можливо військовий комісар м. Чернівці зацікавиться...            :shuffle:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Я уже ні на что ні надеюсь, і насков чукчі больше ні жду,
 самогонкой немецкой согреюсь і лашарой в пасольства пайду,
 папрашу у пасла я уборчіцу, і ана мне падаріт штани,
 прігнлашу я кінтов міня фоткать шоп і я ім те штани пакажу.
  ніктоо міня ні любіт, так как я,
 ні чукчі ні кінти ні німота,
 паскольку я сібя ні разлюблю, лажите міня в шапачке в грабу
.
 Ана прікрасная, редкая нужная, асобінна в гірманії міне,
 я в ней как підарас ссутуліний і я відал пасла аж на кую!
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Справа у місці прописки батьків моїх батьків. А у них усіх це - Київ. Пологи можуть бути у відрядженні, як у моїх бабусі з дідусем,  але ж повернулись вони на Калініна, там, де були прописані, і де вперше мою маму зареєстрували.
Тим більше, що родина була ну суперелітна, до 1937 року у прадіда було 8 кімнат, 3 гувернантки та ще багато чого, поки на 18 років не посадилив тому ж 1937 році.
Моя мама ходила в школу, в який зараз знаходиться музей літератури, тобто, щоб з дому дійти до школи, треба було переткнути Хрещатик.  Її однокласниками був син Рильского, племінник Кагановича та ще такі ж самі елітні діти.
Там  стільки шляхетного (з роду моєї мами), що корені цієї шляхетності десь з 13-14 віку починаються. Уся моя родина - представники найвищої еліти, гордість країни, уособлення корінних киян. Міста проживання моєї бабусі за усі роки: Лібкнехта, Калініна, Басейна, Госпітальна.
Усе серце Києва - мої родичі.

хочеш сказати, що на тобі природа відпочила?
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Падаріла мне чукча наскі
 я сіжу в шокенах ат бізумія.
 Толі  мне лішь падаркі такі,
 толі чукча такая от щедрая.
 Апазоріла, шапка, труси,
 і наскі как совку млять чірвоние,
 не впороть лі ту чукчу маю,
 мотнажпеной сабаку сутулую.
 
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

лисий клоун таки збочинець))
любить коли його чмирить весь форум
ну і, так, таке слухати в 45+ це дивно, м"яко кажучи
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

дастаю із сумяри  наскі!
 І труси сінекрасние ужаснах!
Пасматріте каков я дурак
 із германії как із чукоткі я.
 Мне за радость носкі і труси,
і жина із землі нідаразвітай,
 я продал свої яйца і щаслів
 мне носкі ей квартіра рібяткі..
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

лисий клоун таки збочинець))
любить коли його чмирить весь форум
ну і, так, таке слухати в 45+ це дивно, м"яко кажучи

Істота, яка фоткається в червоних труселях, а потім це самотужки розповсюджує, як мінімум мазохіст, але це лише одне з наймиліших збочень цього урода.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Покажи чукчу, дурік! Ілі она настолько "красіва" что ти постидішся?
 Я так полагаю, еслі уж ти сібя в трусах виставіл, то прікрасную беженку с чукоткі ти не посрамішь і покажешь.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Покажи чукчу, дурік! Ілі она настолько "красіва" что ти постидішся?
 Я так полагаю, еслі уж ти сібя в трусах виставіл, то прікрасную беженку с чукоткі ти не посрамішь і покажешь.


При цьому ця пика в труселях - огидна та банально уродливо виглядає. Якийсь дурнуватий страшний лисий гоблін-збоченець.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Та він не від народження такий, просто його рівень це з чукчею жити, а це розвило у ньому дибіла.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Сірожа, а чукча має скули як  гугл показує?
 Покаж чукчу, це  ж я не бачив. бугогаааааа

   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Чукчі - дуже розвинуті та культурні!
 

   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Пачіму єта рвань с апартаментов с чукоткі ломанулась і нашла себе донора?
 бугогаа Понятно пачіму?



   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Теперь тебе понятно пачіму она наскі тебе подаріла? У ніх в юртах носок єто прізнак цивілізациї і значіт мужчіна в чунях палучівший насок как би офісний работнік среді отого скота недоразвітога. Ггагагаааа
 Носкі! Тебе!
 Оот чукчі!

І ти рад!
 бугогааааа


   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

сьезді к тьоще, она тебе сьест уши оні людоеди і дікарі.  Пасматрі на фото. Єто ти в сей генетіческій отстойнік скота свой род положил і окончіл свой род во імя бікаркі с юрти!
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Єті отброси в шкурах ходят в 21 веке, от недоразвітості. ти в лапах чукчі которая тебе носкі даріт бугогаааааа

Подарі ей трі палкі і шкуру  пусть пістует на берег рікі живьот дворняга бізродная.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

песня для ребят типа Блеацкхет
Не для ребят, а для девчат. И вы с Блецкхет глубокие динозавры для этих песенок. Нормально сделали. Попытка повторить успех Тату. Но Тату, как по мне, были классом повыше
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Ну що тут?
Далі скавуління та носкодроч?
Відповідаючи на питання про "чморіння"——
В чому чморіння?—— в тому що мені не цікаво відповідати шавці, яка вже якусь сторінку бігає за моім носком?—— так ——нецікаво.
Ондрюшко тим самим не мене чморить—— він себе розкриває))( ну як може звичайно—— а може він як виявляється ось так недолуго та примітивно)
Чому я не відповідаю шавці?——
Він і так вже ображений на весь світ—— в нього радостей залишилось в житті—— москалів в інтернетах поганяти та на носок подрочити))
Не буду в нього забирати ті невеличкі цінності в його житті((
І так образив його Всесвіт .
Хай ця гілочка буде тим самим Полем Боя для нього))
Це виявляється все на що цей воєн здатний(((
пс. А я чомусь думав що він боєць——а ні—— шавка((
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Ну і ще——
Чому я не сильно влізаю в політичні баталіі?——
Тому що на х.й когось прийдеться посилати( як ось тут наприклад—— був би опонент ,а не шавка))
А я не люблю посилати людей на х.й та говорити про них у іх відсутність ,або не в очі.
А тим більше в інтернетах ваших))
Ви ж не влізаєте в дискусіі з гівном?—— так і тут приблизно.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

А поки шавка знов не почала скавуління——
Кліпчік від 2 Маші)))——

   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Пологи можуть бути у відрядженні, як у моїх бабусі з дідусем,  але ж повернулись вони на Калініна, там, де були прописані, і де вперше мою маму зареєстрували.
Павло Олексійович, а ви спитайте кого завгодно, чи може бути людина киянином, якщо жоден з його батьків не народився у Києві.  99,9% відповість що ні і будуть праві.

Тим більше, що родина була ну суперелітна, до 1937 року у прадіда було 8 кімнат, 3 гувернантки та ще багато чого, поки на 18 років не посадилив тому ж 1937 році.
Головне що правнук голосує за комуняк які забрали все в його прадіда! Мабуть, чекає що вони прийдуть до влади знову і всі його квартири віддадуть матросам і солдатам.

Її однокласниками був син Рильского, племінник Кагановича та ще такі ж самі елітні діти.
А що елітного в комуністичній п***а, вибачаюсь?

Уся моя родина - представники найвищої еліти, гордість країни, уособлення корінних киян.
lmao

Екскурс в історію дуже цікавий, але я щось не бачу де тут поляки яких 60% з'явились.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Чукчу  в студию! ЧУкчу!
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Шавка чукчі - покажи хазяйку носкодрочера!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія