Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Вот только по математике репетиторство подороже, чем укрмова. раза в полтара-два.

Да, и при нагрузке в полтары ставки еще и репетиторство — это работа на износ. К концу учебного года такие учителя уже ползают как зомби. Попробуй оттарабань 7 уроков, а потом еще 2 долбня по полтара часа каждый (по часу мало кто берет уроки).

по математиці дешевше, бо не всі здають, а укр.мова всі, в нас дорожче укр. мова. Для чого півтора ставки? Ставка в школі. І додатково. Важко, але не важче, чим по 12 годин в Польщі збирати полуницю.
   

я беру по 100 з математики та фізики, але беру тільки діток, що хочуть вчитись
і не більше двох на рік, просто хоббі
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Зрадо йобы шо вы ржете?? Инфа из первых рук - 15 тыс

давай роздруківку про 15 к  :laugh:
   
я беру по 100 з математики та фізики, але беру тільки діток, що хочуть вчитись
і не більше двох на рік, просто хоббі

а, дык вы ж не в Киеве. В Киеве цены другие и матра дороже. Все ж хотят учить матру, питон и дип лёрнинг, потому спрос :)
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

У мене донька отримує 4800 (на руки). В минулому році було більше. Сказали - криза.

Это где и в какой валюте?
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Это где и в какой валюте?

оскільки є вилка цієї зарплати – молодий вчитель починає із зарплати у 4,5 тисячі гривень,
– додала міністр.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
tyv

Можу точно сказати за зарплату шкільного психолога, вчитель першої категорії, педагогічний стаж 8 років, асистент вчителя (2 дитини на інклюзії) ... зарплата 7830 грн але з врахуванням премії 500 грн. від міста на день вчителя
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
tyv

Але є вчителі які отримують до 15000 грн, це з великим стажем роботи, класним керівництвом, індивідульним навчанням
   
Я так розумні вчителів ні чоловіків-жінок вчителів тут немає? Ага. Ну так от.
1) по зарплатні. Ставки вчителів - від 12 до 15 розряду. Відкриваємо Тарифну сітку на 2018 рік (наприклад, ось тут:https://buhgalter.com.ua/dovidnik/posadovi-okladi-za-ets/posadovi-okladi-za-yets-2018-2019-2020/) і бачимо:
 вчитель-початківець - 3735 грн ставка, а не 4500, як казала Гриневич, єслішо.
вчитель 2 категорії - 4000
вчитель 1 категорії - 4264
вчитель вищої категорії 4564
 Ітого виходить:
 вчитель початківець за ставку має 3735+20% за престижність - 19,5 відрахувань (15% податок, 1,5 військовий збір+1% профспілка+2%  пенсійний)= 3608
вчитель 2 категорії за ставку має 3864 на руки
вчитель 1 категорії 4119 на руки
вчитель вищої категорії 4408 на руки.
 Сюди додаємо:
за стаж: 10 відсотків, (понад 3 роки), 20 відсотків (понад 10 років) та 30 відсотків (понад 20 років).
+ класне керівництво. у кого є. Це 20 відсотків від ставки, тобто 700-800 грн.
 Отже, вчитель за ставку із класним керівництвом початківець матиме на руки 4500, без класного керівництва - 3864.
Вчитель вищої категорії із стажем 20 років за ставку+ класне керівництво матиме десь 6500-6800, мо трохи більше, без класного - 5600-6000.
 
2) по адміністрації.
Адміністрацію школи складають: Директор - 1, заступник з навчально-виховної - 1-2, залежно від кількості учнів.
заступник з АГЧ - 1, а якщо учнів до 600, то тоді він буде зваться завгосп.
+психолог, +соціальний педагог, + педагог-організатор.
Ставкі їхні ТОЧНО ВІДПОВІДАЮТЬ їхнім вчительським ставкам за категорію. Ставка директора близько 5000.
Додатково вони усі можуть мати півставки вчительських. Хто має, хто ні.
Робота там проклята: 8 годин пишуть папірці наверх сутками, не відриваючись+ своя робота.
Які папірці? Які захоче хто завгодно: у четвер секретарка ходить "на розпорядження", там вимагають від школі найрізноманітніші відомості усі, від промислового відділу міськвиконкому до пожежників і всі срочно і прямо зараз.
   Наприклад, колись вимагали (це вже класика) відомості про педикульоз, із графами "кількість учнів, що мають дорослих вошей"  та "кількість учнів, що мають гнид". Також вимагали було дані про таємні аборти серед старшокласниць (таємні, Карл!).
Отакоє от (с)

   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Дам роздруківку за вересень зараз. Свою

 :-B
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Это обман учня и пидрив здоровья тоже учня. А учитель получит больше часов - он доволен. А где он еще найдет такую работенку, рассказать свою 40-летнюю методичку, кого-то обозвать, комуто сказать свою коронную фразу о забытой голове и еще несколько незаурядных шуток, проигнорирвать, если кто-то над кем-то издевается, и даже ничего не сказать, и пойти пить кофе (куда оно им лезет, а потом жалуются на давление и сидят по месяцу на больничном, хотя при таком весе я не знаю, как то давление не 300). И все за счет того работяги, которого высмеивают зеленские, которого называют виноватыми во всех бедах газды, на которого пеняет ворующее у него налоги миллиардами правительство, и которому работать до пенсии долше всех, когда повыходят уже все - сперва менты и военные, поом всякие работники паспортных столов вместе сними (так было), потом учителя, потом толпа с липовыми справками, потом просиживающие одно место и ничего не придумавшие научные сотрудники... И только потом рабочие и инженеры, которые обррабатывают весь этот банкет. Еще и пенсия будет считаться по самой голимой формуле и не будет никаких надбавок. И живи как хочешь с платной медициной с кидаловом на каждом шагу и очковтирательством вместо лечения и дорогущей коммуналкой при том, что субсидии на обслуживание домов и придомовых территорий уже отменяют с 1 января.
сильно  (tu)
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Это я говорю за школы,  где учатся мои дети. Все тьюторы молодые девушки
Всі знають що ти в від України відгородився 5 метровим забором, і школу вибрав такогож типу для дітей)))
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Показати зображення...

В принципі те що я й думав.
Педставка до 6000.
Решта доплати. Ще й за кабінет щось платять.
А що за винагорода ?
Тобто без доплат і винагород пшик. Нуль цілих хер десятих.
Європа одним словом.
Цікаво а батьків дітей доїти змушують?
   
А что такое "доплата за кабинет"?  :weep:
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

А что такое "доплата за кабинет"?  :weep:

те шо він дивиться за ним  :gigi:

зробили з вчителів сторожів і платять за це гроши
   
те шо він дивиться за ним  :gigi:

зробили з вчителів сторожів і платять за це гроши

Это какой- то конченный совок  :facepalm1:
   
Серёнь, расскажи нам с ребятами, что входит в твои функциональные обязанности по охране кабинета?
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

те шо він дивиться за ним  :gigi:

зробили з вчителів сторожів і платять за це гроши
і скільки годин на день він за ним "дивиться"?   :laugh:
п.с. за такі гроші там можна відеоспостереження поставити.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Та ніхто не платить за сторожування. Це мабуть за що інше. Що СВ веде? Математику чи фізику? В кабінеті фізики ж потрібно щось і робити.
   
догляд за кабинэтом - 400 грн
кандидат наук - 800 грн

 :weep:
   
Так Серенька походу еще и профспилок?
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

і скільки годин на день він за ним "дивиться"?   :laugh:
п.с. за такі гроші там можна відеоспостереження поставити.

ну це умовно

то кабінети де має бути якесь оформлення, стенди, інформація, якась техніка  (інформатика) хімія, фізика

не всі у школі можуть отримувати доплату за кабінети вона становить десь 10 % від ставки і рішення здається приймає директор

але по суті то сторож, бо мусить це все стерегти  :gigi:
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

то кабінети де має бути якесь оформлення, стенди, інформація, якась техніка можливо (інформатика) хімія, фізика
і стенгазети! X(
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

і стенгазети! X(
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

з тоъ з/п реально можна викинути 1 300 грв, не всі кандидати з завідуванням класу   :gigi:

+ там ше премію дали 2300  :gigi:

ітого 3 600 в мінуз

тобто 8 к оклад вчителя ну і на руки отримає 6-6,5  :super:
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Ну право же  чуваки..
Сергей св показал наглядно чоколадкам лижущим
как оно на самом деле, про что мы тут и пишем..
Па 15  20 зп, еп!

А вы прицепились к нему с кабинетом..
Зря....
   
Это какой- то конченный совок  :facepalm1:

ну та.
тарифні сітки не змінилися з часів ссср.
все так як і колись в освіті.
   
з тоъ з/п реально можна викинути 1 300 грв, не всі кандидати з завідуванням класу   :gigi:

+ там ше премію дали 2300  :gigi:

ітого 3 600 в мінуз

тобто 8 к оклад вчителя ну і на руки отримає 6-6,5  :super:

не так і погано.
я думав ситуація ше гірша.
а тут вже на маршрутку і їжу вистарчить :)
   
Серёнь...
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Сергій СВ молодець що пішов в школу.
Але мені цікаво чи вписався він в систему доїння батьків на "ремонт криші" і таке інше.
Ну і за якісь же заслуги перед директором за кабінет платять. Чи може в Києві всім платять.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Сергій СВ молодець що пішов в школу.
Але мені цікаво чи вписався він в систему доїння батьків на "ремонт криші" і таке інше.
Ну і за якісь же заслуги перед директором за кабінет платять. Чи може в Києві всім платять.

Звичайно, ні.

Те що платять за "завкабінетом", на кабінет і використовується. Там треба оновити стенди, багато чого для лабораторних робіт з фізики. Воно коштує шалені гроші.

Завкабінетом платять людині, що взяла відповідальність за приміщення та обладнання. На мені ще підсобка із стелажами. Теоретично, є ставка лаборанта, що мені допомагає. Практично, його нема.

Тобто, заняття починаються о 9.00, я приходжу у 7.20, щоб підготувати лабораторні/практичні роботи. 
   
Звичайно, ні.

Те що платять за "завкабінетом", на кабінет і використовується. Там треба оновити стенди, багато чого для лабораторних робіт з фізики. Воно коштує шалені гроші.

Завкабінетом платять людині, що взяла відповідальність за приміщення та обладнання. На мені ще підсобка із стелажами. Теоретично, є ставка лаборанта, що мені допомагає. Практично, його нема.

Тобто, заняття починаються о 9.00, я приходжу у 7.20, щоб підготувати лабораторні/практичні роботи. 

Кожного дня?
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Я чомусь так і думав що Сергій СВ дітей і їх батьків доїти не буде.
І без нього вистачить доярів. І доярок.
Гнила система, совок наскрізь прогнилий далі нікуди.
І ніхто нічого не робить.
І не протестує.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Сергій СВ а хто краде ставку лаборанта? Не ти. Це видно.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

До = + місту Києву та державі - цього року оновлють систему опалення. Нові труби та 134 радіатори нові поставлені за бюджет.

+ Повністью оновлені меблі 1-4 класам. + харчування 1-4 класам у їдальні безкоштовне

+ сіротам, "інклюзивним дітям", дітям учасників АТО - також є безкоштовне харчування. Нормально.

За гроші воно коштує (5-11 клас, за бажанням) - 20 грн/день. (Суп, друге, чай/компот).
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Кожного дня?

Що, Кролик, кожного дня??? Так, я кожного дня виходжу з дому о 5.40.

Крім суботи-неділі, звичайно. Там - своє.

Робочий день в середьному до 16.00
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

О. Якби я був директор київської школи я б вже збирав гроші на заміну системи отоплення і меблів.
Їх же можна с3,14....и без всяких проблем. Робота ж виконана.
   
Що, Кролик, кожного дня??? Так, я кожного дня виходжу з дому о 5.40.

Крім суботи-неділі, звичайно. Там - своє.

Робочий день в середьному до 16.00

А когда ты спишь Серень?
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Сергій СВ а хто краде ставку лаборанта? Не ти. Це видно.

Ставка лаборанта буде = мінімальна зарплата + 10 грн. Її ніхто не краде. Просто ніхто не буде працювати на неї.

Повно вакансій - всього вакансій 4 ставки.  :weep: Бажаючих нема.   Хочете побачити в Києві Чергу на 2600 на руки??? :)   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія