Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таки жопень з працівниками ?

Re: Таки жопень з працівниками ?

кому що, кому пітон по душі кому щось інше ....
ну і ваша оцінка для мене "специалисты - это не задроты с питоном наперевес и английским уровня отсюда и до обеда" десь при сраці. 

Ага, как и ты сам...:) Jack of all trades...:)
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

в шаооварному зімбабве більше ніхто й не користується попитом. потолок українського спейіаліста то прораб який дасть якось ладу імпортному обладнанню. такому буде повага та 12 кусманов тугриуов на руки.

Да уж...:) Из нашей кпишной группы в 18 чел уехало 8... давно, 25 лет назад... из кмушной группы жены 10... в Киеве уже сложно найти хорошего педиатра.... о неонатологе речи вообще нет... их НЕТУ..

Пояснить, почему?
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

(tu)

це як з бабою, яка постійно пиляє мужика, який весь час працює та заробляє,  що все не так - і лисина, і  жопа волосата,, і  не служить їй на задніх лапках, на мальдіви не возить, а потім, бац - в мужика впала клямка - послав курву нах,  і тут вона в свої 40 чи 50  з коритом  трусів на бєрєгу Мокші, а мужик ловить  кайф

Угум-с... мне местный шаурмятник из трусов выпрыгивал, доказывал какой он ниипаццо крутой сварщик трубопроводов высокого давления, в том числе с персональным штампом ASME Section IX.

Но персонального номера или клейма не предоставил.. даже не знал, куда наносится...
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Поступила інфа, що з НР Німеччина широко відкриває двері для заробітчан - економіка потребує робочих рук. Поляки в шоці - скоро від них українці переметнуться у більш багату Німеччину. Щоб не сталося відтоку робочої сили поляки планують піднімати зарплати...
А у нас що роблять, щоб наші люди залишались працювати дома?
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Поступила інфа, що з НР Німеччина широко відкриває двері для заробітчан - економіка потребує робочих рук. Поляки в шоці - скоро від них українці переметнуться у більш багату Німеччину. Щоб не сталося відтоку робочої сили поляки планують піднімати зарплати...
А у нас що роблять, щоб наші люди залишались працювати дома?

Белорусов приглашают активно поляки
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Поступила інфа, що з НР Німеччина широко відкриває двері для заробітчан - економіка потребує робочих рук. Поляки в шоці - скоро від них українці переметнуться у більш багату Німеччину. Щоб не сталося відтоку робочої сили поляки планують піднімати зарплати...
А у нас що роблять, щоб наші люди залишались працювати дома?
можеш там влаштуватись трансвеститом в бурдель
і такі курви там потрібні.
гроші будуть,а і мрія твоя збудеться.
ПС.Пересічний Поляк відітхне з полегшенням,якшо козаченьки поїдуть на Захід.
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

А у нас що роблять, щоб наші люди залишались працювати дома?
Збільшують податки!
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Кіздьож про височенні зарплати в тернополі для зварщиків плавно на 11 сторінці перейшов у тему програмування і роботи штукатуром не в польщі а в німеччині...
Це і є реальний ринок праці в украіні.
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Після 30 починать учить програмування, як на мене, повна дурня.
Та хоть после 40 если интересно то почему нет.  Есть народ который после 40 начал и позже и норм
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Кіздьож про височенні зарплати в тернополі для зварщиків плавно на 11 сторінці перейшов у тему програмування і роботи штукатуром не в польщі а в німеччині...
Це і є реальний ринок праці в украіні.

та той тєрнопольскій "інжєнєр"-надомнік вже зaїбaв своїми мареннями, Його послухати- так в тєрнополє вже міжпланетний хаб зварщики зварили, а як доходить до справи - то він самолічно контролірує телефонний трафік всіх своїх домочадців, включаючи Доцю :facepalm1:
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Та хоть после 40 если интересно то почему нет.  Есть народ который после 40 начал и позже и норм
Єто от бестолковки зависит, в основном, если работает, то какіє проблємьі?
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

та той тєрнопольскій "інжєнєр"-надомнік вже зaїбaв своїми мареннями, Його послухати- так в тєрнополє вже міжпланетний хаб зварщики зварили, а як доходить до справи - то він самолічно контролірує телефонний трафік всіх своїх домочадців, включаючи Доцю :facepalm1:

Угу... і ше у нього 10 бізнес проектів і йому треба фрезерувальників токарів і слюсарів...
Певне робить деталі для Маска і разом полетять нафуй на Марс...
Два дебіла єто сіла :)
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

До речі в суботу будемо в Тернополі з дружбанами.
Для мене показник зарплати в місті це заробітки офіціантів і таксистів.
Вималюю картину багатства тернополян ;)
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

До речі в суботу будемо в Тернополі з дружбанами.
Для мене показник зарплати в місті це заробітки офіціантів і таксистів.
Вималюю картину багатства тернополян ;)
Такси там гуманное. Город- то маленький.
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Ринок праці західної україни :
Програмування
Класні майстри будівельники
Швеї
Кухарі шеф кухарі
Торгові представники
Водії бусів і фур


Все... усі решту зараз можуть забути про зарплати від 500 євро на місяць
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Такси там гуманное. Город- то маленький.

Ну от ти половину вже сказав.
Таксі дешеве - заробітки людей невеликі.
Ше тре вартість стрижки в салоні.
І картину доходів видно зразу.
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

До речі в суботу будемо в Тернополі з дружбанами.
Для мене показник зарплати в місті це заробітки офіціантів і таксистів.
Вималюю картину багатства тернополян ;)

я теж буду в суботу в Тернополі :-)
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

я теж буду в суботу в Тернополі :-)
А я, буду 10 км від Тернополя.
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

>>> print("Hello Monty")
Hello Monty
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

та той тєрнопольскій "інжєнєр"-надомнік вже зaїбaв своїми мареннями, Його послухати- так в тєрнополє вже міжпланетний хаб зварщики зварили, а як доходить до справи - то він самолічно контролірує телефонний трафік всіх своїх домочадців, включаючи Доцю :facepalm1:
Невже ти думаєш, шо в Тернополі інженері зовсім не залишилось?  ;)
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Невже ти думаєш, шо в Тернополі інженері зовсім не залишилось?  ;)

невже я десь таке писав? в тебе проблеми з розумінням текстів?
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

невже я десь таке писав? в тебе проблеми з розумінням текстів?
Підколюю - смайл бачиш?
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

ринок праці Львів.
зарплати 12тис +

https://www.work.ua/jobs-lviv/?advs=1&salary=61&education=66&experience=166&page=2
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

ринок праці Львів.
зарплати 12тис +

https://www.work.ua/jobs-lviv/?advs=1&salary=61&education=66&experience=166&page=2

Те шо там пропонують - в реалі добре. якшо хоч половину заробиш
   
пайтон? жаваскрыпт?
ипанитесь
можт еще на ассемблере массовочку организуете

через десять (10) лет вся эта лабуда будет xерачиться в фоновом режиме

шо такое machine learning & big data вы шото слышали?
не забивайте дитям мозги будущее

пердуняки старые
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Те шо там пропонують - в реалі добре. якшо хоч половину заробиш

+100500
полнейшая лабуда, берут студентов, инвалидов, без опыта и ЗП 15-20К...обицянки цяцянки
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Те шо там пропонують - в реалі добре. якшо хоч половину заробиш

то ясно.
у вибірці важливі професії.
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Вам дібілам мудрєйші з мудрєйших ше пятьтищ літ назад сказали:
не чухайте бідним заздрість і кізьдіть багатих за жадібність...
І тогда будє вам согласіє в опчістві і працвітаніє...  :buba:



 :weep:  :weep:  :weep:  :cray:

Останнє редагування: 10 жовтня 2018 12:57:02 від Naff-Naffchuk
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

+100500
полнейшая лабуда, берут студентов, инвалидов, без опыта и ЗП 15-20К...обицянки цяцянки

ну так они в большинстве своем честно пишут "ставка + бонус"
вот и будет - ставка в размере минималки, а остальное - бонус.
ну а когда в конце месяца выдадут бонус 3 тыщи грн, то в случае вопросов и возмущений скажут "а ты херово работаешь, продавай больше, а то и вовсе выгоним"

такой принцип сейчас повсеместно с сэйлами
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Показати зображення...

ЖАДНЮГИ !  :ok:
Якби ви тово  хтіли Україну насправді поднять , то таку книжку роздавали би усім школьнєгам чи бісплатна, чи по болєє божескій ціні.
Але нє.. тодіж бо всі вивчать того удава і чухнуть закордон... трускавки собирать буде нікому...  :umnik2:


   
Re: Таки жопень з працівниками ?
den

то таку книжку роздавали би усім школьнєгам чи бісплатна, чи по болєє божескій ціні.
Та ті книжки і так дешеві
5 пляшок пива

   
Re: Таки жопень з працівниками ?

пайтон? жаваскрыпт?
ипанитесь
можт еще на ассемблере массовочку организуете

через десять (10) лет вся эта лабуда будет xерачиться в фоновом режиме

шо такое machine learning & big data вы шото слышали?
не забивайте дитям мозги будущее

пердуняки старые

 :facepalm1:
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

всі не можуть бути програмістами. До того ж, для більшості людей це недосяжно. Тупо середню зарплату людей з посередніми здібностями порівнювати з зарплатами програмістів. Розумні люди повинні отримувати в 10 раз більше. і це правильно. тому про свій пайтон можете в гілках про СЕРЕДНЮ зарплату не писати. Прошу на виход із гілки нахер)(
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

всі не можуть бути програмістами. До того ж, для більшості людей це недосяжно. Тупо середню зарплату людей з посередніми здібностями порівнювати з зарплатами програмістів. Розумні люди повинні отримувати в 10 раз більше. і це правильно. тому про свій пайтон можете в гілках про СЕРЕДНЮ зарплату не писати. Прошу на виход із гілки нахер)(

Абсолютно каждый может быть программистом.

Это вопрос только желания и наличия титановой жопы.

Другое дело что не всем интересно программирование. Но это уже дело такое - нужно сделать выбор между зарабатывать и заниматься интересным делом.
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Абсолютно каждый может быть программистом.

Это вопрос только желания и наличия титановой жопы.

Другое дело что не всем интересно программирование. Но это уже дело такое - нужно сделать выбор между зарабатывать и заниматься интересным делом.
абсолютно кожен може стати бидлокодером. але не кожен бидлокодер може бути  програмістом.
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

абсолютно кожен може стати бидлокодером. але не кожен бидлокодер може бути  програмістом.

Это все субъективные критерии.

А реальный критерий один - количество долларов в единицу времени.

   
Re: Таки жопень з працівниками ?

+100500  (tu) Як би ми не гиркались але вважаю ти молодець в цьому.  Заслуговує поваги.
Головне бажання, мотивація ну і трохи в голові  (tu)  а ну і dкуєва туча часу на самонавчання
Харе п***а. Я шукав колись роботу програмістом за їжу, просто щоб навчили. І хуй там. Якщо не має корисних знайомств, то нічого не світить без диплома.
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Харе п***а. Я шукав колись роботу програмістом за їжу, просто щоб навчили. І (x) там. Якщо не має корисних знайомств, то нічого не світить без диплома.

не nизди
то ти не начивсь мабуть ніхуя
що найменше цікавить людей, які дають роботу "програмістам", так це їх диплом

писи: я почав вчити "програмування" в 1978 році. спочатку ассемблер і бейсік, потім фортран, потім ще усілякі сі плюс плюс та мінус мінус, у 1990-му кинув програмувати.
але пару років тому сину в інституті задали лабораторну - драйвер миші написати на ассемблері. він ассемблера не вчив, бо кому то зараз в дупу треба. і ніхто навколо із знайомих не знав і не міг написати.
я посидів пару вечорів, згадав потроху той ассемблер та нашрайбав драйвер - миша бігала по екрану шо дурна та всіма кнопками та колесиками пісдячила
талант не проп'єш  :gigi:
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

то ти не начивсь мабуть ніхуя
що найменше цікавить людей, які дають роботу "програмістам", так це їх диплом
Ечари( чи як їх тама), іншої думки.
я почав вчити "програмування" в 1978 році. спочатку ассемблер і бейсік, потім фортран, потім ще усілякі сі плюс плюс та мінус мінус
Де і на чому ти вчив те програмування у 70-х?
   
Re: Таки жопень з працівниками ?

Харе п***а. Я шукав колись роботу програмістом за їжу, просто щоб навчили. І (x) там. Якщо не має корисних знайомств, то нічого не світить без диплома.

Немає сенсу когось вчити просто "за їжу", якщо "за їжу" можна знайти тих, хто дійсно вже щось вивчив і може працювати після певного часу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія