Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наглядное пособие на тему, как из слова "зассал" вытянуть целую статью.

Грицацуй - моральна підарюга... :-G
   
Гриценко, як лідер, помер після того, як розказував в прямому ефірі що в нього є нагородна зброя, якою він буде захищати людей на майдані, а в дні розстрілів його видно не стало. Балабол звичайний  (td)
   
Поцоватий демагог і брехло, щось типу місцевого тхуя  (td)
   
патриот и смелый харизматик  :facepalm:
   
в чому проблема?
слава богу на цих виборах представлені всі опції

не подобається Гриценко? не захотів вести людей на смерть? зассав?
голосуйте за Ляшка, за Семенченка, за Киву, який кричить із кожної дірки що він пройшов війну так ніби вона вже скінчилась
вони не зассали, вони вас поведуть,
ви їх достойні, а вони вас
   
не подобається Гриценко? не захотів вести людей на смерть? зассав?

Загиблий в АТО  генерал-майор Кульчинський напевно що в домовині перевертається від "героїзму" полковника Грицацуя.

І якого фуя Грицацуй мав когось "вести"?.  Нехай би обороною керував.
   
Загиблий в АТО  генерал-майор Кульчинський напевно що в домовині перевертається від "героїзму" полковника Грицацуя.

І якого фуя Грицацуй мав когось "вести"?.  Нехай би обороною керував.

ти може не в курсі, але генерал-майор Кульчинський був генерал-майором,
з відповідною посадою, відповідними обов'язками і відповідними повноваженнями
це був не якийсь хароший дядя з вулиці, який вирішив зробить добру справу

не буває так що зібрались добрі молодці і їх повів в атаку чи зорганізував в оборону класний хлопець Гриценко
це не армія, це так не працює
коли таке робиться, це закінчується хаосом і провалами
треба воювати армією а не ватагами добрих молодців

Гриценко - політик, а не глава банди
якщо вам треба глава банди, пахан, авторітєт,
то вам треба до ків, ляшків і прочих януковичів
голосуйте за них зі спокійною душею і не морочте голову ні собі ні іншим


Останнє редагування: 24 липня 2018 03:06:23 від рино
   
шо вы прицепились к грцаю, он инзенер. вот починить что нибудь он может, а для руководства армией нужны строевики  :facepalm:
   
Ну Гриценко з його офіцерською освітою на фронті якось би згодився.

Без гідних офіцерів вояки швидко перетворюються на малокеровану масу. Між іншим, одна з причин поразки ЗУНР у війні з Польщею - це якраз відсутність достатньої кількості офіцерів: у поляків був один офіцер на 10 чоловік, а в українців - на 30.
   
Ну Гриценко з його офіцерською освітою на фронті якось би згодився.

Без гідних офіцерів вояки швидко перетворюються на малокеровану масу. Між іншим, одна з причин поразки ЗУНР у війні з Польщею - це якраз відсутність достатньої кількості офіцерів: у поляків був один офіцер на 10 чоловік, а в українців - на 30.

він каже- що не згодився би
бо він тіко зініткой командувати уміє, на інше-не здатний
а зініток не було
   
Гриценко, як лідер, помер після того, як розказував в прямому ефірі що в нього є нагородна зброя, якою він буде захищати людей на майдані, а в дні розстрілів його видно не стало. Балабол звичайний  (td)

він просто поїхав бюджетно відпочити в Альпах  :shuffle:

"ваєнниє должни імєть нєеоторий гражданскій отдих"(с)
   
комбат? комполку?
а він хоча б взводом командував коли-небудь?

Останнє редагування: 24 липня 2018 09:59:04 від H.Kropp
   
В нього це не перший раз. Колись, коли ще була помаранчева коаліція в 2004р., і ющ тільки збирався універсал підписати, то саме гриценко врятував ющенка від протесту тодішніх майданівців. Так що в нього заслуги й перед регіоналами є.
   
ну комбат семенченко уже сводил батальон , лучше бы не водил.
так шо грицацуй правду сказал
   
ну комбат семенченко уже сводил батальон , лучше бы не водил.
так шо грицацуй правду сказал


кому було б краще щоб не водив?
   
так шо грицацуй правду сказал

Так Грицацуй  спочатку хотів  бути міністром оборони.

Пізніше заявив, що Турчинов йому "заборонив йти на фронт" у АТО.

А зараз каже, що не йшов на фронт, щоб не вести людей на смерть.

У Грицацуя  відмазки як в того флюгера, на 180 градусів крутяться...)))
   
він каже- що не згодився би
бо він тіко зініткой командувати уміє, на інше-не здатний
а зініток не було
не не, он прямым текстом скащал, что пойдет когда перемога будет. т.е он пойдет флаг над кремлем вешать. а потом будет рассказывать, как героически воевал

все гнилое нутро свое показал
   
просто Гриць на менше ніж хвельдмаршал не погодився б
от якби Верховним Головнокомандувачем - отоді б він повів

наш Буонапартій місцевого розливу забуває, що Наполеон пройшов командну ланку з низів і довів своє право командувати
якщо хтось призабув бува, нагадаємо

Цитата: 21.03.2014
Публічне звернення до Юлії Тимошенко

Юлія Володимирівна, сьогодні Ви будете в студії Савіка Шустура і маєте змогу на всю країну (на весь світ) заявити свою позицію. Саме СВОЮ, адже 2,5 роки у Вас такої можливості не було (

Від Вашої позиції значною мірою залежить доля країни. Не перебільшую. Тому що Ваша партія "Батьківщина" – зараз правляча партія: Президент (глава держави), голова Верховної Ради, голова Уряду, секретар РНБО, глава АП, ключові міністри – це "Батьківщина", яку Ви очолюєте.

Найголовніше, "Батьківщина" зараз, в умовах воєнної агресії проти України – це Верховний головнокомандувач Збройних Сил, від рішень і дій якого залежить оборона країни.

Юлія Володимирівна, за два дні до повернення в Україну з лікування у Німеччині Ви попросили негайної зустрічі зі мною. Наголосили, що для Вас важливо зустрітися зі мною першим, аби почути тверезу, професійну оцінку ситуації і моє бачення плану дій.

У середу, щойно Ви приземлилися у Борисполі, ми зустрілися і мали двогодинну розмову. Щиру, пряму і відверту, без двомовностей і дипломатичних танців. Шаную Вашу довіру, Ваш час і Вашу занепокоєність долею країни.

Розмова засвідчила, що наші з Вами оцінки всього, що відбулося в країні за період Вашого перебування у тюрмі і до сьогоднішнього дня – співпадають на 100%. Мої заяви і дії за ці 2,5 роки і Ваші пропозиції із-за грат, до яких не всі дослухалися або вони не оприлюднювалися – теж співпадають на 100%.

Я виклав Вам оцінку ситуації, внутрішні й зовнішні її аспекти, прогноз дальшого розвитку подій і запропонував план дій. Ясна річ, Вам було важко сприйняти його одразу і Ви взяли час подумати, проконсультуватися з іншими людьми. Я це розумію, адже йдеться про велику відповідальність перед країною і про необхідність негайного відсторонення від посад близьких Вам людей, Ваших партійних соратників.

Юлія Володимирівна, вагатися й консультуватися далі вже немає часу. Не у Вас – в України немає часу. За ці два дні після Вашого повернення ситуація лише погіршилася, вона вже стала критично небезпечною!

Не лише Крим, Україну зливають. Неспроможність і бездіяльність Президента і міністрів-силовиків уже не можна приховати. Це бачить уся країна, українське суспільство. Непрофесійність, бездіяльність, аморфність (а ще й злодійкуватість!) влади деморалізують не лише Крим і військових у Криму – деморалізуються армія і силові структури загалом, поширюються недовіра до влади, неспокій і збурення по всій країні.

Цим користається ворог, який з кожним днем діє все більш нахабно і без жодних обмежень, без жодної протидії чи спротиву з боку України, без твердої позиції керівництва держави щодо зарубіжних партнерів, насамперед США і Великої Британії, які гарантували нам безпеку і мають ДІЯТИ ефективно.

Юлія Володимирівна, я Вам пояснив, що перемогти ворога, захистити нашу країну, не допустити війни і масових жертв – можна і це реально, навіть якщо ворог має сильнішу армію і сильнішу економіку. Пояснив, як це треба робити. Майдан це довів, скинувши владу Януковича, який здавався сильним і мав потужні ресурси, який думав, що правитиме вічно. Де він зараз? І де зараз його сила?

Переконаний, така ж сама доля чекає і хуйло, якого зараз усі бояться і з яким продовжують загравати навіть сильні держави. Значить, Україна і її Майдан повинні допомогти світу і це зло викорінити, заради спокою на планеті – напевно, така наша Місія і маємо бути гідними цієї високої Місії!

Юлія Володимирівна, відкиньте свої партійні інтереси, власні президенські плани, особисту симпатію до нинішніх керівників держави – все це зараз другорядне й неважливе, повірте. Треба діяти негайно і Ви неодноразово доводили, що діяти вмієте.

Хто замість Турчинова? Хто зможе одразу включитися в роботу, швидко провести необхідні кадрові зміни, чітко визначити завдання і бути на цей складний період дієвим Верховним головнокомандувачем? Я зможу! Довірить Рада – з першого ж дня працюватиму чесно, надійно, прозоро і ефективно. Я Вам сказав, що в разі призначення на цей пост у Раді, як зараз Турчинов, не сидітиму, нехай засідання ведуть віце-спікери, моє місце – бункер і організація оборони країни. Маєте іншу сильну і чесну людину на пост Верховного головнокомандувача? Пропонуйте негайно! Обере таку людину Рада – як депутат я її підтримаю і як офіцер підставлю своє плече.

Юлія Володимирівна, Ви – голова правлячої партії. Ви маєте реальні важелі для зміни ситуації. На Вас зараз велика відповідальність. Як ніколи раніше. Ви сильна людина – одважтеся і прийміть рішення, які я Вам пропоную.

Для цього дайте команду своїм однопартійцям, нині керівникам парламенту, Уряду і держави: негайно скликати Раду і прийняти вкрай необхідні кадрові рішення. Необхідні для захисту країни!

Юлія Володимирівна, сьогоднішній день і сьогоднішній Ваш виступ у Савіка Шустера – це момент істини.

Якщо дослухаєтеся і займете вірну державницьку позицію, я Ваш союзник і можете покластися на мене повною мірою. Разом ми ворога зупинимо, не сумнівайтеся в тому!

А якщо ні, якщо триматимете недієздатного Турчинова й далі на посту... Тоді скажу прямо: країну зливає не Турчинов – тоді це робите Ви. Особисто. І тоді своє слово має сказати народ. Тоді як народ вирішить – так і буде...

---------

Кілька уточнень після двох годин обговорення. Перше – не всі прочитали останнє речення мого посту, прочитайте ще раз, щоб більше не пропонували мені когось "піднімати", "виводити" – народ не барани, щоб його виводити, він не чекав команд від Трійці чи когось іншого зі сцени – сам пішов і зніс Януковича, а тепер що – народ спить, його тепер "виводити" треба?!

Де будівля ВР і де виступатиме ЮВТ сьогодні, щоб хто хоче, сказав своє слово Громадянина – відомо. Друге – не треба пропонувати мені посад міністра оборони чи віце-прем'єра-силовика, відмовлюся! – бо ключові кадрові рішення, накази військам, переговори з союзниками, контроль силовиків, люстрація і протидія корупції – все це Верховний головнокомандувач. А зараз, до обрання Президента на виборах, тимчасово, це спікер парламенту, обраний депутатами (Турчинов). Рада і має переобрати, а зміна міністрів – то вже наступний крок новообраного спікера-президента-головковерха. Так зрозуміло?


Останнє редагування: 24 липня 2018 10:42:19 від H.Kropp
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія