Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

дтп за участю авто з президентського кортежу. Збили підлітка...

https://twitter.com/view/status/1002496185381376000на втором фото- наушники на асфальте, выезд тропинки между гаражей.

І що ?  Яким чином ви по цьому визначили що вони були у вухах на момент зіткнення ?
А якби ключі там лежали то ви б зробили висновок , що він відчиняв квартиру в  цей момент ?
Ну що за тупизна.

До речі, є посилання що навушники заборонені в ПДР для пішоходів  ?
   
Тебе на видео пох. Главное слово у тебя это "дрыщепедрилы", собственно только ради этого ты пост написал.

Мені не пох. І оте я не писав. Давайте відео.
   
Леся2014 пососи рошена дура ты
Что ты пишешь ?  Тупая курица?
Ты своим допысом нашему президенту делаешь медвежью услугу. Помогая врагу.
''Шептун'' ФСБ-шный.
Быдло кацапское.
Испугался, что ДТП в Украинских городах уменьшится?

   
по пошкодженню на автомобілі можна визначити - їхав чи йшов. а зараз у нас є слова поліцейських проти слів невідомих свідків.
навушники цілком могли залишатися в (на) вухах. чому ні?
чи є регістратори в таких авто мені не відомо. звідки це знаєте Ви?

В машинах кортежу немає регістраторів ? Навіть в поліцейських , які серед них були ?

Ви самі хоч в це вірите ?
   
І що ?  Яким чином ви по цьому визначили що вони були у вухах на момент зіткнення ?
А якби ключі там лежали то ви б зробили висновок , що він відчиняв квартиру в  цей момент ?
Ну що за тупизна.

До речі, є посилання що навушники заборонені в ПДР для пішоходів  ?

є посилання, що згідно ПДР той пацан взагалі не мав права сідати на ровера!
Ну, я чекаю відповіді на цей факт
   
а пакетика з наркотою там ще не знайшли?
ще раз кажу. репутація в укрпадліції - гавно. пще гірше ніж в укрмусорів

репутация журналистов еще ниже. вы к ним за подачу информации претензии предъявлять будете? кто  первый  подал так информацию ? . достаточно было глянуть на карту чтоб понять что на пр-т Григоренка незачем заезжать  для проезда с Борисполя. Полиция  признала это авто своим.  детали - разбирали  но вам зачем. вы же уже все знаете
   
В машинах кортежу немає регістраторів ? Навіть в поліцейських , які серед них були ?

Ви самі хоч в це вірите ?

звичайно є
але з службового реєстратора через 12 годин відео в інеті - це фантастика, синку (с)
Хіба що у когось з водіїв, що там їхав, був реєстратор й зафіксував ДТП - тоді можна очікувати
   
репутация журналистов еще ниже. вы к ним за подачу информации претензии предъявлять будете? кто  первый  подал так информацию ? . достаточно было глянуть на карту чтоб понять что на пр-т Григоренка незачем заезжать  для проезда с Борисполя. Полиция  признала это авто своим.  детали - разбирали  но вам зачем. вы же уже все знаете

в Україні немає ні журналістики ні правозахисту правосуддя. тому тре дивитись що скажуть манюпаси в соцмережах. на даний оммент прогнозовано небожителі розкатали манюпаса і небожителі нівчьомнівінаваті.
ну як сан саний омельченко - серійни вбивця з великої дороги
   
якщо на суді не буде регістартора - пидрогніди знову писдять
   
Леся2014
У тебя все кто на майдане был фсбшные шептуны
Ты тупая курица
   
Палямалась регистратора
100проц
   
То що тут мудаки сомневающиеся доводять?
Педру встигли таки підмінити за кермом?
От спритна сука!
   
а откуда водитель знает, что долбоклюй, стоящий на тротуаре с бананами в ушах, собирается имеено перейти дорогу, а не ловит маршрутку?
или что пацан, который летит на велике по тротуару, ща вылетит на дорогу?

"обязан предусмотреть"? изживайте этот совкизм! Это физически невозможно!
Маршрутки только на остановках берут пассажиров, так что не катит отмазка.
   
леся відома пидросраколизска

лесю - чому петро олексійович і його діамантова корупціоенрія покривають бвивць небесної сотні?
що там було в княжичах?
чому пидропорліція стала регулярними тітушками і підробляють домушнічиством ?
   
якщо на суді не буде регістартора - пидрогніди знову писдять

отут погоджуся - запис має бути, якшо авто службове
   
Есть слова тех кто ехал в машине что мальчик ехал а не шёл. И есть показания свидетелей что мальчик шёл.
   
Маршрутки только на остановках берут пассажиров, так что не катит отмазка.

это у вас тама в Киеве "только на остановках"
У нас - где 7грн рукой махнуло, там и остановка
Так что отмазка еще как катит!
   
А що робив авто з некортежу президента в ночi на григоренка? До ашану тортики возив?
   
Палямалась регистратора
100проц

Заклинило плівку
   
Тебе на видео пох. Главное слово у тебя это "дрыщепедрилы", собственно только ради этого ты пост написал.
Нет не ради этого, а как реакция на скотскую подлую штабную ложь наемных падалей БПП.
Я в своем самом первом посте в теме написал "если он шел по переходу".
Если выезжал, то возможно полицаи ничего и поделать не могли, и я к ним без претензий, хотя по букве закона обычного водителя все равно был бы сделали виноватым.
Журналистам 1+1, ссылающимся на свидетелей, я больше верю, чем отмазывающим себя полицаям.
Опять же какое может быть доверие к тем, кто тупо начинает брехать, что машина из службы сопровождения была не в кортеже и выполняла суперсекретное спецзадание, которое вслух нельзя сказать.
   
Есть слова тех кто ехал в машине что мальчик ехал а не шёл. И есть показания свидетелей что мальчик шёл.

Гм. Я нигде, кроме заметки на ТСН, такого не видел. Да и то, там не слова про свидетелей, там просто утверждение
А вот в ОФИЦИАЛЬНОМ аннонсе полиции - таки ехал
Согласись, есть разница?
Покажи ссылки на свидетелей (имена не надо, достаточно фразы "свидетель расссказал, что..." или "очевидцы утверждают, что....")

   
это у вас тама в Киеве "только на остановках"
У нас - где 7грн рукой махнуло, там и остановка
Так что отмазка еще как катит!
Так в Киеве и прут по переходу и не снижают скорость, фиг пройдешь. Я за пределы Киева уже не помню когда последний раз выезжал.
Все равно притянуто за уши. Не знаешь, снизь скорость перед переходом. Это надо делать даже когда нет пешеходов, не то что когда они стоят и собираются перейти дорогу.
   
А що робив авто з некортежу президента в ночi на григоренка? До ашану тортики возив?

а що робив пацан на ровері вночі на дорозі?
   
Так в Киеве и прут по переходу и не снижают скорость, фиг пройдешь. Я за пределы Киева уже не помню когда последний раз выезжал.
Все равно притянуто за уши. Не знаешь, снизь скорость перед переходом. Это надо делать даже когда нет пешеходов, не то что когда они стоят и собираются перейти дорогу.

может, и надо, для большей безопасности
Но ПДД у этому не обязывают
   
є посилання, що згідно ПДР той пацан взагалі не мав права сідати на ровера!
Ну, я чекаю відповіді на цей факт

Звіідки ви взяли що він був на ровері ?

З галімого піздєжу ментів, які самі ж кажутиь, що його не бачили в момент зіткнення ?
Це все ?
 
Чому не викладають відео з регістратора якщо правда на боці водія ? Ви теж думаєте що на машинах кортежу немає   регістраторів ?
   
Есть слова тех кто ехал в машине что мальчик ехал а не шёл. И есть показания свидетелей что мальчик шёл.
В той машине, которая сбила, или соседней с того же кортежа? Это не показания.
   
репутація. репутація в укрполацаїв суддів мажорів

у мене як у манюпаса не має ні відосів окрім тих що в цій гілці ні імен. але є досвід проживання в тотально діамантовому бантустані. в 2000 році мусора вбили мого однокласника  за те що він вступився задівчину - його знайшли через два тиждні в посадці її ж не знайшли до сих пір.

імя цьоговодія скажи - якщов тебе є інфа .
ну і що там трапилось в княжичах?
хто розстріляв небесну сотню
чому переатестували вбивцю студента Індила

ти є теж співучасник цих злочинів - оскільки сприяєш їх покриванню

ок.
а я вважаю тебе стівучасником злочинів хуйла, який знищує нашу державу, сіючи ненависть до влади, до Порошенка, до державних інституцій взагалі.

і щодо репутації.
кортежі Порошенка мінімум двічі потрапляли в аварію, один раз зі смертельним випадком - ні разу він не відмазувався і не казав, що то не я.
це репутація?
   
Леся2014
У тебя все кто на майдане был фсбшные шептуны
Ты тупая курица
----
А ты - острый ПЕТУХ.
Шептун.
   
так. По-перше, де "купа свідків"? Я бачу одне-єдине посилання на ТСН. Враховуючи піздьож про "30 метрів" (бо там було тільки п'ять, й це видно на відео з місця ДТП), я не вірю журналісти
По-друге, згідно українських ПДР той хлопець взагалі не мав права їздити на велосипеді. Так, ПДР дурні, але вони забороняють підліткам віку того хлопця іздити на велі будь-де на вулиці!!!!!
тобто хлопця того взагалі не мало бути ні на дорозі ні на тротуарі!
В третє, глуха людина крутить головою вліво-вправо6 коли переходить дорогу, бо знає, що не чує й що це небезпечно
В четверте - пане, йдіть на (()) вчити ПДР зі свохми істериками. Там все написано. Але пішоходи та роверисти срати на ПДР хтіли! А потім водій їм винуватий!
Вести велосипед через переход они тоже запрещают?
А скорость они не требуют сбросить, если видимость ограничена или требует дорожная обстановка?


Останнє редагування: 1 червня 2018 14:08:47 від serg60
   
В той машине, которая сбила, или соседней с того же кортежа? Это не показания.

Ну да. Правду кажуть тільки мєнти , які самі ж кажуть що хлопчика не бачили.

Пять балів.
   
может, и надо, для большей безопасности
Но ПДД у этому не обязывают
Пропустить пешехода на переходе обязывают. А для этого надо снизить скорость, иначе не пропустить.
   
вообще головная машина кортежа выглядит так, далеко ходить не надо



   
В машинах кортежу немає регістраторів ? Навіть в поліцейських , які серед них були ?

Ви самі хоч в це вірите ?

при чому тут віра? у вас факти є?
у звичайних патрульних наприклад, наскільки я знаю, камера прямо на них, а не в машині. щодо машин супроводу - я просто не знаю. можливо там камер (реєстраторів) нема заради секретності.
у Вас хоч якісь дані про такі автомобілі є?
   
Гм. Я нигде, кроме заметки на ТСН, такого не видел. Да и то, там не слова про свидетелей, там просто утверждение
А вот в ОФИЦИАЛЬНОМ аннонсе полиции - таки ехал
Согласись, есть разница?
Покажи ссылки на свидетелей (имена не надо, достаточно фразы "свидетель расссказал, что..." или "очевидцы утверждают, что....")

У другому пості топіку є відео, відмотайте на -12:00.




Останнє редагування: 1 червня 2018 14:11:28 від Bmx
   
Звіідки ви взяли що він був на ровері ?

З галімого піздєжу ментів, які самі ж кажутиь, що його не бачили в момент зіткнення ?
Це все ?
 
Чому не викладають відео з регістратора якщо правда на боці водія ? Ви теж думаєте що на машинах кортежу немає   регістраторів ?

1. так ровер жеж там валявся ніби-то, нє? Чи вже ніякого ровера там нема й не було, хлопчина йшов з магазіну собі додому, й його збили?
для мого питання неважліво - чи то він вів ровера через ПП чи нє. В нього був ровер, на якому, згідно ПДР, він взагалі не мав права їздити ніде, окрім спеціально обладнаних кортів. У тому районі є  такий корт?
2. про реєстратор я вже писав. Має бути. Але відео зі службового реєстратора зі статусом ДСК через 12 годин в вільному доступі? Це фантастика. Бо там пару днів тільки підписи збирати та дозволи
   
при чому тут віра? у вас факти є?
у звичайних патрульних наприклад, наскільки я знаю, камера прямо на них, а не в машині. щодо машин супроводу - я просто не знаю. можливо там камер (реєстраторів) нема заради секретності.
у Вас хоч якісь дані про такі автомобілі є?

 Злив зарахований. Дуже тупо.

   
1. так ровер жеж там валявся ніби-то, нє? Чи вже ніякого ровера там нема й не було, хлопчина йшов з магазіну собі додому, й його збили?
для мого питання неважліво - чи то він вів ровера через ПП чи нє. В нього був ровер, на якому, згідно ПДР, він взагалі не мав права їздити ніде, окрім спеціально обладнаних кортів. У тому районі є  такий корт?
2. про реєстратор я вже писав. Має бути. Але відео зі службового реєстратора зі статусом ДСК через 12 годин в вільному доступі? Це фантастика. Бо там пару днів тільки підписи збирати та дозволи

А де мав дітись ровер, якщо дитина вела його в руках ?

Тепер про ДСК.

Про Бабченко інфу засвітили зі швидкістю світла , що він живий.   У вільний доступ. Прямо з шефом СБУ та Генпрокуратори.

Останнє редагування: 1 червня 2018 14:14:19 від Людас
   
Злив зарахований. Дуже тупо.

Вам теж зарахований. Злилися Ви дійсно дуже тупо - звинувативши у зливі іншого.
   
вообще головная машина кортежа выглядит так, далеко ходить не надо

Показати зображення...

а дійсно, машина з ДТП не на синіх номерах і без поперечної мигалки зверху.
хтось в цьому розбирається?
   
Вам теж зарахований. Злилися Ви дійсно дуже тупо - звинувативши у зливі іншого.

Тому що я впевнений що такі машини мають всі засоби фіксації ситуації навкруги.   

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія