Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

подгорание пукана у лишенца уже не забавляет

эта "борьба за справедливость вдруг" после отъема кнопы и подсрачника...
можно как-то ограничить юного графомана в количестве веток "славы"?


 :weep:
   
эта "борьба за справедливость вдруг" после отъема кнопы и подсрачника...
можно как-то ограничить юного графомана в количестве веток "славы"?


 :weep:

А можно эмигов ограничить одной темой в сутки.
Один хрен толку от вас Украине ноль, одни подгавкивания.
   
отрицание; гнев; торг; депрессия; принятие.

   
А можно эмигов ограничить одной темой в сутки.
Один хрен толку от вас Украине ноль, одни подгавкивания.

Если бы ты хоть пару баксов лично пожертвовал на АТО или на лечение раненых солдат, тогда бы мог и гавкать на эмигов.
А так сидит, сука, нихера не делает, уходит от налогов, дурит государство, но он в Украине, он борется... Повбивав би підарасів...
   
Та поц просто поплутав повагу до себе з боязню кнопки. Я думаю у нього самого шок куди подівалося мегавійсько прихильників.

І, так - набрид нескінченним пусканням слюней.
   
Мені сподобалася іронія Альони з її "Слав у вас и так дар вести за собой людєй, зачем вам кнопка" :facepalm1:
   
Re: подгорание пукана у лишенца уже не забавляет

Мені сподобалася іронія Альони з її "Слав у вас и так дар вести за собой людєй, зачем вам кнопка" :facepalm1:

А мені чомусь стало Слава шкода. З іншого боку, я відкрила для себе, що він не такий скромний інтелектуально, як я думала. Якщо він вигравав олімпіади з фізики, то це кул. Я хоч і мала п"ять, але таких успіхів не досягла. Що писав диктанти та твори на двійки та трійки, вірю :).

Його поведінку зараз сприймаю як "генерацію контенту". Тільки дійсно хай зроблять одну авторську тему, а то за всіма немає можливості слідкувати  :D .
   
Та безумовно всіх людей шкода. Особливо тих кого він знову почне задрочувати якщо повернути з жалості кнопку.
   
Re: подгорание пукана у лишенца уже не забавляет

Та безумовно всіх людей шкода. Особливо тих кого він знову почне задрочувати якщо повернути з жалості кнопку.

Ні, кнопку назад йому не можна. Він сам у досить яскраво вираженій формі каже, що вже не хоче  :weep: .
   
Ні, кнопку назад йому не можна. Він сам у досить яскраво вираженій формі каже, що вже не хоче  :weep: .

 Я мало вірю тому що він каже. Ну хіба ти підтвердиш що ти і правда моя жінка ;)
   
Re: подгорание пукана у лишенца уже не забавляет

Я мало вірю тому що він каже. Ну хіба ти підтвердиш що ти і правда моя жінка ;)

Хехе :). До речі, розбанили Ольгу чи ні? якщо розбанять, вона повернеться?
   
Re: подгорание пукана у лишенца уже не забавляет

А можно эмигов ограничить одной темой в сутки.
Один хрен толку от вас Украине ноль, одни подгавкивания.

А можна неемігів обмежити одним дописом не українською мовою. Все рівно дописи кацапською лише на шкоду Україні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія