Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Римський папа об'ївся ухи! :X

Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

імхо нашим угкц пора насрати на рим і обєднатись з пцу
Якщо обєднуватись,то не назло  йобнутому Папі,а задля України.
Це політика,цей йобнутий Папа сам туди поліз.Тому  тут емоціям не місце .
Легко зхибити.
Треба робити те що нам вигідно і тоді коли вигідно Україні.
Віряни у нас в силу закукленої , довший час андерграундної  діяльності церкви, в масі темні і дрімучі.
Маніпулювати ними водночас і легко і важко,залежить від теми і вектора .
Ватиканських клоунів треба максимально використовувати без відкритої конфронтації,яка може  більше нашкодити ніж принести користі.

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

:laugh:  :fuck:

То Папі теперішньому в дупу свому встроми, Кажуть, йому таке подобається.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X
PAL

УГКЦ то файна правдива церква.  (tu)
усе решту то є гівно і секти.

перевірка на вірунство
що казав Ісус щодо храмів та як й де наказував молитися?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Якщо обєднуватись,то не назло  йобнутому Папі,а задля України.
Це політика,цей йобнутий Папа сам туди поліз.Тому  тут емоціям не місце .
Легко зхибити.
Треба робити те що нам вигідно і тоді коли вигідно Україні.
Віряни у нас в силу закукленої , довший час андерграундної  діяльності церкви, в масі темні і дрімучі.
Маніпулювати ними водночас і легко і важко,залежить від теми і вектора .
Ватиканських клоунів треба максимально використовувати без відкритої конфронтації,яка може  більше нашкодити ніж принести користі.

Поки що їх хуйло використовує. І досить ефективно.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Лідери УГКЦ мають мати сміливість назвати Унію 1569 року поразкою, викинути білий прапор, розірвати "союз" з поїхавшим дахом від кацапського бабла Ватіканом і об'єднатися з ПЦУ в єдину Помісну Українську Церкву.

Останнє редагування: 10 березня 2024 00:45:09 від GizmoGremlin
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

імхо нашим угкц пора насрати на рим і обєднатись з пцу

Так.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Лідери УГКЦ мають мати сміливість назвати Унію 1569 року поразкою, викинути білий прапор, розірвати "союз" з поїхавшим дахом від кацапського бабла Ватіканом і об'єднатися з УПЦ в єдину Помісну Українську Церкву.

 (tu)

Тільки не з УПЦ, а ПЦУ.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Поки що їх хуйло використовує. І досить ефективно.
Ну от,якщо може хуйло може і ГУР і вісі кому треба.
Задача не стоїть.
Її просто треба поставити,а спеціалісти знайдуться.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Ну от,якщо може хуйло може і ГУР і вісі кому треба.
Задача не стоїть.
Її просто треба поставити,а спеціалісти знайдуться.

Проблема не в задачі. Проблема в грошах  :K
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

(tu)

Тільки не з УПЦ, а ПЦУ.

 (tu)
Виправив.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Лідери УГКЦ мають мати сміливість назвати Унію 1569 року поразкою, викинути білий прапор, розірвати "союз" з поїхавшим дахом від кацапського бабла Ватіканом і об'єднатися з УПЦ в єдину Помісну Українську Церкву.


Дуже хибно тут приплітати різні конфесії до того що там сказав якусь маячню папа. Сьогодні папа один, завтра буде інший. Велика біда в тому що папа лізе туди куди церкві взагалі лізти не слід.В політику .І не тільки церкві а будь якій релігії. Тому що як правило таке ніколи нічим хорошим не закінчиться. Для церкви в першу чергу.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Проблема не в задачі. Проблема в грошах  :K

Проблема не в грошах а в кількості потенційних рабів-пастви.
Папа людина ,а значить має всої слабості чи переконання,які можна розіграти.
Не берусь стверджувати,тут скоріше поєднання двох факторів,ідеологічний(папа социк в поганому значенні) та меркантильний- потенційна кількість пастви, на яку можна впливати.
І можливо ще є третій- він ідіот.Міг промовчати.



   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Сьогодні папа один, завтра буде інший

Проблема не в конкретному папі, а в кацапському баблі, що на рахунках Ватікану.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Дуже хибно тут приплітати різні конфесії до того що там сказав якусь маячню папа. Сьогодні папа один, завтра буде інший. Велика біда в тому що папа лізе туди куди церкві взагалі лізти не слід.В політику .І не тільки церкві а будь якій релігії. Тому що як правило таке ніколи нічим хорошим не закінчиться. Для церкви в першу чергу.

Церква завжди лізла в політику... Будь-яка.  З поконвіку. Інакше б вона просто не могла б існувати.
І нажаль для неї дуже часто Момона виявлявся набагото ближчим і бажанішим ніж мільйони  тих, кого вона поклинана вести до царства Божого.
Саме тому вона і буде втрачати все більше і більше своїх прихожан, особливо тих, які здатні МИСЛИТИ.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

я нє. ти кацапе схибився.

все з тобою зрозуміло
мабудь тебе з дитинства шпілив якийсь папський вихвостень у всі отвори, а зараз ви усі там так само смокчете москальского прутня (ватікан-банк-москалі)
і щоб тебе не викрили, всіх запрошуєш до свого каганату..
в рамках форума я тебе ігнорую, бо ти посібник вбивць, гвалтівників і люблячих ходити не в ті двері  :fuck:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Рік  тому я мала аудієнцією із Папой Франциском - під час, точніше після, закритого в Ватикані просмотру фільму «Freedom on fire”

Під час аудієнції разом із родинами полонених захисників Маріуполя ми говорили, що полонені мають повернутися в Україну якомога скоріше

Я знаю, що  як мінімум двоє з тих, чиї близькі були на аудієнції - все Зе в полоні. Вже 2 роки

***

Але головне сталося після

Вже не в Ватикані, а в Римі того ж вечора в домі однієї з найвпливовіших європейських аристократій на нашу честь був влаштований прийом

Взагалі європейська аристократія дуже пов’язана із Ватиканом і відіграє в його житті не маленьку роль

Дом належав родині, де він (чоловік) з королівської країни однієї країни, вона - іншої

Всього було людей 100, ми були почесними гостями

І в якийсь момент я опинилася  досить емоційній суперечці із хозяіном дома, принцем, доречі

Ми почали розмову як світську бесіду, але буквально за 10 хвилин вона перетворилася саме суперечку

Де він по суті говорив те, що зараз сказав в інтервью Папа

- у них ядерна зброя, з ними неможна воювати, бо тоді війна прийде в Європу. потрібно домовлятися. Бо ж люди гинуть. Ви ж не хочете, щоб вони нас усіх убили?

- а ви ж не хочете, щоб вони нас?, - відповіла я

Я спитала у нього, хто його головне джерело правди про цю війну. І він відповів, що серед іншого спілкуєтсья із Романовими

Тобто із нащадками колишньої царської родини в екзилі (аристократичне коло дуже щільне, і українців в ньому очевидно немає)

Ми так гучно сперичалися, що за якийсь час до нас підтягнулися майже всі гості. І наша розмова фактично перетворилася у публічні дебати

Мій опонент оперував дуже спрощеною картиною світу, дуже російською

Я намагалася нагадати йому, що якщо зло не буде покаране, воно не зупиниться і прийде в Європу набагато швидше ніж їм здається

Я відчувала себе людиною, яка з джунглей потрапила у ботанічний сад із куточком контактного зоопарку

***

І Європа, і штати переповнені російськими наративами і іх носіями. Світ інфільтрований 
Росією. Ці носії/люди Дуже різних національностей, бекграудів, професій.

З моменту мого візиту у Ватикан (тобто за рік) їх стало кратно більше. за останні пів-року вони відчули свободуф, підняли голови, посилили гучність своїх сигналів ю. Їх багато, вони добре фінансовані і добре знають як дистрибутивами  зневіру, страх, ненависть, відчай, сумніви, втому.

Єдине, що ми можемо протиставити цьому - невпинна  щоденна адвокаційна робота, через різні Канали, через різні інструменти

І в Європі, і в США

І на рівні держави

І на рівні суспільства

І на рівні військових

І на рівні кульурноі дипломатії

І на рівні бізнесу

Об’єднання зусиль, створення символьних і знакових проектів, залучення на свій бік селебрітіз і ломів

Особливо ті мільйони українців, які знаходяться за кордоном

Ми не можемо втомитися, зупинитися, замовкнути, перестати, зневіритися

Бо як тільки це станеться - ми програємо

***

Ми маємо доносити правду про злочини

Ми маємо формувати наш образ перемоги/закінчення війни, ми маємо говорити про цінності, ми маємо підтримувати увагу, бути креативними

Головне - ми маємо будувати стосунки, справжні, довгі, глибокі

Ми як бізнес на своєму рівні робимо це нон стоп, 90% - не публічно, але час від часу щось виносимо в паблік (наприклад, ми плануємо велику міжнародну кампанію навколо літопису оборони Маріуполя восени цього року)

Але тут ніхто самотужки не впорається

Тільки якщо кожен

Тільки якщо спільно, тільки якщо разом

https://www.facebook.com/share/p/TwRA76zAJs6Qb2yC/?mibextid=WC7FNe
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Саме тому вона і буде втрачати все більше і більше своїх прихожан, особливо тих, які здатні МИСЛИТИ.
Так.Якщо поглянути на останні кілька сот років церква втратила свою провідну  роль у світобудові.
Усі розвинуті країни західних демократій відійшли від гіпертрофованої обрядовості в сторону прямого (без церковних нашарувань і таци) спілкування з богом.
Московія як острівець середньовіччя  нагадує папам ті золоті часи коли вони були на вершині світу на рівні ,а то і вище державних мужів.
Це може бути одним з мотивів прихильності Папи до декларованих куйлом "традиційних цінностей"  та кількості потенційної пастви яку можна окучувати.
І як будь який социк західного світу,який не витирав дупу газетою Правда і не стояв у  трьох чергах о 6 ранку за необхідним ,він зеленого поняття немає,  що то таке "традиційні цінності"па русскі.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Тетяна Даниленко
1 ч.  ·
Щодо Папи та «сміливості підняти білий прапор в разі поразки».
Цієї страшної правди вам не скажуть ні Байден, ні Трамп. Ні Латина, ні Фейгін. Ні Арестович, ні Стерненко. Ні Нью-Йорк Таймс, ні Женьмін Жибао.
АЛЕ.
Лінія фронту практично НЕ змінилася з середини весни 2022-го року, коли наша перемога була очевидною навіть для хуйло. Так, ми втратили Бердянськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Бахмут, Авдіївку…
Але ми відвоювали Київщину, Харківщину, Херсон - сумарно значно більше.
Усе інше - війна інтепретацій та пропаганд. Як легковажна байрактарщина всієї світової преси у 2022-у, так і супер-песимістичний нинішній порядок денний про «Україну, в якої за два тижні закінчаться люди і снаряди».
Усвідомте простий факт: Україна не закінчиться, а Росія не може дозволити собі перемоги ціною ВСІЄЇ своєї армії.
У нинішній грі нервів програє той, хто моргне першим. Тому найближчі місяці Росія буде задіювати всю можливу агентуру, шпигунські мережі, підкуп, ікро-дипломатію, софт-пауер і старі добрі кадебістські провокації, щоб Україна і світ звелися на її блеф.
Усвідомте, запамʼятайте, передайте сусідам і розкажіть друзям.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Згоден. Роль інформаційної складової у війні підвищується на тлі позиційних військових дій.

Працюймо у соцмережах і не витрачайте час на суперечки у ФУПі
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Лідери УГКЦ мають мати сміливість назвати Унію 1569 року поразкою, викинути білий прапор, розірвати "союз" з поїхавшим дахом від кацапського бабла Ватіканом і об'єднатися з ПЦУ в єдину Помісну Українську Церкву.
.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

усі попи то артисти розмовного жанру - побалакав і бігом у касу!
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Обївся то зрозуміло. Але це не просто слова, це свідчення формування широкої та впливової коаліції яка вважає вигідним для себе злити Україну. І це велечезний пройоб нашої дипломатії та і взагалі керівництва.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Фісюн йому всраку
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Рік  тому я мала аудієнцією із Папой Франциском - під час, точніше після, закритого в Ватикані просмотру фільму «Freedom on fire”

Під час аудієнції разом із родинами полонених захисників Маріуполя ми говорили, що полонені мають повернутися в Україну якомога скоріше

Я знаю, що  як мінімум двоє з тих, чиї близькі були на аудієнції - все Зе в полоні. Вже 2 роки

***

Але головне сталося після

Вже не в Ватикані, а в Римі того ж вечора в домі однієї з найвпливовіших європейських аристократій на нашу честь був влаштований прийом

Взагалі європейська аристократія дуже пов’язана із Ватиканом і відіграє в його житті не маленьку роль

Дом належав родині, де він (чоловік) з королівської країни однієї країни, вона - іншої

Всього було людей 100, ми були почесними гостями

І в якийсь момент я опинилася  досить емоційній суперечці із хозяіном дома, принцем, доречі

Ми почали розмову як світську бесіду, але буквально за 10 хвилин вона перетворилася саме суперечку

Де він по суті говорив те, що зараз сказав в інтервью Папа

- у них ядерна зброя, з ними неможна воювати, бо тоді війна прийде в Європу. потрібно домовлятися. Бо ж люди гинуть. Ви ж не хочете, щоб вони нас усіх убили?

- а ви ж не хочете, щоб вони нас?, - відповіла я

Я спитала у нього, хто його головне джерело правди про цю війну. І він відповів, що серед іншого спілкуєтсья із Романовими

Тобто із нащадками колишньої царської родини в екзилі (аристократичне коло дуже щільне, і українців в ньому очевидно немає)

Ми так гучно сперичалися, що за якийсь час до нас підтягнулися майже всі гості. І наша розмова фактично перетворилася у публічні дебати

Мій опонент оперував дуже спрощеною картиною світу, дуже російською

Я намагалася нагадати йому, що якщо зло не буде покаране, воно не зупиниться і прийде в Європу набагато швидше ніж їм здається

Я відчувала себе людиною, яка з джунглей потрапила у ботанічний сад із куточком контактного зоопарку

***

І Європа, і штати переповнені російськими наративами і іх носіями. Світ інфільтрований 
Росією. Ці носії/люди Дуже різних національностей, бекграудів, професій.

З моменту мого візиту у Ватикан (тобто за рік) їх стало кратно більше. за останні пів-року вони відчули свободуф, підняли голови, посилили гучність своїх сигналів ю. Їх багато, вони добре фінансовані і добре знають як дистрибутивами  зневіру, страх, ненависть, відчай, сумніви, втому.

Єдине, що ми можемо протиставити цьому - невпинна  щоденна адвокаційна робота, через різні Канали, через різні інструменти

І в Європі, і в США

І на рівні держави

І на рівні суспільства

І на рівні військових

І на рівні кульурноі дипломатії

І на рівні бізнесу

Об’єднання зусиль, створення символьних і знакових проектів, залучення на свій бік селебрітіз і ломів

Особливо ті мільйони українців, які знаходяться за кордоном

Ми не можемо втомитися, зупинитися, замовкнути, перестати, зневіритися

Бо як тільки це станеться - ми програємо

***

Ми маємо доносити правду про злочини

Ми маємо формувати наш образ перемоги/закінчення війни, ми маємо говорити про цінності, ми маємо підтримувати увагу, бути креативними

Головне - ми маємо будувати стосунки, справжні, довгі, глибокі

Ми як бізнес на своєму рівні робимо це нон стоп, 90% - не публічно, але час від часу щось виносимо в паблік (наприклад, ми плануємо велику міжнародну кампанію навколо літопису оборони Маріуполя восени цього року)

Але тут ніхто самотужки не впорається

Тільки якщо кожен

Тільки якщо спільно, тільки якщо разом

https://www.facebook.com/share/p/TwRA76zAJs6Qb2yC/?mibextid=WC7FNe

  в цьому місці треба гаряче подякувати нашій зеленій шоблі за те що вона ліквідувала телеканал українського іномовлення англійською мовою
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Обївся то зрозуміло. Але це не просто слова, це свідчення формування широкої та впливової коаліції яка вважає вигідним для себе злити Україну. І це велечезний пройоб нашої дипломатії та і взагалі керівництва.

  так він з Південної Америки - там всі його віруючі мають інформацію про Україну з іспаномовного варіанту роcагітпропу - RT,

   це тільки дякуючи нашій зеленій шоблі для іспаномовних глядачів (так само як і для франкомовних, німецькомовних і т.д.) немає навіть щоденної 15 хвилинної програми новин, не кажучи вже про повноцінні телеканали цими мовами 24/7 як це є у лаптів

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Дуже хибно тут приплітати різні конфесії до того що там сказав якусь маячню папа. Сьогодні папа один, завтра буде інший. Велика біда в тому що папа лізе туди куди церкві взагалі лізти не слід.В політику .І не тільки церкві а будь якій релігії. Тому що як правило таке ніколи нічим хорошим не закінчиться. Для церкви в першу чергу.
а то не має значення який уєбень на папському престолі , політика щодо україни і угкц незмінна
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Них-я вы не понимаете, граждане. Папа это голос коллективного запада. Колзападу эта войнушка уже в печенках сидит. Но не может он вот так прямо заявить о своих тайных желаниях ее закончить. Он от этого ничего не потеряет. Ну кроме имиджа крутых и непобедимых Но если войнушку захотят закончить сами украинцы, то это же всё меняет. Колзапад не всрался, всрались хохлы. Чувствуете разницу? Ну вот...
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Них-я вы не понимаете, граждане. Папа это голос коллективного запада. Колзападу эта войнушка уже в печенках сидит. Но не может он вот так прямо заявить о своих тайных желаниях ее закончить. Он от этого ничего не потеряет. Ну кроме имиджа крутых и непобедимых Но если войнушку захотят закончить сами украинцы, то это же всё меняет. Колзапад не всрался, всрались хохлы. Чувствуете разницу? Ну вот...

Не соглашусь, Немыч. Колзападу уже давно до сраки голос Ватикана и он аж никак не играет серьезной роли в западной политике, тем более в свете Демократий последней. Ватикан это про деньги и только про деньги. Например Ватикан оформлял документы беглым нацистам в Аргентину за бабки ну и всё такое.
А учитывая что Хуйло любит раздавать деньги и подкупать подобных баблолюбителей, а так же предыдущих заяв от того же Папы в более ранние периоды этой войны, то там явно проглядываются уши Хуйла. Кстати примерно там же и Маск где-то светится.

К тому же, этот голос аж никак не коррелирует с более радикальной позицией той же Франции, Германии, стран Балтии.

Останнє редагування: 10 березня 2024 10:54:32 від Турчинофф
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Не соглашусь, Немыч. Колзападу уже давно до сраки голос Ватикана

А разве я говорил, что Ватикан как-то влияет на колзапад? Никак не влияет. Но Ватикан это такой полуответственный товарищ типа Пескова или Медведева, который может озвучить нечто такое, что ответсвенный товарищ озвучить не может. До поры до времени. Называется это - вброс (говна на вентилятор).
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

А разве я говорил, что Ватикан как-то влияет на колзапад? Никак не влияет. Но Ватикан это такой полуответственный товарищ типа Пескова или Медведева, который может озвучить нечто такое, что ответсвенный товарищ озвучить не может. До поры до времени. Называется это - вброс (говна на вентилятор).

Может конечно. Кто занесёт - тому и озвучит. Занесёт Песков, озвучит то что надо Пескову. 
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Может конечно. Кто занесёт - тому и озвучит.

Да. Поэтому конечно ключевой вопрос - кто заказал вброс говна?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Да. Поэтому конечно ключевой вопрос - кто заказал вброс говна?

ИИХО элементарно. С чьими посылами это гавно коррелирует, тот и заказал. Потому что коллективный запад как раз наоборот ужесточает риторику 
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

В очко ему "билый прапор" затосовать и посмотреть на его "мужество"
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Закликаючи Україну здатися....
Що ж буде далі?
Війні кінець? Мир? Концтабір? Голодомор? СССР?
Тобто, України не стане як країни?

Папа нічо не казав про це?  :X

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

На содержании у ФСБ однозначно. 87 лет, а все мало, на тот свет забрать хочет.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

В Бучу не хочет поехать? Посмотреть, к чему там "белый флаг" привел.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Римський папа об'ївся ухи!
Папа выразил мнение европейской элиты
ничего нового не сказал
европейская элита предлагала Украине сдаться и не отсвечивать еще до войны
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Папа выразил мнение европейской элиты
ничего нового не сказал
европейская элита предлагала Украине сдаться и не отсвечивать еще до войны
Тоді папа трохи забарився і "выражает мнение европейской элиты" дворічної давнини ... мабуть він тормоз  :idea:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Папа выразил мнение европейской элиты
ничего нового не сказал
европейская элита предлагала Украине сдаться и не отсвечивать еще до войны
Теж уху їв?
На ФУПі обговорюють факти. Приведи доказ, а потім обговоремо що за європейська еліта, і що за капітуляція до початку війни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія