Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#все про ТИМОШЕНКО і "Батьківщину"

тобто без потискання руки вбивці ніяк не можна було обійтися?

мырослава потыскання рук - это не самое страшное что могло произойти
это вообще нихера не стоит
   
Це ти як в воду перднув...  :fool:
опять... капец - жопа, говно, перднул, ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm:
   
опять... капец - жопа, говно, перднул, ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm:

да есть такое :weep:
   
NoSQL це концепція а не движок.
Так... шановний, ви, здається, навіть і не програміст...

A NoSQL (originally referring to "non SQL" or "non relational" [1]) database provides a mechanism for storage and retrieval of data that is modeled in means other than the tabular relations used in relational databases.
   
nik, я тута совершаю обычный вечерний тролинг перед сном таких дурачков смешных как ты. Синесракое гавнецо...Сча раздавлю тебя тут как таракана-ты ж и есть насекомое. Впрочем уже раздавил. Куда тебе до меня,редиска.... твоя дочь или сын на тебя давно уже плюнули-кому нужен нищеброд,ненавидящий весь мир за своё ничтожество?!!! :D
   
мій не спав бо виспався удень.
АААААА, дайте двадцять!!!!! :weep:  :lol:

Дядьку, ви на хамство жалієтесь, а самі виставили себе уже ну повним клованом  :D
   
хорошо что я не попал под горячую руку вольтера :pooh_lol:
   
nik, я тута совершаю обычный вечерний тролинг перед сном таких дурачков смешных как ты. Синесракое гавнецо...Сча раздавлю тебя тут как таракана-ты ж и есть насекомое. Впрочем уже раздавил. Куда тебе до меня,редиска.... твоя дочь или сын на тебя давно уже плюнули-кому нужен нищеброд,ненавидящий весь мир за своё ничтожество?!!! :D
опять... капец - жопа, говно, перднул, ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm:
   
хорошо что я не попал под горячую руку вольтера
під руку вольтера попадають тільки .уї, поздоровляю, ви не .уй :D
   
хорошо что я не попал под горячую руку вольтера :pooh_lol:

У тебя еще все впереди!  :punish:
   
вольтер, ты же уже мужик в возрасте... дочери своей дай почитать, чот ты здесь пишешь - она же этого не переживет   :weep: папка оказался полным ^|$&$^@  :laugh:
   
штирлиц так и бродил по фупу с волочащимся парашютом.  что-то звезда упала не взойдя. :lol:
   
снова заговор

я просто тебе напомню, что лещенко публиковал материалы на всех
бойко и так считаецца вором, в приличном обществе о нем вообще стыдно говорить как о политике
Повторюю : Тимошенко мала всі підстави підозрювати, що Лещенко діє на замовлення певних кол і має мету не цивілізованої дискусії, а приблизно того, що зазвичай практикували на токшоу Інка Бе і Ганька Ге.
Молодець, що не опустилася до вислуховування чергової порції гавкотиння.
   
снова заговор

я просто тебе напомню, что лещенко публиковал материалы на всех
бойко и так считаецца вором, в приличном обществе о нем вообще стыдно говорить как о политике

   
прихильники юлі все ж таки не розчаровують:). хамство, ще раз хамство, якомога більш низьке хамство.

+100

жопа, говно, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm:
   
Повторюю : Тимошенко мала всі підстави підозрювати, що Лещенко діє на замовлення певних кол і має мету не цивілізованої дискусії, а приблизно того, що зазвичай практикували на токшоу Інка Бе і Ганька Ге.
Молодець, що не опустилася до вислуховування чергової порції гавкотиння.

лещенко ведет не так дискуссию
он никого не перебивал и не перекрикивал
все было бы спокойно
можна было бы ответить на все в спокойной обстановке
   
наприклад?


наприклад, варто свої перші пости у цій темі почитати.

ви секта, бідні, дурні, хамовиті і ображені життям, я вєсь такой красівий прийшов вас учити уму-разуму.
Потім виявляється що у самого окрім догматичної віри нічого немає, але то ж уже потім, треба з порогу нахамити
   
лещенко ведет не так дискуссию
он никого не перебивал и не перекрикивал
все было бы спокойно
можна было бы ответить на все в спокойной обстановке
на все его вопрос уже дала ответы прокуратура. Дискуссия окончена
   
Ну, і так щоб добити нашого програмувальника  B-)

I wrote this book in the early noughties, but my colleagues and I find the patterns are still relevant today. Our hypothesis then was that the essential problems and solutions in software architecture don't really change that much - that certainly has been true for the last decade.

Another change since I wrote the book is that many patterns are now implemented by common frameworks (particularly with database interaction). This doesn't mean that developers no longer need to understand this material. Frameworks still require you to make decisions about how to use them, and knowing the underlying patterns is essential if you are to make wise choices.


Це сам Мартін Фаулер у передмові до перевидання "Паттернів". Судячи з всього, наш програмувальник "складні інформаційні системи" бачив тільки у вигляді готових кубиків, які треба скомбінувати і настроїти в конфігах.
   
на все его вопрос уже дала ответы прокуратура. Дискуссия окончена

так это ж то же самое что говорит бойко
прокуратура уже все проверила
чего вы дергаетесь :weep:
   
На чистому С є стек:lol:  :weep:  :lol:
Я ж кажу - ви це на якомусь ідіотському форумі прочитали. Саму книжку ви в очі не бачили. Книжка називається Patterns of Enterprise Application Architecture.

Так от паттерни не залежать від технічних особливостей реалізації. Це такі абстрактні шаблони, які використовуються на етапі проектування софта, коли ще не відомо, буде це HTML5, чи якийсь приблудний фреймворк. Короче, ви такий проектант, як я китаєць  :laugh:
Бред людини, яка ніколи не проектувала бази даних - що реляційні, що документ-орієнтовані. До вашого відома, колекція якраз є наближенням ДокСУБД до структур реляційної бази даних.
Це мені пише людина, як допустила мінімум три грубі помилки в своїй же тематиці  :weep:


1) стек є і в JavaScript і в .NET. якщо ви цього не знаєте то до чого тут я?
2) патерни ЗАЛЕЖАТЬ від технчної реалізації. патерни за JavaScript дуже відрізняються від патернів на .NET/Java/C++. якщо ви цього не знаєте це ще раз вказує на вашу кваліфікацію. поява HTML5 дуже змінила підхід до проектування UI.
3) ви просто зїхали з теми. можу лише додати що розробляв проекти де викристання MongoDB було набагато більш доречним ніж будь-якої РСУБД саме через неможливість структурувати дані в реляційну модель на початковому єтапі.
   
лещенко ведет не так дискуссию
он никого не перебивал и не перекрикивал
все было бы спокойно
можна было бы ответить на все в спокойной обстановке
та навєрноє... :lol:
як він біснувався за невиконане завдання, то зразу виникала думка про спокійну "дискусію"
А якщо серйозно, то я пам"ятаю декілька разів як Лещенко біснувався ні її адресу на сторінках УП
(не просіть лінків - не шукатиму)
На її місці я теж відмовилася би від дискусії з таким журналістом
   
так это ж то же самое что говорит бойко
прокуратура уже все проверила
чего вы дергаетесь :weep:
не говорит такого бойко
   
прихильники юлі все ж таки не розчаровують:). хамство, ще раз хамство, якомога більш низьке хамство.

Режим ass mode turbo.  :D 
   
и янукович так говорил

это не мое межигорье
это других
и прокуратура все проверила
   
наприклад, варто свої перші пости у цій темі почитати.

ви секта, бідні, дурні, хамовиті і ображені життям, я вєсь такой красівий прийшов вас учити уму-разуму.
Потім виявляється що у самого окрім догматичної віри нічого немає, але то ж уже потім, треба з порогу нахамити

приношу свої вибачення. але якщо тебе 100 разів образять то все ж не втримаєшся. та я намагався не переходити на особисті образи..
   
2) патерни ЗАЛЕЖАТЬ від технчної реалізації. патерни за JavaScript дуже відрізняються від патернів на .NET/Java/C++. якщо ви цього не знаєте це ще раз вказує на вашу кваліфікацію. поява HTML5 дуже змінила підхід до проектування UI.
ясно, ты и даже не быдлокодер, и тем более не быдлоархитектор. Ты рисуешь быдлоинтерфейсы
   
Ну, і так щоб добити нашого програмувальника  B-)

I wrote this book in the early noughties, but my colleagues and I find the patterns are still relevant today. Our hypothesis then was that the essential problems and solutions in software architecture don't really change that much - that certainly has been true for the last decade.

Another change since I wrote the book is that many patterns are now implemented by common frameworks (particularly with database interaction). This doesn't mean that developers no longer need to understand this material. Frameworks still require you to make decisions about how to use them, and knowing the underlying patterns is essential if you are to make wise choices.

Це сам Мартін Фаулер у передмові до перевидання "Паттернів". Судячи з всього, наш програмувальник "складні інформаційні системи" бачив тільки у вигляді готових кубиків, які треба скомбінувати і настроїти в конфігах.

ви знущаєтеся? а що він мав писати у перевиданні? не купуйте мою книжку?
   
и янукович так говорил

это не мое межигорье
это других
и прокуратура все проверила
не проверила и все это знают, а не проверила потому что петя бережет своего бывшего начальника
   
не проверила и все это знают, а не проверила потому что петя бережет своего бывшего начальника

так пшонкинская прокуратура проверила
   
ясно, ты и даже не быдлокодер, и тем более не быдлоархитектор. Ты рисуешь быдлоинтерфейсы

бидло - це мабуть щось глибоко особисте для вас? вас так постійно називають? не тримайте це в собі. все вірно - висловлюйтесь тут.
   
или вы верите прокуратуре только когда она оправдывает тимошенко? :weep:
   
1) стек є і в JavaScript і в .NET. якщо ви цього не знаєте то до чого тут я?
:lol:  :weep:  :lol:
2) патерни ЗАЛЕЖАТЬ від технчної реалізації. патерни за JavaScript дуже відрізняються від патернів на .NET/Java/C++.
Тобто, ви мені хочете сказати, що концептуально обсервер на Javascript, наприклад, чимсь відрізняється від обсервера на Java?  :lol:  :weep:  :lol:

Нє, кодом безумовно відрізняються, а от концептуальної різниці нуль.
якщо ви цього не знаєте це ще раз вказує на вашу кваліфікацію. поява HTML5 дуже змінила підхід до проектування UI.
Ви ж інформаційні системи наче проектуєте, а тепер виявляється, що ви користувацький інтерфейс проектуєте?  :lol:  :weep:  :lol:

Чуваг, паттерни не мають ніякого відношення до проектування фронта... ну, front-end. Вони мають відношення до механізму інформаційної системи.
3) ви просто зїхали з теми. можу лише додати що розробляв проекти де викристання MongoDB було набагато більш доречним ніж будь-якої РСУБД саме через неможливість структурувати дані в реляційну модель на початковому єтапі.
Бред ви пишете. Будь-які дані можна структурувати в реляційну модель. Просто якщо у вас великі обсяги текстової інформації, особливо, якщо із великою кількістю крос-посилань, то індекс роздується до небес. Простіше організувати документи в ієрархічну структуру і будувати часткові індекси на кожному рівні.
   
бидло - це мабуть щось глибоко особисте для вас? вас так постійно називають? не тримайте це в собі. все вірно - висловлюйтесь тут.
это термины для таких быдлопрограммеров, как ты
   
ви знущаєтеся? а що він мав писати у перевиданні? не купуйте мою книжку?
:lol:  :weep:  :lol:
   
А почему ТЫмошонка не смогла обьяснить своей пастве, почему она поддержала януоквича на выборах 2010 г? Хихи?
+===================================================================++
Ти просто дурень від природи чи за гроші???
Не плутай Тимошенко з ющарою.
   
это термины для таких быдлопрограммеров, как ты
опять... капец - жопа, говно, быдло, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm:
   
:lol:  :weep:  :lol:
Тобто, ви мені хочете сказати, що концептуально обсервер на Javascript, наприклад, чимсь відрізняється від обсервера на Java?  :lol:  :weep:  :lol:
та это песец. Чувак уверен, что паттерны это размещение контролов во фрейме
   
опять... капец - жопа, говно, быдло, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm:

ты обнови-то текст, козо*б. хотя, видно, тебе новое слово сообщили  - вокабуляр, так ты его из зубов не выпускаешь.  :gigi:
   
Режим ass mode turbo.  :D 
:D  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія